Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ужас и Надя и децота ще идвот.  Сега отива с тях на сватба.  Сънят ще се сбъдне.  Колегата ми пожела снощи да сънувам Коце.  Сънубвах го,  че съм в тях и се запознавам с Надя и колко добра била.  И май излиза,  че ще я видя.  

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 4
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, stereoto_ каза:

Ами това е защото са те ваксинирали, ако не бяха щеше да е друго предполагам. 

Това да пееш за ПП и то за оня свинчуга е равно на предателство. 

Не поемай по този път, човек. Антиваксърството е за религиозни фанатици. Същите толкова мразят традиционната медицина, че ходят по разни лечители и врачки да им взимат и малкото пари за нищо. Публичните личности имат достатъчно финансови средства и ресурси, за да се образоват и да не стават част от подобни вредни движения.

Мога да се обзаложа, че и Джена е пяла за ДПС.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Ужас и Надя и децота ще идвот.  Сега отива с тях на сватба.  Сънят ще се сбъдне.  Колегата ми пожела снощи да сънувам Коце.  Сънубвах го,  че съм в тях и се запознавам с Надя и колко добра била.  И май излиза,  че ще я видя.  

 Надя:

 

  • Haha 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Ужас и Надя и децота ще идвот.  Сега отива с тях на сватба.  Сънят ще се сбъдне.  Колегата ми пожела снощи да сънувам Коце.  Сънубвах го,  че съм в тях и се запознавам с Надя и колко добра била.  И май излиза,  че ще я видя.  

Съдбата си знае работата Таничка. Бъди отворена по всички параграфи.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Миличък защо си мислиш ,че смядовската циганка е открила топлата вода? Почвате да дразните с това, че всеки копира Галош

Наистина. 
Вярно, че Галена е новатор и винаги предлага различни неща, но все пак не е първата в каквото и да е. 
Това, че са чалгари, не значи, че не виждат световните тенденции и трябва да чакат Галена да го направи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Твърде много си се притеснил за кариерата на Деса за човек, който не и симпатизира. На твое място повече бих се тревожил за Джена, която и в Пайнер вече едва крета и е на командни дишане в чалгата. Последните песни на Деса в Пайнер са направили по 4-5 милиона, а Дженс едва минава 2...

Изобщо виждам нещо съвсем различно на въпросното клипче. ДесиСлава е доста по добре от концерта в Козлодуй. Изглежда в сравнително добра форма. Хората на концерта знаят и пеят песните и и то и ретро хитовете и и хитовете от последната и петолетка с Пайнер. Пее брутално на живо. Единствено Птица скитница ме дразни как пее. Останалите ги пее чудесно и хората, които имат музикална грамотност се наслаждсват на лайва и. Не знам кой ги е излъгал някои, че Деса непременно трябва да пее песните си, както го е правила преди години. Ще пее кактп тя го усеща в крайна сметка. В крайна сметка тя освен да пее е отишла инда забавлява. Поведението и е запазен стил. Сладко неадекватно е, опитва се да се майтапи. Не знам защо се изкарва като някакъв минус дори. 

Работата е, че пеене при златните и хитове липсва. Тя си ги рецитира и по една импровизация за цвят ако вкара това е. Пеене има на “Хорчат хаи калиптус”. Сравни го с това на въпросните. Няма база за сравнение, защото не става въпрос за това в каква тоналност ги пее, а че тоналност и пеене като цяло липсват. На черното няма как да кажа бяло. Все едно да се тупат в гърдите, че Райна се излага като кифладжийка, пеейки помиите на Азис. Ами като е за критика ще си го кажа.

На това казвам аз пеене, а не рецитал:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Миличък защо си мислиш ,че смядовската циганка е открила топлата вода? Почвате да дразните с това, че всеки копира Галош

Защото не никой не я коментира или възхвалява и затова трябва да си измисли фейк нюз.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че този само с това присъства в пресата и нета - със скандали. Да не им е подписвал документите, какво още очаква?

 

Бтв, тандема Ема / Кости май приключи.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , GSA каза:

Ето я нашата убосница с народните песни на плейбек и то на концерт. Абсолютна срамота! Уж задимените кръчми са и оправдание, а тук защо се е явила на ревю? Ми изпей си песните на живо бе жена, нали си със 100 октави глас и най-голямата в държатава? Айде сектир! 

Яд ме е, защото Деса е започнала като народна певица, а това тук е пълен потрес. 

"Две сърца", "Птица скитница", "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой" - поредните рецитали, без пеене и минимална реакция от публиката.

Анонс за "И на всички като тебе": Ако сте сигурни, че поне веднъж сте казвали "Майната ти" на тоя котлон тука нещо или на тенджерата, тогава бих могла да я изпея. 😀

Тази жена си е направо за сатирата. Какво е дошла да пее на празника на града? Нали едно време беше гъста с Комицита, да се преориентира моментално. Тя повече се опитва да се майтапи отколкото да пее. 😀

За новата песен: "Ама то едно маане" и взе да туърква. Убива ме тая жена! 46.30 😀

Ищар на живо я изпя брилянтно. Личи си, когато и е кеф да пее стойностна песен. За какво въобще се занимава с тези комерси, като и е явно неприятно да ги пее? 43.00

Яд ме е за масовия плейбек обаче.

ПС Още един бисер:

"Ще ви кажа честно, че малко огладнях. И се чудя, обикновено когато има празник на града, навсякъде мирише на кюфтета и кебапчета. Тука защо не мирише? Е, от една страна е по-добре, обаче има ли там скара, бира нещо? Ако ме чувате, там хората с кебабчетата - тройка кебабчета с картофи и малко лютеничка и една бира. Т'ва беше уж на майтап, ама не съвсем." 😀😀😀😀😀

И още:

- Хората крещяха да им изпее някаква песен.

- Деса: "Ама тая е тъпа, аз имам и тъпи песни, верно е това". 

 

Накрая организира някакъв конкурс и изкара някакви циганета да въртят кюбеци до нея на сцената. 😀

Ох падам с нея :D

Аз още помня как в Порте спря Бели нощи (мисля, че тя беше) буквално след първия припев и каза, че не й се пеело депресантски песни и пусна дуета с Фики :D

Говорим за Бели нощи - Една от най яките песни в чалгата, не знам защо така говори за старите си неща. Верно в тоя албум Гореща следа има супер тъпи песни, но това са спираш една от емблемите ти по време на участие не го разбирам... 

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Ох падам с нея :D

Аз още помня как в Порте спря Бели нощи (мисля, че тя беше) буквално след първия припев и каза, че не й се пеело депресантски песни и пусна дуета с Фики :D

Говорим за Бели нощи - Една от най яките песни в чалгата, не знам защо така говори за старите си неща. Верно в тоя албум Гореща следа има супер тъпи песни, но това са спираш една от емблемите ти по време на участие не го разбирам... 

Тя така на едно участие направи и с “Лъжа”. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук също пуска някакви фрази отвреме - навреме, ама на 30:30 е просто скандална с този мързелив кючек.

 

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Работата е, че пеене при златните и хитове липсва. Тя си ги рецитира и по една импровизация за цвят ако вкара това е. Пеене има на “Хорчат хаи калиптус”. Сравни го с това на въпросните. Няма база за сравнение, защото не става въпрос за това в каква тоналност ги пее, а че тоналност и пеене като цяло липсват. На черното няма как да кажа бяло. Все едно да се тупат в гърдите, че Райна се излага като кифладжийка, пеейки помиите на Азис. Ами като е за критика ще си го кажа.

На това казвам аз пеене, а не рецитал:

 

Брутално изпълнение. Не бях го чувал ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

@penakavalli @retr0 @Starboy @Blueberry @gabbati @Slavi @Beat. @asylum  @Willy дайте описание на това!

Screenshot-20200918-193319-Instagram.jpg

Еми, много е добра!!!

7C3C1238-0E53-4638-849A-962A43A598E4.jpeg.d4072257947051106a7e0625fe890170.jpeg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, xroflx9 каза:

@penakavalli @retr0 @Starboy @Blueberry @gabbati @Slavi @Beat. @asylum  @Willy дайте описание на това!

Screenshot-20200918-193319-Instagram.jpg

Когато Майки ти признае че е гей и доведе Диона за гадже.

  • Haha 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Работата е, че пеене при златните и хитове липсва. Тя си ги рецитира и по една импровизация за цвят ако вкара това е. Пеене има на “Хорчат хаи калиптус”. Сравни го с това на въпросните. Няма база за сравнение, защото не става въпрос за това в каква тоналност ги пее, а че тоналност и пеене като цяло липсват. На черното няма как да кажа бяло. Все едно да се тупат в гърдите, че Райна се излага като кифладжийка, пеейки помиите на Азис. Ами като е за критика ще си го кажа.

На това казвам аз пеене, а не рецитал:

 

Отиди на нейно участие и ще чуеш, че пее. Ако професионално бе записан самия концерт, щеше да се чува, че пее ок. Аз вече се примирих с промяната в гласът. За мен пее ок. Не най доброто, но в никакъв случай не и лошо. Аз съм сред най критичните Десови, така че щом ми допада, значи е добре😁

Птица скитница само ме дразни как я пее. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, xroflx9 каза:

@penakavalli @retr0 @Starboy @Blueberry @gabbati @Slavi @Beat. @asylum  @Willy дайте описание на това!

Screenshot-20200918-193319-Instagram.jpg

В търсене на телепорт към Япония. 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Отиди на нейно участие и ще чуеш, че пее. Ако професионално бе записан самия концерт, щеше да се чува, че пее ок. Аз вече се примирих с промяната в гласът. За мен пее ок. Не най доброто, но в никакъв случай не и лошо. Аз съм сред най критичните Десови, така че щом ми допада, значи е добре😁

Птица скитница само ме дразни как я пее. 

Бил съм на нейно участие през 2016 и мога да потвърдя, че звучеше толкова потресаващо, колкото и на въпросния концерт. Абсолютен мързел да си пее собствените песни на живо, а не да рецитира, за което ме е яд, защото когато се напъне може. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм от недоволните от участия на Деса, пее в оригинал една, максимум две фрази от своите си песни - само импровизации. Много е мъчително и неприятно в дискотека, а и където е.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

И аз съм от недоволните от участия на Деса, пее в оригинал една, максимум две фрази от своите си песни - само импровизации. Много е мъчително и неприятно в дискотека, а и където е.

И аз през 2016 се излъгах та отидох на таа. Пълно дъно, че беше и пияна. Сервирьорката в дискотеката ми е приятелка и каза, че преди да излезне обърнала 2 джака, а преди това колко е обърнала не се знае!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...