Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Може да живее в арабска страна и просто да му е последен работен ден :D

 

 

Обърках се тъй като от утре съм в отпуска и празнувам още от сега🤣

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Единствената песен в момента, влизаща в графата читави, че и отгоре! 

 

Изчезни с този изпърдел циганин, тука е купувано, купувано, та чак забравено.. 

Доста си е повярвал явно, мама и тати плащат, но забрави, когато се правеше на Азис:

 

 

  • Like 3
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, stereoto_ каза:

Изчезни с този изпърдел циганин, тука е купувано, купувано, та чак забравено.. 

Доста си е повярвал явно, мама и тати плащат, но забрави, когато се правеше на Азис:

 

 

И тази е супер. Явно съм изтървал досегашното творчество на новия лидер. 

А за теб, щом те вълнуват само гледания, купувания и прочее, какво да кажа? Просто ще ида да се помоля на иконите за твоя милост. 

 

  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

И тази е супер. Явно съм изтървал досегашното творчество на новия лидер. 

А за теб, щом те вълнуват само гледания, купувания и прочее, какво да кажа? Просто ще ида да се помоля на иконите за твоя милост. 

 

Невероятен хит!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

И тази е супер. Явно съм изтървал досегашното творчество на новия лидер. 

А за теб, щом те вълнуват само гледания, купувания и прочее, какво да кажа? Просто ще ида да се помоля на иконите за твоя милост. 

 

Кой ти говори за гледания, ходи се научи да четеш. Идеята на написаното от мен по-горе бе просто да се намали коментирането и възхваляването покрай този цигански клонинг на Азис, защото първо, че песента е никому известна и второ, че тези три милиона, който има като генерирани са купени, подобно е с лайковете отдолу. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Кой ти говори за гледания, ходи се научи да четеш. Идеята на написаното от мен по-горе бе просто да се намали коментирането и възхваляването покрай този цигански клонинг на Азис, защото първо, че песента е никому известна и второ, че тези три милиона, който има като генерирани са купени, подобно е с лайковете отдолу. 

Ще възхваляваме когото си сакаме. Песента е известна нам, това е важното. Тука ли сме? Гук сме? Ние ли сме? Ние сме. Слушаме ли го? Слушаме го. Значи е известнет минимум тук. И туй е достатъчно.

Време му е за дует с женския лидер!

 

  • Like 1
  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Кой ти говори за гледания, ходи се научи да четеш. Идеята на написаното от мен по-горе бе просто да се намали коментирането и възхваляването покрай този цигански клонинг на Азис, защото първо, че песента е никому известна и второ, че тези три милиона, който има като генерирани са купени, подобно е с лайковете отдолу. 

Мило напрегнато си, кво ти пука ? И да са, и да не са кво от тва??? И той и Азис са вредни за държавата, но съществуват в нея. Както и много други, щом има кой да го слуша значи ОК. Нер знам защо се нервиш тука и с тоя учителски тон се караш на хората. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е първата песен на Меди, кояти си свалих. Някак още не ми е приятен, но това им се е получило много добрееее, малката мяучи маалко повече от необходимото, но ме кефи

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Ще възхваляваме когото си сакаме. Песента е известна нам, това е важното. Тука ли сме? Гук сме? Ние ли сме? Ние сме. Слушаме ли го? Слушаме го. Значи е известнет минимум тук. И туй е достатъчно.

Време му е за дует с женския лидер!

 

Айде да не е с нея само!🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да им покажем какво е класа !!!

 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Това е първата песен на Меди, кояти си свалих. Някак още не ми е приятен, но това им се е получило много добрееее, малката мяучи маалко повече от необходимото, но ме кефи

 

 

Не знам от кое се шокирах повече, че все още си сваляш песни или че е такава на Меди.

 

  • Haha 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Vancho каза:

Струва ми се, че Меди май вече надскочи Теофиков по популярност?

Наблюденията ми са, че Денис е харесван и слушан основно от подрастващите(до 18г), а Меди обхваща по-голяма аудитория. И децата му се кефят, но и хората на средна възраст. Също ми прави впечатление, че май е новия любимец на хората от ромски произход?

Съгласен съм. След "Не, мерси" Меди вдигна жестоко летвата и определено започва да стига до много повече хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ме е яд, че отпадна по този нелеп начин. За мен това си остава топ изпълнението за цялото шоу:

https://www.vbox7.com/play:c2cb669220?p=playlist&id=2356500

Общо взето поп - фолка им направи нивото, за да го изхвърлят изцяло преди края. Грозна работа. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Още ме е яд, че отпадна по този нелеп начин. За мен това си остава топ изпълнението за цялото шоу:

https://www.vbox7.com/play:c2cb669220?p=playlist&id=2356500

Общо взето поп - фолка им направи нивото, за да го изхвърлят изцяло преди края. Грозна работа. 

Горе-долу като всяко предаване по Нова :D Чалгата износва сезона на гърба си и накрая чао. Не следя предаването, но съдя по това, което каза ти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Кой ти говори за гледания, ходи се научи да четеш. Идеята на написаното от мен по-горе бе просто да се намали коментирането и възхваляването покрай този цигански клонинг на Азис, защото първо, че песента е никому известна и второ, че тези три милиона, който има като генерирани са купени, подобно е с лайковете отдолу

Кой говорел за гледания викаш. Но евала, специално си е поинтересувал колко са гледанията на тази неизвестна песничка, даже си ги броил и статистицирал дали са реални или не, даже и лайковете.  ;) Но това за циганския клонинг на Азис определено е бисер на седмицата, смятам да си го запиша.  

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Още ме е яд, че отпадна по този нелеп начин. За мен това си остава топ изпълнението за цялото шоу:

https://www.vbox7.com/play:c2cb669220?p=playlist&id=2356500

Общо взето поп - фолка им направи нивото, за да го изхвърлят изцяло преди края. Грозна работа. 

Е кажи честно тия верно ли са написали Hallelujah като песен на онова уонаби Александра Бърк? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Е кажи честно тия верно ли са написали Hallelujah като песен на онова уонаби Александра Бърк? 

Е какво очакваш сега и ти. В БиДжи сме все пак. Но изпълнението на нашият барбарон е топ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е какво очакваш сега и ти. В БиДжи сме все пак. Но изпълнението на нашият барбарон е топ. 

Честно казано не очаквах някой да я знае тая из Абсурдистан, но карай. Бях твърде шокиран от заглавието на клипа за да продължа към изпълнението на Джеса, но щом казваш, нека да е топ.

 

преди 31 минути, Willy каза:

Десита сигурно е мислила че като фотошопне Нутела на снимката, ние няма да разберем истината!

Screenshot-20201203-124202-Instagram.jpg

Screenshot-20201203-124138-Instagram.jpg

Завиждам на упорството ти да различаваш и помниш индивидуалните заглавия на Тройницата, при условие че друг повод да се ползва "индивидуалност" и производните и в техния контекст просто няма. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...