Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като цяло всички в анкетата са големи и доказали се изпълнители. Силни са в различни неща. И най - важното, не може винаги Преслава и Галена да печелят. Едно време така бяха Ивана и Глория. Всеки е силен в различни сфери, а Деси Слава е най -  кадърната и между нас казано, най - разнообразна откъм репертоар. Но дори тя, трябва да пее, да не почне да се прави на шоумен, че ще е комична Там е Камелия, ако им трябва шоу на хората. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво изобщо си говорим като никой няма да си наеме чалгарка за сватбата 😂 Освен ако не са мангали, роми и такива, но пък там няма кой да бутне Софка и Роксана 😂 Все по-абсурдни неща се коментират

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Какво изобщо си говорим като никой няма да си наеме чалгарка за сватбата 😂 Освен ако не са мангали, роми и такива, но пък там няма кой да бутне Софка и Роксана 😂 Все по-абсурдни неща се коментират

Напротив. Много хора от хайлайфа и с възможности биха поканили фолк певица. Ако на сватби не ги викат да пеят, то къде... Но малцина могат да си позволят хонорарите им

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Напротив. Много хора от хайлайфа и с възможности биха поканили фолк певица. Ако на сватби не ги викат да пеят, то къде... Но малцина могат да си позволят хонорарите им

Освен на Преслава и Галена, на другите са високи, но не непоносими. Сега да дадеш 15 бона за Галош или Преса е признак на комплексарщина. Но има й големи имена, дето за познати ще пеят и за 2 000 лева. Друг е въпроса, дали 2 бона за 30-40 минути си заслужава, но да речем за престижа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер с 280 хиляди лева безвъзмездна помощ от държавата

Да не ги съдим хората. Сигурно имат печатници и друг персонал, който разчита. Като са плащали данъци и осигуровки, защо да не получат помощ? Дори да не са изцяло "закъсали", със сигурност, бизнесът им е ощетен.

128722284_173356404511304_88584745572996

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Пайнер с 280 хиляди лева безвъзмездна помощ от държавата

Да не ги съдим хората. Сигурно имат печатници и друг персонал, който разчита. Като са плащали данъци и осигуровки, защо да не получат помощ? Дори да не са изцяло "закъсали", със сигурност, бизнесът им е ощетен.

128722284_173356404511304_88584745572996

Щях да ги поздравя, ако бяха дали поне стотинка на певиците, които експлоатират две десетилетия. Но всичко ще си прибере Митьо, като ще бутне някоя пара на Панчо, Любо, Женя и Хари. Туй то. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям.Аз бях "за" да получат и европейско финансиране - поне се вижда, че влагат средства в техника.Неслучайно на времето ПланетаHD беше първия български HD канал със 100% собствена продукция, а сега същото се повтаря и с Планета 4К.Митко защо се уплаши толкова тогава не стана ясно?!?После се видя, че така или иначе тия пари потънаха в джобовете на Пеевски и други ненаяли се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Аз и много други. Стига си мисли, че мнението ти се припикрива с населението. Щом участията и 2 десетилетия са пълни, значи достатъчно хора са ок да я слушат. Деса ако продължава да пука и пуши до 3 години ще бъде по неслушама

Ами тогава ти пожелавам Камелия да ти пее на сватбата, макар и на мен да ми звучи като проклятие. Не ми казвай какво да мисля , за да не ти кажа къде да отидеш. Не съм ти някой галенов да си мерите гледания, по-спокойно

  • Wow 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Какво изобщо си говорим като никой няма да си наеме чалгарка за сватбата 😂 Освен ако не са мангали, роми и такива, но пък там няма кой да бутне Софка и Роксана 😂 Все по-абсурдни неща се коментират

Сватбата на дъщерята на Лютви Местан .
25-11-mes2.jpg

Image_5709002_128_0.jpg

На тази сватба са пеели Галена и Преслава  

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тази песен е достойна да се върти по МТВ и всякакви световни музикални канали!

 

Ало, ало бе пинокио носа ти е до Токио! Това само Адриана може да го измисли.🤣

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е странно, че при вас не канят певици на сватби и такива тържества, при нас това е съвсем нормално. Разбира се, който има много пари (най-вече хората от чужбина), може да си позволи да покани по-известна певица, на Цеца например хонорара ѝ е около 40 000 евро но пак я канят, не често, но го правят. Мислех си, че и при вас е така.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:
Днес Вечерта на Ку-ку Бенд с Нели Петкова.
В четвъртък Вечерта на С Рени.

Ти защо не казваш, че Дамян пуска и Рени в онлайн дискотеките :ae:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

https://www.instagram.com/p/CFz2zZ1J2YD/?igshid=ksito33lsfti 

Направо е минал покрай Валери Божинов🤣

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Runevski каза:

Ти защо не казваш, че Дамян пуска и Рени в онлайн дискотеките :ae:

 

Щото не му следя втория сезон на онлайн дискотеките изобщо, а и съм на работа, когато ги има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че Меди май вече надскочи Теофиков по популярност?

Наблюденията ми са, че Денис е харесван и слушан основно от подрастващите(до 18г), а Меди обхваща по-голяма аудитория. И децата му се кефят, но и хората на средна възраст. Също ми прави впечатление, че май е новия любимец на хората от ромски произход?

  • Like 9
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

 8 години от премиерата на този golden хит :3fdb8960598fa63e:

Яко парче, но Кой помни, че е излизало такова парче. Мечтите са безплатни. 

 

Айде да играем на една игра. Питам те кога е излязло някое парче на Галена, ти ми казваш година, ден и час. Сигурен съм, че ще си отличник, какъвто и в даскало не си бил 😁

Не е смешно, а срамно. 

 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Яко парче, но Кой помни, че е излизало такова парче. Мечтите са безплатни. 

 

Айде да играем на една игра. Питам те кога е излязло някое парче на Галена, ти ми казваш година, ден и час. Сигурен съм, че ще си отличник, какъвто и в даскало не си бил 😁

Не е смешно, а срамно. 

 

Ее, Пак ли според мен се помни. Пак ли, Кой и Стара каравана - това са тотални хитове. После са Хавана Тропикана, Пантера, сигурно и Феноменален ще е сред тях, но не колкото първите три. 

Но сега на мода са татуировките!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В събота Лияна в "Мармалад". Напоследък Лили се изявява в доста предвания- при Цитиридис беше, после преди 2 седмици беше в "Събота вечер с Митко Павлов" по БНТ1, сега и в  "Мармалад". 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Петък ден на майстора да се поздравим подобаващо!🤣

https://www.vbox7.com/play:27d87ffde6

Може и с тази най вече!

Днес е четвъртък. 

 

  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...