Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче 2003-та май всипки изпълнител можеха да се похвалят с хит, дори по-малко харесваните. Това ми е любимият период от жанра. Всичко беше много изчистено и разпознаваемо. Сега например от 10 песни може би само 2 да звучат по-различно. 

Иначе и мен ме зариби маането на Десислава. Но по-мазни те пасти все така си ме дразнят и определено няма да ми се нареди сред любимите песни. Хаха 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

А това тук е топ проект отвсякъде! Много любим! 

 

Тотален хит от лято 2004. Колко стадиона е разтърсила тази песен не е истина. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мишо Бургуджиев бил музикален продуцент в Пайнер от началото на миналата година. Хич не се усеща присъствието му..... доколкото това, че Ема и Стораро получиха правото да се изгаврят с "Отиваш си", е негова заслуга

  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Есил е един от любимите ми новатори в шалгата.

 

Любимите ми нейни

 

 

У и товааа

 

И тази класика:

 

На Есил абсолютно всичко ми харесва ! Най- яката и балада!

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Мишо Бургуджиев бил музикален продуцент в Пайнер от началото на миналата година. Хич не се усеща присъствието му..... доколкото това, че Ема и Стораро получиха правото да се изгаврят с "Отиваш си", е негова заслуга

Не знам кой е тоя ама Отиваш си е най-добрата песен на Емилия след дуетите ѝ с Теофики

  • Like 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам дискографията на Есил. Единственото, което не и достигна, за да бъде по-масова и успешна е малкия процент, който снасяше на Пайнера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Не знам кой е тоя ама Отиваш си е най-добрата песен на Емилия след дуетите ѝ с Теофики

Първо Мишо Бургуджиев е композиторът на песента и "по случайност" бивш съпруг на Таня Боева и виновникът за кажи-речи за всичките й хитове,  и второ това не е (няма и да бъде) песен на Емилия.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил правеше хубави песни, но изглеждаше супер евтина и лека в опитите си да бъде Малина №2. Нямаше вид на сериозна певица. За онези времена си беше почти като диАриа днес. Та от двата стола остана на пода.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почивка за двама" 

Искате ли да спечелите? Тагнете още двама! Демек така стават трима. Ми те ще се избият кой да отпадне, имайки предвид наградата🤣

 

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DarkChild каза:

Ето и част от припева:

В ръцете на друг ще съм пак,

от изгрев до нощния мрак,

макар и със нежно дупé

шефът стиска свойто портмоне

Цяла тумба царици са у фитнеса. То се гъзят, то се кикотят.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

За толкова време Пашев да беше направил една самостоятелна песен на Робов, за да дебютира най-накрая. Май не залага много на него, щом толкова месеци го е оставил "на изчакване", зависещ от някой друг. Ако на Цура изведнъж й скимне, че не й се занимава повече какво правим?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

За толкова време Пашев да беше направил една самостоятелна песен на Робов, за да дебютира най-накрая. Май не залага много на него, щом толкова месеци го е оставил "на изчакване", зависещ от някой друг. Ако на Цура изведнъж й скимне, че не й се занимава повече какво правим?

Ако е окончателно, ще я презапише я с Грахич, я с Малката. Но и на мен ми е странно, защо не му пуснаха друга песен, явно смята, че няма да се забележи като е нов изпълнител, а пък и никой не очакваше, че песента ще се забави повече от 3 месеца.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...