Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси не е пък чак толкова пълничка на живо. Просто е ниска и си личи всяко килце в повече. В петък я видях на живо. За съжаление имаше лошия късмет да е в един и същи ден със Софка в малък град и нямаше много хора на нейното участие, защото Софка не беше идвала досега тук. Неадекватна е, но е голяма сладурана. На всички обърна внимание и направи купон. 

Галена също е напълняла иначе. Преди 2 седмици й бях на участие. 
Но на хората не им дреме дали някоя има 5 кг в повече, когато направи такова запомнящо се участие.
Да си правят хубавите песни и да се раздават по участия, пък килограмите са им най-малкия проблем. 

 

  • Like 9
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега май не беше помирисвала Nо.1 в Набиращи, нали? Дори и в "Пайнер" не се сещам за песен, достигала дотам. Явно колкото по-дебеличка и неадекватна става, става и по-успешна, хаха 😀 И т'ва ако не е истинска Кралица... 😋😀

Между другото, от доста време си мисля, че наш'та дебеланка има няколко много добри, но така и нереализирани песни в годините, като например "Не е илюзия". И при все, че с хит и без такъв, тя си има стабилно участия, смятам че би било добре да им обърне внимание и да ги снима. С по някак'ъв семпъл, изчистен клип би било страхотно да ни ги припомни. За някои дори, например по-новата генерация фенове, биха били съвсем нови парчета. А и тъкмо ще спести значителна сума, ръсейки се само за видеореализация. Например за зимния сезон може да снима песента ѝ от Мими Иванова "Знае ли някой". Много красива и подходяща за този период песен! :)

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 1 в Тренда и с по-силни първи дни от всички Бг песни там, дори тези на тийн сензации като Дара и Диона. Мачка сладката ни милф мръсница. :D

Опасявам се обаче, че вълната от нови песни на по-актуални имена, която започва днес, бързо ще я засенчи в онлайн пространството. Но пък чух, че поне вече я въртят по дискотеките.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента супер много зарибява, като текст другите й бха по-силни, но тук я е изпяла както само тя си знае, освен това каквото и да си говорим, този тип песни винаги имат по-голям шанс, имам едни приятели на по 20, те възприемат песни като "Вторник беше" и "И след хиляда жени" като тъжни балади, така и ги наричат и не искат да ги слушат по клубове, убивали им купона. Опитах да кажа, че това в никой случай няма как да са балади, но без успех... Улучи с хит, ясно е, при това в момента няма нищо силно за есента. Предполагам обаче Адам и Лидия сега ще разбият, твърде много я бавиха, ако пък Цветелина забие с Александър да не говорим, дано не я затапят съвсем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някъв сърбин благодари на Андреа че е накарала антихриста да млъкне😫 Феновете ѝ наистина сме на друго ниво

0A90FC0E-2F9D-4039-866E-AB839BBD7724.jpeg

Превод: "Андреа голям поздрав. Кога ще дойдеш във Враня да се запознаем пак ще ти благодаря че си накарала антихриста да млъкне. Наистина си силна, мощна и енергична. ХРИСТ"

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа след като накара антихриста (Цветелина Янева ли, Галин ли, Кубрат ли?) да млъкне:

05065916-E7BD-4C0B-82D9-67557993DF45.jpeg

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Нали не намекваш, че Донка може да бъде сравнена/объркана с Рашия? Това и в сънищата ѝ е невъзможна мечта.

То не е и нужно да намеквам - вече видяхме как Донка си рекламира участията със снимка на Рашия 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези две песни на дебютни имена от хит микс слагат в коша всичките песни на Лидия, но нали не са някакви филмирани пикли и нямат успех.

 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Dominatora каза:

Иначе музика: Диона и Даниел Ганев 😂

100% пак мъжлето на Сиана е "взаимставало". След като даже некадърникът Ави Бенеди го обвини, че му е откраднал част от негово демо и го е вкарал в "100 живота" на Галена..всичко се очаква от Ганев 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена уж не обичаше да показва личния си живот, децата си а у, а днеска наспамила инстаграм сторитата си със сина си. На кого ли, който се хейтва тук за това, ми прилича 😃 Време е да последва и другия и пример - да си направи най-накрая собствен канал 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Галена уж не обичаше да показва личния си живот, децата си а у, а днеска наспамила инстаграм сторитата си със сина си. На кого ли, който се хейтва тук за това, ми прилича 😃 Време е да последва и другия и пример - да си направи най-накрая собствен канал 

Ми тя и и вещицата от  Добрич качва снимки на Павлинка ама все тая!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Галена уж не обичаше да показва личния си живот, децата си а у, а днеска наспамила инстаграм сторитата си със сина си. На кого ли, който се хейтва тук за това, ми прилича 😃 Време е да последва и другия и пример - да си направи най-накрая собствен канал 

Разликата е, че Преслава го прави целогодишно и натрапва Паола всеки божи ден. :) 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , adorable каза:

Рени си беше институция навремето, но много бързо изгуби всичко поради комплексни причини... А и за съжаление сме в държавата, където бързо се забравя кой какъв е бил преди, много бързо могат да те изместят или да станеш за смях.

Така е. Рена беше голяма сила. Даваха й рецитали по концерти заедно с Глория, Деса, Камелия...  Песните й до 2003  бяха големи хитове и не само, бяха много хубави и смислени. После, като се омете от Пайнер я смазаха и нея. Комплексите й също  и попречиха много на кариерата, отделено това я видяхме, като доста глупава и елементарна в Биг Брадър. Дори тъпигьоз, като Емануела я подиграваше  и дори изпъкваше над нея с интелект, което е парадоксално... А и да не се лъжем, Рени няма хубави песни от много години, дори милион не може да върже.. Що за малоумница трябва да си за да изпееш текст, като Искам бебе от тебе.. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А що за малоумие е да се гледат само тези две думи от текста, все едно няма друго? Та текста е много романтичен, дори поетичен - обяснение в любов. И е бил без тези две думи, но Есил го е променила за провокация. Ако го нямаше, какво - страхотната Пусни това парче забеляза ли се - не. По-добре, че са го сменили, пак гостува в над 10 предавания по повода и влезе в пресата, дори на корица. Предпочитам да чуя израза “Искам бебе от тебе” на фона на любовен текст, вместо “Искаш ли да правиш любов с мен”, в която целия текст е описание на акта.

А това за милионите не е меродавно за качество. “Губиш ти” заслужава много повече от половиния милион, който събира. За сметка на това пък “За най-красивия боклук” събра точно милион (вадя 200 000те купени, но има толкова във фейсбук, така че все пет) и стана тренд в Тик Ток. Скандалната “Карай ме” пък има над два милиона и половина гледания. И аз да съм, и аз ще се демотивирам и ще предлагам каквото се търси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

А що за малоумие е да се гледат само тези две думи от текста, все едно няма друго? Та текста е много романтичен, дори поетичен - обяснение в любов. И е бил без тези две думи, но Есил го е променила за провокация. Ако го нямаше, какво - страхотната Пусни това парче забеляза ли се - не. По-добре, че са го сменили, пак гостува в над 10 предавания по повода и влезе в пресата, дори на корица. Предпочитам да чуя израза “Искам бебе от тебе” на фона на любовен текст, вместо “Искаш ли да правиш любов с мен”, в която целия текст е описание на акта.

А това за милионите не е меродавно за качество. “Губиш ти” заслужава много повече от половиния милион, който събира. За сметка на това пък “За най-красивия боклук” събра точно милион (вадя 200 000те купени, но има толкова във фейсбук, така че все пет) и стана тренд в Тик Ток. Скандалната “Карай ме” пък има над два милиона и половина гледания. И аз да съм, и аз ще се демотивирам и ще предлагам каквото се търси. 

Какъв тренд е станала в Тик Ток???? :D

Какво сравняваш песен от 2004 на Камелия с песен от 2018 на Рени.  Защо въобще ги сравняваш? В смисъл, Рени и да бяга срещу Камелия, не може да й стигне нито продажбите, нито броя на хитовете, нито  наградите, абе нищо. 

Дори любимата Сърбия  на Рена, направи песен на Камелия в турбо хит при тях. При това по-голям от тоя на тяхната гранд дама - Брена. 

Но това е отделна тема. 

Нека видим този смислен текст на Искам бебе:

Само в твоите ръце, само в твоето сърце мястото намирам си, когато тръгваш си, боли. Днес ако се скараме, утре вече търсим се, хладни са ми нощите, в тях ако няма те. Припев:(x2) Да те няма, няма, няма не обичам, че по тебе пак съм луда не отричам. Ако имам, имам, имам само тебе, искам от тебе бебе. Нямам два живота аз да разкажа там за нас, малко ще са думите за това, което е. И в друг да се родя, теб ще хвана за ръка, не любов, а повече, знам това с тебе е
😂😂😂😂

 

Топ текст. Сигурно за  това Есил не си го е запазила за себе си. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kriminal каза:

Защо някъв сърбин благодари на Андреа че е накарала антихриста да млъкне😫 Феновете ѝ наистина сме на друго ниво

0A90FC0E-2F9D-4039-866E-AB839BBD7724.jpeg

Превод: "Андреа голям поздрав. Кога ще дойдеш във Враня да се запознаем пак ще ти благодаря че си накарала антихриста да млъкне. Наистина си силна, мощна и енергична. ХРИСТ"

Да не е за Клепоуша или както там се казваше?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Разликата е, че Преслава го прави целогодишно и натрапва Паола всеки божи ден. :) 

Какво значи натрапва? Довела я е у вас да я дундуркаш ли? Като не ти харесва не ѝ гледай профила. Феновете на смядовската вече наденица са обсебени от Преслава. Така е след като години ви го е набивала.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Сашо каза:

Какъв тренд е станала в Тик Ток???? :D

Какво сравняваш песен от 2004 на Камелия с песен от 2018 на Рени.  Защо въобще ги сравняваш?

Нека видим този смислен текст на Искам бебе:

Само в твоите ръце, само в твоето сърце мястото намирам си, когато тръгваш си, боли.

Днес ако се скараме, утре вече търсим се, хладни са ми нощите, в тях ако няма те.

Нямам два живота аз да разкажа там за нас, малко ще са думите за това, което е.

И в друг да се родя, теб ще хвана за ръка, не любов, а повече, знам това с тебе е!

Топ тренд не, но има 600 видеа за сега - https://vm.tiktok.com/ZSmLxwpg/

Припева е пълно клише, но с цел - да е запеваем и лесно запомнящ се. Говорех за куплетите - не са нещо нечувано, но не знам какво им има според теб. Ако “Добре дошла”, “Дай го двойно” или “Куклите” са по-смислени, така да бъде. Замесвам песни на Камелия за да ти покажа, че мериш с двоен аршин, не сравнявам двете като певици, те нямат и нищо общо. Говорех за разликата между въпросните две песни в полза на Рени, но извъртя темата. Да, Камелия има коз в лицето на изпълненията по сборни концерти, но този на Рени са изпълненията по самостоятелни концерти ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Сашо каза:

Топ текст. Сигурно за  това Есил не си го е запазила за себе си. 

Не знаех, че Есил имала пръст в тази песен. Нормално. И тя цял живот не спря да се чекне. Отвратителна история с тези разгонени лелки.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Runevski каза:

Топ тренд не, но има 600 видеа за сега - https://vm.tiktok.com/ZSmLxwpg/

Припева е пълно клише, но с цел - да е запеваем и лесно запомнящ се. Говорех за куплетите - не са нещо нечувано, но не знам какво им има според теб. Ако “Добре дошла”, “Дай го двойно” или “Куклите” са по-смислени, така да бъде. Замесвам песни на Камелия за да ти покажа, че мериш с двоен аршин, не сравнявам двете като певици, те нямат и нищо общо. Говорех за разликата между въпросните две песни в полза на Рени, но извъртя темата. Да, Камелия има коз в лицето на изпълненията по сборни концерти, но този на Рени са изпълненията по самостоятелни концерти ;)

Брат, Камелия има коз в абсолютно всичко спрямо Рени. 

И двете са самостоятелни певици, къде е едната, къде е другата.  Камелия може да е пяла и тъпотии, това е факт, но както виждаш дори и тея тъпи текстове не успяха да я закопаят. И пак са 1 идея по нормални от тъпотия та за бебето. След концертите на живо на които Камелия е била минаха над 10 години, както виждаш не лежи на стари лаври, а до ден днешен разбива с участия, хитове и предавания. Въобще да сравянваш кариерите на 2те е голяма смешка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Не знаех, че Есил имала пръст в тази песен. Нормално. И тя цял живот не спря да се чекне. Отвратителна история с тези разгонени лелки.

Забележи как е дала този уникален текст да го изпее приятелката й. Вместо тя да види хит, го предоставя на Рени. Каква добра душа е тая Есил. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Сашо каза:

Въобще да сравянваш кариерите на 2те е голяма смешка. 

Това го прави до сега само ти, аз не съм. Но нека не се изхвърляме до толкова. Актуалните им позиции са много различни, факт. Но кариерата като цяло далеч не започва и не завършва с последните им 10тина парчета. Кариерите и на двете са си направо за сравняване и не знам кого лъжеш. Че Рени няма общо с преди също е факт, но пък си е направила кариера предоволно. И е една от най-бляскавите, съжалявам.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...