Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ти отчете ли съответната сума на чичо Митко за този пост ;) 
 

А Деса е крайно време да се ребрандира. Джеса още не е заето, или Фатме. Ноо лично аз съм за "Почти оргинална Деса". 

Да, отчетох процент от печалбата, но тъй като само едно споменаване на псевдонима излиза много скъпо съм на пакет от две споменавания, по-изгодно е. :D

Ако ще сменя пак псевдонима според мен най-доброто ще е Фолклорна Десислава, не мисля че ще има съмнение за коя от всичките става дума. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Slavi каза:

Лайно и то миризливо е Кавала кючек. 

След 1000 жени беше сред най избираните за любими песни на изпълнителите на Пайнер и изобщо проект на много високо ниво и от към музика и от към клип. 

Слушай си Кавала, Живее ми се и подобни миризливки и не коментирай музика, щото не ти е по възможностите. 

Има златни, пеят и ги. Не като Галоша. Почти 20 години на сцена и нито една песен харесвана и одобрявана от целия бг народ. Само най пивърхностния таргет на чалгата на я има за нещо никаквицата. 

Това го казваш ти дето от седмици не си пропуснал и ден да превъзнасяш "Татуировка"  Тя щото не е миризливка ... 😂

През годините си бутал какви ли не мазночи на знайни и незнайни мангусти само за да принизиш Галена. Същата, която наричаш никаквица, но ежедневно коментираш и следиш. Какво е усещането да се занимаваш по цял ден с хора, които не са ти приятни? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Danger. каза:

@Willy прати му по колко гледания правят и двете песни към днешна дата и да млъкне тоя. 

Според Youtube Music Charts: за последната година на територията на България:
Хавана Тропикана - 1.32 млн.
Моето слабо място - под 777 хиляди (не присъства в топ 20 на Преслава)

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Slavi каза:

И за да ти е по гадна вечерта от всякога, Татуировка вече мина Кавала по гледания и е с 6 250 000 гледания

11 декември - ще я запомниш добре тази датичка❤️❤️❤️

 

Бонус: 9 милиона за Не, мерси. 

Ти защо броиш клипа на който пише Азис?

Ютуб отчита гледане след първите 20-30 секунди от клипа. Самото пеене на Емилиано започва точно след 30-тата секунда. Нали си наясно, че хората си пускат клипа, защото очакват да чуят песен на Азис или песента в негово изпълнение. Най-вероятно след като чуят, че не е той спират, но това е достатъчно за да отчете гледане. Супер смешно е да броиш гледанията от този фейк. В ютуб е пълно с такива заблуждаващи заглавия и клипове. Дай да ги броим ш тях за да ни се получат нещата. 

Нали не мислиш, че тези, които искат да слушат "Татуировка" си пускат точно клипа със снимката на Азис?

Чета как пишеш, че ще унижаваш, подиграваш, пожелаваш на хората да им се развали вечерта.. И тези коментари ги правиш от години. Ако подобни неща ти доставят такова голямо удоволствие това говори за теб. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татуировка си е хит, няма съмнение. Всяка вечер го поръчват по няколко пъти в поздравите по Фен Тв, но няма смисъл да се съпоставя с други хитове. 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Hurricane каза:

То затова към днешна дата скъпият проект “Хавана Тропикана”, снимана в Куба диша прахта на слайдшоуто “Моето слабо място”!

 

За това слайдшоу ли говориш?

Слайдшоуто на "Моето слабо място" - 14,277 млн.

Клипа на "Хавана Тропикана" сниман в Куба - 19,956 млн.

Определено му диша прахта. 😂😂😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

За това слайдшоу ли говориш?

Слайдшоуто на "Моето слабо място" - 14,277 млн.

Клипа на "Хавана Тропикана" сниман в Куба - 19,956 млн.

Определено му диша прахта. 😂😂😂

 

Мила, Хаваната има изтрити клипчета с около 2М на версии без бабата, отделно има и 1М в канала на Кости.Събрано, реално е по-гледана от всичко на Прес. Има да си мечтае да й дише прахта. 

А това че не е помирисвала и топ 500 на Popnable е друг въпрос. Всички други огромни хитове са имали своите периоди, в които са били в топ 100-150.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова да сте скучни вече с тя спор, че няма накъде. :( Направо да му се повръща на човек от Галена и Преслава. Защо не правиме вече Галин на гъба?  

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Толкова да сте скучни вече с тя спор, че няма накъде. :( Направо да му се повръща на човек от Галена и Преслава. Защо не правиме вече Галин на гъба?  

 

Само кажи!

Screenshot-20201212-181537-Instagram.jpg

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Slavi каза:

Ако изброените от мен са псевдо журналисти, то Галена е псевдо звезда и псевдо певица... Съвсем вече изпляска легена. Наричал псевдо журналисти хорс с трудове и приноси за държавата, за да изтъкнеш една калпава свиркаджийка. 

Който не величае Галена е псевдо, необиктивен, и какъв ли не. Засрами се и се погледни отстрани. 

Изброил си журналисти които не се занимават с шоубизнес и подобни развлекателни предавания като цяло. Смесваш нещата отново. Бенатова примерно е разследващ журналист. Очакваш да коментира Галена или друга от жанра? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Мила, Хаваната има изтрити клипчета с около 2М на версии без бабата, отделно има и 1М в канала на Кости.Събрано, реално е по-гледана от всичко на Прес. Има да си мечтае да й дише прахта. 

А това че не е помирисвала и топ 500 на Popnable е друг въпрос. Всички други огромни хитове са имали своите периоди, в които са били в топ 100-150.

Знам за изтритите и тоя в канала на Кости. Понеже той говори конкретно за слайдшоуто ги постнах за да стане ясно, че само с официалния клип Галена я отнася. То дори не е нужно да събираме от други за да се види. Не знам той какво е гледал и сънувал. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тези неща.... и Преслава, и Галена, и Лорена, и Ивана и Глория... Анелия, Емилия,  имат хубави песни. Аман с тези сравнения! На някои хора явно им липсва любов и личен живот, та все Преслава-Галена, Камелия-Десислава.... ;)  Всеки си има любим изпълнител! За мен Преслава е най, за някой друг Галя, за трети Камелия, за друг Десислава... какво е това, всяка си има хубави песни, хитове и фенове. Айде поздрав с песента на 2018 година: 

 

  • Like 5
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горгона я питат "Какво става с Алфа" и тя отговаря на стори с "Ми честно казано не знам к'во става с тях" и се усмихва мазничко.

Иначе Галин отрича някой да напуска Алфа. Защо не си кажат истината, а само мажат 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

>>>

Евала! Определено и трите песни гърмяха в пъти повече от "Да гори в любов"! 👍 Към нея имаше голям интерес защото бе първата песен на Преслава след раждането, но в никакъв случай не е хитът на 2018 😃

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

>>>

По принцип да, но "Да гори в любов" стана Песен на 2018 и превзе класациите. В което няма лошо, всеки си има любима песен и мнение, това не е в състояние да промени моето мнение по въпроса, естествено. За един ще е "Феноменален", за друг ще е "Името ти" и т.н. Уважавам всеки вкус и всяко едно мнение, нямам намерение да споря за такива неща най-малко. Кефя се на песните и хич не ми пука. За мен "Да гори в любов" е най-добрата песен в последните години, лично на мен ми харесва най-много, макар че "Пиян" е може би по-хитовата. Да си призная "Феноменален" не ми беше от любимите песни, но тази година почти няма ден в който да не си я пускам и за тази година е една от най-слушаните ми.

  • Like 4
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Евала! Определено и трите песни гърмяха в пъти повече от "Да гори в любов"! 👍 Към нея имаше голям интерес защото бе първата песен на Преслава след раждането, но в никакъв случай не е хитът на 2018 😃

Различни хора, различни мнения.... Моите наблюдения са малко по-различни. 

  • Like 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Различни хора, различни мнения.... Моите наблюдения са малко по-различни. 

Аз съдя и по концерта на Планета 2018та. Следях реакцията на публиката на доста песни.

Но да, всеки има различно мнение и аз уважавам твоето! 😊

Поздрав!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Аз съдя и по концерта на Планета 2018та. Следях реакцията на публиката на доста песни.

Но да, всеки има различно мнение и аз уважавам твоето! 😊

Поздрав!

 

Е, че ти съдейки по тук какви съмнения имаш 😃 Най-добре приетата песен, заедно с “Грешка беше”, може би Теофиков и Янева бяха една идея по-добре приети. Иначе не ми се спори, и 4те песни са силни, рядкост е толкова песни от един сезон да се съхранят във времето

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Аз съдя и по концерта на Планета 2018та. Следях реакцията на публиката на доста песни.

Но да, всеки има различно мнение и аз уважавам твоето! 😊

Поздрав!

 

Благодаря ти. Страхотна е! :) Много обичам тази песен. И аз мисля, че всеки човек има различно мнение и трябва да го уважаваме, без да се опитваме да спорим, а просто да си слушаме песните и да им се радваме. Поне с времето стигнах до този извод, защото преди много пъти ми се е случвало да споря и да се карам с потребители или хората за глупости, а животът е кратък и няма смисъл от това. Макар да харесвам Преслава, на мен никога не ми е пречило да слушам песни на Галена например, клипове, да харесвам и да имам любими нейни песни, както и да признавам когато дадена песен е имала успех. Виждам, че тази тема от години се засяга, но.... няма смисъл да се настройват феновете само защото харесват едната или другата. Малко се получи като ЦСКА - Левски. :D 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...