Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Осъзнах, че от приказки за легенди съм изостанал от истинския смисъл човек да влиза в този форум към 2020- налагането на новата генерация. Другите поддръжници на бъдещата лидерка да ми простят, веднага се компенсирам.❤️

 

Понякога като чета рвой поат и...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, petya1 каза:

Меди и Денис са учили в Широка лъка. Не са влизали много в часовете и за двамата са казвали,че нищо няма да стане от тях. В повечето време да си свирири на китарите в стаите по време на часовете. А сега мачкат. ❤️
Една приятелка ги познава и двамата от там. Също така са си хетеро. 😄 

 

 

Да не са свирили един на друг?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Понякога като чета рвой поат и...

 

Полудяваме като става въпрос за бъдещи величия.

Ама хайде, от мен да мине, ще постна и аз любима песен на Прес. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Открийте разликите между това представяне и това на т.нар. чалга диви. Чак ми изглеждат жалки вторите при ясно открояващите се неща:

пеене на живо # плейбек 

включване в фореографията / стилно издържано поведение # разходки по сцената, подвиквания, лигавщини, простотия... 

бенд и свирене на живо 🎹 # "лайв" записи, а присъствието на някакъв инструмент се ограничава само до "циганските" барабани 🥁 

 

Ами отиди и слушай Михаела, не слушай чалга. 

Тука гледаме специален мини филм за концерта, като качеството е все едно съм го снимал със Samsung Galaxy S4. Ако беше чалгарка щеше да направи доста по-качествено филмче.

Живо пеене, окей, ама тук. На концерти на Кока Кола Хепи Мепи Енерджи и още 100 думи тур си бичат плейбека и се разкарват по топ и къси гащи. 

Включване в хореографията... ами когато имаш 3 танцувални песни и всичко друго е да си режеш вените на него и свирене на пиано, нормално поне там да се включиш.

За циганските барабани няма да коментирам, все пак жанра е такъв.

Една птичка не прави пролет, нито пък Мишето е открила топлата вода. :) Ето нещо с бенд, на живо, класно изглеждащо и правено още 2012, от така принизения поп-фолк. :)

 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, penakavalli каза:

Джулия била напуснала димитровградската Империя. Някой знае ли повече?

Тя пък. Сякаш в последно време е решила умишлено да довърши там каквато кариера беше направила.

Да се надяваме, че най-новите нови ще имат по-добър усет във времето.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Емануела и Kyriacos Georgiou на върха в попфолка

Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници

Емануела и Kyriacos Georgiou стъпиха на лидерската позиция в попфолка. Дуетният им сингъл „Граници“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg тази седмица и оглави 50-те Най…

 
 

Деси Слава със „Сърцето ти е мое“ финишира на второ място.

В челната тройка остава и Камелия с „Не те забравих.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

 

Емануела и Kyriacos Georgiou на върха в попфолка

Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници

Емануела и Kyriacos Georgiou стъпиха на лидерската позиция в попфолка. Дуетният им сингъл „Граници“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg тази седмица и оглави 50-те Най…

 
 

Деси Слава със „Сърцето ти е мое“ финишира на второ място.

В челната тройка остава и Камелия с „Не те забравих.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!
 

Тази класация още ли е по гласуване? Ако е така, гласува ли някой изобщо? 

По-добре да следят слушанията и купуванията на песните в музикалните платформи, както и гледанията в YouTube, тъкмо ще ги агитира по-бързо да си качват песните в Spotify и Apple Music! 😛 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, gabbati каза:

Тази класация още ли е по гласуване? Ако е така, гласува ли някой изобщо? 

По-добре да следят слушанията и купуванията на песните в музикалните платформи, както и гледанията в YouTube, тъкмо ще ги агитира по-бързо да си качват песните в Spotify и Apple Music! 😛 

Да, в сайта на сигнал. Със сигурност се гласува, но не както преди според мен, доста по-малко хора. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gabbati каза:

Ами отиди и слушай Михаела, не слушай чалга. 

Тука гледаме специален мини филм за концерта, като качеството е все едно съм го снимал със Samsung Galaxy S4. Ако беше чалгарка щеше да направи доста по-качествено филмче.

Живо пеене, окей, ама тук. На концерти на Кока Кола Хепи Мепи Енерджи и още 100 думи тур си бичат плейбека и се разкарват по топ и къси гащи. 

Включване в хореографията... ами когато имаш 3 танцувални песни и всичко друго е да си режеш вените на него и свирене на пиано, нормално поне там да се включиш.

За циганските барабани няма да коментирам, все пак жанра е такъв.

Една птичка не прави пролет, нито пък Мишето е открила топлата вода. :) Ето нещо с бенд, на живо, класно изглеждащо и правено още 2012, от така принизения поп-фолк. :)

 

 

Достатъчно дълго съм бил поп-фолк фен, знам как започна с яката простотия, знам как се изчисти и се превърна в най-масовия жанр, който беше тръгнал в много, хем модерна, хем стилово издържана посока. И като почитател, който редовно е потребявал поп-фолка (албуми, списания, редовен зрител на "Планета" и т.н.) имам право на мнение и да изисквам. Защото в чалгата има не малко добре пеещи и можещи изпълнители, които може да предлагат много по-добри и качествени неща. 

Конкретно за аматьорското клипче за концерта на Мишето, то е заснето от БГ радио, не е с някво официално телевизионно заснемане, а предназначено за канала им. И дори и некачествено представено, от него пак ясно си личи качеството на Михаела. И тук не наблягам толкова цялостно на двата жанра, а конкретно на отделните певци. Сбирките не ме вълнуват толкова. Там и двата стила са почти еднакви, даже чалгата се представя по-добре. Вземи повечето изявени певци - та те всяка година са със самостоятелни концерти на живо, било то в клубове, в по-малки, или в съвсем големи зали и външни пространства. В чалгата колко са тези? Глория, Рени, Азис и Софи Маринова, като са с по 1-2, максимум 3 концерта за по над 20-годишни кариери. Отделно това болшинството в чалгата няма концепция как да се държи на сцената, повечето са усвоили просто провокативността, с която да държи публиката в някакъв, условно да го наречем, екстаз, и то в сбирка, а не в собствен концерт. А да не говорим за придружаващите подобни събития промо участия в различни предавания - от чалгата са малко, които могат да говорят добре по интервюта. 

Към поп музиката нямам такъв сантимент като към поп-фолка, но като виждам как в определени неща има много по-добър подход, защо да не направя една критична съпоставка?

А че една част от поп/рапа са силно доближени вече към чалгарското, е друга тема. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я..щерката на Ивана е фенка на Меди и брат му 😝

От децата на известните май само тя не е пропяла още 🤣

ПС а Ивана няма ли да пуска нещо вече..и да не е поредния сръбски кавър 🙄

20201012_004230.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Just_Me каза:

Я..щерката на Ивана е фенка на Меди и брат му 😝

От децата на известните май само тя не е пропяла още 🤣

ПС а Ивана няма ли да пуска нещо вече..и да не е поредния сръбски кавър 🙄

20201012_004230.jpg

Как си мязат с Меди... нещо в излъчването. Някой да е запознат дали братът пее по-добре?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Just_Me каза:

Я..щерката на Ивана е фенка на Меди и брат му 😝

От децата на известните май само тя не е пропяла още 🤣

ПС а Ивана няма ли да пуска нещо вече..и да не е поредния сръбски кавър 🙄

20201012_004230.jpg

Ама моля ви се не качвайте такива плашещи снимки преди лягане.

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Krislena каза:

каквото и да говорите вмомента Лидия е най красивата чалгарка

 

Ти виждал ли си я на живо какво смачкано чучело е? 😂 Десита е сто пъти по-красива и нежна

  • Like 9
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.10.2020 г. от 22:35, -A. каза:

Абсолютно съм съгласен. За мен не само клипа, но целия проект е по-добър от ''Някой ден''. Жалко, че остана в сянката му. Самата Камелия също не я налагаше много. Пее ли я по участия или е забравила, че съществува ?

@pechenko, помниш ли какъв брутален прием имаше това на турнето ? Баси хита беше. Дали Фики пак ще види такъв?

Фики тогава си беше сензация и не ме очуди, че се прие добре. Има шанс да направи хит, но не мисля че има инерцията от преди години за да направи някакъв “Бум”.

Много яка!

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На въпроса 'Защо не пусна клипа на 'Зле разпределени'?, Преси отговорила с думите: Не исках да съсипвам кариери...

 

 

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

На въпроса 'Защо не пусна клипа на 'Зле разпределени'?, Преси отговорила с думите: Щях да се издам, че съм циганка

 

 

Ахам. Знаем. 

 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Ахам. Знаем. 

 

Шегувам се, разбира се, дори бях забравил, че тая песен съществува, просто исках да вкарам новия си лаф в изречение.

 

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...