Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Май е Гло. 

Правилно! Гло е... само Гло и Валя са певиците, които през последните години си държат правата сами...Докато другите певици, сами си плащат продукцията, но правата са на ПАЙНЕР и като си тръгнат- нямат глас за тях!
Зная, че Валя от 2008 година е с нов договор, който е Бизнес договор, който нямал нищо общо със всички останали... просто момичето си е уредила неща.. но не го е тръбяла...
Само, моята Преси още се чуди според ме, а тя има силата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, presi_fen! каза:

Валя е със съвсем различен договор от всички други , затова и не я слагат нито в компилации ,нито я викат на концерти. Аз знам какъв им е договора ,но не мога да навлизам в подробности.

Вале, и Рени пише тук. Може да пиете виртуално кафе... 

 

Какви начисления прибирс Валя. Не се излагай. Тя милион не може да стигне. Прибирала... 

преди 49 минути, Willy каза:

Дори и това ще има повече гледания от бозата на сезона - Сърцето ти е мое!
Ариа 2020 си е над Емануела, Джена и други доказани.😎

Чак пък над Емануела... Най малко успешното на Ема е по усоешно от най силното на Ариа. Но и двете са флопаджийки

Джеса и Джена издадоха по 1 проект, а Ариа 5-6. Нормално дс изглежда така. Но Деса е гшедаха 3 месеца по 2 млн българи по Нова. Само това в по значимо от цялата ксриера на Ариа и бъдещата и такава. А кой знае, че има певица Ариа😁

  • Like 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато и да е Валя към днешна дата, 90% от актуалните могат само да си мечтаят за мегахитовете, продажбите, клиповете или качествената и дискография като цяло. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Вале, и Рени пише тук. Може да пиете виртуално кафе... 

 

Какви начисления прибирс Валя. Не се излагай. Тя милион не може да стигне. Прибирала... 

Чак пък над Емануела... Най малко успешното на Ема е по усоешно от най силното на Ариа. Но и двете са флопаджийки

Джеса и Джена издадоха по 1 проект, а Ариа 5-6. Нормално дс изглежда така. Но Деса е гшедаха 3 месеца по 2 млн българи по Нова. Само това в по значимо от цялата ксриера на Ариа и бъдещата и такава. А кой знае, че има певица Ариа😁

Слави какво ти става каква Валя те гони пиши на ЛС ще ти пиша инстаграма и фейсбука ми можеш да ме видиш!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Слави какво ти става каква Валя те гони пиши на ЛС ще ти пиша инстаграма и фейсбука ми можеш да ме видиш!

Обърках те с преси_преси, то е Валя😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Обърках те с преси_преси, то е Валя😁

Не не е Валя бъди сигурен. Защо и е на Валя на седне да пише тук , Валя е една от най-заетите певици , “договора”и го предоставя.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , RumyanaFen каза:

Валя лично си качи всички песни в платените стийминг платформи иначе Пайнер нямаше да се сетят никога!

Аммм, напротив. Не песните, албумите щях да и кача, ноооо....

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, mitak_94 каза:

Аммм, напротив. Не песните, албумите щях да и кача, ноооо....

Албума на Емилия Нежни устни защо не е качен?

На Ивана 100 патрона също

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, RumyanaFen каза:

Албума на Емилия Нежни устни защо не е качен?

На Ивана 100 патрона също

Не мога да ти отговоря. Имах един списък с албуми за качване, но тези не бяха там. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Циркът продължава с пълна скорост: Проф. д-р. Емануела Цветкова е споделила на стори някакви билкови капки, които помагат при коронавирус.😂

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

По непотвърдена информация чух, че Пайнера спирал да спонсорира вече проектите на изпълнителите си. 

Че на кои е спонсорирал нещо изобщо? 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Не даваше ли по 5 хиляди ?

Доколкото знам да се наеме само 4К камерата е бая скъпо. 

Повечето от над 10 години се оплакват, че не им се дава и стотинка. Ако им даваше по 5 хиляди годишно, нямаше да има певици без проекти по 2 години. :D 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Дори и това ще има повече гледания от бозата на сезона - Сърцето ти е мое!

Както е тръгнало май, май. Пореден удар за някои хора. :3fdb8960598fa63e:

Представям си ако беше на български, сигурно вече щеше да е с двойно повече гледания.

След броени дни ще чуем и самостоятелното й парче, доста го похвали и каза, че ще гръмне

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Danger. каза:

Както е тръгнало май, май. Пореден удар за някои хора. :3fdb8960598fa63e:

Представям си ако беше на български, сигурно вече щеше да е с двойно повече гледания.

След броени дни ще чуем и самостоятелното й парче, доста го похвали и каза, че ще гръмне

Колко пък ще гръмне? За 3 години няма един голям хит, което е смешно. Дори смотли, като Диона и Дана имат по отявлен хит от Ариа. Вие ми е я бутате до Десислава. Нали знаеш, коя от двете си запълва жалките участия с песните на другата? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Единствената чалга, която слушам в последно време :ba: 

 

 

По-добре да спра да слушам чалга, вместо това да остане единствената, която да слушам😂

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Ариа дебютира миналата година, не преди 3. Онова с Емануела през 2017 е фийт където тя пее 2 изречения. 

А “Живее ми се” и “Тарикат” са си стабилни сезонни хитове които са минали 4 милиона вече за отрицателно време, а за 2020 това е успех за нов изпълнител. 

То Живее ми се пръскаше с приеми по участия дори. 

Да ти напомням ли Диона след колко мъчение успя да извади първият си хит? А Данна уцели един на късмет, останалите й 4-5 песни не са никакви хитове. 

Според мен рано или късно и Ариа ше има голям изявен хит, като гледам как се е амбицирала. Не е невъзможно въобще. ;) 

Диона с първата си чалга песен изкара хит, освен това има още 2 дуетни. Дана също не и трябваше много време за да види хит. Деса, Лидия,  също за 1-2 години изкараха сума ти и хитове. За това Ариа е пуснала 10 песни, от които нито 1 тотален хит.  Дуетите са й най-известни от цялата работа и пак не мога да кажа, че са нещо кой знае какво. 

Какъв нов изпълнител? 2 години почти пуска песни през месец. 

Успехи  за нов изпълнител  са това :

 

 

Ариа за същото време няма и Н половина гледанията и успеха на тези. 

Дори Адам за 2 месеца ще направи 4-5 милиона. Колкото най-гледната песен на Ариа :D

Сега видях, че и Меди се изявява в чалгата от 1-2 години :D Още тука с първата си песен, кърти с гледания. 

 

На сила хубост не става, просто Ариа е некадърна, евтина и проста. Без грам поведение и харизма... Няма как такъв тип певица вече да се котира... За това й е на дъното от по-активните дебютанти. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но всички изброени изпълнители които си постнал имат продуцент зад гърба си (Даймънд и Галин) който ги лансира навсякъде и им урежда дуети и фийтове с топ имена, докато Ариа е самостоятелен изпълнител. Там се разчита главно на дуети, триота, че дори и на квартети. Докато Ариа си прави всичко сама. Пък и дуетът й с Алисия от миналата година си стана хит.  

Нека видим Адъм и Робов дали ако пуснат солова песен ще има успеха на самостоятелните песни на Ариа - съмнявам се. 

Забележи, че Ариа песните се отличават една от друга и тая година всичките й песни са от различни композитори. И както казах и нейното време да види голям хит ще дойде скоро, доста се е амбицирала..

Никой не изкарва, че Ариа новата мегазвезда, но вие се оливате да я подценявате. За сметка на това бутате противните алфи, чиито песни вече имат по 3 дни живот и след тва никой не ги слуша.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...