Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Blueberry каза:

Това е първият флоп на Теофиков. Не мисля, че е краят на света.

И двамата са талантливи и пеят супер различни жанрове. Защо трябва да сравняваме на база друго, освен лични предпочитания. 

Calculating meme Blank Template - Imgflip

  • Like 5
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Рокса си е звезда и дори изглежда като певица с 15 години опит, не я слагай тука. Крисия и Мара нямаха никакъв потенциал. 

Роксана я посочвам, защото и тя беше нов изпълнител, които е бил оставен да се оправя сам в Пайнер. Крисия и Мария с добра стратегия можеха да бъдат възприети по-насериозно ама за тази цел пак си е нужен и продуцент.

Сега се замислям, че и Ани Хоанг дойде в Пайнер през това десетилетие и първия й проект беше добре приет, защото беше различен. После и първия й комерс си беше хит, тъй че дори при нея можеха да са другояче нещата с подкрепа от продуцента, а не само от режисьора. Интерес имаше.

Дори и Джулия загуби от това, че над една година трябваше да се справя сама. Че и вашата любимка Ариа имаше две години пауза между дуета с Емануела и първата песен с новия псевдоним, вместо да я подхванат веднага.

Откъдето и да го погледнем, истинското продуцентство се завърна чак с Алфа и Даймънд, но по пътя до него доста имена загубиха шанса си да са големи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Роксана я посочвам, защото и тя беше нов изпълнител, които е бил оставен да се оправя сам в Пайнер. Крисия и Мария с добра стратегия можеха да бъдат възприети по-насериозно ама за тази цел пак си е нужен и продуцент.

Сега се замислям, че и Ани Хоанг дойде в Пайнер през това десетилетие и първия й проект беше добре приет, защото беше различен. После и първия й комерс си беше хит, тъй че дори при нея можеха да са другояче нещата с подкрепа от продуцента, а не само от режисьора. Интерес имаше.

Дори и Джулия загуби от това, че над една година трябваше да се справя сама. Че и вашата любимка Ариа имаше две години пауза между дуета с Емануела и първата песен с новия псевдоним, вместо да я подхванат веднага.

Откъдето и да го погледнем, истинското продуцентство се завърна чак с Алфа и Даймънд, но по пътя до него доста имена загубиха шанса си да са големи.

Нашта любима Ариа не подхвана веднага след оня дует поради други причини. 

Засега нито от Омега, нито от Циркон може да се похвалят че са наложили някой като самостоятелен изпълнител, бога ми дори Пайнер навремето като пускаха новите като клонинг на някоя от топа имаха повече успех и индивидуалност. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Нашта любима Ариа не подхвана веднага след оня дует поради други причини. 

Засега нито от Омега, нито от Циркон може да се похвалят че са наложили някой като самостоятелен изпълнител, бога ми дори Пайнер навремето като пускаха новите като клонинг на някоя от топа имаха повече успех и индивидуалност. 

Денис, Емрах и Малката са си имена (и Джулия :D ). Ванеса още преди Пайнер я харесваха доста хора. За Лидия и Десита не ми се спори, ясно е мнението ми.

А Ариа не знам какво я е спирало в онзи период, но пък се вижда, че и до днес тя реално не е приоритет на фирмата и може би затова й е толкова трудно да пробие. Невинаги се получава само с пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Това е първият флоп на Теофиков. Не мисля, че е краят на света.

И двамата са талантливи и пеят супер различни жанрове. Защо трябва да сравняваме на база друго, освен лични предпочитания. 

Няма място за сравнение. Песните, които прави Меди може след 10 години да ги изпее и ще има хора, които ги помнят, на Теофиков дуетите, дори и той ги забравя след месец. Искам да кажа Меди гради кариера, докато Денис не знае къде се намира. Докато единия използва потенциала си на 100% другия го разпиля да подпомага чужди западнали кариери. Та Теофиков дори един самостоятелен хит има ли? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Та Теофиков дори един самостоятелен хит има ли? 

"Акула" и "Тръвай си" може да се броят самостоятелни, ако приемем, че Емилия просто е оправяла документацията за проектите. 🙄

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се говори за Алфи и Омеги понякога не отчитаме, че реално и Данна си е една от тях, макар и да се води в Пайнер. А всъщност има най-голям самостоятелен хит от всички.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Толкова малко направих за теб

Как да обичаш такъв човек? 

 

Текста е брутално въздействащ ❤❤❤

Яка е песента. Само с лачените панталони малко ми мязат на тези двамцата.😁

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Денис, Емрах и Малката са си имена (и Джулия :D ). Ванеса още преди Пайнер я харесваха доста хора. За Лидия и Десита не ми се спори, ясно е мнението ми.

А Ариа не знам какво я е спирало в онзи период, но пък се вижда, че и до днес тя реално не е приоритет на фирмата и може би затова й е толкова трудно да пробие. Невинаги се получава само с пари.

Никоя певица не е приоритет на фирмата. Сами се оправят. От дебютантите Ариа се справя най-добре, откакто се захвана сериозно, като реалното начало постави с мегахита си и една от няколкото й визитни картички - Класа! Не ми я сравнявай с някакви Радковци, Кирчовци и Ивети, може би пропускам някои, дето нямат ни идеи, ни пари.

 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Danger. каза:

Искаше да кажеш различен стил песни? :ae:

И двамата се изявяват все още в един жанр, ако мисля правилно. 

Не, точно различни жанрове визирах. И двамата имат немалко изпълнения на кавъри на световни хитове. Казах го, за да отбележа, че са универсални гласове и са таланти.

На Теофиков творчеството му за момента е доста еднородно.

преди 26 минути, fearless` каза:

Няма място за сравнение. Песните, които прави Меди може след 10 години да ги изпее и ще има хора, които ги помнят, на Теофиков дуетите, дори и той ги забравя след месец. Искам да кажа Меди гради кариера, докато Денис не знае къде се намира. Докато единия използва потенциала си на 100% другия го разпиля да подпомага чужди западнали кариери. Та Теофиков дори един самостоятелен хит има ли? 

Това вече е вина на продуцента при Денис. Човек се развива много в мисленето си между 18 и 25, така че Меди има много голямо предимство в това да умее да подбира по-добре творчеството си. Денис като гледам прави каквото иска Пашев и не се работи за разнообразие, а за хитове. Ще го видим след години.

Бих казала, че и вината за липса на самостоятелен хит, е на продуцента - в силните песни да набутвани и големи имена, за да печелят повече хора, ако песента стане хит. Немалко хора казваха, че песните с Емилия и Анелия са хитове само заради него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Никоя певица не е приоритет на фирмата. Сами се оправят. От дебютантите Ариа се справя най-добре, откакто се захвана сериозно, като реалното начало постави с мегахита си и една от няколкото й визитни картички - Класа! Не ми я сравнявай с някакви Радковци, Кирчовци и Ивети, може би пропускам някои, дето нямат ни идеи, ни пари.

 

Мегахит??? На друга планета - може би. Не мога да повярвам, че наистина има хора, които харесват тая жена като изпълнител. Хубава жена е към момента, няма спор, но по кой точно показател я определихте като каквото и да е в музикален план? Глас - кръгла нула, мяука като недохранено коте. На запис е фалшива с един тон ауъоъюн, не ми се мисли на живо как е. Харизма и сценично присъствие - всички видяхме какво дърво е на концерта, дето беше с някакъв червен китеник, тя Соня Немска стои по-адекватно на сцената. Танцови умения (извън чекнежите) - на същия концерт се видя, че е пластична като дърводелски метър. Освен като мете пода с отверстията си из нощните дупки, няма с какво друго да предизвика интерес. Каква класа, ей тва е "кралица" 🤣🤣🤣 Коя  уважаваща себе си жена със самочувствие ще се държи като евтин парцал пред пияни студенти? Да си компаньонства, в това сигурно е много добра, щом има кой да я финансира, ама да я бутате за певица е несериозно. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Не, точно различни жанрове визирах. И двамата имат немалко изпълнения на кавъри на световни хитове. Казах го, за да отбележа, че са универсални гласове и са таланти.

На Теофиков творчеството му за момента е доста еднородно.

Това вече е вина на продуцента при Денис. Човек се развива много в мисленето си между 18 и 25, така че Меди има много голямо предимство в това да умее да подбира по-добре творчеството си. Денис като гледам прави каквото иска Пашев и не се работи за разнообразие, а за хитове. Ще го видим след години.

Бих казала, че и вината за липса на самостоятелен хит, е на продуцента - в силните песни да набутвани и големи имена, за да печелят повече хора, ако песента стане хит. Немалко хора казваха, че песните с Емилия и Анелия са хитове само заради него.

Така или иначе факт е че имаше масова истерия около името на Денис, която като че ли отмина, а той не се възползва изобщо. Анелия и Емилия си имат хитове и ще си имат нови и без Теофиков той дали ще има след като изпусна звездния си миг без да се докаже?! За Малката (която хич не е малка), дори няма логика, защото тя е много по-малко известна от него,  Диневите поне са легенди в тази музика. 

 

Тука е разликата между него и Меди, след някоя година когато пика на Меди мине той ще има име, а Денис ще е никой. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В този дует определено Анелия изпъква - изпълнение, присъствие, изцяло тя прави песента интересна. Дори последния припев също е даден на нея

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

Никоя певица не е приоритет на фирмата. Сами се оправят. От дебютантите Ариа се справя най-добре, откакто се захвана сериозно, като реалното начало постави с мегахита си и една от няколкото й визитни картички - Класа! Не ми я сравнявай с някакви Радковци, Кирчовци и Ивети, може би пропускам някои, дето нямат ни идеи, ни пари.

 

Това не може да се отрече- от тези, които се справят сами Ариа е най-успешната. Благодаря все пак, че посочи и съвременните версии на Крисия, Мария, Соня и т.н- Ивета, Радко, Кирил. Поредните дебютирали през това десетилетие, на които не им се получава без продуцентски гръб. Все пак първоначалната тема беше дали е имало дебютанти през въпросния период, а те си се оказаха доста. Освен изброените в постовете ни имаше и други някакви.

Както и да е, да сменим темата като си пуснем някоя от многото нови и приятни песни напоследък. От мен, разбира се, получавате реклама на Деси Слава. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

А преди няколко месеца имаше спорове на тема Меди vs Денис Теофиков :rolleyes: 

Заслужено “Локдаун” флопна. 

Денис е по-добър от Меди само в пушенето на трева.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Това не може да се отрече- от тези, които се справят сами Ариа е най-успешната. Благодаря все пак, че посочи и съвременните версии на Крисия, Мария, Соня и т.н- Ивета, Радко, Кирил. Поредните дебютирали през това десетилетие, на които не им се получава без продуцентски гръб. Все пак първоначалната тема беше дали е имало дебютанти през въпросния период, а те си се оказаха доста. Освен изброените в постовете ни имаше и други някакви.

Не, не измествай темата. Казах, че десет години нямаше дебютанти. Никакви. Това, че миналата година са излезли 10, не компенсира пропастта между двете поколения. Ще ги видим как ще се развият през идните 10. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

Като се говори за Алфи и Омеги понякога не отчитаме, че реално и Данна си е една от тях, макар и да се води в Пайнер. А всъщност има най-голям самостоятелен хит от всички.

 

Спокойно, никой не брои поредната Тройница към Пайнер, вече ясно показана как е асимилирана в Омегата, където вече е неразличима от остатъка. И точно по тоя повод я отписахме тотално - никой не очаква вече хитове, още по-малко самостоятелни от въпросния колектив. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Не, не измествай темата. Казах, че десет години нямаше дебютанти. Никакви. Това, че миналата година са излезли 10, не компенсира пропастта между двете поколения. Ще ги видим как ще се развият през идните 10. 

Е нали ги посочих другите дебютанти през годините. Имало ги е- факт. Пропастта никой не я отрича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Е нали ги посочих другите дебютанти през годините. Имало ги е- факт. Пропастта никой не я отрича.

Ани Хоанг имаше няколко песни при Китаеца преди повече от 10 години. Мария Петрова дебютира някъде около 2004-та.

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Е нали ги посочих другите дебютанти през годините. Имало ги е- факт. Пропастта никой не я отрича.

Щом най-"успешната" дори и колегите и се чудят "Абе коя беше тая?", мисля е очевидно защо не ги броим. Нямаше ли е една сръбкиня ли беше? дето уж правеше нещо в Кокошарник ООД, а накрая свърши в тамошния Глас да я питат ко прай там като най-обикновена дебютантка. Заглавието по очевидни причини не го помня ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Щом най-"успешната" дори и колегите и се чудят "Абе коя беше тая?", мисля е очевидно защо не ги броим. Нямаше ли е една сръбкиня ли беше? дето уж правеше нещо в Кокошарник ООД, а накрая свърши в тамошния Глас да я питат ко прай там като най-обикновена дебютантка. Заглавието по очевидни причини не го помня ;) 

Бях забравил, че и тя се цанеше за 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Денис, Емрах и Малката са си имена (и Джулия :D ). Ванеса още преди Пайнер я харесваха доста хора. За Лидия и Десита не ми се спори, ясно е мнението ми.

А Ариа не знам какво я е спирало в онзи период, но пък се вижда, че и до днес тя реално не е приоритет на фирмата и може би затова й е толкова трудно да пробие. Невинаги се получава само с пари.

Доколкото е казвала - и като Мария Цветкова не криеше че ще става певица, тогавашния и мъж не и давал. Известните факти са соуфар в подкрепа на тази история. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ани Хоанг имаше няколко песни при Китаеца преди повече от 10 години. Мария Петрова дебютира някъде около 2004-та.

 

За Ани помня, но за другата успяваш да ме изненадаш. :D Пробвай да намериш някаква предистория и на Соня, но имай в предвид, че нея я познавам лично и добре помня колко разочарована беше, когато едвам дебютирала и Пайнера й намекваше да си търси спонсор, за да има кариера. И ето ти поне един нереализиран дебютант от десетилетието. Като гледам сам си посочил и Марина Тошич, и тя си беше доста надъхана и можеше да й се получи с друг псевдоним и с подкрепа от Пайнер.

Както казах- имаше и още, но въобще не мисля да се ровя да ги търся хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...