Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

На Цвета албумът излезе една година по-късно. И реализацията му беше леко изкопирана от "Аз". Цвета и тя реши да представи всички (или повечето) песни от албума си, но някои от тях бяха с лайв версии. Имаше добри парчета, отзвукът от албума на Галена обаче беше къде-къде... Янева ми се струва по принцип, че на моменти прави по бутиков поп-фолк, който за някои е труден за възприемане.

Вярно, че беше 2012. Аз не говоря толкова за идеята и концепцията, колкото за песните - при Янева бяха по-силни.

Отзвукът за "Аз" беше огромен - дори аз чаках с нетърпение да излизат новите клипове, гледах филма за албума, бях си записала 30-те секунди от "Не пред хората" и я чаках да излезе с нетърпение... говоря от призмата на времето.

Но най-силният албум с изцяло заснети песни, за мен е 13 на Мария - там няма парче, което да е skip. От-до слушаемо и разнообразно. 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.11.2020 г. от 22:09, SG каза:

Ох колко искам за видя реакцията на Камелия като прочете новината. Нека поне @foxy_vd да дойде да коментира.😄

Толкова добре е написано, че коментарът е само палец нагоре. :1000(30):

Иначе в момента гледам телевизията на Оцко. И от 21:00 насам Камелия, Деса, Азис, Софка, Константин, Меди, Лорена и в момента Галена с Криско. Не е зле, никак даже. Оня в Димитровград нещо...   

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, foxy_vd каза:

Толкова добре е написано, че коментарът е само палец нагоре. :1000(30):

Иначе в момента гледам телевизията на Оцко. И от 21:00 насам Камелия, Деса, Азис, Софка, Константин, Меди, Лорена и в момента Галена с Криско. Не е зле, никак даже. Оня в Димитровград нещо...   

Въпросните заедно с 20 треторазрядни за цвят - гордост голяма. По “Планета” поне повечето са масово разпознаваеми, дори и фолклорните. Какво стана с Балканика и Фен телевизия? Кама и с тях ли не можа да се разбере?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Мисля, че тя е с айфон, а Добри е със самсунга. Нека @Danger. да каже, ако смее 😃

 

Галс в Мармалад беше със златен айфон 11 Про, ама май откакто е рекламно лице на Самсунг, си ползва него. 

Лично съм виждал как на участие е отказвала на човек да се снима с него, защото е с хуауей. Естествено, на майтап.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Въпросните заедно с 20 треторазрядни за цвят. По “Планета” поне повечето са масово разпознаваеми, дори и фолклорните. Какво стана с Балканика и Фен телевизия? Кама и с тях ли не можа да се разбере?

Кама няма нужда да се разбира с никой. Въртят я всички. По-горе казах, че монополът е разбит. Освен това най-актуалното име в чалгата в момента Меди не се върти по Планета. След края на псевдо пандемията ще има един съвсем нов пазар, който много ще прилича на онзи от началото на века.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, foxy_vd каза:

Кама няма нужда да се разбира с никой. Въртят я всички. По-горе казах, че монополът е разбит. Освен това най-актуалното име в чалгата в момента Меди не се върти по Планета. След края на псевдо пандемията ще има един съвсем нов пазар, който много ще прилича на онзи от началото на века.

Хайде и този говори за псевдо пандемии. Да си жив и здрав и да не ти дойде до главата.

Не мисля, че Кама я въртят вече по Фен или Балканика, защото не плаща. Хит Микс и стига, пък и всичко е в интернет сега.
Само не разбрахме, защо се изложи толкова брутално с това купуване на гледания? Нали беше над тия неща, но и тя си извъртя гъза? Или ще кажеш, че 600к за ден е реално и е смачкала всички в БГ с 1000 лайка за ден? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Хайде и този говори за псевдо пандемии. Да си жив и здрав и да не ти дойде до главата.

Не мисля, че Кама я въртят вече по Фен или Балканика, защото не плаща. Хит Микс и стига, пък и всичко е в интернет сега.
Само не разбрахме, защо се изложи толкова брутално с това купуване на гледания? Нали беше над тия неща, но и тя си извъртя гъза? Или ще кажеш, че 600к за ден е реално и е смачкала всички в БГ с 1000 лайка за ден? 

Първо: На Кама трафик не и трябва за нищо, ама съвсем! Как и защо има някакъв не вълнува никой.

Второ: Да, въртят и нещата от последните години по ФЕН и Балканика, но и това няма никакво значение.

Трето: Кама има сериозен канал, а бонусите от тубата са си лично за нея, а не за Димитровград.

Последно: Когато смъртността от даден вирус е 3 на 1000, това не е пандемия, а политика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

Кама няма нужда да се разбира с никой. Въртят я всички. По-горе казах, че монополът е разбит. Освен това най-актуалното име в чалгата в момента Меди не се върти по Планета. След края на псевдо пандемията ще има един съвсем нов пазар, който много ще прилича на онзи от началото на века.

Съгласен съм за потенциала за нов пазар, след подобна криза хората несъмнено ще имат нужда да разпуснат и ако чалгарите се сетят пак да правят силни песни може и да сме свидетели на голям бум в жанра. Въпроса ми към теб е- виждаш ли Лиди и Дани като част от новата ера?:Jumpy:

ПП: Новата звезда на Хит Микс отново пя прекрасно в Маскираният, радвам се че остана.

А ако Златният е Кристиян, а Хищницата- Джулия- ситуацията е доста забавна. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Съгласен съм за потенциала за нов пазар, след подобна криза хората несъмнено ще имат нужда да разпуснат и ако чалгарите се сетят пак да правят силни песни може и да сме свидетели на голям бум в жанра. Въпроса ми към теб е- виждаш ли Лиди и Дани като част от новата ера?:Jumpy:

ПП: Новата звезда на Хит Микс отново пя прекрасно в Маскираният, радвам се че остана.

А ако Златният е Кристиян, а Хищницата- Джулия- ситуацията е доста забавна. :D

Никой не знае какво ще стане след рестарта на системата. Новата вълна беше набрала яко скорост, но знае ли човек? Щом гледам "Ласмаги, джасмаги" да се върти по ТВ всичко е все едно се връщаме в миналия век.

Това "Маскираният" да не е онова по Домус ТВ? Ако е то съжалявам, отдавна съм изтрил всички канали свързани с Бойко Борисов и слугата му Домусчиев, както и свързаните с Ахмед Демир Доган и неговата лична пачавра - Делян Славчев Пеевски. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, foxy_vd каза:

Никой не знае какво ще стане след рестарта на системата. Новата вълна беше набрала яко скорост, но знае ли човек? Щом гледам "Ласмаги, джасмаги" да се върти по ТВ всичко е все едно се връщаме в миналия век.

Това "Маскираният" да не е онова по Домус ТВ? Ако е то съжалявам, отдавна съм изтрил всички канали свързани с Бойко Борисов и слугата му Домусчиев, както и свързаните с Ахмед Демир Доган и неговата лична пачавра - Делян Славчев Пеевски. :D 

Жалко, изпускаш старата си любимка от 2002, облечена като сладкиш.😍

Също и друг чалгар, мъжа на Джулия, който тази вечер взе че каза, че пеенето не му е професия, а за забавление... при което доскорошните й защитници можем само да се чудим и маем защо заради едното 'забавление' тя сама доброволно си уби кариерата?🤨

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джеси е просто ненастигаема в българската музика.
Трябва да прави само концерти, джаз клубове, пиано-барове и да пее балади докато не остане без глас.
Страхотница, толкова години след началото на кариерата си, все още има сили и талант да убива с пеене.
!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Джеси е просто ненастигаема в българската музика.
Трябва да прави само концерти, джаз клубове, пиано-барове и да пее балади докато не остане без глас.
Страхотница, толкова години след началото на кариерата си, все още има сили и талант да убива с пеене.
!

Да можеше и тя да самата да вижда какъв потенциал има...😕

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

С пожелание за спокойна нощ с този фолклорен мастърпийс:

 

Тоа кукумицин да вземе да се удари в някой довар! Ненормалница!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

Тя просто 

 

За което може да се каже единствено...

ПП: Не си бях пускал тази песен до сега, но май е време да почнем да загряваме за идните златни години на ДС във фирмата като поне се запознаем с новата конкуренция.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

За което може да се каже единствено...

ПП: Не си бях пускал тази песен до сега, но май е време да загряваме за новите й златни години във фирмата като поне се запознаем с новата конкуренция.

Тази май се изявява и като стилистка на Емануела. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Тази май се изявява и като стилистка на Емануела. 

Тази фирма май излиза място, на което големите звезди си пращат приятелките, роднините, феновете, стилистките... и Деси Слава.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тази фирма май излиза място, на което големите звезди си пращат приятелките, роднините, феновете, стилистките... и Деси Слава.

Тази не е към Оцко просто е платила да и пуснат клипа като Наталия примерно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...