Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 часа , RumyanaFen каза:

От всички клипове що направи тука е най красива❤️💋

Тук определено е най-красива! И на мен най-много ми харесва и в лице, и като грим, коса, изобщо.... перфектна е тук! Най-добрата й визия за всички тези години! Песента ми е любима след Тихо ми пази и След раздялата. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Това ли е последната песен на Токича за поп-фолка? Песента и клипа са от 2009, а Галена през 2011 пусна подобно видео. 

И албумът “Аз, Силвия” 2002 —> Галена - “Аз” 2011. 

 

Една от най-любимите ми нейни песни и най-добрия и клип. Жалко, че е не и се е обърнало внимание. Харесвам Силвия по принцип. И албума и е от 2000г. 

Мисля, че това е последната на Токича, даже тогава беше спрял да композира. В Сигнал май беше казала, че подготвят още нещо заедно, но се отказа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

3те хита на есента 

Не, Мерси

Татуировка

Гледай ме

❤️

Виж какво се случва тук. "Гледай ме" излезе 10 дни по-рано, а "Кавала" я настигна и ще я мине още днес. В нейбъла, който знаем, че и ти следиш, "Кавала" прави повече дневни гледания и е в топ 3 - 4 всеки ден. Сега обърни внимание и на лайковете - 55К за Гери и 80К за Криско и Галена. Още малко и последния ти възможен довод няма да го има. 😂

20201122_133852.jpg.7a4427073740e35ee5607848d4d0d32e.jpg

20201122_133811.jpg.37db81f068c58debaee4631372cbe2d1.jpg

Не съм видяла някой тук да отрича и спори, че "Не, мерси" и другите са хитове, както ти целенасочено правиш с "Кавала" .  😉

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Виж какво се случва тук. "Гледай ме" излезе 10 дни по-рано, а "Кавала" я настигна и ще я мине още днес. В нейбъла, който знаем, че и ти следиш, "Кавала" прави повече дневни гледания и е в топ 3 - 4 всеки ден. Сега обърни внимание и на лайковете - 55К за Гери и 80К за Криско и Галена. Още малко и последния ти възможен довод няма да го има. 😂

20201122_133852.jpg.7a4427073740e35ee5607848d4d0d32e.jpg

20201122_133811.jpg.37db81f068c58debaee4631372cbe2d1.jpg

Не съм видяла някой тук да отрича и спори, че "Не, мерси" и другите са хитове, както ти целенасочено правиш с "Кавала" .  😉

 

По скоро дразня Никенцето. Реално 4те песни са със сходен успех. Но Кавала се нарежда до тях до голяма степен заради имената на Криско и Галена. И вероятно порадия същия фактор ще задържи и по стабилни гледания. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Лияна и Коце с "Като хлапе" са номер 1 във Веселина Топ 10 с най-висок вот. :P

 

 

ЛИЯНА И КОЦЕ- КАТО ХЛАПЕ- НОМЕР 1 В ВЕСЕЛИНА ТОП 10- 22.11.2020.jpg

50 милиона в Тик Ток. Ултра хит!!! 

Моля те светни ги тези двамата заблуденяци, че тези 50 милиона не са гледания и не са на тяхната песен, щото ходят и се излагат от предаване в предаване. 

  • Like 2
  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе какво ще кажете за тема отделна Слави Вс. Галенови, гледания и още нещо да се направи.
То едно и също тук от 2 седмици. Спорове за някакъв мега тъп кючек, Галеновите носят от 1000 кладенеца вода да го изкарат извънземен хит, Слави им обяснява как някакъв невзрачен мангал с песен наиме татуировка е гига хит на есента. Вече дори не е смешно, малко е тъжно...

Дайтеееееее

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

По скоро дразня Никенцето. Реално 4те песни са със сходен успех. Но Кавала се нарежда до тях до голяма степен заради имената на Криско и Галена. И вероятно порадия същия фактор ще задържи и по стабилни гледания. 

Не мога да се съглася за имената. Не винаги това е от значение. Тогава защо името на Галена не помогна на песента на Матео? И тези на Меди и Галена на Доника? Нито името на Галена, нито това на Криско щяха да помогнат ако песента не се харесваше. Това оказва първоначално влияние в първите дни. Тогава хората от любопитство все ще си пуснат за да чуят каква песен е направил въпрсният изпълнител. Ако не им харесва мислиш ли, че ще седнат да я слушат, само защото е на Криско, Галена, Преслава или друг? По тази причина виждаме бързо падане при много песни и после застиват на едни гледания. Видя се, че нито името, нито канала имат значение за гледанията. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Тогава защо името на Галена не помогна на песента на Матео? И тези на Меди и Галена на Доника?

За второто не съм баш съгласен - Доника сама нямаше да върже 4 млн. ако тази песничка беше солова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но Джулия най-накрая придобива широка популярност покрай Маскираният певец.😄 Поне една услуга да й направи Кристиан.

Моментът е много удобен да издаде първата песен след Пайнер. Хората ще почнат да си я пускат, за да я сравняват с Хищницата, може и да вземе да стане хит.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма каква широка популярност, какво чудо... тя ще си остане винаги масово неизвестна, толкова са безлични двете с ариа, че дори физиономиите не мога да им запомня. А и мъжът ѝ такъв тласък и дава, с тоя селски диалект и с това, че дори хората в панела му бъркат името. Зуека вчера 2 пъти. БЛагодаря, мерси :D Давайте го леко по-класничко 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече втора седмица говорят за нея в най-гледаното време в национален ефир, а покрай мъжа й много хора разбраха и за нея хаха. И по форуми и социални мрежи я коментират дали не е Хищницата. Това си е разчупване на досегашната й популярност в чалга таргета. За жалост тя самата не я виждам да е много амбицирана да си развива кариерата и да се възползва от такива възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това коментирало ли се е?

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=141978&page=1

Само Азис и Галена от чалгата в класацията на българския Forbes за най-влиятелни личности. Значи все пак жената си изкарва добри пари и може да си позволи нивото, което демонстрира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Вече втора седмица говорят за нея в най-гледаното време в национален ефир, а покрай мъжа й много хора разбраха и за нея хаха. И по форуми и социални мрежи я коментират дали не е Хищницата. Това си е разчупване на досегашната й популярност в чалга таргета. За жалост тя самата не я виждам да е много амбицирана да си развива кариерата и да се възползва от такива възможности.

Втора седмица освен да повдигат вечния въпрос около 34, дето го чоплим вече май цяла петилетка, друго не виждам какво да и коментират :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена измести Меди от призовото място

Лорена - Мръсен топ

 

Лорена стъпи на призовата позиция в 50-те Най… Новият й сингъл “ Мръсен топ“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и оглави чарта за попфолк.На втора позиция остава досегашният  лидер в класацията -Меди с хита си „Не, мерси“.Отново на трета позиция са Криско и Галена с „Кавала кючек

Най-накрая песен на Лорена на първо място. Заслужено! ❤️ 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Лорена измести Меди от призовото място

Лорена - Мръсен топ

 

Лорена стъпи на призовата позиция в 50-те Най… Новият й сингъл “ Мръсен топ“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и оглави чарта за попфолк.На втора позиция остава досегашният  лидер в класацията -Меди с хита си „Не, мерси“.Отново на трета позиция са Криско и Галена с „Кавала кючек

Най-накрая песен на Лорена на първо място. Заслужено! ❤️ 

Но продължава да не излиза в ютубето под "нещо мазно", което намирам за огромен пропуск от нечия страна :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Не мога да се съглася за имената. Не винаги това е от значение. Тогава защо името на Галена не помогна на песента на Матео? И тези на Меди и Галена на Доника? Нито името на Галена, нито това на Криско щяха да помогнат ако песента не се харесваше. Това оказва първоначално влияние в първите дни. Тогава хората от любопитство все ще си пуснат за да чуят каква песен е направил въпрсният изпълнител. Ако не им харесва мислиш ли, че ще седнат да я слушат, само защото е на Криско, Галена, Преслава или друг? По тази причина виждаме бързо падане при много песни и после застиват на едни гледания. Видя се, че нито името, нито канала имат значение за гледанията. 

Не съм съвсем съгласен. Ако Куршум беше само на Доника и 500кс нямаше да има. 

Иначе се видя високия интерес първите дни и как бързо се сгромоляса Кавала, което показва по някакъв начин, че очакванията и резултата са се размили. 

Ако Гледай ме беше тяхнс, вероятно още щеше да е 200ка отгоре. 

Освен това непознато име и топ име е едно, но 2 топ имена в двата топ жанра и с реклама в нац ефир р съвсем друго. 2-3 пъти за дуетс се говори и в Маскирсния певец, който е с 1,5 - 2 млн зрителя. Получиха много добра рекламс и съответно това доста се отрази и на гледанията. 

преди 1 час , Willy каза:

Обаче Коя 34 колкото и зле да беше, все пак направи повече хитс от Лидия и Десита.

Да бе. Има Джулия хит ксто дуета на Лидка с Гальо или излъжи ме. Д

Коя си остана с Бръм като по стабилен хит. Много далеп от Лидия, че и Десита. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , gabbati каза:

Не казвам нищо... :D

Споко, аз го написах на бъзик.Просто тук е голяма драма за това чии чаршафи мачка Галин...не го харесват като изпълнител толкова, колкото харесват визията му...или си мечтаят да мачка техните чаршафи :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...