Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Danger. каза:

Данна и Маджуна:

1 ден: 160К

2 ден: 50-55К

Това вече е мегафлоп и сигурно най-големият такъв в алфа.

Заслужават си го. Къде са тръгнали с това подобие на песен. И при големи имена би флопнало... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Заслужават си го. Къде са тръгнали с това подобие на песен. И при големи имена би флопнало... 

Смешното е как бяха отложили премиерата заради дискотеките. Сами не си вярват. 

П.С Вярно ли е, че алфите това лято са пяли в комплект 800 лв. на мегапромоция? Чух го от доста хора. 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Danger. каза:

Смешното е как бяха отложили премиерата заради дискотеките. Сами не си вярват. 

П.С Вярно ли е, че алфите това лято са пяли в комплект 800 лв. на мегапромоция? Чух го от доста хора. 

В задачата се пита колко точно Тройници влизат в тая цена? Те май лятото бяха по-малко 

преди 8 минути, Gerganafen каза:

А само Лиди за колко? За едно частно парти питам.:whistling:Другите човекоподобни нека си стоят вкъщи, че има вирус.

Капо ще си, ша земат да ти пробутат някоя друга Тройница, пък и подбиваш пазара ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

 

Капо ще си, ша земат да ти пробутат някоя друга Тройница, пък и подбиваш пазара ... 

Ааааа не, Лиди си я познавам винаги, колкото и другите да се правят на нея ❤️ Лилипутът Дессссита ако ще да се изрусява, ново лице да си залепи, никога няма да бъде Лиди ❤️

Значи, на 11.01 имам рожден ден, само казвам. Който ме цени като потребител, може да дари и да ме изненадате. ;) Почерпката от мен, Лидия-та - от вас!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Ааааа не, Лиди си я познавам винаги, колкото и другите да се правят на нея ❤️ Лилипутът Дессссита ако ще да се изрусява, ново лице да си залепи, никога няма да бъде Лиди ❤️

Значи, на 11.01 имам рожден ден, само казвам. Който ме цени като потребител, може да дари и да ме изненадате. ;) Почерпката от мен, Лидия-та - от вас!

Ти си я познавай, но силно подозирам как дори шефката им Гъбинка не ги различава ;) 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ти си я познавай, но силно подозирам как дори шефката им Гъбинка не ги различава ;) 

Мани, верно ще вземе да ми пробута оня телетъбис Десссссита :o Добре поне, че Дилдона се разкара и няма да се окажа с травестит като "изненада".

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина откакто не е в Пайнер участва в доста предавания. Спечели Пирин Фолк, беше в Шоуто на сценаристите,  беше и във Вечерта на, беше гост наскоро и  в предаване по Евроком, другата седмица ще е при Цитиридис, а за Нова година е снимала за БНТ1. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, THE IIconic каза:

Много се радвам!

 

Горката и 2 милиона не мина. Първоначалното ми мнение за песента се оказа вярно. 

Новата на Данна е тотална боза. Предната поне беше приятна. 

Теодора не предизвиква нищо с факта, че има нова песен. Дори не знам защо се мъчи. Отмина й времето. Иначе хич не е мръднала на визия.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Теодора не предизвиква нищо с факта, че има нова песен. Дори не знам защо се мъчи. Отмина й времето. Иначе хич не е мръднала на визия.

Теодора прави цял албум, до колкото знам снима и клипове доста, тя в момента прави музиката която на нея и харесва и винаги е искала. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Нещо не виждам коментарите за Фотошопа на 19 годишната?
Иначе за жените 30+ с по 2 деца си изписват едни романи... 😂

Нещо изпускам май. Какво има да обсъждаме  никому неизвестни, прости бедни жени от народа? Като иска, да се фотошопира. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ме зариби. Емрах 2018/19 беше страшно противен, обаче тази година има доста приятни песни и всички са хитове. По-успешна година има от Галин отвсякъде.

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Галин с кого от бтв спи, за да може в два поредни дни неговите хора да гостуват там?

Каква сексуална енергия се усеща между тях🤯

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това ме зариби. Емрах 2018/19 беше страшно противен, обаче тази година има доста приятни песни и всички са хитове. По-успешна година има от Галин отвсякъде.

 

Can I copy your homework?

Да, само да не си личи:

 

B18EA0B6-2726-4798-9480-D0B9CD87191A.jpeg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Can I copy your homework?

Да, само да не си личи:

 

B18EA0B6-2726-4798-9480-D0B9CD87191A.jpeg

@%!%$!%@%@%%@!(@*!**!

Дори не помня тоя пост. За да се измъкна ще кажа: "великите умове мислят еднакво!"

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

@%!%$!%@%@%%@!(@*!**!

Дори не помня тоя пост. За да се измъкна ще кажа: "великите умове мислят еднакво!"

Великите умове дори имат една и съща любима песен! 08.11.2018

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Това ме зариби. Емрах 2018/19 беше страшно противен, обаче тази година има доста приятни песни и всички са хитове. По-успешна година има от Галин отвсякъде.

 

От вчера често си я тананикам. Много се кефя, че задмина противния Теофик! И Емрах, и Меди са над него вече. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...