Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

Разглеждах профила на Ивана в инста и ми направи впечатление че следва всички чалгарки, дори и Теди Александрова, но не и Глория. Защо?!😀

На Глория профила мирише на нафталин, може би това е причината. 

  • Haha 8

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Тоест, сега Малина е бедна и трябва да работи?

Горката. Затова не пуска нови неща от 2018.

Не е бедна, но е свикнала да харчи като невидяла, а сега няма кой да оставя пачка на нощното шкафче в неделя сутринта, на едно много, ама много лачено място в Старозагорските минерални бани. 

п.п. Меле, как да цитирам повече от 1 пост в 1 коментар? С това "цитирай" може само един.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Не е бедна, но е свикнала да харчи като невидяла, а сега няма кой да оставя пачка на нощното шкафче в неделя сутринта, на едно много, ама много лачено място в Старозагорските минерални бани. 

 

Явно не е като Мария... трябвало е да подготви нов спонсор или за година да издейства следващ... значи, да считаме, че или ще почне да пуска нови неща, за да напомни за себе си, или нищо ново, за да не влезе в преразход...

А Гергана съвсем ли спря? Нещо четох, че работи в администрацията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Излъчват ли парчето на Ема и Фики по Фен? 

Иначе под дуета им пише, че Пайнет е продуцент,  а под новата на Фики не. 

"EM Productions & Payner" каквото и да означава това.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Фики и Галин са се последвали. 🤢

Душички, в залязване обединяват сили да се борят срещу Teофиков.

Чакаме Теофиков и Константин да се обединят и да им покажат, че са само преходни пийонки, царете са други!

Аз мисля, че точно на Фики са вокалите в "Те келас". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

Имаше много дълги години "спонсор", но той почина миналата година. Собственикът на месокомбинат "Кен" в Стара Загора. Същият, който на своята 60-годишнина покани Лепа Брена, Цеца, Горан Брегович, бившата му метреса Мара, Глория, Камелия и "Виво" - Монтана (заради Горан Брегович).

Та като нема спонсор требва да се работи.

:1000(19):

Този не е ли собственик на "Аякс", а не на "Кен"? Мария беше с него около Брадъра.

Чувала съм и за други спонсори, но не се сещам нито за имена, нито за вид бизнес. Бръмчалка си е Малина.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Blueberry каза:

Чакаме Теофиков и Константин да се обединят и да им покажат, че са само преходни пийонки, царете са други!

Аз мисля, че точно на Фики са вокалите в "Те келас". 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Чувала съм и за други спонсори, но не се сещам нито за имена, нито за вид бизнес. Бръмчалка си е Малина.

За Гущеров се знаеше. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Фики и Галин са се последвали. 🤢

Душички, в залязване обединяват сили да се борят срещу Teофиков.

Галин скоро каза в стори, че може и да има дует с Фики. Направили са първата крачка. А може и да иска да го привлече в Алфа Мюзик. 😂

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Прочетох продажници :D

Мен ме кефи Малина каква е суха и изпита скумрия в лице, а със сочна дупара!

 

 

Да си отвори един onlyfans, би имала успех.

А какво е това "събитие"? Като някакво тържество пред блока с бабите и внуците.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, THE IIconic каза:

😒😒😒

Screenshot_20200830-172329.jpg

Много тънкообидна е станала ... С тези сторита в които обижда и нарежда журналисти само се излага. Уж се хили, но е ясно, че беснее и не издържа на целия хейт по нея. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Много тънкообидна е станала ... С тези сторита в които обижда и нарежда журналисти само се излага. Уж се хили, но е ясно, че беснее и не издържа на целия хейт по нея. 

"Журналисти" вика 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Не е бедна, но е свикнала да харчи като невидяла, а сега няма кой да оставя пачка на нощното шкафче в неделя сутринта, на едно много, ама много лачено място в Старозагорските минерални бани. 

п.п. Меле, как да цитирам повече от 1 пост в 1 коментар? С това "цитирай" може само един.

 

Под всеки коментар има бутон Цитирай. Натискаш върху желаните и долу, във формата за писане на нов коментар, ще се добави (появи). Можеш дори да отиваш на предходна или следваща страница и да цитираш стари/по-нови коментари. Накрая, просто като отидеш във формата ще са се запазили. И може да репликираш.

 

преди 2 часа , Slavi каза:

Излъчват ли парчето на Ема и Фики по Фен? 

Иначе под дуета им пише, че Пайнет е продуцент,  а под новата на Фики не. 

Може да прави като Арти...  или като Емилия... виж, че песента с Кости няма подложки, свързани с Пайнер. Но там може да се води чуждестранен проект и да няма обхват договора с Пайнер.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Под всеки коментар има бутон Цитирай. Натискаш върху желаните и долу, във формата за писане на нов коментар, ще се добави (появи). Можеш дори да отиваш на предходна или следваща страница и да цитираш стари/по-нови коментари. Накрая, просто като отидеш във формата ще са се запазили. И може да репликираш.

Подведе го - има плюсчета, които може да натиска за множествени цитати. Накрая, като натисне отговор, ще му излязат всичките. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...