Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Willy каза:

Фики беше топ звезда и при братята роми, а те слушат главно от ютуб. Simple as that..

Виж че Жено бягай има само 170к в спотифай и над 30М в ютуб. Мотел и Хабиби също ги е качвал премиерно и едната има само 700к, а другата 1.5М. Добре ли си има повече от тях. Това прави ли я по-голям хит?

Откакто Пайнер си изнесоха каталога там преди близо 3 години и започнаха активно да го рекламират, доста сънародници се присъединиха. Безплатните потребители не могат да използват търсачката на телефоните си и слушат каквото Spotify им подбере с алгоритъм. Това го прави добър индикатор за задържимост. Излиза, че масово скипват "великите" хитове на Фики с милиони гледания преди 30тата секунда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Откакто Пайнер си изнесоха каталога там преди 2 години и започнаха активно да го рекламират, доста сънародници се присъединиха. Безплатните потребители не могат да използват търсачката на телефоните си и слушат каквото Spotify им подбере с алгоритъм. Това го прави добър индикатор за задържимост. Излиза, че масово скипват "великите" хитове на Фики с милиони гледания преди 30тата секунда.

Излиза че масово скипват и песните на Азис с 100М или само Фики е черната оФца?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast не харесваш Фики, но кариерата му била фейк ли?

Само през 2013 предизвика истерия с дуетите на баща си и Галена, през 2014 самият той беше сензация, “Горе-долу” беше буквално фурор, нищо че наистина има купени гледания. После също изкара мегахитове като “Бум”, “Вертолета”, “С друг ме бъркаш”, “Боже прости” и други. Вярно, че след Издислав хората спряха да го взимат насериозно, ама..? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Излиза че масово скипват и песните на Азис с 100М или само Фики е черната оФца?

Азис качва от малък, независим дистрибутор, и artist страницата му е раздвоена. Възможно е да се отразява на препоръките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

@Fast не харесваш Фики, но кариерата му била фейк ли?

Само през 2013 предизвика истерия с дуетите на баща си и Галена, през 2014 самият той беше сензация, “Горе-долу” беше буквално фурор, нищо че наистина има купени гледания. После също изкара мегахитове като “Бум”, “Вертолета”, “С друг ме бъркаш”, “Боже прости” и други. Вярно, че след Издислав хората спряха да го взимат насериозно, ама..? 

Комбинацията от връзкарство, медийно натрапване и манипулирани успехи трудно може да се нарече кариера. Иначе наистина предизвика истерии с краката и Издислав, но не и с творчеството си. Остана му да баламосва лелките колко бил възпитан и морален, нищо че баща му буквално е поддръжник на ВИС-2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

И на мен ми е любима. Поредна успешна година изпраща Райна. Два поп-фолк проекта, които не станаха някакви тотални хитове, но са различни и качествени. Надявам се да изненада приятно и с това, което готви през януари. 
Да не говорим за реализацията на фолклорния албум и красивите народни мелодии, които реализира.

 

И тази е много добра, но "Направо ми заспа" е моята слабост! ❤️ Уникална песен, видео клип и всичко.... перфектна песен! Слушам я всеки ден! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Фики/Галин - Съпоставка на най-гледаните им клипове със стриймовете им в Spotify. Не изключвам възможността и двамата да са купували, но при Фикрет е доста по-изразено. Песни без никаква задържимост. Цялата му кариера е един голям фейк. 

Фики
1. Горе-долу - 31,085,278 / 104,155
2. Кой -  29,982,855 / 229,301 (да отбележа, тук има и трити. мисля че към 100к стрийма.)
3. Блокиран - 29,528,688 / 287,387
4. Боже, прости - 25,472,465 / 181,741
5. Вертолета - 23,251,471 / 107,243
6. С друг ме бъркаш - 22,690,363 / 85,221
7. Джале, джале - 21,307,901 / 77,185
8. Кажи ми като мъж на мъж - 18,450,371 / 390,743 (песента е там от самото начало, и би трябвало да има 700к-1м+)
9. С теб или с никой - 18,142,114 / 342,339
10. Стига - 15,864,679 / 33,514
11. Бум - 13,712,225 / 168,490
12. Беше обич - 13,680,150 / 52,519
13. Мой докрай - 8,536,041 / 21,148
14. Железен - 7,076,322 / 38,489

Галин
1. С мен да вървиш - 26,483,162 / 240,246
2. На Египет Фараона - 23,662,114 / 319.768
3. Роклята ти пада - 20,612,534 / 245,657
4. Нека да е тайно - 18,736,319 / 244,870
5. Парата ако хвана - 18,216,542 / 243,543
6. Момче без сърце - 16,745,276 / 109,109
7. Между нас - 16,732,800 /  76,883
8. Царя на купона -16,358,176 / 143,405
9. Все напред - 13,315,900 /  108,471
10. Готина кола - 9,988,208 / 65,771
11. Един на брой - 7,722,896 / 70,566
12. Сменям ти адреса - 7,278,531 / 41,258
 

Това не ми прилича на касова бележка.

Не че ще те убедя в противното, знаем че Фики ти е неприятен. Но в с това насаждане на личното си конспиративното мнение си точно като Емануелция и брътвежите за чипиране, 5джи, скопяване и принудително осиновяване на деца в Швеция ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Цветина - Нарцис" е хитът на зима 2020/2021! Слушайте тази песен за излизане от кризата, за дълги крака и за да не ви блъскат никога повече вратата на колата :aj:

  • Like 2
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

"Цветина - Нарцис" е хитът на зима 2020/2021! Слушайте тази песен за излизане от кризата, за дълги крака и за да не ви блъскат никога повече вратата на колата :aj:

Алилуя! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Това не ми прилича на касова бележка.

Не че ще те убедя в противното, знаем че Фики ти е неприятен. Но в с това насаждане на личното си конспиративното мнение си точно като Емануелция и брътвежите за чипиране, 5джи, скопяване и принудително осиновяване на деца в Швеция ;) 

Работя с това което имаме като данни. Spotify трудно може да бъде излъган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Гальо каза:

Утре излизат Малката и Теофиков, време е за нов хит 

За една година Полудяваш, песента за карантината, квартета, сега и това... Адски досадни станаха вече да са в тандем. Но сигурно ще е хит.

Едит: Сега видях, че е трио с Константин

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Fast каза:

Работя с това което имаме като данни. Spotify трудно може да бъде излъган.

Мне, стъкмяваш си наличните цифри както изнася на конспиративния ти наратив, по точно същия начин по който такива като Емануелция интерпретират фактите да стигнат до чипиране и скопяване. Фактите сочат как дори цифрите на ютуб от 2013 и 2020 не са 1:1 поради кой знае колко промени в алгоритъма, а ти сравняваш различни платформи от различни дебютни години, просто защото така ти идват удобни. За да твърдиш как са били купувани гледания е нужно нещо по-сериозно - някви конкретни доказателства - копие от касова бележка, скрийн на пейпал транзакция, международен банков превод, копие от банково извлечение, нещо различно от екстраполирани цифри от съвсем различни алгоритми, изкривени през призмата на личното ти пристрастие. А ние тук много добре знаем как обичаш да пренебрегваш факти не отговарящи на реалността извън личния ти ехо чеймбър. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

За една година Полудяваш, песента за карантината, квартета, сега и това... Адски досадни станаха вече да са в тандем. Но сигурно ще е хит.

Едит: Сега видях, че е трио с Константин

Няма как да е трио с Кцое, лично на Таня беше потвърдил как нямало нищо такова преди месеци. 

 

преди 25 минути, Гальо каза:

Утре излизат Малката и Теофиков, време е за нов хит 

Нов хит се задава, но от тия няма да е. Чакаме. е. е. е. е. Класната, а тогава часовника брои минути, брои молбите ни нечути ... тиктактиктак 

 

 

А долу до колата на която врата никога повече няма да ни блъскат 

чакаме да си правим татуировка 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Danger. каза:

За една година Полудяваш, песента за карантината, квартета, сега и това... Адски досадни станаха вече да са в тандем. Но сигурно ще е хит.

Едит: Сега видях, че е трио с Константин

Аз мислих, че е нов квартет, понеже бяха снимали 4мата нещо и бяха със същите дрехи. Но нали и Робов и Грахич ще имат дует, може да са снимали отделно 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Гальо каза:

Утре излизат Малката и Теофиков, време е за нов хит 

Аман с този техен любим тандем. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не му се дават пари на пеодуцента за самостоятелни неща, те за това неговите нямат и самостоятелни хитове. И всичко е толкова еднотипно, че вече не мога да им свържа почти никоя песен с мелодия, вссичко ми е Акула с добавки.

поне предлагат мааалко по-качествени неща от алфите , а и изпълнителите им са по-добре вокално, най-вече Грахич

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Не му се дават пари на пеодуцента за самостоятелни неща, те за това неговите нямат и самостоятелни хитове. И всичко е толкова еднотипно, че вече не мога да им свържа почти никоя песен с мелодия, вссичко ми е Акула с добавки.

поне предлагат мааалко по-качествени неща от алфите , а и изпълнителите им са по-добре вокално, най-вече Грахич

Е Теофиков и Малката си имат самостоятелни хитове. Иначе са си добър тандем, щом имат какво да предложат нека правят заедно. Всичките им песни са много силни, не като Алфа да няма никаква концепция. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теофиков има само 2 самостоятелни песни за 3 години кариера. И двете не са били някакви големи хитове. По-скоро средни и вече забравени.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Анелия щяла да пуска балада за коледа.

Евала. Поне една от големите да се сети тази година. От къде е инфото и има ли повече подробности? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...