Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано Валя да смаже. Винаги съм я харесвал, а и ми е съгражданка. Уникален талант и желязни песни вече 20 години.

Иначе Рена на тази снимка изглежда като аватар. То бива обработки, ама тя се е оляла пак - чак кривогледа се направила. Деса си е Ок за 40 годишна жена с 3 деца и афинитет към скара бира. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Ха, ха! Голям смях, как ги определи. Медени питки. :D Трябва да направят един дует "Медените питки", Рени песен "Еклер с Nutella" и Деси - "Макаронът". Кой изяде макаронът, макаронът, макаронът.... ще му смачкам аз фасонът. :D Да каварира на Екстра Нина "Грамофонът"! :D 

Както винаги, Екстрата изпревари времето си и тези песни станаха модерни чак сега!

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ми Рена изглежда по-добре, въпрели, че е 10 години по-възрастна. Деса съвсем му е отпуснала края и се е сбабичосала.

Рена винаги е изглеждала по-добре. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Ми Рена изглежда по-добре, въпрели, че е 10 години по-възрастна. Деса съвсем му е отпуснала края и се е сбабичосала.

А после тук ми се говори как Деса в момента изглеждала добре.

Поздрав, @Slavi :D Хит!

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

А после тук ми се говори как Деса в момента изглеждала добре.

Поздрав, @Slavi :D Хит!

 

 

Рена я е обработвала, за да излезе по слаба! 🤣

Колкото до втората част на поста... Хит Емануела не е подулвала от Купих ти сърце. И тук я чака флоп. 

  • Like 2
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура и Робов вчера са направили гледания колкото първия ден. Явно рекламата им излиза не само в ютуб, а и в разни сайтове за филми, сериали итн като реклама.

  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

@Slavi Коментирай как изкарваше “Живее ми се” на Ариа флоп, а вече има 3 милиона... и новата на Деса вече е под нея в нейбъла. 

"Живее ми се" беше наложена покрай многобройните тик ток сензации и излагации на queen Ариа. 

От друга страна, след месец никой няма да помни че Деси е пускала песен. Страшен флоп, цял месец зор с милиона.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Живее ми се" беше наложена покрай многобройните тик ток сензации и излагации на queen Ариа. 

Ми добра реклама си направи така, постоянно вече има участия, а и приемите по участията й на тая песен са много добри. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

@Slavi Коментирай как изкарваше “Живее ми се” на Ариа флоп, а вече има 3 милиона... и новата на Деса вече е под нея в нейбъла. 

И двете са флопове. Ариа успя покрай вулгарното си евтино поведение да я популяризира малко, но е много далеч от хит

В интерес на истината годината е много бедна от към големи хитове. Освен Проблем и 100 живота, и донякъде Красиви лъжи и Гпс-а, всичко друго е сезонно. 

 

 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Цура и Робов вчера са направили гледания колкото първия ден. Явно рекламата им излиза не само в ютуб, а и в разни сайтове за филми, сериали итн като реклама.

И все пак ако песента не е силна и рекламата няма как да помогне. Видяхме как Камелия без рекламата бързо се сгромоляса. Цура и Робов са с много силна песен и не мисля, че само рекламата е фактор за гледанията. 

 

Деса можеше също да плати за такава реклама. Всеки път, в който си пусна Сърцето ти е мое, се пуска нещо от канала на Пайнер... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока статия!

https://hotarena.net/eto-gi-mladocite-koito-izduhaha-dinozavrite-na-popfolka-ot-scenata

За Лидия - казва се, че е най-талантливата, заядливо се посочва операцията на носа, но се обръща внимание на музикалната й биография

за Десита - открита е от Галин и обича да се снима по бельо в клиповете

АдЪмб и Робов изобщо не са ги отразили, да не говорим за Ивета и Таня...

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Жестока статия!

https://hotarena.net/eto-gi-mladocite-koito-izduhaha-dinozavrite-na-popfolka-ot-scenata

За Лидия - казва се, че е най-талантливата, заядливо се посочва операцията на носа, но се обръща внимание на музикалната й биография

за Десита - открита е от Галин и обича да се снима по бельо в клиповете

АдЪмб и Робов изобщо не са ги отразили, да не говорим за Ивета и Таня...

От изброените най- много трябвало да наблегнат на Радко и Кица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Жестока статия!

https://hotarena.net/eto-gi-mladocite-koito-izduhaha-dinozavrite-na-popfolka-ot-scenata

За Лидия - казва се, че е най-талантливата, заядливо се посочва операцията на носа, но се обръща внимание на музикалната й биография

за Десита - открита е от Галин и обича да се снима по бельо в клиповете

АдЪмб и Робов изобщо не са ги отразили, да не говорим за Ивета и Таня...

Щом Либия е най-талантливата, смятай за какво ниво говорим.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, gabbati каза:

А после тук ми се говори как Деса в момента изглеждала добре.

Тук се говорят много неща за Деса, като повечето са научна фантастика.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...