Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, adorable каза:

Мне, говорих за хора бизнесмени по морето с пари, жени и дори мъже, които знаят песни като "Крепост", но не съм идвал тука да пиша "тая вечер пуснаха еди-къде си Глория" - ето на, вижте.

А ти си пусни виж Десислава каква карикатура е на сцена, толкова неадекватно поведение, после за Глория говорим.

Хахахахахаххайайахахайайаха ох ти си страхотен 😂😂😂😂😂😂 влиятелни бизнесмени разпускат край марина диневи под звуците на пепеляшка, пияна вишна и 100% жена бауаххахахахажаххсхс не издържам 💜😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Кво ми се заяждаш за Деса сега, това е детско, а по коментарите съдех, че имаш претенции за себе си за различен чалга фен, но явно трябва да "захапеш" любимката ми. Не върви при мен това... да ти го кажа с песен поне...

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, SG каза:

При Рени голямата грешка беше, че се оттегли в Израел, преди това песните й най-малкото се забелязваха от поп-фолк аудиторията.

По Фен ТВ си я въртяха и много от песните й получиха популярност - Йерусалим, Магия, Горчиво и сладко, Бях на ръба. По Веселина имаше силна ротация. Можеше да уцели по-голям хит някога, но тя спря и забегна в чужбина. Оттам се позабрави и не съумя да се завърне истински. Дано някой ден извади хит. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Факт, но е по националната телевизия и на сцена. Деска е шматка, душица е, но си е шматка. Обаче за ралзика от Глория е канена, защото пълни клуба, т.е. носи пари. И двете са чалга певици, едната вървежна, другата НЕ. Simple as that. От там насетне, всичко е академични теории. 

И само ще помоля да не вкарвате друг път иронии за феновете. Не ме интересуват мен сервитьори и фризьори - такива са антужара на Галени, Преслави и компания.

Щото пак казвам, знам НДК на Глория 2015 г. с какви хора е била пълна - противно на очаквания, не е само с педали, за разлика от концертите на Пайнер в Арена, където имах чувството, че съм в Столипиново.

Да направят концерт тия кикимори, да видим какво ще съберат и колко.  Живи и здрави да сте, но преди години, като сме спороли на тема Глория-Ивана примерно, поне имаше реални спорове с мислещи хора и доводи, а сега само лиготии, и от големи хора, уж претендиращи с акъл. И айде наистина всеки да си слуша и вярва в каквото иска и да не убеждава другия в обратното.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с Кама, Деса и Глория. Скоро ще са некролози за чалгата. Нека обсъдим новата кръв с по- тесни дупета и пичета, по - свежа кожа. АдЪм, защо е ВЕЧЕ АдАм, а и в този случай Лидия ще стане ЕВА ли ? По - скоро Теофиков според мен, защото само тогава няма да имаме нужда от синьо апче (за глава). 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Хахахахахаххайайахахайайаха ох ти си страхотен 😂😂😂😂😂😂 влиятелни бизнесмени разпускат край марина диневи под звуците на пепеляшка, пияна вишна и 100% жена бауаххахахахажаххсхс не издържам 💜😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Кво ми се заяждаш за Деса сега, това е детско, а по коментарите съдех, че имаш претенции за себе си за различен чалга фен, но явно трябва да "захапеш" любимката ми. Не върви при мен това... да ти го кажа с песен поне...

 

 

Не само имам претенции, а съм. Но погледни си първата част на поста - аз не говоря така, за мен е излишно това. Можеш да пишеш и без тоя маниер, не ти отива според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Факт, но е по националната телевизия и на сцена. Деска е шматка, душица е, но си е шматка. Обаче за ралзика от Глория е канена, защото пълни клуба, т.е. носи пари. И двете са чалга певици, едната вървежна, другата НЕ. Simple as that. От там насетне, всичко е академични теории. 

Десислава не взима себе си насериозно, въпреки огромния си талант. И ако някакви заблудени захлупени човечета не могат да приемат това, то нека си живеят в своя похлупак.

 

Десислава може да подскача на сцената, да говори за кебапчета и да прави смешки като третокласник, но след минута да забие 2 балади с брутална чувственост и всички да я зяпат и аплодират.

Камелия може да изглежда като най-голямата мръсница в чалгата, да св говорят всякакви неща за кой я е пукал и тн и същевременно да е с един мъж толкова години.

 

Несъвместимите неща са съвместими за широкоскроени съвременни хора.

Другото не ме интересува. От 1000000 кладенеца вода да донесат двамата фена на гло у рени няма да променят нищо в актуалната ситуация.

 

Поздрави  им пращам:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.09.2020 г. от 11:30, adorable каза:

Показно за пеене, поздрав за всички.

Да ви поздравя вас двамата, че май вчера не сте видели. :)

И само да ви кажа, може да се спори, но аз съм бил на участие на всички от по-големите имена и знам кой какво може, затова и си позволявам да коментирам, имам албуми на всичките, така че... едва ли изкарвам някого велик за сметка на друг.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип не е лошо да си говорим за отминалите успехи, на мен винаги ми е кеф като си спомняме по-добрите времена за чалгата. Но нека да започнем да разграничаваме вече тези успехи от статута, с който ще остане един изпълнител във времето. 

Глория създаде и наложи чалгата заедно с още 2-3 имена. 10 години беше ТОП, после 5 години правеше от средни до големи хитове, но в последното десетилетие изгърмя съвсем. И причината не е толкова, че изглежда дръпната и надута, защото и Лили Иванова е такава. Не е, че е остаряла и Пайнера е налагал други, защото Десислава и Камелия оцеляха въпреки собствените си спадове във времето. Не е и това, че ретрото вече не вървяло, както беше например в едни години от 2012 до към 2015, когато на всички ретро звезди не се даваше шанс и пак трябваше да чакаме Десислава и Камелия да променят нещата.

Причината е, че Глория вече няма усета да е голяма звезда. И никакви оправдания или изтъквания на стари лаври (сред които вече са и концертите) няма да я спасят.

Рени btw без бъзик можеше да се задържи по-добре от нея ако не се беше оттеглила и имаше повече пари. Видяхме, че е готова да се разчупва. Но започна твърде късно и без достатъчно силно налагане, затова за жалост и при нея истината е, че не й се получи и ще си остане в миналото.

Ох стига едни и същи стари спорове, да говорим за актуалното днес. Кога ще имаме дует Десислава и Камелия ft. Адам и Лидия питам аз?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да говорим за актуалното, викаш, ама първо със старите чанти почваш...

А, да, Десислава само там не се беше навряла, с нейните сто и един фийчъринга... Но тя нали не се взима насериозно, милата - на нея всичко й е позволено.

Ето я "гръмналата" в последното десетилетие какво направи през 2015 г. Искам да видя другите какво са направили освен изтритите песни от Оцко и подобни простотии.

Не знам как е напълнена тая зала - вероятно с нехитове и с непеене с дълги фрази и прави тонове.

Я да видим колко заможни фризьорки и сервитьорки преброявате в публиката?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

Да говорим за актуалното, викаш, ама първо със старите чанти почваш...

А, да, Десислава само там не се беше навряла, с нейните сто и един фийчъринга... Но тя нали не се взима насериозно, милата - на нея всичко й е позволено.

Ето я "гръмналата" в последното десетилетие какво направи през 2015 г. Искам да видя другите какво са направили освен изтритите песни от Оцко и подобни простотии.

Не знам как е напълнена тая зала - вероятно с нехитове и с непеене с дълги фрази и прави тонове.

Я да видим колко заможни фризьорки и сервитьорки преброявате в публиката?

Какво си се вживял по някви чалга певици толкова ? Да, това е последния й голям успех. Там изглежда като голяма звезда и дотам. Всичко друго е тотал щета. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, adorable каза:

Да говорим за актуалното, викаш, ама първо със старите чанти почваш...

А, да, Десислава само там не се беше навряла, с нейните сто и един фийчъринга... Но тя нали не се взима насериозно, милата - на нея всичко й е позволено.

Ето я "гръмналата" в последното десетилетие какво направи през 2015 г. Искам да видя другите какво са направили освен изтритите песни от Оцко и подобни простотии.

Не знам как е напълнена тая зала - вероятно с нехитове и с непеене с дълги фрази и прави тонове.

Я да видим колко заможни фризьорки и сервитьорки преброявате в публиката?

Последното изречение беше закачка.

Но да, Десислава и Камелия са и стари, и актуални- най-добрия вариант. Чак не е за вярване, че трябва да се обяснява защо е за предпочитане някой да е бил по върховете в златната ера, но да предизвиква интерес със стари и нови песни 20 години по-късно.

Сигурен съм, че не е нужно да поствам клипчета на Камс и Дес как мачкат, всички ги знаят. Не е задължително да си имал самостоятелен концерт, за да си се доказал и да се доказваш повече от изпълнители с концерти.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

2001 е силна за Рени, факт,а и концерт в НДК има тогава. Нооо годината си е на Глория. "Илюзия" е брутален албум с брутален тираж. Камелия беше интересна с максисингъла. На Деси "Завинаги" е силен албум, макар и само с 9 песни и въпреки отсъствието от държавата. "Грешна нощ" бе хит, ама чак пък Певица на годината... Иначе Рени е била ощетявана, да, но от друга страна, всеки път е получавала рецитали на големи форуми. Дай да гледаме към днешна дата кой къде е. За мен Рена е свестен човек, прави купон, само че не може да се впише в днешната конюнктура. И не само тя. За нея най-добре щеше да е да се развива по малко и тук, и в Сърбия, както и да си върти бизнеса с Планета клуб, да прави интересни партита. Но тя хукна по Борис и взе да величае Израел и да хули България. Изгуби много. Разбирам я, била е влюбена, човек се подвежда понякога. Дано си е взела поуките, защото не е лош изпълнител. Иначе поне три големи хита има. 

Ти поне си обективен. Но тази година си е на Рени човек, виж че и СГ го казва, пък можеше да си бута Деси.. Два топ албума, 3 тотални хита, 1 концерт в НДК, 1 на стадион и цяло турне. Да не говорим, че е била месеци петък и събота по сателитната Пинк. Глория е една идея след нея.

А на поста, че няма хит от 2003та, отговори asylum. Към мнението му бих добавил и Виж ме, Джурджевдан, Вик и зов и донякъде И нея купил си с пари. 

преди 1 час , asylum каза:

По Фен ТВ си я въртяха и много от песните й получиха популярност - Йерусалим, Магия, Горчиво и сладко, Бях на ръба. По Веселина имаше силна ротация. Можеше да уцели по-голям хит някога, но тя спря и забегна в чужбина. Оттам се позабрави и не съумя да се завърне истински. Дано някой ден извади хит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Ти поне си обективен. Но тази година си е на Рени човек - два топ албума, 3 тотални хита, 1 концерт в НДК, 1 на стадион и цяло турне. Да не говорим, че е била месеци петък и събота по сателитната Пинк. Глория е една идея след нея.

А на поста, че няма хит от 2003та, отговори asylum. Към мнението му бих добавил и Виж ме, Джурджевдан, Вик и зов и донякъде И нея купил си с пари. 

Мили мои, забравяте,  че през 2001 година една песен, изтреля една дебютантка в орбитата на големите имена в поп-фолка и предизвика масова истерия.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

А на поста, че няма хит от 2003та, отговори asylum. Към мнението му бих добавил и Виж ме, Джурджевдан, Вик и зов и донякъде И нея купил си с пари. 

Да, и Виж ме беше голям хит по едно време. За съжаление, вече са забравени, защото спряха да ги въртят, а и Рени нямаше трибуна да ги налага. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новите коври само Лидия има шанс да стане лидерка.така че стита сте писали негативни неща .

 

ЛИДИЯ ЩЕ Я ИЗМЕСТИ ОТ ВЪРХА ГАЛЕНА/ПРЕСЛАВА ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА.

Screenshot_20200922-133440_Instagram.jpg

Screenshot_20200922-133519_Instagram.jpg

Screenshot_20200922-133553_Instagram.jpg

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Мили мои, забравяте,  че през 2001 година една песен, изтреля една дебютантка в орбитата на големите имена в поп-фолка и предизвика масова истерия.

 

Докато всички кокошки са се надпреварвали, Екстрата е пуснала революционен албум за разкош! И до днес звучи актуално. Така трябваше да звучат много от бъдещите фолкпесни.

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Да говорим за актуалното, викаш, ама първо със старите чанти почваш...

А, да, Десислава само там не се беше навряла, с нейните сто и един фийчъринга... Но тя нали не се взима насериозно, милата - на нея всичко й е позволено.

Ето я "гръмналата" в последното десетилетие какво направи през 2015 г. Искам да видя другите какво са направили освен изтритите песни от Оцко и подобни простотии.

Не знам как е напълнена тая зала - вероятно с нехитове и с непеене с дълги фрази и прави тонове.

Я да видим колко заможни фризьорки и сервитьорки преброявате в публиката?

ДесиСлава реално няма нито един фийт. Тя е била канена в песни, но не е канила никой в своите. Знае си цената. Не ползва такива елементарни трикове, за да види хит. А никой не би и отказал. За голдията би било комплимент... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , GSA каза:

Ох като гледам на Галин компанията как бълват всяка седмица и ми става лошо. То поне да беше нещо различно и запомнящо се, ами все старата песен на нов глас. За какво само си харчат парите не знам. Ми измисли нещо уникално за жанра, което не е правено/пято де сега. Да не говорим за гласа на тази Лида - то е непоносимо да се слуша. Глухи ли са всички в тая фирма не знам.

Ми като пищи толкова или и запуши устата, или и обработи гласа като хората.

Да видят с какво пробиха някои от останалите нови имена и да си извадят изводите. При всички е имало нещо различно, уникално, отличаващо се, което им донесе успех:

- Теофиков с Янева (музикантски фолк) и след това двулогията с Емилия - новости за жанра и затова пожънаха този успех.

- Меди - поднася нещата по различен начин и въобще песните и текстовете му не са дъвкани до болка (напр. Дивана, Зарязан, Мама не дава).

- Данна и "Той" - очакван успех, защото музиката и изпълнението са брутални.

Въпреки че и Пашев започна да издиша, при него нещата за по-цветущи отколкото при Галин. И аз съм май от отбор "Бойко Борисов". хаха

 

Макар да хейтя Алфа, не съм много съгласна с теб.

1. Не бълват чаак толкова много. Всички имат по 3 песни, само Лидия има 4 ("Болка" на Диона не е към Алфа). Едно време изпълнителите бяха доста по-продуктивни. 

2. Определено опитват да правят нещо ново - почти всички от фирмата са автори и на музика, и текстове, а и работят с автори от други жанрове - Маджуна (GPS-A), Vessou, намекна се и за Тишев... не може всеки опит да е успешен или шедьовър, но поне не са си легнали на Мариета Ангелова и Ганев примерно, както правят много изпълнители.

3. Имат доста общо с изпълнителите, които даде за пример - Дивана на Меди е на Николай Гурманов, който е написал и "Той", и Не ме наричай скъпа, мисля, че и още няколко от песните на Алфа. "Той" пък е писана и от Десита. 

За мен проблемът в Алфа е това, че ужасно много си вярват и изглежда нямат добри критици около себе си, а само хора, които припадат по тях каквото и да пуснат, затова представят полуготови и недоизпипани проекти. Очаквахме, че "Куката" ще им подейства отрезвяващо, но явно както казва Мария, една птичка лястовичка не прави. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Музикална класация, според слушаемостта на хитовете на “Пайнер“ в Spotify през септември

. 1. Преслава – Беден в сърцето

2. Галена - 100 живота

3. Анелия и Денис Теофиков - Милион

4. Галена и Миле Китич – Добре ли си

5. Данна - Той

Hit – Яница – Изкушение

Hоt – Кирил Атанасов ft. Борис Дали – Гледай ме

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Runevski каза:

Ти поне си обективен. Но тази година си е на Рени човек, виж че и СГ го казва, пък можеше да си бута Деси.. Два топ албума, 3 тотални хита, 1 концерт в НДК, 1 на стадион и цяло турне. Да не говорим, че е била месеци петък и събота по сателитната Пинк. Глория е една идея след нея.

А на поста, че няма хит от 2003та, отговори asylum. Към мнението му бих добавил и Виж ме, Джурджевдан, Вик и зов и донякъде И нея купил си с пари. 

Вик и зов беше успешна, но тогава все още беше в Пайнер. Реално освен Горчиво и сладко, Йерусалим и донякъде Джурджев дан няма нещо което да и знам, а съм слушал активно тогава попфолк, но загуби интереса ми. 

За най красивия боклук имаше някакъв среден успех. 

 С всичко останало удряше на камък. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Макар да хейтя Алфа, не съм много съгласна с теб.

1. Не бълват чаак толкова много. Всички имат по 3 песни, само Лидия има 4 ("Болка" на Диона не е към Алфа). Едно време изпълнителите бяха доста по-продуктивни. 

2. Определено опитват да правят нещо ново - почти всички от фирмата са автори и на музика, и текстове, а и работят с автори от други жанрове - Маджуна (GPS-A), Vessou, намекна се и за Тишев... не може всеки опит да е успешен или шедьовър, но поне не са си легнали на Мариета Ангелова и Ганев примерно, както правят много изпълнители.

3. Имат доста общо с изпълнителите, които даде за пример - Дивана на Меди е на Николай Гурманов, който е написал и "Той", и Не ме наричай скъпа, мисля, че и още няколко от песните на Алфа. "Той" пък е писана и от Десита. 

За мен проблемът в Алфа е това, че ужасно много си вярват и изглежда нямат добри критици около себе си, а само хора, които припадат по тях каквото и да пуснат, затова представят полуготови и недоизпипани проекти. Очаквахме, че "Куката" ще им подейства отрезвяващо, но явно както казва Мария, една птичка лястовичка не прави. 

Според мен на Гейлин не му се дават повече пари и залага на евтините варианти, а не че търси различното. Ако зависеше от Лидка и последна Деса вероятно щяха да работят на друго ниво. В един момент вероятно ще си намерят спонсори и нещата за тях ще се променят. 

Тук Алфите са много подценявани и хейтени, но покрай мен все се пускат техни песни по домашни сбирки и от телефони. 

Сега песента на Адам е тръгнала доста силно, а гледам в темата пак се е изливало кофи с лайна по младите... 

Имам чувството, че някои фенове  на дърти чанти се чувстват застрашени, защото все по нараства интереса към Алфите и Диамантите... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , devotioner каза:

Камелия е най-адекватна от старото поколение. Прави страхотни участия, пълно е и с млади хора, които знаят всяка ретро песен. Деса също съумя да се задържи, но тя е най-харесваният изпълнител от масата. 

Глория е напълно неадекватна, звездее все едно е Цеца. Няма по-дразнещо поведение от нейнито. Има страхотни песни, глас и всичко, но просто не иска да приеме новото. Деса е харесвана, защото не се надува - при Глория е точно обратното, получавам гърчове като я слушам да говори. Чувал съм нейни песни на ретро партита, но е много далече от Деса и Кама. Рени даже няма да я коментирам, тя с вип брадър така се закопа, че хората напълно се отдръпнаха от нея, пък нека пее и в Австралия ако иска. 

Точно в целта. Глория е страхотен пример как може да имаш всичко: хитове, глас, успехи и да се погребеш заради липсата на каквито и да е личностни качества. Няма да забравя преди време как @Slavi, който също й беше фен я буташе за певицата на елита.  Но тя го отврати де.

Липсата на приемане на чуждо мнение, екип, желание и хъс си каза думата и буквално закопа както нея, така и много други. Но да се върнем: не може да бягаш от актуалната вълна. Не става, дори в световен мащаб не го правят, една Мадона е живият пример. Освен това се смеем, че се спасяват с дуети: Кама и галин/Гъмзата, Деса и 100 те и дуета, но и в световен мащаб е така. Това са колосални грешни. Може да си го позволиш само ако си на абсолютния връх: Били Ейлиш, Адел, тейлър, и т.н. Ако си надолу ти трябва да се хванеш за някой. Абе въобще Глория е като учебник за грешни решения, скованост и неадекватно и вулгарно поведение по нета и на интервюта.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 4 милиона за този хит на Десита. Смея да твъея, че са и малко впредвид успеха и в Спотифай. Около мен хората си я пускат и харесват. В дискотеките пуска ли се? 

 

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Почти 4 милиона за този хит на Десита. Смея да твъея, че са и малко впредвид успеха и в Спотифай. Около мен хората си я пускат и харесват. В дискотеките пуска ли се? 

 

Най - добрата песен на Алфите тази година, единствената дето слушам и апропо най - популярната след GPS-a.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...