Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам защо трябва да сме недоволни, че някои имена издават толкова нова продукция. Като имат желание- ще издават. Даже трябва да се радваме, че някои са решили да не чакат повече дискотеките и да пускат песни заради публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Не знам защо трябва да сме недоволни, че някои имена издават толкова нова продукция. Като имат желание- ще издават. Даже трябва да се радваме, че някои са решили да не чакат повече дискотеките и да пускат песни заради публиката.

То хубаво да излиза нова продукция, но само да не е от тях. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 25 минути, stereoto_ каза:

Аре, аре, не ги жали и без това ги правят гъби всички на един, все пасивни персони са... 

 

преди 22 минути, SG каза:

Не знам защо трябва да сме недоволни, че някои имена издават толкова нова продукция. Като имат желание- ще издават. Даже трябва да се радваме, че някои са решили да не чакат повече дискотеките и да пускат песни заради публиката.

Съвсем не ги жаля, нито пък съм недоволен - напротив, нека пускат продукция. Обаче е доста тъпо как не спряха да мрънкат за дискотеките, протест правиха, а всъщност и със затворени заведения явно си имат достатъчно средства не просто да преживяват, а и да вадят нови клипове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Danger. каза:

То хубаво да излиза нова продукция, но само да не е от тях. 

 

преди 41 минути, Gerganafen каза:

 

 

Съвсем не ги жаля, нито пък съм недоволен - напротив, нека пускат продукция. Обаче е доста тъпо как не спряха да мрънкат за дискотеките, протест правиха, а всъщност и със затворени заведения явно си имат достатъчно средства не просто да преживяват, а и да вадят нови клипове.

Галин беше казвал, че има 8 готови песни тъй че надали тепърва хвърля пари. Реално погледнато точно таргетите на Алфа в момента са най-незасегнати, защото децата и тийновете така или иначе не ходят на дискотеки. Като им пускат песнички поддържат интереса, а и не е като някои от по-зрелите хора да не им се кефим хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , ice_hot_sm каза:

Това някаква поп-чалга ли трябва да е? 

Това момиче има страхотен глас и потенциал. Не беше ли първоначално при Саня във "Вирджиния"? Жалко, че скоро след Х Фактор изчезна и явно не е попаднала на някой, който да ѝ помогне кариерийно. Е, т'ва е гадният парадокс - да си с талант, но да нямаш възможността за реализацията на добри проекти. И гледам нещо залита все повече към чалгата, но едва ли ще го бъде. При Ивета Костова положението е подобно. 

 

Твърде много ми напомня за дори по-ефтина версия и от това 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , ice_hot_sm каза:

Я, тихо! Само с песента си за тазгодишната "Евровизия", където се очакваше да е победител, Виктория Георгиева срива многогодишни чалга кариери, в които изключения са появата на някоя друга по-сериозна песен. 

И наистина е като двойник на Гергана в лице - очите, устните, тръпчинките... Голяма чаровница е. Надявам се песента ѝ за догодина също да е силна, но сякаш си мисля, че шансът е малък тя да бъде за втора поредна година претендент за победител. 

 

Само ти си мислиш че с оная боза някой я е гласял за победител. Фаворита беше съвсем друг. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 минути, SG каза:

 

Галин беше казвал, че има 8 готови песни тъй че надали тепърва хвърля пари. Реално погледнато точно таргетите на Алфа в момента са най-незасегнати, защото децата и тийновете така или иначе не ходят на дискотеки. Като им пускат песнички поддържат интереса, а и не е като някои от по-зрелите хора да не им се кефим хаха.

Всъщност най-силният таргет на Алфа, ако се ориентирам правилно, са ученици в горните класове и студенти, т.е. горе-долу връстниците на Лидия и Десита. От тази група пари могат да изкарват единствено чрез дискотеките, тъй като те са вече твърде големи, за да са топ фенове и да купуват мърчове и все още недостатъчно платежоспособни, за да стримват единствено от легалните платформи или да купуват албуми. От бизнес гледна точка, разбирам защо мрънкат и си запазиха козовете. 

От човешка гледна точка няма как обаче да проявя разбиране, защото за мен тази ситуация с коронавируса трябваше отдавна да е приключила, ако се спазваха стриктно мерките, въведени през пролетта. И точно публичните личности трябваше да дадат примера да си останем вкъщи, да не посещаваме публични мероприятия и да се пазим. 

Например идолката на Лидия - Ариана Гранде:

- пусна песен, в която се изтъква точно стоенето у дома, а приходите от нея отидоха за фонд за борба с Ковид

- нито веднъж не е хващана да не носи маска на публично място или да нарушава някакви мерки

- с риск за имиджа си открито нападна Тик-ток звездички, които в разгара на карантините се размотават по ресторанти и се срещат с много хора.

 

Като я имитира, поне да не й взима само прическата и тоалетите, а и поведението... ама разликата в IQ-тата на изпълнител и продуцент е огромна.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

 

Всъщност най-силният таргет на Алфа, ако се ориентирам правилно, са ученици в горните класове и студенти, т.е. горе-долу връстниците на Лидия и Десита. От тази група пари могат да изкарват единствено чрез дискотеките, тъй като те са вече твърде големи, за да са топ фенове и да купуват мърчове и все още недостатъчно платежоспособни, за да стримват единствено от легалните платформи или да купуват албуми. От бизнес гледна точка, разбирам защо мрънкат и си запазиха козовете. 

От човешка гледна точка няма как обаче да проявя разбиране, защото за мен тази ситуация с коронавируса трябваше отдавна да е приключила, ако се спазваха стриктно мерките, въведени през пролетта. И точно публичните личности трябваше да дадат примера да си останем вкъщи, да не посещаваме публични мероприятия и да се пазим. 

Например идолката на Лидия - Ариана Гранде:

- пусна песен, в която се изтъква точно стоенето у дома, а приходите от нея отидоха за фонд за борба с Ковид

- нито веднъж не е хващана да не носи маска на публично място или да нарушава някакви мерки

- с риск за имиджа си открито нападна Тик-ток звездички, които в разгара на карантините се размотават по ресторанти и се срещат с много хора.

 

Като я имитира, поне да не й взима само прическата и тоалетите, а и поведението... ама разликата в IQ-тата на изпълнител и продуцент е огромна.

Тая Тройницата не имитираше ли нашенския Прилеп? То не че оттам не е взела само носа, но ако трябва да кажа нещо хубаво за Пепа поне си седи у тях и рекламира дарадонки, кови и Савекс, вместо да сее зараза като Омега мюзик. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , ice_hot_sm каза:

Това някаква поп-чалга ли трябва да е? 

Това момиче има страхотен глас и потенциал. Не беше ли първоначално при Саня във "Вирджиния"? Жалко, че скоро след Х Фактор изчезна и явно не е попаднала на някой, който да ѝ помогне кариерийно. Е, т'ва е гадният парадокс - да си с талант, но да нямаш възможността за реализацията на добри проекти. И гледам нещо залита все повече към чалгата, но едва ли ще го бъде. При Ивета Костова положението е подобно. 

 

Талантът не е единствената предпоставка да си успешен. Невена беше участник и финалист в две от най-гледаните риалитита за музика и можеше да направи много. 

Тя май е единственият пример за cancel culture в България. Мисля, че точно тези измами са накарали доста хора да спрат да работят с нея и да я подкрепят.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Kралицата най - накрая показа, че и тя може да е класа:125801531_10158643654389424_145518590259

И тук:

125490062_10158643654184424_656721952995

 

Рашия изглежда се е научила как да работи с  фотошопа и тя, изглежда прекрасно. 

Но ако трябва веднъж поне да бъде сериозен, е безкрайно грозно да рекламираш продукт от технологичния клон на Китайската Комунистическа партия, впредвид всички извращения и погазване на човешките права, които се случват там. 

Нека чуем и мнението на @Fast по въпроса на тая реклама, че ми е интересно как ще я оправдае тоя път. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Blueberry каза:

 

Всъщност най-силният таргет на Алфа, ако се ориентирам правилно, са ученици в горните класове и студенти, т.е. горе-долу връстниците на Лидия и Десита. От тази група пари могат да изкарват единствено чрез дискотеките, тъй като те са вече твърде големи, за да са топ фенове и да купуват мърчове и все още недостатъчно платежоспособни, за да стримват единствено от легалните платформи или да купуват албуми. От бизнес гледна точка, разбирам защо мрънкат и си запазиха козовете. 

От човешка гледна точка няма как обаче да проявя разбиране, защото за мен тази ситуация с коронавируса трябваше отдавна да е приключила, ако се спазваха стриктно мерките, въведени през пролетта. И точно публичните личности трябваше да дадат примера да си останем вкъщи, да не посещаваме публични мероприятия и да се пазим. 

Например идолката на Лидия - Ариана Гранде:

- пусна песен, в която се изтъква точно стоенето у дома, а приходите от нея отидоха за фонд за борба с Ковид

- нито веднъж не е хващана да не носи маска на публично място или да нарушава някакви мерки

- с риск за имиджа си открито нападна Тик-ток звездички, които в разгара на карантините се размотават по ресторанти и се срещат с много хора.

 

Като я имитира, поне да не й взима само прическата и тоалетите, а и поведението... ама разликата в IQ-тата на изпълнител и продуцент е огромна.

Не знам какво щеше да е днес ако тогава всички си бяха останали вкъщи, няма и да разберем... Но все пак Алфи и Диаманти определено ми се струват от типа, който би могъл да се задържи най-добре дори без клубове. Ако някой има най-много фенове от непълнолетните, това са те. Иначе че и те губят от липсата на клубове- и това е факт.

И вече съм казвал мнението си за самопродуциращите се, които в една такава ситуация с липса на други доходи биха изкарали доста пари от стрийминг на вече записани песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не знам какво щеше да е днес ако тогава всички си бяха останали вкъщи, няма и да разберем... Но все пак Алфи и Диаманти определено ми се струват от типа, който би могъл да се задържи най-добре дори без клубове. Ако някой има най-много фенове от непълнолетните, това са те. Иначе че и те губят от липсата на клубове- и това е факт.

И вече съм казвал мнението си за самопродуциращите се, които в една такава ситуация с липса на други доходи биха изкарали доста пари от стрийминг на вече записани песни.

Най-много могат да спечелят изпълнителите, които са предпочитани от ромите, защото те така или иначе се забавляват в домовете си и ако се стриймва от легални източници (youtube), се трупат пари.

Най-малко могат за загубят изпълнителите с дългогодишни кариери, които могат да си позволят да пуснат песен за престиж - Преслава, Галена, Емилия и т.н. И трите имат различни подходи - едната е в зимен сън, втората е business as usual, а третата е комбинация между предните две - "спами" с музика в леките месеци и заспива зимен сън като се затегнат мерките. И при трите работи засега добре. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Най-много могат да спечелят изпълнителите, които са предпочитани от ромите, защото те така или иначе се забавляват в домовете си и ако се стриймва от легални източници (youtube), се трупат пари.

Най-малко могат за загубят изпълнителите с дългогодишни кариери, които могат да си позволят да пуснат песен за престиж - Преслава, Галена, Емилия и т.н. И трите имат различни подходи - едната е в зимен сън, втората е business as usual, а третата е комбинация между предните две - "спами" с музика в леките месеци и заспива зимен сън като се затегнат мерките. И при трите работи засега добре. 

За първото ще се съглася- ромите са сила.

За второто единствено за Преслава и Галена бих се съгласил, то затова и само те са някаква конкуренция на новите. За Емилия, колкото и да съм я харесвал през годините, не мога да си затворя очите за това, че към днешна дата тя си е добре главно заради парите на мъжа си, а не защото е на нивото на другите две.

Но освен тях имаме още куп изпълнители, които са в по-лошо положение от Алфите и Диамантите. Анелия тази година се сгромоляса тотално, а без участия е баш отчайващ случая. Джена, Емануела... те още миналата година бяха така, а през тази вече съвсем нямат възвращаемост. Десислава да речем че е крачка пред тях само благодарение на хонорара от Маскираният, но и тя е цъфнала и вързала щом опря до Хит Микс.

Та мисълта ми е, че Алфите поне са младички, свежички, любимци на по-малките и надали карантините ще им се отразят толкова, затова може да пускат по някое и друго парче за поддържане на популярност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

и още не им е късно да станат касиерки в Лидл и Кауфланд.

Лидия я пращаме в Лидл, а Десита в Кауфланд. Преслава под ръчичка с Мила в рекламата на Точката червена! :D Знае от кого да вземе песен!!!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

и още не им е късно да станат касиерки в Лидл и Кауфланд.

Бе май си  е баш късно ... Но Кукунашева може да ги понижи от моделки до шивачки?

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко парче! Отново го казвам тук :D Дано като отворят дискотеките, заради този започнат да завъртат такъв тип песни в началото и дано изпълнителите правят такъв тип колаборации.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, gabbati каза:

Много яко парче! Отново го казвам тук :D Дано като отворят дискотеките, заради този започнат да завъртат такъв тип песни в началото и дано изпълнителите правят такъв тип колаборации.

 

 

И аз се надявам да се правят повече такива песни. Дано, наистина.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...