Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Люси нямаше ли някакви проблеми и с Луна? Май имаха някакви драми във Вип Брадър преди време? 

Да, имаше нещо във Вип Брадър, но не мога да се сетя с кого и какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Да, имаше нещо във Вип Брадър, но не мога да се сетя с кого и какво.

Той с кой ли не се заяде в Брадъра. Луна, Светлана Гущерова, Моника Валериева и тн, като последната го осъди после за клевета и обида.

Иначе за Люси преди време имаше статия, че използвал в клиповете си животни от зоопарка, без да си плаща (май в клипове на Ани Хоанг).

Голям тарикат го играе сега да прецаква и хората, с които работи. Дано Меди наистина го осъди.

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, meleto каза:

Да, имаше нещо във Вип Брадър, но не мога да се сетя с кого и какво.

Мисля, че беше за някакъв клип на Луна от албума "Завинаги до теб". Но и аз не се сещам за какво точно, май за последния такъв "Не ме разбра" ако не се лъжа.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Понеже много харесвам Меди и точно преди няколко дни проверявах как вървят участията му, за октомври има обявени 15, може да са дори повече ако има и някое частно парти. При хонорар от минимум 1000 лева са 15 хилки на месец. Без да броим, че със сигурност прибира повече и бакшишите. 6 хиляди не са толкова много пари за него, че да не си ги плати, има нещо друго в тази история. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Сашо каза:

Камелия си го е качила на стори :D

Тя между другото също е на нож с Люси, който и окепази  няколко клипа от 2007.

Screenshot_20201012_210412_com.instagram.android.jpg

Май ставаше въпрос за “Забранена зона”, която я бавеше с месеци.

Същото беше с “Нежна полиция” на Райна, който беше заснет септември 2008 и пуснат в ефир януари 2009. Да не говорим, че клипът е тотал щета...

Спомням си, че и с Анелия имаше някакъв скандал през 2009 за клипа на “Две неща”, след който спряха да работят заедно известно време. 

И с Ангел преди време, мисля че се бяха псували по някакъв въпрос.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Сашка: Меди, искаш ли да снимаме пак с Люси?

Меди:

 

Плюската: Меди, пич, айде да направиш един дует с мойта кучеядка, пък аз ще ти направя отстъпка от 50% за видеото и ще трябва да доплатиш само 2,50.

Меди: 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Май ставаше въпрос за “Забранена зона”, която я бавеше с месеци.

Същото беше с “Нежна полиция” на Райна, който беше заснет септември 2008 и пуснат в ефир януари 2009. Да не говорим, че клипът е тотал щета...

Спомням си, че и с Анелия имаше някакъв скандал през 2009 за клипа на “Две неща”, след който спряха да работят заедно известно време. 

И с Ангел преди време, мисля че се бяха псували по някакъв въпрос.

 

Т'ва много афектира на Райна и тотално прееба реализацията на албума ''Както друга никоя''. Тя искаше клипа на ''Нежна полиция'' да излезе възможно най-бързо защото песента така или иначе си беше тотален хит и да клипира после зимата ''Нямаш право на мен'' и ''Както друга никоя''. За февруари си пазеше ''От утре''. Накрая нищо не се получи и излезе само баладата с клип. 

  • Like 2
  • Sad 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от чалгата само скандали и интриги. Лоши и червиви същества са всичките до един. Като Рак или Спин са, всеки е на нож със всеки и може да те зарази. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stenly каза:

Интересното е, че Галена ги бута да работят с Люси пък после пищят.. 😄🤷🏽‍♂️ 

Щото най - вероятно търсят най - евтиното. И те гледат да скатаят, искат много, а не искат да плащат нищо ако може. Само Цура и Галя са готови да развържат кесията. Другите са стотинкари. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това някаква индиректна нападка към ПТП-то на Денис Теофиков ли е? Озвучителят на Алфите му е написал отговора.

E4AF5FE1-D414-4E89-B4CA-C48B5C168768.jpeg.c611d35f17d814e30d245de04796fdb3.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Щото най - вероятно търсят най - евтиното. И те гледат да скатаят, искат много, а не искат да плащат нищо ако може. Само Цура и Галя са готови да развържат кесията. Другите са стотинкари. 

Има и по евтини варианти, но вече зависи кой с какви уговорки е.  2 клипа за хонорар и половина примерно. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

10М за този скандален трак ❤️

Очаквайте скоро и на сръбски

От Сладжа Алегро ли?

  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy, къртиш. Ако искаш ми вярвай, но знаех, че след поста на Урагана ще постнеш ''Жена од султана'' за да напомниш, че ''Феноменален'' е била кавърдисана преди ''Така ни се пада''.

ХИТ!

  • Haha 7
  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...