Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Krislena каза:

всички са много сладки...

но Паола... горкото дете..много е тъпо ,че човек не избира къде да се роди, не избира родителите си, как да се казва, и какъв цвят на кожата да има.

и е кривогледа

165589F5-2A95-435E-9921-F1F4EDC75509.jpeg

Факт! Браво Фиклено!

п. с. Кога излиза песента на онаа бездарница Донка?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Галена - не смятате ли, че е време да напусне "Пайнер" и да си движи абсолютно сама нещата? То, не че и сега не си го прави, но поне да е абсолютно независима от империалиста и да не му отчита нищо. При все, че е пълна с участия, хората ѝ се кефят супер много, не виждам смисъл от фирма зад гърба ѝ. Да си направи свой YouTube канал и там да си качва скъпите клипове, незагрозени от лога и надписи.

Всъщност, докога ѝ е договорът с "Пайнер"? И случайно дали ѝ е минавало през акъла за самопродуциране? Някой знае ли? 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ice_hot_sm каза:

Относно Галена - не смятате ли, че е време да напусне "Пайнер" и да си движи абсолютно сама нещата? То, не че и сега не си го прави, но поне да е абсолютно независима от империалиста и да не му отчита нищо. При все, че е пълна с участия, хората ѝ се кефят супер много, не виждам смисъл от фирма зад гърба ѝ. Да си направи свой YouTube канал и там да си качва скъпите клипове, незагрозени от лога и надписи.

Всъщност, докога ѝ е договорът с "Пайнер"? И случайно дали ѝ е минавало през акъла за самопродуциране? Някой знае ли? 

Напълно съгласен съм! 

С всичките хитове, фенове, пълни участия, гърба на мъжа си, мисля че дъртия дори и да иска да я саботира, в случай да напусне - няма да успее.

Но, останал съм с впечатление че шансовете да напусне са доста минимални. Тя е казвала че иска да си работи професионално, дори и да е с фирма като Пайнер, в която години наред е била подценявана.

Някой беше писал че Галена и Глория били на различни договори в Пайнер. Отчитали по-малък процент и имали права над проектите си. Не знам колко е вярно!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Моромуто на Десислава е целия на татко си.

Напротив, в очите е като теле като майка си. Големи очи с дълбок блясък❤️

 

На Деса са и хубави децата. Майки и той беше голям сладур като малък, а и като голям е симпатяга. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Роско каза:

 

Еми супер, Цецо колкото и да е гнусен, не му се получава хич зле. И толкова ретро хитове събрани в 4 минути, това ще се завърти по дискотеките със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pechenko каза:

Кралицата пак се е качила на бара!

 

Тук прави опити да събуди заспалите пияници:

Като Тарзан е! Дискотеката е нейната джунгла. 

През цялото време си представях как този, който я носи на раменете си, я запраща към пода като кечист.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Напротив, в очите е като теле като майка си. Големи очи с дълбок блясък❤️

 

На Деса са и хубави децата. Майки и той беше голям сладур като малък, а и като голям е симпатяга. 

И аз мисля, че е отрязал главата на Фатме. Веднага познах кое е нейното отроче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, факт е, че е качила малко килца, но не е нещо фрапантно. Тя след втората бременност си има по-едра фигура, пък и вече не е на 25-30. Отиват й, нейното лице поначало е кръгло. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Сашо каза:

Много от децата, като малки са леко кривогледи. Също познавам доста хора, които като малки бяха мега грозните в последствие станаха супер красиви. Извинявайте ама вие как изглеждате, че да викате на Преслава и Павел, че били грозни. Айде малко по - спокойно. Представям си тея дето ги тропате на кво приличат. Съвсем нормални хора са. Да Преслава си пипна това онова по лицето, но и преди бе беше никак лоша. Павел пък е съвсем нормален. Да нв говорим че е бил. С половината плвймейтки в това число и любимката ви Ариа. Та първо вижте себе си, после се правете на капацитети.  А това да обиждаш дете е ужасно и голям грях.. Само да си знаеш. 

Да, тази тенденция на осмиване доста се задълбочава като цяло, не само тук. Някакво успокоение им носи на хората.

И си прав, че доста хора се изменят - от по-грозновати стават красиви, както и обратното, но то като цяло много зависи и как се поддържаш, нагласата ти отвътре също, ген, обличане, начин на живот, бая са си факторите.

Преслава беше много харизматична - сега това се изгуби. Беше доста разпознаваема, а когато човек с по-характерен облик и си направи намеса, си личи яко - това е все едно ти се променя съдбата. Затова я тропат. Иначе, ако тя самата се чувства по-добре така - това е важното. За мен и в "Скоро" изглежда супер, където е толкова отслабнала, че само един нос й е останал - изглежда щастлива в тоя клип, освободена, секси. Хората търпят трансформации.

Въпросът е като си на години как ще изглеждаш. Има 3 жени от жанра, на които свалям шапка за това - Глория, Камелия и Малина, Есил също, може да се види в инстаграм. Тяло, визия - всичко топ. Нелина също може да мине в тая графа, но тя се облича зле доста често. Важен е и гримът, дрехите, няма какво да се лъжем. Камелия, например, си има един запазен стил с ботушите, къси дънкови панталонки и свежарскиту туники - отиват й неща тип Москино. Глория си е по дългите рокли повече. Но си изглеждат нормално за годините, имат си и малко бръчици - уникални жени. Ивана също изглежда добре сега - да не забравяме, че и на нея се подиграваха години наред, а жената е имала здравословни проблеми. А децата са си деца, те тепърва си оформят чертите и структурата. Мен не ме бърка как изглежда Преслава или детето й, никога не бих се подиграл за това - важно е отношението към феновете, дето доста често е сбъркано.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че ме тресат носталгии, колкото виждам грандиозната разлика Пайнер преди и днес. От награди, събиращи всякакви жанрове и велики имена като Каризма и Шамара тогава, наред с нашите кокошки, имаш усещане, че гледаш нещо бая престижно, а сега говорим Ария какво правила в някакви клубове.

BTW, колко имена напуснаха напоследък - Есил, Нелина, Мара, Малина, Кали, Константин, Деса, пропускам ли някого, какво става верно в Димитровград? Сашка да не вземе хляба на Жени Димова? Пайнера ми е като Ердоган вече, пълен деспот.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Данна тоя път е с провал. Едвам направи 100к вторият ден. 

Тая песен и трио между Галена, Преслава и Азис да беше пак щеше да има по-малко от 100К на втория ден. Тотално безличие! Ама нормално, в повечето случаи името Деян Асенов = боза. Бюджетната версия на Даниел Ганев. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Галин да го схване този флоп като намек, че на Данна трябва да й се правят разнообразни и новаторски песни, за да я превърнат в титана, който се очертава. Само да не вземе сега да й дава още по-диви пошли комерси като тия, с които съсипва потенциала на Лидия.

А Паола е едно от най-сладките деца на чалга звезда, не знам какво грозно виждате в нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

А Паола е едно от най-сладките деца на чалга звезда, не знам какво грозно виждате в нея.

Най-вече тоя прилеп майка и. Дето освен сичко не спря да я бута с памперси, савекси и прочее, ма кат за певица не става, нормално. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Не че ме тресат носталгии, колкото виждам грандиозната разлика Пайнер преди и днес. От награди, събиращи всякакви жанрове и велики имена като Каризма и Шамара тогава, наред с нашите кокошки, имаш усещане, че гледаш нещо бая престижно, а сега говорим Ария какво правила в някакви клубове.

BTW, колко имена напуснаха напоследък - Есил, Нелина, Мара, Малина, Кали, Константин, Деса, пропускам ли някого, какво става верно в Димитровград? Сашка да не вземе хляба на Жени Димова? Пайнера ми е като Ердоган вече, пълен деспот.

Има някаква симпатична наивност в това, но и времената бяха съвсем други. Все пак, нека не забравяме, че това е началото на края. Откакто има Планета, конкуренцията бе заличена, а от това и качеството. Публиката спря да решава кое е име е голямо и кое - не. Сега сякаш има възможност това да се промени с падението на Пайнер.

Между другото, почти всичко е кавъри...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Най-вече тоя прилеп майка и. Дето освен сичко не спря да я бута с памперси, савекси и прочее, ма кат за певица не става, нормално. 

Е, прилепа е друго нещо. :DВъпрос на гледна точка всъщност, защото аз лично съм казвал, че я смятам за по-хубава напоследък, но просто вече я няма харизмата на Преслава.

И аз й се чудя за какво залага само на реклами и инфлуенсърство, вместо да ги комбинира с редовна продукция. Тази година сама си се оттегля от Топа като не пуска активно песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...