Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Благодаря за припомнянето как една поп балада завърши като дива дискотечна чалгия- Войната. Поне знаем, че неадекватните решения на Десислава си съществуват много преди тя да деградира съвсем, може и да има надежда.

А ако днес пусне новата песен даже има шанс да го водим, че като е казала, че излиза 'до седмица' може да се е объркала и да е имала в предвид месец и един ден, а не година и един месец. #desislava

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Типично, намалила плейбека, за да се заснеме клипчето с включването на публиката и като го увеличи, ефекта заминава. Но, тази е малка, сега се учи.

Какво правим обаче с уж научените? 

А с трафика на Камейсън? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи няма по-грозна певица в момента от артиста Лидия, да си беше отсякла и брадичката освен носа. Тези двете с Преслава трябва да направят дует , за да видим дали ще ги различат хората. Едната торба с кокали, другата като мумия, братче, ужас...😂😞

  • Like 1
  • Haha 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Сашо каза:

Не стига, че не знае, но пак твърди кое било по-зле. Да не говорим, че дори не живеел тук и въобще българин ли е? В смисъл доста плоско изказване. Наиситна е голяма изцепка това да си водеща и да агитираш за Пеевски. Просто е брутлано. 

Продължавай да говориш, все някога ще успееш да кажеш и нещо умно!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Тоест не намираш нищо лошо в това да ги подкрепя тихомълком? Не съм съгласен. Щом е отишла да пее, значи ги подкрепя. Дрането не е личен избор, а най-обикновен професионализъм, който ние тука много добре си знаем че на Преслава и липсва. 

Не знам какво правят тихомълком, но те от позицията си на публични личности-инфлуенсъри, трябва много внимателно да подбират нещата, с които се свързва името им публично

Не мисля, че да крешиш името на партията е професионализъм, нека си назначат водещ и певицата само да изпее няколко песни. 

преди 6 часа , retr0 каза:

Аз също смятам, че щом си отишъл да пееш за дадената партия значи ги подкрепяш! Дали се надвикват за тях или не, няма никакво значение. Точно на това се разчита там - почитателите на дадения изпълнител да го асоциират с дадената партия, или простичко казано “аа щом Галена пее за тях, значи са добри и аз за тях ще гласувам”

Напълно съм съгласна с теб, надявам се нашите личности да се усетят, че влиянието им е важно и да преустановят тези практики. Но все пак има нюанси, едно е по-толерируемо от другото. 

 

За другите постове ще кажа - само в Рама е по-престъпно да рекламираш пелени и перилни препарати, отколкото да крещиш имената на душманите ни в последните 25 години.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

 

За другите постове ще кажа - само в Рама е по-престъпно да рекламираш пелени и перилни препарати, отколкото да крещиш имената на душманите ни в последните 25 години.

 

Сега вече се чувствам като Анелия през 2006, Глория през 2003, Галена през 2016... лично се обидих. 

Иначе да, трябва да откажат хонорара на ДПС, защото те държат държавата на кота 0, промиват мозъци и оставят голяма част от населението на ръба на бедността и необразоваността. Срам и позор за Галена. 

Смешно е да ми пеят за България, а да правят такива неща за стотинки. За нея специално това са стотинки.

Иначе компанията е на вила чинка. Аз обаче смятам, че е прекалено кичозно за моят вкус, а и мама си дойде. Така че ще пропусна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Продължавай да говориш, все някога ще успееш да кажеш и нещо умно!

 

Продължавай да се правиш на умен, все някога ще кажеш нещо умно и ти :)

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мързи ме да чета всички постове назад щото са хем много,хем са дълги,та важно ми е да знам дали можем да използваме този гаф на Смядово срещу досадните й фенчета тип Стела?

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dominatora каза:

Новата песен на Лорена "Кучко проклета" ли ще се казва?🤣

Най-вероятно. Даже се въртеше видео с откъс от нея. Кавър на сръбска песен е.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DrAkO каза:

Кючекинята на Амет още е жива!

 

Ама що за излагация е този селски сбор на поляната сред мангалите? Нали си подбираше много участията - нищо общо с нивото и класата, които се опитва да поддържа

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

Ама що за излагация е този селски сбор на поляната сред мангалите? Нали си подбираше много участията - нищо общо с нивото и класата, които се опитва да поддържа

Абе каква класа? Разбриданият смядовски Галош най-малко я притежава!

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Гальо каза:

Ама що за излагация е този селски сбор на поляната сред мангалите? Нали си подбираше много участията - нищо общо с нивото и класата, които се опитва да поддържа

Винаги вярна на принципите:

image.png.a0f3e4d72a6563c2411e9a852eda55e5.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Голям праз, че пяла на събор на Пеевски. Галена е виновна толкова, колкото всеки, който чете български медии (на Пеевски), шофира/вози се по магистралите построени за Пеевски, пуши цигари (произведени от Пеевски), гледа телевизиите на Пеевски или т.н. с което му пълни още повече джоба.

Този коментар приключва цялата тема според мен. Нямам какво да добавя, подкрепям на 100%.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Olay каза:

Голям праз, че пяла на събор на Пеевски. Галена е виновна толкова, колкото всеки, който чете български медии (на Пеевски), шофира/вози се по магистралите построени за Пеевски, пуши цигари (произведени от Пеевски), гледа телевизиите на Пеевски или т.н. с което му пълни още повече джоба.

Не правя нито едно от тези неща. Магистралите са на ББ.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Veniamin ft. Desi Slava - Amor 

На гюбек маниачката даже фийт ще й излиза преди coming soon песента.

Гледанията този период са най-слабите в годината и по-добре да я пази за късен септември / началото на октомври. 

И без това я пуска в канал с кой знае колко вече неактивни абонати.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...