Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , asylum каза:

Ее, Пак ли според мен се помни. Пак ли, Кой и Стара каравана - това са тотални хитове. После са Хавана Тропикана, Пантера, сигурно и Феноменален ще е сред тях, но не колкото първите три. 

Но сега на мода са татуировките!

 

За Кой няма спор. Старата каравана също лятото се припомня, но Пак ли не съм я чувал по никакъв повод вече 5-6 години, а до преди 2-3 бях активен в излизанията. Нито някой около мен се е сещал за нея. Феноменален макар и по прясна е с далеч по големи шансове да се запомни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Яко парче, но Кой помни, че е излизало такова парче. Мечтите са безплатни. 

 

Айде да играем на една игра. Питам те кога е излязло някое парче на Галена, ти ми казваш година, ден и час. Сигурен съм, че ще си отличник, какъвто и в даскало не си бил 😁

Не е смешно, а срамно. 

 

Не се ядосвай, че твоята за последното десетилетие е само с “В твоите очи” и то само защото Галена я покани. А новата й песен е по-голям флоп от “Да ти олекне” даже :3fdb8960598fa63e: 

И да, песни които са оставили нещо в попфолка трябва да се отбелязват на годишнините им. ;) 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Кой ти говори за гледания, ходи се научи да четеш. Идеята на написаното от мен по-горе бе просто да се намали коментирането и възхваляването покрай този цигански клонинг на Азис, защото първо, че песента е никому известна и второ, че тези три милиона, който има като генерирани са купени, подобно е с лайковете отдолу. 

1. Песента има почти 5 милиона гледания

2. Един фенсни и един топик клип също гонят по милион. И трите трупат жестоки гледания. 

3. Песентс е подплатенс с лсйкове и коментсри. 

4. В момента дори Емилиано е по актуален и интересен от Джена и втората може да се помоли на иконите за дует белким види някий хит. 

5. Просто си я пусни и отпусни душата

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Още ме е яд, че отпадна по този нелеп начин. За мен това си остава топ изпълнението за цялото шоу:

https://www.vbox7.com/play:c2cb669220?p=playlist&id=2356500

Общо взето поп - фолка им направи нивото, за да го изхвърлят изцяло преди края. Грозна работа. 

За мен Hurts успя да я надмине. За финала била подготвила My all & Sweet child of mine

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За мен Hurts успя да я надмине. За финала била подготвила My all & Sweet child of mine

Има нещо, и при мен бяха на кантар, но не толкова с Hurt, колкото с I dont wanna miss a thing. А песничките за финала са малко слабунцели. Можеше да пусне нещо като Listen на Биба, много сходни тембри имат и нещо по бързо като I drove all night. Anyway, можем да сме спокойни, защото сме чули най - добрите значи. Но е малко тъпо да си топ на шоуто и точно тогава да излезнеш. Да я бяха ритнали с руската песен ако толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Не се ядосвай, че твоята за последното десетилетие е само с “В твоите очи” и то само защото Галена я покани. А новата й песен е по-голям флоп от “Да ти олекне” даже :3fdb8960598fa63e: 

И да, песни които са оставили нещо в попфолка трябва да се отбелязват на годишнините им. ;) 

Не искам без теб, Пусни го пак, Нека да е тайно, И нс всички като теб, В друг живот, Ангелите плачат има от въпросното десетилетие. Кое ще остане във времето ше видим след време. Не искам без теб вече се е доказала дори. Генерирс жестоки гледания от 3 клипа и има 3 пъти повече гледания от Пак ли без да е имала претенциите да бъде хита на годината, когато излезе. Като цяло баладите са с по голям шанс да останат във времето от комерсите за клубовете. 

Май ти е гадно, пе Деса има репертоар, който ше важи и след 29 години, а Галоша ще се чуди какво да пее, защото комерсиалното и вече няма да важи, а некомерсиалното и не се знае и слуша. 

Гадно ти е, че почти всеки един българин слага Деси до най гилемите гласове на България, а Галена я нямат за нищо. 

Гадно ти е, че ДесиСлава има всичко, което Галена  е имала, че и в повече. Че дори и мъжа и. А Галена няма да има много от нещата, които Деса има в бекграунда си. 

Погледни се от страни. Зрял мъж си вече, а празнува рожденните дни на песните на Галена. Не съм видял за толкова години в този форум такова вманиачено и обсебено поведение. Да следи кой какво казал за Галена, да и знае рожденните дни на песните и, да обикаля от участие на участие. Това не е фенство. Отдавна е минало тази граница. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Има нещо, и при мен бяха на кантар, но не толкова с Hurt, колкото с I dont wanna miss a thing. А песничките за финала са малко слабунцели. Можеше да пусне нещо като Listen на Биба, много сходни тембри имат и нещо по бързо като I drove all night. Anyway, можем да сме спокойни, защото сме чули най - добрите значи. Но е малко тъпо да си топ на шоуто и точно тогава да излезнеш. Да я бяха ритнали с руската песен ако толкова. 

Руската беше ужасна. Самата е песен е яка, но Деса я окепази.. Нз как спечели двубоя. Абе трябваше да си е на финал. Като гледам коментсрите в страницата хората са разочсфовани, че не е финалист, въпреки че знаят коя е. Но в крайна сметка и това, че стигна до тук не е малко имайки впредвид, че от втория концерт се знае, че е тя. Самия и образ беше малко скучноват, но кимпенсираше с пеене. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Руската беше ужасна. Самата е песен е яка, но Деса я окепази.. Нз как спечели двубоя. Абе трябваше да си е на финал. Като гледам коментсрите в страницата хората са разочсфовани, че не е финалист, въпреки че знаят коя е. Но в крайна сметка и това, че стигна до тук не е малко имайки впредвид, че от втория концерт се знае, че е тя. Самия и образ беше малко скучноват, но кимпенсираше с пеене. 

Ами било каквото било. Аз и за друго я уважавам. Хонорара в това шоу е много скромен, около 1600 лева на концерт, което апропо за този период си е супер. Но има много големи звезди дето са отказали. Деса се е навила, докато някои си стоят вкъщи и реват, че нямат доходи, тя си е взимала хонорар. Ето това се нарича умен човек, било то и без много знания. 

Омръзнало ми е, да се реве, че няма доходи, а Коцака е с порше, мерцедес за 200 бона и още неква. Емануела е с два джипа. Не знам си още кой - Галин и той. Ми продаваш едната кола и си готов с дохода. Уважавам хора, които ценят парите - независимо, че тя общия хонорар го взима за три участия. Това е важно да се споменава и отбелязва, защото тези безумия не са ОК. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi ами възможно е на любимите си песни да им помня датите на излизане. Ти запомни ли датата на която е излезнала любимата ти песен “Татуировка”, за да може догодина да я отразнуваш? ;) 

Всеки втори пост му е за Емилиано и плюене по Галена, иначе мен тръгнал да преценява. Не знам как да ти помогна, ти си свършен случай - цялото ти съществуване тука е една шега. :) 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Омръзнало ми е, да се реве, че няма доходи, а Коцака е с порше, мерцедес за 200 бона и още неква. Емануела е с два джипа. Не знам си още кой - Галин и той. Ми продаваш едната кола и си готов с дохода. Уважавам хора, които ценят парите - независимо, че тя общия хонорар го взима за три участия. Това е важно да се споменава и отбелязва, защото тези безумия не са ОК. 

Президентката ще ти се издигне фочите одма!

image.png.dd2b5080988434fab586dbe5f6bd33e7.png

преди 18 минути, PHILIPP PLEIN каза:

*Поглед в бъдещето*

(2031г) ДесиСлава: Скъпи,приятели искам да ви споделя,че отново се връщам в "Пайнер".

20201203-163442.jpg

Само че Пайнер няма да има, ще я подмамят с фалшив договор за отмъщение, и ще горииии

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

 

Истинската прима на фолка! Идолка! Кралица! Просто... хищна хиена

Много ми е любима тая песен.Една от малкото, които не са в типичния за Петра стил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

@Slavi ами възможно е на любимите си песни да им помня датите на излизане. Ти запомни ли датата на която е излезнала любимата ти песен “Татуировка”, за да може догодина да я отразнуваш? ;) 

Всеки втори пост му е за Емилиано и плюене по Галена, иначе мен тръгнал да преценява. Не знам как да ти помогна, ти си свършен случай - цялото ти съществуване тука е една шега. :) 

Е, ти си млад. На теб все още може да ти се помогне. Така че лично ще те терапевтирам докато ти изскочат всякакви Галени и демони от главата. 

Датата на Татуировка ще я запомниш ти като черна и траурна дата. Когато един нико му известен мангал върна Галенчето в Смядово❤️

Аз поне плюя по една чалгаджийка. Ти си толкова обсебен, че всичко, което не е с дъх на Смядово, го черниш и омаловажаваш. А сега да не ти отнемам от ценното време. Имаш домашни задължения - да провериш в попнейбъл коя песен от 2016-2018 е паднала под друга на Галена и да се убеждаваш сам как била по голям хит, щото била по задържслата се. 😁😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

*Поглед в бъдещето*

(2031г) ДесиСлава: Скъпи,приятели искам да ви споделя,че отново се връщам в "Пайнер".

20201203-163442.jpg

Не вярвам да е толкива слаба в лице.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger., имам един въпрос към теб. Понеже ми направи впечатление, че Само да те питам от 2019 е преди всичко друго от същата година, това прави ли го хита на 2019?

Конкретно го сравнявам със самостоятелната на Галена от 2019 Паника, която отдавна тъне в забрава, а според теб е най големия самостоятелен хит след Пиян. След като на Меди е оо задържалата се, по големия хит ли е. Често извърташ така нещата, когсто стане въпрос за задържала се песен на Галена над друга. 

Screenshot_20201203_184024_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Пари, коли, жени, абе от всичко по много! Това се казва пожелание:

❤️❤️❤️ нейдете да спорите, лидера е един ❤️❤️❤️ 

 

С корона на главата и купа в ръката!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...