Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галин май се е заредил с лайкове този път, аз не видях почти положителен коментар никъде, а има 6К лайка. След помията с Теди се е подготвил за яко хейт отново

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разрушават домовете ни и убиват децата ниИииИИи уУууУ💋 Измийте си ушите с този антисемитски трак след трио ГАД

 

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая яка песен от Ани Кучеяд! :D 
Sorry, ама друга ще наричаш "моето бебе"!!!!!!! ❤️ Голяма е зарибявка и тая песен. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Началото много ми напомня на една песен на Емануела, като беше в Ара, но не мога от дни да се сетя коя. Някой да знае?

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Алекс е пял 100 живота вчера в Калояновата крепост, и е удрял на барабаните :D Готов е за участия и той!

Кой е Алекс? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко бебе. Давайте лайкове, на 10000 пуска чалга! Денис Теофиков, Галин, Константин и Азис събират пари и търсят начин да свалят този клип, за да не умрат кариерите им!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам, за да подкрепя Ариа. Цяла България я обича, не само форума. Гледанията й били малко, ами като не купува... ако любимките ви спрат да пазаруват ще имат по-малко и от нея. А без никакъв майтап твърдя, че "ГръмнахМЕ, града палиМЕ" е един от топ хитовете тази година @zai4eto82 не го ли чу два пъти от едно кафене? КАФЕНЕ! Чу го! 

А има хора които могат да кажат, че са го чували от една кола, щото аз примерно съм я надувал в моята кола и някой е чул съответно нали така?

Уважавайте я малко тая Ариа, утре ще се надявате да откликне за дует на любимката ви, за да види хит, аз ви го гарантирам това. 
 

От всички нови жени в Пайнер Ариа е най-потенциална мегазвезда, след това са Адам, Маджуна,  Лидия и т.н 
Пак казвам, покажете малко респект щото е жена ама ше ви надпие и ше си ви закара до вас после с колата. 

Айде де! 

  • Love 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , gabbati каза:

Ариа е яка, но какви по-точно клипове има, че не се сещам? Всичките й клипове са прости, семпли, в студио, просто са направени да изглеждат добре и се въргаля по земята, дивана или се чекне на някакви чаршафи. 

Сега гледах "творчество" на Ариа. Какви с тея клипове за 10 лв? Нишо уау няма в нито 1 клип. Дори любимата на всички Класа е буквално сниман за 500 лв. клип. Един ми направи впечатление - в гора, където блъска някакъв мъж. Този клип е на ниво, но за скъп - дума не можв да става. Също така, доста кофти визии избира, нА всякдъе е еднаква, абсолютно една визия в 10 клипа. 

Няма начин такъв "продукт" да бъде успешен, камо ли д бъде лидерка. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък единствено клиповете на Ариа ме впечатляват и не само ги гледам докрай, ами по няколко пъти. Друга не може да ми грабне и задържи окото. А и клиповете не са най-важното. Песните са трепач! Аз на клипове не държа по принцип, но не мога да отрека красивите визии и ефектното кълчене! Веднага се отличи. Коя дебютантка има по-добри клипове всъщност, посочете!? 

  • Like 1
  • Love 6
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

Емануела продължава с антирекламата на Самсунг в сторитата си. Има нещо гнило. Да не би да са й отказали спонсорство? :D 

Кой я е карал да спами дезинформация за COVID-19? Нито една международна компания няма да работи повече с нея. Сама се вкара в кюпа.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Емануела продължава с антирекламата на Самсунг в сторитата си. Има нещо гнило. Да не би да са й отказали спонсорство? :D 

Може би, но не мисля. Точно като го рекламира Галена бях изгледал едно "тест видео" на тоя телефон и се оказа, че дори от нокти се правят драскотини, щото "стъклото" не било от стъкло - както е рекламирано, а от пластмаса и мнооого малко стъкло, а Емануела беше единствената, която го купи щото искаше, не щото са ѝ го подарили.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълни се хейтърски настроената ми душа към алфа, четейки коментарите под клипа. Харесах ги всичките!

Трио grindr е пълен ужас!

 

  • Like 2
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...