Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, SG каза:

На Малката, също като на Лидия и други подобни, е достатъчно да й се следят сторитата, за да станат ясни нещата. Но над Галена все още не е.

Над Галена никога няма да е. 😉

  • Like 1
  • Love 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

На Малката, също като на Лидия и други подобни, е достатъчно да й се следят сторитата, за да станат ясни нещата. Но над Галена все още не е.

То тя Ванеса няма как и да стигне Галена! Все пак едната е доста по-интересна, с по-хубави песни, по-хубави клипове, не знам даже защо ги сравнявам. Да, Ванеса в Ара имаше хубави песни като Тест за самота, До стената, Мога да си позволя, Малката, Сам си го направи, Миг преди да спрем.... В Пайнер най-вече Не ме занимавай и Полудяваш с Теофиков ми допадат на мен, както и онази песен в която е включен Емрах, но забравих името. Другия дует с Теофиков също й се получи, но чак пък да я слагаме до Галена и доказали се певици много преди нея, за мен няма база за сравнение. Галена си се доказа с времето. Изобщо имена като Глория, Ивана, Камелия, Деси Слава, Азис, после другите успешни такива като Преслава, Анелия, Емилия, Галена, Джена нямат база за сравнение с тия. Всъщност има и доста други изпълнители със супер силни песни от Пайнер като Райна, Гергана, Мария, Малина и доста други. От другите компании разбира се Алисия, която пък всъщност доста помогна на такива като Ванеса и в момента копират и доста от нейния стил. В момента тия са актуални, но до толкова силни и успешни песни като на въпросните, които съм изброил и разбира се да не забравяме за Емануела, Константин и други.... нямат база за сравнение.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

Над Галена никога няма да е. 😉

:D :D :D Тя Галя направо й го каза, отдавна! :D 
"Слушай ме, Малката"! :D Точно никога ти ще ме смениш! :D 

  • Like 1
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

На Малката само името ще й попречи да се нареди до наистина големите изпълнители. Иначе има пълния потенциал още от дебюта си във Фен.

А Десислава още подготвя албума си с испански фолклор.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

На Малката само името ще й попречи да се нареди до наистина големите изпълнители. Иначе има пълния потенциал още от дебюта си във Фен.

Ми то това Малката е супер дразнещо, опротивя ми с този псевдоним, с това копиране на Алисия, после опити да пее като Емилия, Деси Слава, но няма как да си, успехът със сигурност е в това да бъдеш индивидуален, а не клонинг, както преди време и Камелия се изрази. Видя един хит покрай Алисия и реши "Малката". Много дразни тоя инфантилизъм, за жена на 30 години. Честно казано и не заслужава да се нареди до големите! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Ще възпее повечето софийски момчета ?

Тя песента отдавна излезе и не е трио.

преди 34 минути, DarkChild каза:

За какво става дума?

Нека @Slavi разкаже за сетен път! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с всичко казано по-горе за Ванеса. В Ара какви убийствени проекти пускаше, а сега така е залепнала с тези едноседмични комерси. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да направи по-голяма пауза лятото когато хвана вируса и сега на есен да забие един концерт. Можеше да напусне Пайнер, датата да е около концерта на Планета и да привлече гости като Камелия, Десислава, Фики, Тони... 50% на живо с беквокали и 50% на плейбек или да припява върху него с по-ефектно шоу. Със сигурност щеше да е пълно. Един хит за промоция и реклама и ето. 

Ах, мечти...ясно е че предпочита да си денси и пие по дискотеките.

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...