Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Stela каза:

Шефката е с 26 милиона гледания. България си каза думата. Галчо от Рама бърше.

С толкова е и "Добре ли си" и то за доста по-кратко време.🥳

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

С толкова е и "Добре ли си" и то за доста по-кратко време.🥳

Браво, радвам се. И двете песни ми харесват. Само забележи как хвърлят изветрели аргументи с цел заяждане. Че сме сборували няколко клипа. Ми то сега, като гледам 2 години по-късно го правите за всяка песен. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Браво, радвам се. И двете песни ми харесват. Само забележи как хвърлят изветрели аргументи с цел заяждане. Че сме сборували няколко клипа. Ми то сега, като гледам 2 години по-късно го правите за всяка песен. 😂

Това се прави само тук във форума. Извън него хората гледат гледанията на официалните клипове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Това се прави само тук във форума. Извън него хората гледат гледанията на официалните клипове.

Да... бахти жалкото 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Това се прави само тук във форума. Извън него хората гледат гледанията на официалните клипове.

Нормално, нали за това е музикален форум с по-запалени почитатели. Следим, анализираме, дискутираме. Не ме интересува циганката Пенка какво си мисли за еди-кой си официален клип. Пенка смята на пръсти, как да събира милиони? 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато влезеш да прочетеш нещо веселко за чалгичка преди лягане, а вместо това се натъкнеш на постове за диария, и броене на гледания на шефката... поскаш сълза и си казваш...

И разбира се...

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Това се прави само тук във форума. Извън него хората гледат гледанията на официалните клипове.

Но усеща че е по-голям хит от друга песен със същите гледания на официалното клипче!

Примерно този среден хит и Шефката.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Но усеща че е по-голям хит от друга песен със същите гледания на официалното клипче!

Примерно този среден хит и Шефката.

 

Само дето тва е в пъти по-добро от шефката. Изпявянето е един път. И какво като комерсиален кючек има повече гледания хахахах 

 

СаматаГалка каза при гърка, че не я интересуват цифри, вие пак старата песен на нов глас 😄 не ви ли е омръзнало и толкова много ли наистина ви харесва шефката 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Но усеща че е по-голям хит от друга песен със същите гледания на официалното клипче!

Примерно този среден хит и Шефката.

 

Естествено, че хората не пасат трева. "Обратно в играта" никъде освен в дискотека не съм я чувала, а "Шефката" отвсякъде се чуваше. Какво рипат тук пак дежурните Галена хейтъри. Като някакви озлобени жени са.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Само дето тва е в пъти по-добро от шефката. Изпявянето е един път. И какво като комерсиален кючек има повече гледания хахахах 

 

СаматаГалка каза при гърка, че не я интересуват цифри, вие пак старата песен на нов глас 😄 не ви ли е омръзнало и толкова много ли наистина ви харесва шефката 😁

Ти нали щеше да се завъртиш и да си вървиш? Защо продължаваш да коментираш "Шефката"? И не бъдете толкова глупави да вярвате на всичко, не се интересувала от цифри... Тя сигурно и за без пари работи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Това се прави само тук във форума. Извън него хората гледат гледанията на официалните клипове.

Да бе, сигурно някой изобщо се вълнува от това кой клип колко гледания имат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Има ли време обаче песента да направи 15-16 милиона само за 2 месеца? Не. Но до началото на пролетта следващата година шансът е те да са с най-големият хит от 2020.

До пролетта “Проблем” ще е задминала над 20 милиона, доста я подценяваш. Песента на Галена и Криско трябва да е от ранга на Шушана, за да са с хита на 2020 :) 

Все пак - и аз имам очаквания, че втората им песен ще е по-голям хит от първата и така Галена ще си затвърди лидерството за 2020.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Проблем” е най-големият хит в чалгата за последните 2 години. Песента излезе извън дискотечния таргет, пуска се навсякъде и много трудно ще я бият, дори Галена и Криско. И аз съм на мнение, че втората песен ще е по-силна, чакаме 30-ти. 
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата им песен не е зле, просто анти чалга феновете не я приеха и получи бан от всички телевизии заради Галена. Мисля, че и с тази ще е така.  Жалко, защото беше топ пипнат проект.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Не е зле, но някак не е и толкова грабваща. Аз си я слушах, но бързо омръзна. Видеото е наистина добро.

Лека лятна песничка. Иначе доколкото имам наблюдения ти харесваш малко тежки и провлачени песни тип I will never love again, never enough and so on...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

До пролетта “Проблем” ще е задминала над 20 милиона, доста я подценяваш. Песента на Галена и Криско трябва да е от ранга на Шушана, за да са с хита на 2020 :) 

Все пак - и аз имам очаквания, че втората им песен ще е по-голям хит от първата и така Галена ще си затвърди лидерството за 2020.

Тя и без да пуска повече проекти, няма кой да я мине за 2020. 

А Галена е много зле, че му позволява на Криско да се търка около нея. Когато тв искаше да му се отърка и той беше номер 1, се правеше на голямото добро утро.... 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Тя и без да пуска повече проекти, няма кой да я мине за 2020. 

А Галена е много зле, че му позволява на Криско да се търка около нея. Когато тв искаше да му се отърка и той беше номер 1, се правеше на голямото добро утро.... 

Е защо, няма смисъл да се фокусира върху егото си. Ако й пише песни за без пари и има активи няма смисъл да се прави и тя. Човек само губи ако слуша егото си. Галена си е топ и просто си взима някой и друг бонус пък нека хората имат его. Всяка от големите е успяла точно заради това: Галя, Преса, Деса, Ана... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Лека лятна песничка. Иначе доколкото имам наблюдения ти харесваш малко тежки и провлачени песни тип I will never love again, never enough and so on...

Хахахаха ееетп кой ми прави препоръките в ютуб хахах. Иначе харесвам и летни чекийки, но не ги слушам дълго. А точно тази има липса на кечи момънт, който да не тиизлиза от главата. Леко е, но можеше още малко заряд някак да има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...