Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Dominatora каза:

https://vm.tiktok.com/ZSmLEK5f/

Наша пак откача с децата 🤣

Тая нищо чудно скоро да се наебе с някого в някой от клубовете, белким задържи още 3 дни "слава". Чак такава курветина май сме нямали в чалгата... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Това го прави до сега само ти, аз не съм. Но нека не се изхвърляме до толкова. Актуалните им позиции са много различни, факт. Но кариерата като цяло далеч не започва и не завършва с последните им 10тина парчета. Кариерите и на двете са си направо за сравняване и не знам кого лъжеш. Че Рени няма общо с преди също е факт, но пък си е направила кариера предоволно. И е една от най-бляскавите, съжалявам.

 

Ами кое трябва да сравним? 

Че Рени имаше кариера до 2003, а Камелия до момента. 

Къде са отличията на Рени в музикален план. Къде има поне една песен на годината? Къде има клип на годината или албум? Къде са й хитовете към днешната дата? Дори и в годините назад, като бройка златни хитове не мога да я наредя в топа. 

Мога да сравя Десислава с Камелия. И двете са актуални към днешна дата, а дебютира ха заедно трите с Рени. И двете са печелили престижни награди. И двете имат златни албуми и златни хитове, които до ден днешен тресат дискотеки  и концерти. Можех да сравня Рени с тях ако не беше изпаднала зад борда преди 15 години. В смисъл, някак за старите й успехи няма как да я поставям до имена като тях.  

Не омаловажавам успехите й, както сам прочете в първия ми пост посочих точно и ясно, кога е била голяма сила и дори на 1 ниво с тях. Какво да направя, че нещата са се променили от тогава до сега. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да влизам в обяснителен режим и да я оправдавам как вечно е била ощетявана и т.н., но знам че има повече от един златни албума със сигурност, и че всички критерии за 2001ва година сочат нея като певица на годината. Нима “Влюбих се опасно” не е истинския клип на годината, “Горчиво и сладко” също? Нима не е дебюта на годината и не заслужава награда за концертно присъствие? Формално не, но реално си е точно така.

Има награда за песен на годината, и то в Хърватска - Папагал. Има награда и от сръбската музикална академия за Мерцедес, както и от Гранд за най-проспериращ изпълнител на годината. Моя Българио пък е големия победител на Пирин Фолк ‘06. Което пак е малко, в сравнение с това, което е заслужавала. Тя дори не е била номинирана в пика си човек, това не е ли странно.. 

Но докато има това мерене с тоя и оня, тези цифри и статуетки ще имат значение. За мен и за разумните хора, които знаят че наградите са се раздавали по неясни фирмени критерии, а гледанията се манипулират, нямат.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Runevski каза:

Не искам да влизам в обяснителен режим и да я оправдавам как вечно е била ощетявана и т.н., но знам че има повече от един златни албума със сигурност, и че всички критерии за 2001ва година сочат нея като певица на годината. Нима “Влюбих се опасно” не е истинския клип на годината, “Горчиво и сладко” също? Нима не е дебюта на годината и не заслужава награда за концертно присъствие? Формално не, но реално си е точно така.

Има награда за песен на годината, и то в Хърватска - Папагал. Има награда и от сръбската музикална академия за Мерцедес, както и от Гранд за най-проспериращ изпълнител на годината. Моя Българио пък е големия победител на Пирин Фолк ‘06. Което пак е малко, в сравнение с това, което е заслужавала. Тя дори не е била номинирана в пика си човек, това не е ли странно.. 

Но докато има това мерене с тоя и оня, тези цифри и статуетки ще имат значение. За мен и за разумните хора, които знаят че наградите са се раздавали по неясни фирмени критерии, а гледанията се манипулират, нямат.

Оф, човек много глупости изписа. 

1. Всички са били ощетявани по една или друга причина. В това число и Камелия.  Ами 2001 беше доста силна за Рени, но беше също толкова силна и за Глория, Ивана, Камелия, че дори и Деси.  Както виждаш песен на годината е при друг, клип и албум и певица при трети. Ако беше толкова заслужила може би щеше да е отличена и тя. Дебют през 97 печели Камелия, която не мисля, че не е заслужила. И към днешна дата нейните песни от това време са най-големи хитове към момента. 

2. В Сърбия може да е имала някакви отличия, но говорим за България, нали така? А и пак казвам, след като е толкова голяма там, защо няма хит от ранга на Луда по теб?

3. Няма да го коментирам. Може би ако Рени наиситна имаше успехи през послендите години, щях да помисля, че гледанията й са малко, защото видиш ли не купува. Което не е така. Понеже и ти сам каза, че и тя е пазарила за дадена песен. Абе когспт една песне е хит, то се вижда. Името ти примерно стартира с много малко гледания - 80к. Но за 2 години не спира да трупа гледания  и има почти 11 м. При тази песен е подплатени и с лайкове и с коментари и с десетки клипчета от участия как хората се дерат на тая песен. 2 години след премиерата й още се пуска. Ето това е хит. Рени няма такъв от 15 години - приеми го. 

Милко също нямаше. Но преид 10 години изпя За да те забравя. Соня и тя нямаше, но пусна Правена съм за ръцете ти. Хита си е хит и се вижда по много показатели. Това се опитвам да ти обясня. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох като гледам на Галин компанията как бълват всяка седмица и ми става лошо. То поне да беше нещо различно и запомнящо се, ами все старата песен на нов глас. За какво само си харчат парите не знам. Ми измисли нещо уникално за жанра, което не е правено/пято де сега. Да не говорим за гласа на тази Лида - то е непоносимо да се слуша. Глухи ли са всички в тая фирма не знам.

Ми като пищи толкова или и запуши устата, или и обработи гласа като хората.

Да видят с какво пробиха някои от останалите нови имена и да си извадят изводите. При всички е имало нещо различно, уникално, отличаващо се, което им донесе успех:

- Теофиков с Янева (музикантски фолк) и след това двулогията с Емилия - новости за жанра и затова пожънаха този успех.

- Меди - поднася нещата по различен начин и въобще песните и текстовете му не са дъвкани до болка (напр. Дивана, Зарязан, Мама не дава).

- Данна и "Той" - очакван успех, защото музиката и изпълнението са брутални.

Въпреки че и Пашев започна да издиша, при него нещата за по-цветущи отколкото при Галин. И аз съм май от отбор "Бойко Борисов". хаха

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано скоро стрийминг платформите, особено Youtube и Spotify, измислят нещо като "блокиране" на изпълнители и да не ти излизат никъде техните "творения", дори като им напишеш имената в търсачката да не ти излиза нищо тяхно. Първите в списъка ми ще са Бета мюзик.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Да не е за Клепоуша или както там се казваше?

Напълно е възможно, те са имали драма, копирали се взаимно.

Иначе кой би предположил през 1997-ма, че тази песен ще ѝ стане емблема през 2020-та в моята глава и на 4-ма други форумци:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Сашо каза:

Оф, човек много глупости изписа. 

1. Всички са били ощетявани по една или друга причина. В това число и Камелия.  Ами 2001 беше доста силна за Рени, но беше също толкова силна и за Глория, Ивана, Камелия, че дори и Деси.  Както виждаш песен на годината е при друг, клип и албум и певица при трети. Ако беше толкова заслужила може би щеше да е отличена и тя. Дебют през 97 печели Камелия, която не мисля, че не е заслужила. И към днешна дата нейните песни от това време са най-големи хитове към момента. 

2. В Сърбия може да е имала някакви отличия, но говорим за България, нали така? А и пак казвам, след като е толкова голяма там, защо няма хит от ранга на Луда по теб?

3. Няма да го коментирам. Може би ако Рени наиситна имаше успехи през послендите години, щях да помисля, че гледанията й са малко, защото видиш ли не купува. Което не е така. Понеже и ти сам каза, че и тя е пазарила за дадена песен. Абе когспт една песне е хит, то се вижда. Името ти примерно стартира с много малко гледания - 80к. Но за 2 години не спира да трупа гледания  и има почти 11 м. При тази песен е подплатени и с лайкове и с коментари и с десетки клипчета от участия как хората се дерат на тая песен. 2 години след премиерата й още се пуска. Ето това е хит. Рени няма такъв от 15 години - приеми го. 

Милко също нямаше. Но преид 10 години изпя За да те забравя. Соня и тя нямаше, но пусна Правена съм за ръцете ти. Хита си е хит и се вижда по много показатели. Това се опитвам да ти обясня. 

Рени има хит като Луда по тебе в Сърбия и той се казва Мерцедес. Просто първата преживя пика си преди две години, когато YouTube е развит и гледанията са внушителни, а пък втората е имала бум преди 20 години, когато е нямало нищо. Въпреки всичко тя още се пее там по предавания и кръчми, на нея също има стотици клипчета в Тик Ток. И пак, след година-две ще има и 20 милиона в тубата. Ето например Неказури си супарари има по-малко гледания от Мерцедес, а беше огромен хит. Това нищо не значи, особено с тези трити клипове.

Рени дебютира ‘98, а Камелия ‘97, не ти схванах мисълта. Но поне Рени е номинирана за Певица на десетилетието и за песен на десетилетилетието на юбилейните награди на Нов Фолк. А сам виждаш, че хит няма от тогава, когато започна сама. Просто няма как да не окаже влияние тази липса на реклама, поле за изява и никакъв гръб. Виждаш, че и Камелия от тогава има над 10 песни, а едва 2 са хитове. Бъди сигурен, че ако беше в Пайнер щеше повече да са станали хитове. 

Прословутата 2001ва пък се дъвче отдавна. И то най-много с това, че не Ивана е най-заслужилата, не знам защо я слагаш и нея. Камелия има една песен, Деси кара бременност и има един клип и още няколко песни, далеч по успех от предната и година, а Глория пак не може да стигне Рени за годината, може би ако беше направила концерт щеше. Но Рени освен, че има два тотални хита - Влюбих се опасно и прецедента за тогава И за теб ли е така с Орлин, тя има и огромен Хит в чужбина в лицето на Мерцедес, Опасно те волим също да кажем. Така или иначе албума и в Сърбия влиза в топ 10 по продажби, прави сметка за България. В България прави турне, първия концерт на стадион на фолк певец и втория си самостоятелен концерт в 1 на НДК. Влюбих се опасно както казах е революционен и много скъп клип, сниман в Сърбия от режисьора на Цеца и за първи път у нас има такава 3Д анимация. Планета прави филм за Рени, Нов Фолк я награждават за успехи зад граница, в Сърбия пък от музикалната академия, Лепа Брена и подарява песен и гостува в Шоуто на Слави, може би трета от фолка (за справка Глория и Ивана чак 2003та). Всъщност Влюбих се опасно е най-останалия хит от 2001 днес. Повече и от Илюзия, и от Къде си ти, и от Завинаги и гледанията го доказват. Почти всичко останало от тогава е забравено. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така погледнато Рени наистина си беше певица на 2001. Да мачкаш в две държави е по-значимо, отколкото да мачкаш само в една. Спомените за такива времена обаче може само да направят картинката на падението й дори още по-неприятна. Къде беше тогава, къде е сега... Жалко е, че системата смаза такива като нея. Но пък не само системата трябва да е оправдание, защото гореспоменатите Камелия и Десислава съумяват да се адаптират в нея и до днес, когато конкуренция на всички е цяло ново поколение, които на тях двете могат да са им деца (Данна може да е внучка на Камелия :D ). При Рени голямата грешка беше, че се оттегли в Израел, преди това песните й най-малкото се забелязваха от поп-фолк аудиторията.

Както и да е, като ще говоря за новите поколения поне да е с музика за фон. Зарибен съм.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение какво е било тогава. Наистина няма! Тогава Глория е имала най големите хитове, най големите бла бла бла, но виждаш че Деса и Кама успяха да наложат песните си, защото самите те бяха актуални малко или много през по голямата част от кариерата си. Виж колко вяло беше всичко 2004 освен там на Глория песните. Така е било и с Рени 2001. Но си е останало там. Награди кариера не правят, трябва да си адаптивен и актуален за да ти слушат песните и до днес.

Глория и Рени не успяха. Много е важно как те приема масата, това е основното. Аз знам и “Две сърца” и плакала съм, но винаги ще си пусна първата. Причината затова е, че Деса е звезда, а Рени е карикатура. Същото е между Кама/Глория. Едната е Кул, другата смърди на евтин нафталин. Не живейте и не дъвчете миналото, там ползва няма.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

Рени има хит като Луда по тебе в Сърбия и той се казва Мерцедес. Просто първата преживя пика си преди две години, когато YouTube е развит и гледанията са внушителни, а пък втората е имала бум преди 20 години, когато е нямало нищо. Въпреки всичко тя още се пее там по предавания и кръчми, на нея също има стотици клипчета в Тик Ток. И пак, след година-две ще има и 20 милиона в тубата. Ето например Неказури си супарари има по-малко гледания от Мерцедес, а беше огромен хит. Това нищо не значи, особено с тези трити клипове.

Рени дебютира ‘98, а Камелия ‘97, не ти схванах мисълта. Но поне Рени е номинирана за Певица на десетилетието и за песен на десетилетилетието на юбилейните награди на Нов Фолк. А сам виждаш, че хит няма от тогава, когато започна сама. Просто няма как да не окаже влияние тази липса на реклама, поле за изява и никакъв гръб. Виждаш, че и Камелия от тогава има над 10 песни, а едва 2 са хитове. Бъди сигурен, че ако беше в Пайнер щеше повече да са станали хитове. 

Прословутата 2001ва пък се дъвче отдавна. И то най-много с това, че не Ивана е най-заслужилата, не знам защо я слагаш и нея. Камелия има една песен, Деси кара бременност и има един клип и още няколко песни, далеч по успех от предната и година, а Глория пак не може да стигне Рени за годината, може би ако беше направила концерт щеше. Но Рени освен, че има два тотални хита - Влюбих се опасно и прецедента за тогава И за теб ли е така с Орлин, тя има и огромен Хит в чужбина в лицето на Мерцедес, Опасно те волим също да кажем. Така или иначе албума и в Сърбия влиза в топ 10 по продажби, прави сметка за България. В България прави турне, първия концерт на стадион на фолк певец и втория си самостоятелен концерт в 1 на НДК. Влюбих се опасно както казах е революционен и много скъп клип, сниман в Сърбия от режисьора на Цеца и за първи път у нас има такава 3Д анимация. Планета прави филм за Рени, Нов Фолк я награждават за успехи зад граница, в Сърбия пък от музикалната академия, Лепа Брена и подарява песен и гостува в Шоуто на Слави, може би трета от фолка (за справка Глория и Ивана чак 2003та). Всъщност Влюбих се опасно е най-останалия хит от 2001 днес. Повече и от Илюзия, и от Къде си ти, и от Завинаги и гледанията го доказват. Почти всичко останало от тогава е забравено. 

2001 е силна за Рени, факт,а и концерт в НДК има тогава. Нооо годината си е на Глория. "Илюзия" е брутален албум с брутален тираж. Камелия беше интересна с максисингъла. На Деси "Завинаги" е силен албум, макар и само с 9 песни и въпреки отсъствието от държавата. "Грешна нощ" бе хит, ама чак пък Певица на годината... Иначе Рени е била ощетявана, да, но от друга страна, всеки път е получавала рецитали на големи форуми. Дай да гледаме към днешна дата кой къде е. За мен Рена е свестен човек, прави купон, само че не може да се впише в днешната конюнктура. И не само тя. За нея най-добре щеше да е да се развива по малко и тук, и в Сърбия, както и да си върти бизнеса с Планета клуб, да прави интересни партита. Но тя хукна по Борис и взе да величае Израел и да хули България. Изгуби много. Разбирам я, била е влюбена, човек се подвежда понякога. Дано си е взела поуките, защото не е лош изпълнител. Иначе поне три големи хита има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма значение какво е било тогава. Наистина няма! Тогава Глория е имала най големите хитове, най големите бла бла бла, но виждаш че Деса и Кама успяха да наложат песните си, защото самите те бяха актуални малко или много през по голямата част от кариерата си. Виж колко вяло беше всичко 2004 освен там на Глория песните. Така е било и с Рени 2001. Но си е останало там. Награди кариера не правят, трябва да си адаптивен и актуален за да ти слушат песните и до днес.

Глория и Рени не успяха. Много е важно как те приема масата, това е основното. Аз знам и “Две сърца” и плакала съм, но винаги ще си пусна първата. Причината затова е, че Деса е звезда, а Рени е карикатура. Същото е между Кама/Глория. Едната е Кул, другата смърди на евтин нафталин. Не живейте и не дъвчете миналото, там ползва няма.

Пак Глория ти в устата. Малко е нелепо да ги сравняваш с Рени, най-малкото, че Глория още издава албуми, които все пак някой купува. Държи си висок хонорар, за празници пее по доста елитни места и напълни НДК през 2015, както и други зали в страната, погледни и какви хора я слушат - в НДК имаше цели семейства, фирми, хора с професии. До Пясъчни кули си имаше и всяка година по една силна песен. В смисъл тя самата като име е къде-къде. Това, че сега иска да си почива, ми да си почива. Всеки е на различен етап в живота си. При всички случаи няма толкова лесно да се забрави.Кама пък е силна в клубовете, което също не е лесно. Не може ли малко по-широкоскроено? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Пак Глория ти в устата. Малко е нелепо да ги сравняваш с Рени, най-малкото, че Глория още издава албуми, които все пак някой купува. Държи си висок хонорар, за празници пее по доста елитни места и напълни НДК през 2015, както и други зали в страната, погледни и какви хора я слушат - в НДК имаше цели семейства, фирми, хора с професии. До Пясъчни кули си имаше и всяка година по една силна песен. В смисъл тя самата като име е къде-къде. Това, че сега иска да си почива, ми да си почива. Всеки е на различен етап в живота си. При всички случаи няма толкова лесно да се забрави.Кама пък е силна в клубовете, което също не е лесно. Не може ли малко по-широкоскроено? 

Аз какво говоря, ти пак лентата си въртиш. Говоря как масата на чалгата я приема: никой почти няма да си пусне песен на Глория, докато "Луда по тебе" или ѝЗащо повярвах са топ в клубовете. И не защото Глория няма познати песни и хитове със звучене като тези, а защото възприятието за нея е че е скучна, надута и няма песни за клуб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени след 2003 няма хит. Може би само МАГИЯ... Или е изгубила безвъзвратно нюха си, или никога го е нямала и всичкопреди това е било късмет. Иначе има мелодичнинпесни, но за масата споррд мен идва скучновата някак... та последните години се насра да мрънка в предавания как мъжа и я е напуснал и тн... много кофти образ си изгради, но е мило, че и е останал поне един толкова верен фен, в чиято глава няколкото хитове от миналото и сръбските бози изглеждат като междугалактически хитове... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Рени след 2003 няма хит. Може би само МАГИЯ... Или е изгубила безвъзвратно нюха си, или никога го е нямала и всичкопреди това е било късмет. Иначе има мелодичнинпесни, но за масата споррд мен идва скучновата някак... та последните години се насра да мрънка в предавания как мъжа и я е напуснал и тн... много кофти образ си изгради, но е мило, че и е останал поне един толкова верен фен, в чиято глава няколкото хитове от миналото и сръбските бози изглеждат като междугалактически хитове... 

Аз подозирам, че е самата тя. Не вярвам децата й да се занимават, така че или е самата Рени, или майка й, която разбираемо брани дъщеря си и всичките години в които се е грижила за нея, липсата на чалга поглед и възрастта са оставили впечатления от 2000 та година.

Кучето няма как със сигурност. То излиза всеки ден по два пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз какво говоря, ти пак лентата си въртиш. Говоря как масата на чалгата я приема: никой почти няма да си пусне песен на Глория, докато "Луда по тебе" или ѝЗащо повярвах са топ в клубовете. И не защото Глория няма познати песни и хитове със звучене като тези, а защото възприятието за нея е че е скучна, надута и няма песни за клуб.

Последното по-скоро. Извинявай - "Носталгия", "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Откраднат миг", "Ако бях се родила река" и т.н. в клуб?! Еми да, не върви. Преспокойно могат да пускат "Циганско сърце", "Феникс", Майстора, примерно, но диджеите въртят 5 ретро хита на кръст, 1 и също цял живот. Но да ти кажа, на мен са ми пускали записи от дискотеки в Слънчака, от Найт флайт преди и къде ли не, където съм чувал "Крепост", "Стопроцентова жена" и са се кефили, но са били примерно партита на по-състоятелни хора, които са фенове на Глория - не съм идвал тук да ги набутвам тия неща.

Освен това най-големите хитове като запеваемост и разпознаваемост в чалгата не са авторски песни, направи си сметка защо е така. Всеки си има своя таргет, ниша и т.н. Сравняваш несравними неща.

Мен пък примерно не ме кефи, че Галена е толкова лъскава и стилна по клипове, фотосесии - крещи на луксозно, а в един момент излиза в дискотеката, кълчи се невменяемо и се налива с шотове. За мен това не е сериозно поведение за толкова години кариери претенции. Но има хора, които се кефят на това, има си последователи в социалните мрежи - Глория има последователи на други места. Камелия също прави мега купон и без такива "екстри", държи си се професионално.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз какво говоря, ти пак лентата си въртиш. Говоря как масата на чалгата я приема: никой почти няма да си пусне песен на Глория, докато "Луда по тебе" или ѝЗащо повярвах са топ в клубовете. И не защото Глория няма познати песни и хитове със звучене като тези, а защото възприятието за нея е че е скучна, надута и няма песни за клуб.

 

Според мен просто младите хора не могат да свържат с хит и песен Глория и Рени и други стари чанти, защото не успяват да стигнат до тованпоколение. И тия деца на 17-20 дето пълнят клубовете сега се кефят повече на младите тип Лидка и Теофиков.

Миналата седмица бях на участие на Дара... всички танцуват, подскачат, пеят с нея. Тя с балет, сценично поведение и тн. Никоя чалгарка няма такъв хъс в момента. Глория си пътува д балет фейм, но размятането на коси е най-мащабното и движение докато пее.

И другото- вече са си лелки. Няма как една Десислава на 40+, Камелия на 100 и тн да имат такъв заряд и така да грабнат младите. Само хитовете ги спасяват. И без поне по 2 песни на камелия и джеси слава не минават дискотеките. А младите хлапаци научават оъ там ретро хитовете. Глория и рени не съм ги чувал там. 

Всъщност на Глория само дуета с Азис.  Може би това е единствената и наистина безкомпромисна песен-хит.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

100% жена наистина се е пускала. И наистина трябва да стане хит като "Две сърца" и ѝЛуда по тебе" за младото поколение. Да я изпее с Адам например, защото тази песен е нещо като химн на по - голямото мъжко съсловие в чалгата. Колко кръшни момченца са пели с дезодоранта и ще пеят ако се наложи пред огледалото, облечени в роклята на мама. Предложи й го.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско, ако не се изхилиш пасивно-агресивно на пост, няма да те бъде.

Факт е, че от чалгата Глория я свързват със сериозни изяви и не ги е срам и семейства с деца да идат на неин концерт, тя поне нещо се опита да направи в последните години, което заслужава уважение, включително да се бори с инакомислещи кметове, прогербаджийски настроени, които не й позволяваха в един-два града да си направи концерт, щото била "чалга" - а преди можеха Мтел да спонсорират концерти, кметове да дават зали сигурно и без пари... Заради това мислене и тези "звезди" с многото хитове в последните години мнението за чалгата е пак такова. Що се отдръпнаха спонсорите, що Арена е празна всеки път - бил съм, та да знам... и още много защо-та?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

100% жена наистина се е пускала. И наистина трябва да стане хит като "Две сърца" и ѝЛуда по тебе" за младото поколение. Да я изпее с Адам например, защото тази песен е нещо като химн на по - голямото мъжко съсловие в чалгата. Колко кръшни момченца са пели с дезодоранта и ще пеят ако се наложи пред огледалото, облечени в роклята на мама. Предложи й го.

Ако си по-сериозен, може да й предложа нещо смислено наистина, но така дискусия не се води. :) С иронии и простотии.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е най-адекватна от старото поколение. Прави страхотни участия, пълно е и с млади хора, които знаят всяка ретро песен. Деса също съумя да се задържи, но тя е най-харесваният изпълнител от масата. 

Глория е напълно неадекватна, звездее все едно е Цеца. Няма по-дразнещо поведение от нейнито. Има страхотни песни, глас и всичко, но просто не иска да приеме новото. Деса е харесвана, защото не се надува - при Глория е точно обратното, получавам гърчове като я слушам да говори. Чувал съм нейни песни на ретро партита, но е много далече от Деса и Кама. Рени даже няма да я коментирам, тя с вип брадър така се закопа, че хората напълно се отдръпнаха от нея, пък нека пее и в Австралия ако иска. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

А бе и на мен ми се  въртеше в главата, явно има нещо. Хахахаха

 

Феновете на Глория - заможни палавници избухващи на 100 % жена хахахахахахахайахха реваааа 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂

Мне, говорих за хора бизнесмени по морето с пари, жени и дори мъже, които знаят песни като "Крепост", но не съм идвал тука да пиша "тая вечер пуснаха еди-къде си Глория" - ето на, вижте. Всяка група хора си има определено място, вкус и т.н. - излезте малко от вашия ареал.

А ти си пусни виж Десислава каква карикатура е на сцена, толкова неадекватно поведение, после за Глория говорим.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Мне, говорих за хора бизнесмени по морето с пари, жени и дори мъже, които знаят песни като "Крепост", но не съм идвал тука да пиша "тая вечер пуснаха еди-къде си Глория" - ето на, вижте.

А ти си пусни виж Десислава каква карикатура е на сцена, толкова неадекватно поведение, после за Глория говорим.

Факт, но е по националната телевизия и на сцена. Деска е шматка, душица е, но си е шматка. Обаче за ралзика от Глория е канена, защото пълни клуба, т.е. носи пари. И двете са чалга певици, едната вървежна, другата НЕ. Simple as that. От там насетне, всичко е академични теории. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...