Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , SG каза:

Есил се била развилняла в сутрешния блок на Нова. Намекнала е, че от Маскираният певец не са професионалисти. Някой гледал ли е, да разкаже?

Мрънкотеше нещо. Не може да приеме, че изхвърча преждевременно, впредвид, че се очакваше да е на финал. 

Каза, че нямала право да си избира коя песен на кой концерт дс изпее. Тоест избрала си е сама песните, но не и като последователност. Намекна, че след Уитни, да пее Риана нямал8 никаква градация. 

  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Мрънкотеше нещо. Не може да приеме, че изхвърча преждевременно, впредвид, че се очакваше да е на финал. 

Каза, че нямала право да си избира коя песен на кой концерт дс изпее. Тоест избрала си е сама песните, но не и като последователност. Намекна, че след Уитни, да пее Риана нямал8 никаква градация. 

Риана>>>Уитни

bye Esil

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Мрънкотеше нещо. Не може да приеме, че изхвърча преждевременно, впредвид, че се очакваше да е на финал. 

Каза, че нямала право да си избира коя песен на кой концерт дс изпее. Тоест избрала си е сама песните, но не и като последователност. Намекна, че след Уитни, да пее Риана нямал8 никаква градация. 

Нямат ли договори, според които не могат да плюят няколко години? :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Ох разби ме като ми го припомни това.:roll1:И то точно на рождения й ден- безскрупулна и скандална...:roll1:

Култово! Гледала цирка на Гала от вкъщи по пижама:roll1:Ами така де, на рождения й ден с глупости ще я занимават:D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Мрънкотеше нещо. Не може да приеме, че изхвърча преждевременно, впредвид, че се очакваше да е на финал. 

Каза, че нямала право да си избира коя песен на кой концерт дс изпее. Тоест избрала си е сама песните, но не и като последователност. Намекна, че след Уитни, да пее Риана нямал8 никаква градация. 

Не знам какво е очаквала. Може би е трябвало да мине първо през другата Халваджиян школа Капките, за да види как стоят нещата в подобно риалити. :D

Значи и Дес сама си избира песните... Много добър вкус засега, но не е като да не я знаем, че винаги е била запозната с най-доброто от световната музика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че я разпознаха. Каквато и градация да имаше...пак щеше да изхвърчи!

Освен това, опонентът на Есил беше по-интересен. Май беше Баба Яга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Култово! Гледала цирка на Гала от вкъщи по пижама:roll1:Ами така де, на рождения й ден с глупости ще я занимават:D

Че защо да си дава зор за повече? :D

Помня, че горката щеше да припадне от притеснение следващата седмица, когато Гала я беше поканила отново. Все едно беше в клетка с питбул. Въпреки това двете разбиваха с лицемерни усмивки и мили приказки, почти успяха да достигнат нивото на Десислава и Венета в Горещо след Вип Брадър.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Че защо да си дава зор за повече? :D

Помня, че горката щеше да припадне от притеснение следващата седмица, когато Гала я беше поканила отново. Все едно беше в клетка с питбул. Въпреки това двете разбиваха с лицемерни усмивки и мили приказки, почти успяха да достигнат нивото на Десислава и Венета в Горещо след Вип Брадър.

Гера пред "Нов Фолк": "Почувствах се, все едно съм убила човек" :lol:

Помня, по време на "помирителното" гостуване готвеха нещо  и Гала постоянно й подмяташе за  прецакването :D Ама и ГОла нали уж е голям професионалист, би трябвало да има подготвени резервни варианти, всичко се случва.

Гера макар да се пазеше от скандали, може да се "похвали" с едни от най-големите резили в историята на чалгата - това и "Твоите думи". :D Много от жадните й за слава колежки мечтаят за подобен тип реклама.

 

Хаха да, наскоро бях попаднал пак на гостуването на Десс при Вена :D

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

 

 

Хаха да, наскоро бях попаднал пак на гостуването на Десс при Вена :D

Това беше паметно, все пак Венета я изкара най- голямата ПРОС**ТУТКАА в Бъгария!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Това беше паметно, все пак Венета я изкара най- голямата ПРОС**ТУТКАА в Бъгария!

Нищо обаче не може да бие израза на Кама към Вена: "Нека дойде поне един, който може да заяви, че е спал с мен - най-скъпоплатената ку*ва в държавата".

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Гера пред "Нов Фолк": "Почувствах се, все едно съм убила човек" :lol:

Помня, по време на "помирителното" гостуване готвеха нещо  и Гала постоянно й подмяташе за  прецакването :D Ама и ГОла нали уж е голям професионалист, би трябвало да има подготвени резервни варианти, всичко се случва.

Гера макар да се пазеше от скандали, може да се "похвали" с едни от най-големите резили в историята на чалгата - това и "Твоите думи". :D Много от жадните й за слава колежки мечтаят за подобен тип реклама.

 

Хаха да, наскоро бях попаднал пак на гостуването на Десс при Вена :D

То затова и не й се получи да се задържи на Гергана- твърде добричка и неспособна на скандали беше. Въобще не се възползва от тласъка, който Твойте думи й даде, а можеше да пусне поредица от силни (без да е нужно да са скандални) песни, за да се завърне в ТОПа.

Да беше поне като кака си Дес, която също се клатушка наивно и неадекватно из кариерата си, но чат-пат нацелва я правилната формула, я правилния мъж... :D

Припомни ми за Нов Фолк и ме хвана носталгия. С риск пак да прозвуча като Кити, но това списание липсва, с цялата му захаросаност и акцент върху определени имена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Нищо обаче не може да бие израза на Кама към Вена: "Нека дойде поне един, който може да заяви, че е спал с мен - най-скъпоплатената ку*ва в държавата".

Има много сигурно дето могат, но дали е най - голямата, не се знае. При такава бясна конкуренция, е една Лидия скоро ще я издуха по всички параметри. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Нали съм го гледал, точно в ефир беше. Есил си сложи ръката на устата и я напсува, но се чуло само в студиото. После моята приятелка ми каза какво и казала всъщност. Николина се възмутила и тя жената. 

Епа да не са и сестра? Много праилно им го е казала! 

преди 1 час , meleto каза:

Проблемът е, че я разпознаха. Каквато и градация да имаше...пак щеше да изхвърчи!

Освен това, опонентът на Есил беше по-интересен. Май беше Баба Яга.

Ако е до това дали са я разпознали, щеше да хвърчи Стефан Илчев дето не му заглушили микрофона миналата седмица и станал очевиден на всички. Можело е да изкара още една седмица по тоя параграф. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма и тая няма грам акъл - кучето хем бясно, хем не казва с кво го е сготвила - с ориз, с картофи; на яхния, панирано, печено или на грил;  нищо чудно как кръчмата дето била отворила не върви. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Епа да не са и сестра? Много праилно им го е казала! 

Ако е до това дали са я разпознали, щеше да хвърчи Стефан Илчев дето не му заглушили микрофона миналата седмица и станал очевиден на всички. Можело е да изкара още една седмица по тоя параграф. 

Щото грешката е техническа. Ще си го държат още известно време, ако е той, де. Да замажат положението. Есил е единственият участник, за когото всички бяха на 100% сигурни, че е тя. Твърде разпознаваема като глас. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Щото грешката е техническа. Ще си го държат още известно време, ако е той, де. Да замажат положението. Есил е единственият участник, за когото всички бяха на 100% сигурни, че е тя. Твърде разпознаваема като глас. 

Ако не ме лъже паметта, Алисия беше най-разпознатия участник предното издание, ма я държаха до края. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, gabbati каза:

"Искаш писта да съм, а ти мотора" - на разговорен език значи "Гъ*а ти писта, ку*а ми мотор". 

Интересна интерпретация, кучеядката си я подозирахме че е ши-мейл, но ... сега гледам кой е писал текста и почвам да си обяснявам защо Либия е толкова толерирана в Омега мюзик :D 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , gabbati каза:

Не знам Даймънд и Алфа какво се ослушват. Това е готов артист! Има и глас, и визия, и джуки :D ще ги убие!

https://vm.tiktok.com/ZSHk1GNc/

Пращай бързо на Ники Пашев или поне измисли как да не стига никога до Галин.

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Ако не ме лъже паметта, Алисия беше най-разпознатия участник предното издание, ма я държаха до края. 

И заради това предния сезон не беше особено интересен. Неразкриваеми образи като Къци (Шапката) и Димо Алексиев (Рицаря) отпаднаха рано, а отдавна разкрити като Алисия и Вальо Михов стояха почти до края.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Kriminal каза:

Бих се включил в дискусията ви, но не знам кои са Уитни и Риана, знам само Юнона и Райна, това да не са им новите форумски прякори? Впрочем, на Кралицата Юнона албума кога излиза?

Как така не знаеш коя е Рейхана? Бейонсе поне знаеш ли коя е? 😕

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...