Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Когато аз избухвам, ще мълчите - да, да. ❤️ Днес чалга пеперудката имала рожден ден. Дано избухне с такъв хит! 😘  

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

 

:roll1: :roll1: :roll1: 

Галена е може би единствената чалгарка, която е призната дори от конкурентните жанрове, във всички предавания говорят само хвалби за нея и цялата музикална гилдия я следва. Отделно дори списания и разни модни признават само нея. Към днешна дата тя е най-адекватна в час със случващото се и го показва по перфектен начин в проектите си. 

 

Какви признания е получила. За масовия българин Галена е  една чумава :) във ваната, едно нищо. За интелектуалците пък да не говорим, че сякаш не съществува. Само в главата ти има каквито и да е признания. 

Кога ще получи признание, че е добра певица. Точно никога. 

Кой е признал точно Галена. Лили Иванова, Слави Трифонов, Валя Балканска, някой велик бг музикант или актьор. Не, естествено. Признават и и подражават някакви новоизлюпили се осевдо звездици, мечтаещи за лъскавата и опаковка. 

Признания била имала. Дори някаква си Глирия от брадъра и се смя. И ти откачи, че някой я вижда топбо такава каквато си е. Пълна селянка. Нормално е такива като Диона да припадат по нея, надявайки се да извлекат дует или други позитиви.

Гадно е да си фен на певица, която 20 години се доказва и още е на никъде по пътя си и е лидерка само из клубовете пред пияните студенти, но такава е съдбата и и е време да се примириш. БЪЛГАРИЯ плюе на изтривалки като Галена. 

Айде сега лека нощ и не ме занимавай с мечтите си, щото колкото и да са безплатни водят до нездравословно психическо състояние. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Почти 20 години на сцена и нито една песен харесвана и одобрявана от целия бг народ. Само най пивърхностния таргет на чалгата на я има за нещо никаквицата. 

Иначе бих казал, че благодарение на Галена Десислава има единственото що годе сносно нещо и във втория си пайнерски период, ама сега пак ми изплува в съзнанието клипчето дето Галка вика за ДПС и Пеевски и някакси не им иде отвътре да споря с теб.

  • Like 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Иначе бих казал, че благодарение на Галена Десислава има единственото що годе сносно нещо и във втория си пайнерски период, ама сега пак ми изплува в съзнанието клипчето дето Галка вика за ДПС и Пеевски и някакси не им иде отвътре да споря с теб.

Ангелите плачат, В друг живот и И това ще преживея са далеч по стойностни проекти от В твоите очи, колктоо и да обичам очите. 

Ако говорим за хитове има И на всички като теб и Нека да е тайно. 

Не е като за 5 годину в Пайнер да е лежала на очите. Работила е. Вторник беше и След 1000 жени са топ барнати проекти. Но Деса опротивя с килограмите си и амортизиралия глас на срвдностатистическия тъп чалга фен. 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Какви признания е получила. За масовия българин Галена е  една чумава :) във ваната, едно нищо. За интелектуалците пък да не говорим, че сякаш не съществува. Само в главата ти има каквито и да е признания. 

Ще е много хубаво да се събудиш и да осъзнаеш, че не сме 2008. 

 Хит!

Мале, представи си 2016 да е заслужила за Певица на годината и четири години по-късно да падне на ниво Ани Хоанг и Таня Маринова по хитовост. :( 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ангелите плачат....

Ангелите плачат я забравих, да - хубава песен, но честно казано без дуета с Галена картинката на завръщането й щеше да бъде доста бледичка.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Ще е много хубаво да се събудиш и да осъзнаеш, че не сме 2008. 

 Хит!

Мале, представи си 2016 да е заслужила за Певица на годината и четири години по-късно да падне на ниво Ани Хоанг и Таня Маринова по хитовост. :( 

Деса дори и до края на кариерата си хит да не види, вече е оставила следа в народа и българската музика, която Галена и с по 10 хита на година няма да остави. 

Но Деса сама си е виновна, че се превръща в карикатура, опитвайки се да яхне актуалната вълна, вместо да се преориентира към по сериозни и фолклорни проекти. 

От друга страна Галена ксквото и да прави, най големия и връх може да е голям хит в клубовете, но далеч от масов такъв, нулево уважение към нея като изпълнител от народа и нулева следа в историята. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Danger. каза:

А коя е твоята възможност. Татуировка ли? Я бягай от тука. :D  

И за да ти е по гадна вечерта от всякога, Татуировка вече мина Кавала по гледания и е с 6 250 000 гледания

11 декември - ще я запомниш добре тази датичка❤️❤️❤️

 

Бонус: 9 милиона за Не, мерси. 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, бива необективност, но това в последните страници минава всякакви граници. 
Галена от 2010 е абсолютен топ във всяко отношение и е призната от всички за еталон и икона в музиката към 2020. Все едно да кажем, че Камелия, въпреки че не е от най-пеещите, е дъно и нищо не е постигнала освен да си покаже циците и тутката в “Плейбой”. 
И моята любимка не е на върха отдавна, но това не ми пречи да призная както успехите на Галена, така и тези на Преслава, без да изпадам в някакви крайности. Това са едни певачки, които нито са ви в къщата, нито нищо. Какво се палите за глупости и таите такава злоба към хора, който не познавате. 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На най-големите динозаври в чалгата, най-големите, каквато и да им е участта в момента, Галена и която и да е друга голяма в момента, колкото и велика да стане в наши дни, няма да им има хитовете на предните, просто защото се случи да творят и да мачкат в друго време, нищо няма живот, дори мегахитове като "Да те бях ранила", "Хабиби" или "Кой" малко по малко спират да светят, докато "Луда по тебе", "Бели нощи", "Не сме безгрешни" и още един куп такива втръснали, които оставиха след себе си Камелия, Ивана, Азис, Деси Слава, Глория, Слави Трифонов и още няколко, винаги ще са еталона. Твърде много хора пораснаха и се отдръпнаха след 2010, дори Преслава, която е стъпка пред Галена в това отношение, защото стана голяма звезда преди това, има такива хитове до "Лъжа е", после колкото и хубави песни да направи, те не останаха по този начин. Това е много нечестно, защото Галена не заслужава по-малко уважение от споменатите по-горе, скъсва си задника и е различна, и е идол, но просто малко по малко ги взеха пак за подигравка, Пайнер и Планета започнаха да се сриват, завряха се в дискотеките и кръчмите, станаха агресивни и лъскави, колкото да им подражават тийновете, но загубиха всички останали, онези златни години, когато бяха навсякъде, като издаваха Пайнер хит сезони, Хит бикини, Summer hits, като нямахме търпение да излязат албуми, купуваха се дискове на поразия, стадиони пълни, тогава и пълнежи с нищо заслужили се пееха по такива концерти, певици като Димана пяха на стадион пред десетки хиляди, всичко живо имаше хит. После крах, не отведнъж, но бавен и тъжен за гледане. И в момента дори и да стане, трае кратко успеха и не е признат. Бях на сватба преди няколко месеца, не очаквах да има чалга, но пуснаха, знаеха се всички стари наизуст, пуснаха няколко нови и хората си седнаха с въпрос какво е това, а звучеше голям сезонен хит примерно, такова явно отдръпване, а хората бяха на най-различни възрасти. Наистина беше гадно да се види.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Бива, бива необективност, но това в последните страници минава всякакви граници. 
Галена от 2010 е абсолютен топ във всяко отношение и е призната от всички за еталон и икона в музиката към 2020. Все едно да кажем, че Камелия, въпреки че не е от най-пеещите, е дъно и нищо не е постигнала освен да си покаже циците и тутката в “Плейбой”. 
И моята любимка не е на върха отдавна, но това не ми пречи да призная както успехите на Галена, така и тези на Преслава, без да изпадам в някакви крайности. Това са едни певачки, които нито са ви в къщата, нито нищо. Какво се палите за глупости и таите такава злоба към хора, който не познавате. 

 

Искаш ли да на видео да ти спра 20 случайни минувачи, за да видим дали Галена е призната от всички. След 2010 изобщо няма чалгарка, призната от всички. Успешна е в своята си ниша. Не отричам, че в лидер в актуалния фолк, но е много далеч от признанието, което са имали певици като Преслсвс, Глория, Деса, Анелия, Кама, Ивана, Азис или други. 

Кама си я обичат хората. Гледал съм коментари от всякакви таргети в страницата на Гласът. 

Никой не е виновен, че Галена никога няма да бъде обичана в собствената си държава. Виждали сме я на турне едно време как вяло минава като треторазрядка. Страх я е да пробва сама без Пайнер, за да не се върне в Смядово. Страх я е да вземе участие в каквото и да е риалити под каквато и да е формс, за да не се излага с нулеви възможности за пеене или неадекватно поведение. Общо взето цвкото и съшествуване се върти окило това да направи хит за дискотеките. По големи цели няма, защото знае, чв няма и как да ги стигне. Пробва се да пробие извън БГ. И Акцент нв успяха да и помогнат 

  • Like 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Искаш ли да на видео да ти спра 20 случайни минувачи, за да видим дали Галена е призната от всички. След 2010 изобщо няма чалгарка, призната от всички. Успешна е в своята си ниша. Не отричам, че в лидер в актуалния фолк, но е много далеч от признанието, което са имали певици като Преслсвс, Глория, Деса, Анелия, Кама, Ивана, Азис или други. 

Кама си я обичат хората. Гледал съм коментари от всякакви таргети в страницата на Гласът. 

Никой не е виновен, че Галена никога няма да бъде обичана в собствената си държава. Виждали сме я на турне едно време как вяло минава като треторазрядка. Страх я е да пробва сама без Пайнер, за да не се върне в Смядово. Страх я е да вземе участие в каквото и да е риалити под каквато и да е формс, за да не се излага с нулеви възможности за пеене или неадекватно поведение. Общо взето цвкото и съшествуване се върти окило това да направи хит за дискотеките. По големи цели няма, защото знае, чв няма и как да ги стигне. Пробва се да пробие извън БГ. И Акцент нв успяха да и помогнат 

Хайде тогава, давай с видеото като имаш мерак да изкарваш твоето мнение като това на цяла България. Поне ще де позабавляваме. Кога може да го очакваме да си запиша, за да напомня? 
Да не забравиш и видео компилация от на Деса “100 жени”, която да звучи от кръчма, клуб, банкет, кръщене, сватба, сюнет, Рамазан, Коледа, нова година след 12 часа по БНТ 1 или за фон на президента.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Born to Die каза:

На най-големите динозаври в чалгата, най-големите, каквато и да им е участта в момента, Галена и която и да е друга голяма в момента, колкото и велика да стане в наши дни, няма да им има хитовете на предните, просто защото се случи да творят и да мачкат в друго време, нищо няма живот, дори мегахитове като "Да те бях ранила", "Хабиби" или "Кой" малко по малко спират да светят, докато "Луда по тебе", "Бели нощи", "Не сме безгрешни" и още един куп такива втръснали, които оставиха след себе си Камелия, Ивана, Азис, Деси Слава, Глория, Слави Трифонов и още няколко, винаги ще са еталона. Твърде много хора порастнаха и се отдръпнаха след 2010, дори Преслава, която е стъпка пред Галена в това отношение, защото стана голяма звезда преди това, има такива хитове до "Лъжа е", после колкото и хубави песни да направи, те не останаха по този начин. Това е много нечестно, защото Галена не заслужава по-малко уважение от споменатите по-доре, скъсва си задника и е различна, и е идол, но просто малко по малко ги взеха пак за подигравка, Пайнер и Планета започнаха да се сриват, завряха се в дискотеките и кръчмите, станаха агресивни и лъскави, колкото да им подражават тийновете, но загубиха всички останали, онези златни години, когато бяха навсякъде, като издаваха Пайнер хит сезони, Хит бикини, Summer hits, като нямахме търпение да излязат албуми, купуваха се дискове на поразия, стадиони пълни, тогава и пълнежи с нищо заслужили се пееха по такива концерти, певици като Димана пяха на стадион пред десетки хиляди, всичко живо имаше хит. После крах, не отведнъж, но бавен и тъжен за гледане. И в момента дори и да стане, трае кратко успеха и не е признат. Бях на сватба преди няколко месеца, не очаквах да има чалга, но пуснаха, знаеха се всички стари наизуст, пуснаха няколко нови и хората си седнаха с въпрос какво е това, а звучеше голям сезонен хит примерно, такова явно отдръпване, а хората бяха на най-различни възсрасти. Наистина беше гадно да се види.

Евала за този пост. Ето това се опитвам да кажа от доста време насам и все Галеновите не го разбират и нв искат да го разберат,защото не им изнася. Аз съм малко по краен разбира се, но всяка година на коледните фирмени партита ставам свидетел на същото. Хората откачат на Луда по теб, Мъжете, 442, и дори на пвсни на отдавна спрели да се занимават чалгарки, а не знаят и най големите хитове от писледните години. И тук някакви индивиди ще се опитват да пробутват Пей сърце или друга комерс боза до златните такива, които се знаят от целия народ. 

Това искам да кажа с думите, че Галена не е масово призната, а не, че не е призната от никой. Признанието и е от доста ограничен кръг сред българите. Не оспорвам статута и в средите. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Хайде тогава, давай с видеото като имаш мерак да изкарваш твоето мнение като това на цяла България. Поне ще де позабавляваме. Кога може да го очакваме да си запиша, за да напомня? 
Да не забравиш и видео компилация от на Деса “100 жени”, която да звучи от кръчма, клуб, банкет, кръщене, сватба, сюнет, Рамазан, Коледа, нова година след 12 часа по БНТ 1 или за фон на президента.

Още пролетта ще направя за Галена, но да не реват феновете и, че аз съм го нагласил. Щото няма да спирам тийнейджъри и студенти, а отрудени и средностатистически българи. 

А за След 1000 жени няма нужда да преиначаваш думите ми. Не я глася за някакъв огромен хит, а за стабилен сезонен такъв. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, ще ме извинявате, ама много ми дреме дали в момента чалгарките са слушани от някакви селяни на които дай им скара и ракия, друго не им трябва.

Нивото на продукукция е в пъти по-голямо и за мен лично това е по-важно. Който иска да остава в 2007. А на Кити се смяхме...

Факт ли е че в момента най-слушания жанр пак е поп-фолка? Да? След 15 години младите ще се връщат с носталгия към тези години, така като вие се връщате на песните от преди 20 години.

 

  • Like 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Още пролетта ще направя за Галена, но да не реват феновете и, че аз съм го нагласил. Щото няма да спирам тийнейджъри и студенти, а отрудени и средностатистически българи. 

А за След 1000 жени няма нужда да преиначаваш думите ми. Не я глася за някакъв огромен хит, а за стабилен сезонен такъв. 

Е, за какво ще чакаме чак до пролетта. Ама когато имаш възможност де. :)

Не преиначавам нищо. Ти каза, че си я чувал от сума ти места, което няма кой друг да потвърди за съжаление. Във “Вторник беше” е истината. Още я слушам ежедневно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Евала за този пост. Ето това се опитвам да кажа от доста време насам и все Галеновите не го разбират и нв искат да го разберат,защото не им изнася. Аз съм малко по краен разбира се, но всяка година на коледните фирмени партита ставам свидетел на същото. Хората откачат на Луда по теб, Мъжете, 442, и дори на пвсни на отдавна спрели да се занимават чалгарки, а не знаят и най големите хитове от писледните години. И тук някакви индивиди ще се опитват да пробутват Пей сърце или друга комерс боза до златните такива, които се знаят от целия народ. 

Това искам да кажа с думите, че Галена не е масово призната, а не, че не е призната от никой. Признанието и е от доста ограничен кръг сред българите. Не оспорвам статута и в средите. 

Не съм чел цялата караница, че влизам от време на време, но просто и ти, Слави, си наистина малко краен, разбирам какво искаш да кажеш, но просто Галена не е виновна, че твори в това време, наистина заслужава да е до тези имена, някои от тях не са по-талантливи от нея, други не са имали и половината от хъса й, наистина времето, в което са били големи е оказало най-голямо влияние. Ако песен от рода на "Кой" се беше появила тогава, тя щеше да има същя статут на една "Казваш, че ме обичаш" например, просто "Кой" няма как да събуди носталгията както другата ще го направи, те имаха едни златни години към края на миналия век и след 2000-та до 2006-та може би, тогава просто от детенце първи клас до 50 годишен ги слушаше на всякакви празници, и беше по-друго време, твърде много неща се промениха, Интернет и социалните мрежи тотално объркаха нещата за добро или зло. Галена си е идол на новото време и заслужава много уважение, поп фолкът не е умрял, все още е най-слушаната музика в държавата, просто е с давност, свързана с възрастта на слушателя. Та по онова време имам чувството, че който не опита, той не видя обич народна, неизброимо мого са. Една "Ще те намеря, ще те погубя" на Ева или "Плаче, плаче моето сърце" на Каролина, Никсън, Орнела, Кати, Сани, Петра и не знам колко още знайни и незнайни, това са все изпълнители, дето имат по няколко песни, дето ако прочетеш коменатрите под тях ще си кажеш, тези някога са били големите, хората им боготворят творенията, а те просто имаха случайността да станат известни тогава. В момента дори не мога да си представя някой да им даде шанс. Нивото, което Галена представя сега, екипите, всичко, тогава щеше да се равнява на това, което Азис правеше. И ние като народ доста се озлобихме в последните години, винаги сме си имали тази черта, но никога не съм виждал така да се плюе по заслужили артисти или изобщо успели хора както сега, всяка година е по-лошо и по-лошо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Runevski каза:

Я, коя била песента на 2001 г. според читателите на Нов Фолк :whistling1:

B62C10F4-7E76-4FAE-9525-FE81D1170F29.jpeg

Точно пък тая измислена класация... Не знам защо, но ми се е запечатало в съзнанието как 2002-ра в годишната класация Обичам те на Азис беше на 22-ро място, а Залеза и Зората изобщо я нямаше. Толкова за обективността на НФ и Марга Лозанова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не ви писна десет години да се дърляте по оста Галена-Преслава!? Толкова ли е трудно да се признае, че всяка си има успехите, предимствата и недостатъците? Страшна досада, 20 страници едно и също, после що е пуст тоя форум... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...