Jump to content



Online: Анелия - Пие ми се


BobiTo

Препоръчани коментари

Време беше за нова песен от Анелия! ❤️ 

Изглежда страхотно! Тази жена става все по-хубава! Видеото е доста добро, но накрая направо си умрях от смях с падането на голямата снимка! Много забавно! :D 
Песента е нещо по-интересно и различно като музика, а и песните за нея от Драганински са много добри, тази е без изключение! Дано пак улучи хит, защото с песента отново ме печели мен, но все пак е една от любимите ми певици! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестокаа, толкова различна като музика от всичко излязло напоследък. Дано се оцени, за клипа също съм без думи. Тази Анелия харесвам, жестока

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме, че е пробвала с малко по-интересно звучене, но нещо не ме грабна. И въпреки това адмирации, че не заложи на Ганева бозица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна песен, по-различна от това, което се предлага напоследък. Но припева нещо не може да ме задържи почва супер, после нещо губи вниманието ми, може и да ми хареса повече в последствие, ако и дам шанс.

А клипа да не би да е вдъхновен от живота на Цветелина Янева?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно от 10-те подарени песни от Драганински, затова има и толкова слаба музика. Клипът е различен и добър, само ефектите не са ми на място, иначе визиите са топ.

Виждам го като тотален флоп, незапеваемо и не вярвам да звучи добре в диско.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Различно, но допоследно очаквах да стане нещо по-ударно. Не вярвам да стане хит това. Явно Анелия продължава линията на Яница.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паузата й се отрази добре, взела се е в ръце. Това ще се слуша доста, различно е.

И втори Топ клип тази година. Да не се е заговорило, че се задават награди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Тази година Анелия разбива, паузата наистина и се е отразила доста добре. Песента е различна и многооооо яка, ще бъде хит определено, видеото е на много високо ниво. За пореден път доказва защо е сред топ имената почти две десетилетия. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уооооооо, кака гръмна както само тя си знае, хайде на втория й голям хит тази година, имам леки забележки към текста и някои наблъскани фрази, както и на втората част от припева, но иначе всичко е топ, много добра музика, интересна, в текста въпреки че се пее за пиене, не е това, което очаквах. Браво на Анелия, завърна се след 2 години неща под нейното ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитала се е да направи "Предадох те 2" но в по-фолк вариант. Не знам, но струва ми се че гласа на Ана е вече по-тънък и не ми допада толкова като преди. Очаквам по-модерни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам какви суперлативи чета тук, все едно различни проекти гледаме.

Анелия е хубава, клипът не е зле. Различното в песента е единствено аранжимента. Върху мелодията обаче без проблем може да си изпееш "Влизам като първата цигара, силна, вредна, но харесва ти".

Песента е мудна и провлачена, чакаш да почне, а тя свърши. Не... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:

Не мога да повярвам какви суперлативи чета тук, все едно различни проекти гледаме.

Анелия е хубава, клипът не е зле. Различното в песента е единствено аранжимента. Върху мелодията обаче без проблем може да си изпееш "Влизам като първата цигара, силна, вредна, но харесва ти".

Песента е мудна и провлачена, чакаш да почне, а тя свърши. Не... 

Да, цялата песен звучи като интро. Чакаш да дойде същинската част, ама се оказва, че няма избухване. Монотонно. Всъщност, напомня ми на случая Емилия+Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът ми е слаб на мен, особено в припева, където трябва да е топ. Иначе го е изпяла различно, малко ми бие на Янева и Ищар. 

 

Видето има много яки кадри, въпреки че там в леглото е като Бионсе и Мария, дето се въргаляха потни в същите кожи. Имала е по-яки песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...