Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля, че скоро ще махнат обикновената Планета. Няма смисъл от sd канали вече. Само разходи за лицензи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Роско каза:

Мисля, че скоро ще махнат обикновената Планета. Няма смисъл от sd канали вече. Само разходи за лицензи. 

По SD и HD вече вървяло едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързането с внедряването на нови технологии и изоставянето на старите свива пазара. Най-голямата грешка на Пайнер през годините е, че не инвестираха сериозно в своя радиостанция. Но пък #КОЙ бизнесмен днес би се опълчил на любителят на монопола Делян Славчев Пеевски? Митко Пайнера? Тази мишка, която сама изтри всички клипове с награждаването на Ивана за Мегазвезда от онзи от Банкя, за да не руши ореолчето около тиквата му?

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Коментирайте и абсурдния комплект "Акула" - кой би бил толкова луд, че да се набута да купи и диск, и флашка и то точно тая компилация с познати песни от 8 години?:1000(10):Винаги е било или едното, или другото. Все едно преди да продаваха комплект касетка+диск:helpsmilie:

Очевидно счетоводните разчети са подсказали че ще се харчи заради 5те кинта, които спестяваш с календара :) Въпреки че, според мен поне, тряяше като за върли фенове да му сложи цена на тоя пакет 35 лева, като за истински фенове на Счети!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

По принцип, капаро не се връща. :D

Не вярвам, да е преритала за 500 евро ... 

И аз за това се зачудих. Самата идея на капарото не е ли това?

Все едно аз да му капарирам заведението за нова година, накрая да не идем и да искам парите обратно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Песен на 2020!❤

Една от малкото песни тази година, които нямат омръзване! ❤️❤️❤️ 

  • Like 2
  • Love 3
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , omline каза:

Убиват ме тия сърби -  може ли за посрещането на 2020 да се изтъпаниш на плейбек в ефир с песен на 200 години и дори да не си направиш труда да я презапишеш да звучи малко по-актуално на ЕГН-то ти? Няма да се учудя записът да е директно от плоча.

 

Не знам защо те очудва това.При тях телевизионните програми се правят така от сумати години.На времето Гранд Шоу се снимаше изцяло на плейбек, нищо че зад изпълнителя имаше изтипосани 30 музиканти.При тях участията са изцяло на живо и с оркестър, т.е. хората няма къде да чуят оригиналния запис на песните освен по телевизиите и радията, докато при нас и по телевизията и по участия си отварят устите като риби на сухо...

Честно казано дори и с плейбека бих се радвал и нашите национални телевизии да правят подобни коледни и новогодишни програми, толкова пищни и с толкова изпълнители.Само че в Сърбия никой не налага на хората, че е срамно да слушат определена музика, хората уважават изпълнителите си и не ги делят на стилове, музикални компании и т.н....в това отношение са светлинни години пред нас.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте избързали с пускането на номинациите за наградите. Ариа ще пусне хит тия дни и сигурно ще заслужи номинация в половината от категориите. 

 

  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , foxy_vd каза:

Бързането с внедряването на нови технологии и изоставянето на старите свива пазара. Най-голямата грешка на Пайнер през годините е, че не инвестираха сериозно в своя радиостанция. Но пък #КОЙ бизнесмен днес би се опълчил на любителят на монопола Делян Славчев Пеевски? Митко Пайнера? Тази мишка, която сама изтри всички клипове с награждаването на Ивана за Мегазвезда от онзи от Банкя, за да не руши ореолчето около тиквата му?

И ако ми позволиш да допълня, грешка беше че не инвестираха в ретро телевизионен канал, където да излъчват песните от силните години на чалгата.Страх ги е да го направят, защото тогава ще си проличи новите им звезди колко струват, а и Митака не би позволил по негов канал да се излъчват хитове, на певци, които вече не са във фирмата му...Гордостта му ще го довърши.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, penakavalli каза:

Нов пост от @traversuelaofficial1. Сестра ѝ Елза Парини явно ѝ е подарила лицето си.

B8DE1352-1B9F-4DB8-82BE-80CEE7DC3E3C.jpeg.8f5cc2a603996e412b6790a0824133f0.jpeg

Махни брадата и косата и са като близнаци.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Много сте избързали с пускането на номинациите за наградите. Ариа ще пусне хит тия дни и сигурно ще заслужи номинация в половината от категориите. 

 

Ариа и нищо да не беше правила цяла година, пак щеше да заслужи номинация не в половината, а във всички категории ;)

 Кафе пием ли или вече от яко наливат ви? 

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ариа и нищо да не беше правила цяла година, пак щеше да заслужи номинация не в половината, а във всички категории ;)

 Кафе пием ли или вече от яко наливат ви? 

 

Пия кафе с кифла и фафла, правейки си татуировка. Живее ми се, бе!

 

Инак Ариа, ако пусне песен сега, ще е хитът на 2021.

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...