Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 27 минути, Runevski каза:

На живо е много по-добре, виж необработените кадри:

 

Поне гласът и е в топ форма. По ценно от него няма. ❤️

Дано да пусне някоя яка стойностна песен за феновете си. И без това с комерсите идря на греда. Да, въртят ги, но не добиват популярността на баладите и. Не случайно няма певица с по гледани балади. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Не случайно няма певица с по гледани балади. 

Факт. Не знам с какъв акъл реши да се "завръща" с тази песен, която пусна. Ако беше направила песен като "И това ще преживея" или "Ангелите плачат" щеше да е доста по-забележима.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Факт. Не знам с какъв акъл реши да се "завръща" с тази песен, която пусна. Ако беше направила песен като "И това ще преживея" или "Ангелите плачат" щеше да е доста по-забележима.

Но нямаше да се завърти в клубовете... 

На мен новата и повече ме кефи от Много съм добра, Гледай да не бъркаш и Вторник беше например. Особено любима ми е частта с Полудявам... 

Абе няма какво да се лъжем. Имена като Деса, Анелия, Емануела, Джена и други бяха заменени от новите имена и това е в реда на нещата. Не е като да не се е случвало и преди. Щом вече и клубните им изяви са по пълни и еуфорични от на дъртите чанти, то е ясно. Да видим Преса и Галош до кога ще държат фронта. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Но нямаше да се завърти в клубовете... 

На мен новата и повече ме кефи от Много съм добра, Гледай да не бъркаш и Вторник беше например. Особено любима ми е частта с Полудявам... 

Абе няма какво да се лъжем. Имена като Деса, Анелия, Емануела, Джена и други бяха заменени от новите имена и това е в реда на нещата. Не е като да не се е случвало и преди. Щом вече и клубните им изяви са по пълни и еуфорични от на дъртите чанти, то е ясно. Да видим Преса и Галош до кога ще държат фронта. 

Тя е със "Сърцето ти... нещо си" не се завъртя :D Иначе не знам Анелия и Емануела къде са ги заменили... още си се въртят здраво по клубовете. Може да е с песните им от 2017-18г., но са там, за разлика от Деси Слава и Джена. Като втората тотално е изключена от плейлистите, Деската се включва в ретрото. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само неадекватна и жадна за дискотеки певица като Десислава може да и толкова заслепена. Откакто се е върнала в Пайнер има 3 балади с над 10 милиона и само 1 соло комерс хит с толкова. Да не говорим, че има и златен дует с 30 милиона. Вместо да си прави каквото й е на душа и да си научи публиката да й стриймва и купува албуми, да ходи по концертите й... тя избира някаква формула с дивотии-еднодневки, които не стигат до никъде.

Силно подозирам също, че не само личната й неориентираност е виновна, а и някой или някои й влияят, за да е такава. Тя дори и в най-тегавия си период като фалира не беше загубила себе си и издаваше чалга и поп.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gabbati каза:

Тя е със "Сърцето ти... нещо си" не се завъртя :D Иначе не знам Анелия и Емануела къде са ги заменили... още си се въртят здраво по клубовете. Може да е с песните им от 2017-18г., но са там, за разлика от Деси Слава и Джена. Като втората тотално е изключена от плейлистите, Деската се включва в ретрото. 

Реално Деса и със След хиляда жени се въртеше. За новата също имаше отизиви пт СГ и Сашо, че я пускат. На мен приятелка сервитьорка от Плаза също ми потвърди, но бързо ще загуби инерцията си без Пайнер и е въпрос на време последвалите и парчета да не се завъртят никъде. 

Иначе ти прекалено много подценяваш Деса. Да, не е в цветущо положение, но е далеч от Глория, Ивана, Джена и други много по изпаднали. 

 

Иначе и Коцьо го бяхме поотписали, но 2020 се завърна с доста силни неща и хита на 2020 е при него. Вероятно ако някой го беше казал през 2019,щях да му се изсмея. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Утре Лили с Коце- Като хлапе в 17:00 часа. Както ми каза Лили- любимият ти глас е вътре. :P

 

120600323_203032204525133_8519384222891395695_n.jpg

Тва ли ти беше голямата изненада на Лияна? 

преди 2 часа , Blueberry каза:

Жестока статия!

https://hotarena.net/eto-gi-mladocite-koito-izduhaha-dinozavrite-na-popfolka-ot-scenata

За Лидия - казва се, че е най-талантливата, заядливо се посочва операцията на носа, но се обръща внимание на музикалната й биография

за Десита - открита е от Галин и обича да се снима по бельо в клиповете

АдЪмб и Робов изобщо не са ги отразили, да не говорим за Ивета и Таня...

тия последните имат по половин песен, кво да ги отразяват? Още малко ша искаш да включат и тъпкача на Прилепа :D А тая статия е 100% платена и от твойта Либия. Вероятно в натура ;) 

Но зарежи най-нова Деса. Виж как са писали за Малката, която твърдите че имала почти 10 годишна кариера и тази година повече гледания от Галена. 

Цитат

Малката е едно от новите имена в музикална компания „Пайнер“. Веднага става популярна с провокативни клипове. Почти няма видео, в което да не показва част от силиконовите си гърди.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Тук отново се отписва Джена както през 2016,но видяхме,че все още има много хляб в нея и че през 2018 държеше 2 топ хита.

И като ги държеше какво :D Сега пак е на дъното. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Както винаги, Екстрата изпревари времето си и тези песни станаха модерни чак сега!

Рена винаги е изглеждала по-добре. 

Ами напред е жената, какво да се направи. Сега да взимат пример от Екстра Макаронина! :D 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Krislena каза:

гръцката част е брутална ! Емануела уцели хитааа

 

 

Така си е! Няма спиране тази хитачка! Много ме кефи! 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои изпълнители хич не са за отписване само защото временно са изпадали от ТОПа. Важното е да могат да се върнат там. И в световен мащаб няма изпълнител, който откакто е изгрял да е бил винаги на върха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, gabbati каза:

И като ги държеше какво :D Сега пак е на дъното. 

Чак на дъното..дори флоповете й правят по 2 милиона. Изобщо не е чак толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са на дъното, но не са и топ 5/10 вече няколко години. Те са си топ имена, но не и актуални.

Джена от 2015 насам има 4 хита, последните мега хитове на Анелия и Емануела са от 2018, а Десислава беше претендент за лидерка само през 2016. Дори и Теди Александрова има повече хитове за последните 7 години, но 99% са дуети, триота, картети + Чалга пеперудки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Джена пък какво топ име е... все едно Гергана да я спрягаме за топ име. Имаше слава и успехи, но не успя да ги задържи.

Мирише ми на минуси...

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена като цялостен продукт общо взето не е нищо особено и именно това може да й е от полза. Достатъчно е просто да пусне песен, която чалгарите да прилапат и готово- уредена е. Вече имаме доста подобни примери за типични чалга изпълнители, които са се завръщали след дори още по-големи залези- Сашо Роман, Максим, Наско Ментата и т.н. Тя самата е била подценявана и се е завръщала ударно два пъти, мисля.

Далеч по-трудно е при имена като Анелия, Десислава, Камелия, айде да споменем и разни съвсем приключили като Глория, Ивана т.н. които през годините са се откроявали с далеч повече от просто актуалност и сами са вдигнали летвата си твърде високо. Ако пробват нещо различно, че дори и в сферата на поп-фолка рискуват то да не се оцени (Пие ми се, Не го прави, Престъпно е). Ако се спуснат по линията на лесните комерси рискуват съвсем да се обезличат и накрая идва момент, в който дори и това не помага (Дес и Аня). Десислава поне е кралица на баладите и това все още й е коз ама като цяло е тегава работата с всичките. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Джена като цялостен продукт общо взето не е нищо особено и именно това може да й е от полза. Достатъчно е просто да пусне песен, която чалгарите да прилапат и готово- уредена е. Вече имаме доста подобни примери за типични чалга изпълнители, които са се завръщали след дори още по-големи залези- Сашо Роман, Максим, Наско Ментата и т.н.

Далеч по-трудно е при имена като Анелия, Десислава, Камелия, айде да споменем и разни съвсем приключили като Глория, Ивана т.н. които през годините са се откроявали с далеч повече от просто актуалност и сами са вдигнали летвата си твърде високо. Ако пробват нещо различно, че дори и в сферата на поп-фолка рискуват то да не се оцени (Пие ми се, Не го прави, Престъпно е). Ако се спуснат по линията на лесните комерси рискуват съвсем да се обезличат и накрая идва момент, в който дори и това не помага (Дес и Аня). Десислава поне е кралица на баладите и това все още й е коз ама като цяло е тегава работата с всичките.

И понеже е "Кралица" на баладите се е юрнала да прави такива. Кралицата на баладите е само една: ГЛОРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

И понеже е "Кралица" на баладите се е юрнала да прави такива. Кралицата на баладите е само една: ГЛОРИЯ

ДесиСлава има 5 балади хитове това десетилетие. Другите нямат и по 2.

Каква Глория те гони? По скоро Емилия е другата кралица на баладите. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...