Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, gabbati каза:

Много яко парче! Отново го казвам тук :D Дано като отворят дискотеките, заради този започнат да завъртат такъв тип песни в началото и дано изпълнителите правят такъв тип колаборации.

 

 

Бийта действително е як, но на този гласът звучи все едно пафка по пет кутии на ден, а текста е пълен с контрадикции. Типичен псевдо скинхед с промит мозък. Ако това са управителите на дискотеките, нищо чудно защо жанра е на този хал.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

И аз се надявам да се правят повече такива песни. Дано, наистина.

 А аз - най-накрая да качат вариант в който са изрязали "пеенето" на тоя, че се не трае. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

 А аз - най-накрая да качат вариант в който са изрязали "пеенето" на тоя, че се не трае. 

Определено! Ако беше на Константин тази песен с участието на Анелия щеше да е нещо страхотно, но този..... но дано започнат да правят подобни песни. Много ми допада. Анелия прави песента тук! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам си bookmarks с дрехи, които съм си запазвала преди години и КОГО да видя:

https://www.bonhats.com/продукт/Дамска-Зимна-Пелерина-в-Черно-1542110051

(за щастие, вкусът ми за дрехи, също като носа й е претърпял пълна промяна. Това е ужасно грозно)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

На мен пък ми е забавно как я карат да рекламира Хуавей, при все че тя ползва епъл хаха

Така и в Сърбия, Мая Берович е под уговорка да ги рекламира постоянно, както Галена със Самсунг, а знаем че и двете ползват айфон. Веднъж Мая се беше объркала и пуснала стори от айфон и го изтри като се осъзна хахах

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Така и в Сърбия, Мая Берович е под уговорка да ги рекламира постоянно, както Галена със Самсунг, а знаем че и двете ползват айфон. Веднъж Мая се беше объркала и пуснала стори от айфон и го изтри като се осъзна хахах

Цамцунг поне се занимават само с корупция и данъчни измами в Корея (Южна), и зад тях не стои режим, който е на път (ако вече не е) сътворил повече геноцид от чичо Ади ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Така и в Сърбия, Мая Берович е под уговорка да ги рекламира постоянно, както Галена със Самсунг, а знаем че и двете ползват айфон. Веднъж Мая се беше объркала и пуснала стори от айфон и го изтри като се осъзна хахах

Галена не е ли със Самсунг?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Цамцунг поне се занимават само с корупция и данъчни измами в Корея (Южна), и зад тях не стои режим, който е на път (ако вече не е) сътворил повече геноцид от чичо Ади ;) 

Аз не разбирам от тия неща, предпочитам жълтата преса пред учебниците и енциклопедиите по история.

преди 5 минути, Blueberry каза:

Галена не е ли със Самсунг?

Мисля, че тя е с айфон, а Добри е със самсунга. Нека @Danger. да каже, ако смее 😃

 

Иначе, сега позволено ли е да се пише на латиница, след оная анкета? Мисля, че би било редно, нали сме 21-ви век, всеки знае да чете и кирилица и латиница

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер в Маскираният участват цели двама признати от българите изпълнители, с които Деси Слава е направила някои от най-големите си и хубави златни хитове- Азис и Руслан. Феновете навярно вече си представят как са се засекли зад кулисите и са се заговорили за нов дует...

Meanwhile: Деси Слава подписа с Хит Микс Мюзик

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Тази вечер в Маскираният участват цели двама признати от българите изпълнители, с които Деси Слава е направила някои от най-големите си и хубави златни хитове- Азис и Руслан. Феновете навярно вече си представят как са се засекли зад кулисите и са се заговорили за нов дует...

Meanwhile: Деси Слава подписа с Хит Микс Мюзик

Деси не е от силните на деня за да направи дует с нея лицемерката Азо.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

Аз не разбирам от тия неща, предпочитам жълтата преса пред учебниците и енциклопедиите по история.

И аз така, тоест смятай колко са зле хуавей и китайските комунисти щом през жълтата преса успя да филтрира и до мен ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Деси не е от силните на деня за да направи дует с нея лицемерката Азо.

Но е много по-умен от нея и знае как да се възползва от всеки потенциал на макс т.е знае, че един нов дует след толкова години ще се приеме брутално от публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Тази вечер в Маскираният участват цели двама признати от българите изпълнители, с които Деси Слава е направила някои от най-големите си и хубави златни хитове- Азис и Руслан. Феновете навярно вече си представят как са се засекли зад кулисите и са се заговорили за нов дует...

Meanwhile: Деси Слава подписа с Хит Микс Мюзик

Руслан и Азис в дует ... Би било интересно, но нещо не го виждам да стане. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

 Ок, най-добрият албум в чалгата?

 Всички песни са брутални, освен бозата с Кристо и скучната балада от Коста Марков.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

 Всички песни са брутални, освен бозата с Кристо и скучната балада от Коста Марков.

Какво каза за Създай игра??!

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

 Ок, най-добрият албум в чалгата?

Твърдо нье.

Реално идеята и реализацията бяха страхотни! Но половината песни са страшни пълнежи. Бих го сравнила със "sweetener" на Ариана Гранде - много силни песни-носачки/сингли, но има и много неслушаемо - DJ-ят, песента с Кристо, "Искам да останем будни", "Ще се проваля" и други. Don't @ me!

Албумът на Цв. Янева, който излезе в същата година, беше доста по-силен.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Твърдо нье.

Реално идеята и реализацията бяха страхотни! Но половината песни са страшни пълнежи. Бих го сравнила със "sweetener" на Ариана Гранде - много силни песни-носачки/сингли, но има и много неслушаемо - DJ-ят, песента с Кристо, "Искам да останем будни", "Ще се проваля" и други. Don't @ me!

Албумът на Цв. Янева, който излезе в същата година, беше доста по-силен.

  Що каза за Дижея?

А албуми или изобщо на Цура не признаваме, щото не я броим за човек. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Твърдо нье.

Реално идеята и реализацията бяха страхотни! Но половината песни са страшни пълнежи. Бих го сравнила със "sweetener" на Ариана Гранде - много силни песни-носачки/сингли, но има и много неслушаемо - DJ-ят, песента с Кристо, "Искам да останем будни", "Ще се проваля" и други. Don't @ me!

Албумът на Цв. Янева, който излезе в същата година, беше доста по-силен.

На Цвета албумът излезе една година по-късно. И реализацията му беше леко изкопирана от "Аз". Цвета и тя реши да представи всички (или повечето) песни от албума си, но някои от тях бяха с лайв версии. Имаше добри парчета, отзвукът от албума на Галена обаче беше къде-къде... Янева ми се струва по принцип, че на моменти прави по бутиков поп-фолк, който за някои е труден за възприемане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...