Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, SG каза:

А Паола е едно от най-сладките деца на чалга звезда, не знам какво грозно виждате в нея.

Някои хора тук до такава степен не могат да дишат Преслава, че омразата им прозира върху детенцето. Нелепо е. Заради тях по-умерените фенове не пишат често, а гостите се плашат и рядко се появяват нови лица.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Паола е сладка и не е от най красивите деца, но защо трябва другите да не си казват мнението? Има такива, които се срамуват да кажат, че е грозничка и такива, които си го казват директно, а трети изобщо не коментират. 

Ето едно вайръл видео от последните дни:

Може да пранкнете вашите и да разберете какво мислят :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен приказката, филмът с Анджелина Джоли, една от любимите ми анимации, а и една от любимите ми песни на Алисия..... 😘 Поздрав за всички, които я харесват! 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, SG каза:

Е, прилепа е друго нещо. :DВъпрос на гледна точка всъщност, защото аз лично съм казвал, че я смятам за по-хубава напоследък, но просто вече я няма харизмата на Преслава.

И аз й се чудя за какво залага само на реклами и инфлуенсърство, вместо да ги комбинира с редовна продукция. Тази година сама си се оттегля от Топа като не пуска активно песни.

За по-красива - въпрос на вкус, но фактите определено сочат как с отрязването на носа загуби всякъв чар, дето и беше останал, и всякакъв нюх и реди флоп след флоп. Да си рекламира памперсите и савекс, че ако трябва с музика да се изхранва .... 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pechenko каза:

Паола е сладка и не е от най красивите деца, но защо трябва другите да не си казват мнението? Има такива, които се срамуват да кажат, че е грозничка и такива, които си го казват директно, а трети изобщо не коментират. 

Ето едно вайръл видео от последните дни:

Може да пранкнете вашите и да разберете какво мислят :1000(29):

Как се напъват да кажат колко са красиви :D Но едната черна от тъмбнейла все пак не можа да си изкриви душата... нищо, че до последно искаше да излъже.

Ариа много кефи... раздава се момичето. А и уж с Диона щяла флоп да има, но си седят добре в трендинга, почти минаха милион.  За мен е лидерка, заедно с Десита, Малката, Диона и Лидия. Вече харесвам  и Диона.

Гледам, че Грахич и Теофиков също върват добре. 

Добре са чалгарите в последните месеци. И заслуга затова имат Алфите и Диамантите... Нека все така да бълват. 

Любопитно ми е колко участия имат Грахич, Малката, Десита, Диона, Данна... иначе видях Теофиков, Меди и Лидия - супер ангажирани са.

Само на мен ли новото протеже на Алфа ми се струва доста слабо попълнение... дето в клипа на ДЕсита участва?

Докато А. Робов изглежда ще пребъде, ако се докопа до силни песни.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Fast каза:

Някои хора тук до такава степен не могат да дишат Преслава, че омразата им прозира върху детенцето. Нелепо е. Заради тях по-умерените фенове не пишат често, а гостите се плашат и рядко се появяват нови лица.

То винаги е било така, даже и във форума на Планета. Симона на Глория дори някои кралски я наричаха свиня, доколкото помня, а каква мацка стана накрая. И със Стефчо е така, и с Майки беше... Явно децата на известните трябва да са някакъв идеал, знае ли човек...

преди 28 минути, Lelqtian каза:

За по-красива - въпрос на вкус, но фактите определено сочат как с отрязването на носа загуби всякъв чар, дето и беше останал, и всякакъв нюх и реди флоп след флоп.

За това няма как да не се съглася, само не бих нарекъл Беден в сърцето или някоя от предходните флоп. Просто и Преслава като много колеги започва сериозно да губи позиции сред наплива на новата генерация и сред тоталните успехи на някои други по-стари. Все повече ми прилича на Ивана от лято 2007, както казвах и преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

 

Всеки с проблемите си. Ако е така, може и това да е края на хубавите песни за Гущера. Но въпреки всичко е тъпо, де. Не се знае, клюкарска история. Точно слушах "мрън, мрън" :D Хубави песни прави човека, но иначе и той не е кой знае какво. Гущера е къде, къде по-симпатична и може да си намери нещо, но..... Каква ли е пък тая сега. Явно някаква нова звИздИцЪ! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Има някаква симпатична наивност в това, но и времената бяха съвсем други. Все пак, нека не забравяме, че това е началото на края. Откакто има Планета, конкуренцията бе заличена, а от това и качеството. Публиката спря да решава кое е име е голямо и кое - не. Сега сякаш има възможност това да се промени с падението на Пайнер.

Между другото, почти всичко е кавъри...

Времената са били други, факт, но всичко се върти - няма да бъде същото, но и това, което е сега, ще се смени. Обикновено има връщане към стари тенденции, като мине един етап. Въпросът е, че ако ще се прави като старата чалга, нека да е пречупено през съвремието. Аз в момента наистина не знам какво става - те хем запазиха онази рап стилистика с ръмженето и уличните фрази, хем пускат мазния отсвир. Ок, ама няма емоция. В клубовете така ги миксират, че всичко ти се слива. Аз съвсем съзнателно последната година спрях да слушам тоя стил, за да видя отстрани как ще ми подейства - ами не ми липсваше.

Преди време и метълите са се кефили на някоя чалга парче - на Анелия, примерно, сега това е абсурд да се случи. След "Акула" спрях да слушам - те пък тогава са нароиха тези Арии, Данни и компании - с нищо не се отличават една от друга. Така няма да им се получи в дългосрочен план. Но те мислят на парче, за момента, за да има кинти, и аз ги разбирам, особено в тая криза - щото са напълно наясно, че до 5 г. или ще правят нещо друго, или ще ще са си били камшика от фирмата. Старите пушки си има къде да пеят.

Иначе да, наградите са опорочени от първите години още, но днес никой не се вълнува преди някой какво е печелил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Е, прилепа е друго нещо. :DВъпрос на гледна точка всъщност, защото аз лично съм казвал, че я смятам за по-хубава напоследък, но просто вече я няма харизмата на Преслава.

И аз й се чудя за какво залага само на реклами и инфлуенсърство, вместо да ги комбинира с редовна продукция. Тази година сама си се оттегля от Топа като не пуска активно песни.

Много по-добре е да се пускат по-рядко нови песни. 2-3 максимум за година от голямо име. Именно заради честото бълване като това на Галена всеки месец всичко започва да звучи еднакво. Цеца няма нова песен повече от 2 години...

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BobiTo каза:

Много ме беше страх от тази песен като малък. 😁😁

 

Много е хубава песента. Жалко, че Камелия е неспособна да я изпее. Кои са авторите?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Много по-добре е да се пускат по-рядко нови песни. 2-3 максимум за година от голямо име. Именно заради честото бълване като това на Галена всеки месец всичко започва да звучи еднакво. Цеца няма нова песен повече от 2 години...

Като това на Галена ли? Не е като да си повтаря песните и да не можеш да ги различиш една от друга. Еднаквото бълване идва от изпълнителите на Пашев и Галин. 

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАЙНАТА ТИ НА ТЕБЕЕЕЕЕЕЕЕ.... И НА ВСИЧКИ КАТО ТЕБЕЕЕЕЕ!!! Да си развалям кефа?! За теб ли?! НИКОГАААААААААА!!!
За тебе ме боли **** , но не и сърцето мииииииии! :D 
Обожавам тази песен на Деса. Най-добрата й в повторното завръщане в Пайнер!

БРУТАЛНААААААААААА !!!!!!!!!!!!! ❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, meleto каза:

Как се напъват да кажат колко са красиви :D Но едната черна от тъмбнейла все пак не можа да си изкриви душата... нищо, че до последно искаше да излъже.

Ариа много кефи... раздава се момичето. А и уж с Диона щяла флоп да има, но си седят добре в трендинга, почти минаха милион.  За мен е лидерка, заедно с Десита, Малката, Диона и Лидия. Вече харесвам  и Диона.

Гледам, че Грахич и Теофиков също върват добре. 

Добре са чалгарите в последните месеци. И заслуга затова имат Алфите и Диамантите... Нека все така да бълват. 

Любопитно ми е колко участия имат Грахич, Малката, Десита, Диона, Данна... иначе видях Теофиков, Меди и Лидия - супер ангажирани са.

Само на мен ли новото протеже на Алфа ми се струва доста слабо попълнение... дето в клипа на ДЕсита участва?

Докато А. Робов изглежда ще пребъде, ако се докопа до силни песни.

 

Малката избухна, всички пръсна!

Screenshot_20200804-160215_Instagram.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Hurricane каза:

Много по-добре е да се пускат по-рядко нови песни. 2-3 максимум за година от голямо име. Именно заради честото бълване като това на Галена всеки месец всичко започва да звучи еднакво. Цеца няма нова песен повече от 2 години...

Аз пък съм на противоположното мнение - това рядко пускане ги прави зависими от дискотеките и длъжни да пускат само песни с такова звучене/готови хитове. Примерно ако имаш песни януари-юли-ноември и юлската флопне, карат по 8-9 месеца без актуален хит. Ако пускаха албуми или имаше турнета, щеше да е друго.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Аз пък съм на противоположното мнение - това рядко пускане ги прави зависими от дискотеките и длъжни да пускат само песни с такова звучене/готови хитове. Примерно ако имаш песни януари-юли-ноември и юлската флопне, карат по 8-9 месеца без актуален хит. Ако пускаха албуми или имаше турнета, щеше да е друго.

Така или иначе са зависими от дискотеките. Там си изкарват парите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Hurricane каза:

Много по-добре е да се пускат по-рядко нови песни. 2-3 максимум за година от голямо име. Именно заради честото бълване като това на Галена всеки месец всичко започва да звучи еднакво. Цеца няма нова песен повече от 2 години...

Точно при Преслава изобщо не е такава работата. От над 15 години тя издава редовно продукция, особено когато някоя предна песен не й се е получила голям хит. Тази година единствено заради временната липсата на дискотеки й секна активността, а и преди това не беше пускала нищо ново известно време.

При Галена всичко за пореден път си е ТОП, затова и заслужено мачка наравно с новите. То и тя направи пауза от половин година между Ламбо и 100 живота, но не е в положението на Преслава, защото кариерата й като цяло е по-премислена и подредена.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Така или иначе са зависими от дискотеките. Там си изкарват парите.

Със сигурност, но когато ги канеха и в кръчми/ресторанти, и правеха повече самостоятелни концерти, и имаше турнета, звученето не беше само клубно. Сега даже DJ-ите ги мързи да правят миксове и ремикси и се налага изпълнителите сами да ги пускат, да не говорим, че балади и песни с по-различно звучене се издават само за престиж. А успехите на "Шушана" и "Мило мое" от последните години показват, че народът е жаден за "песни за маса".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Много ме беше страх от тази песен като малък. 😁😁

 

Много я харесвах аз - и до ден днешен. Има страшно готино chill звучене - Цветан Недялков прави готино включване във версията от клипа. Надявам се, че не я изпълнява вече.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, на участието си онзи ден в Созопол, Камелия повтори "Иди си" и "Луда по тебе", като за втората я извикаха на бис, но аз предпочитах вместо повторно тях двете да бяхме чули "Огън момиче" и "Къде си ти", защото това са ѝ другите големи хитове, които по-рядко пее. "Защо повярвах", "Ти си" и "Няма шега" ги скъсва, "Залеза и зората" също.

Но от старите песни може да пее още "Истински мъж", "В сърцето си ми ти", "Вярвах ти", а специално от баладите има доста добри като "Няма те", "Има любов", "Стрелките спират", "Искаш да се върна". На участия е друго, де, не може всичко, но на сборките на Пайнер е пяла почти всички от големите хитове. Любим ми е онзи микс с "Няма шега и "Щипни ме". Доста комбинативна беше, затова си отгледа хитовете.

https://www.vbox7.com/play:e50dced51d

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

 А успехите на "Шушана" и "Мило мое" от последните години показват, че народът е жаден за "песни за маса".

Да, народът има нужда от песни за маса, но това не им се дава и затова канят разни бабички и дядовци от Сърбия. Абсурдно е, че не се вслушват във вкусовете на публиката.

А Мило мое не е никаква песен за маса. Ти като GSA с Райна. Все гледаш да вкараш Дрис във всеки разговор.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...