Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Айде на тупалката на годината всички

 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Кой го каза! Вчера като бях в Пловдив ми излезе на 520 метра! Нещо да кажеш ?

Must be a miracle😂 Не съм в страната, пак някой е крал фотоси 😏 не, заеби, не е готино да се присмиваш на хората за физически характеристики. Детето на петя и деса.  Не е пичовско и говори повече за теб, отколкото за хората, които обиждаш

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Must be a miracle😂 Не съм в страната, пак някой е крал фотоси 😏 не, заеби, не е готино да се присмиваш на хората за физически характеристики. Детето на петя и деса.  Не е пичовско и говори повече за теб, отколкото за хората, които обиждаш

Така ще кажеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Галена не е певица, която е със високо самочувствие и надменност, че трябва да слиза на земята, а и дори да има някакво самочувствие то си е основателно и е с покритие. Постигнала е супер много и още ще постига :) 

Но да кажеш сам за себе си, че носиш корона... представяй си колко несигурна се чувства в себе си и “звездния” си статус... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Мисля, че беше доста добре оценен, особено предвид факта, че на Преслава дуетите по принцип са доста зле (поне за моя вкус). Харесвам й само първия с Борис и този с Джена.

:1000(15): а  пия за тебе ?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Все едно слушаш майка й на младини .. 

Може да се представя като имитаторка на Глория и от това да живее. Като нея звучи, а и е по-приятна от родителката си.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Must be a miracle😂 Не съм в страната, пак някой е крал фотоси 😏 не, заеби, не е готино да се присмиваш на хората за физически характеристики. Детето на петя и деса.  Не е пичовско и говори повече за теб, отколкото за хората, които обиждаш

Специално на Деса й няма нищо. Има вид на средсностатистическа лелка.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , penakavalli каза:

Или пък просто журито ще се прави на лудо като миналата година с Алисия...

Те не са жури, а панел. Демек само коментират, но не оценяват и нямат думата при гласуването.

Иначе, ясно е, че ще се правят на луди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десището (с любов ❤️😀) под "до няколко дни" какво разбира? До няколко седмици? Може би, месеци...? 

Все така прави - чакаме, чакаме, а когато се случи и да е тъпа песен, разочарованието после е още по-голямо. 

К'во, мъчат се да я офиданкят като например в този клип ли? Ебаси... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Десището (с любов ❤️😀) под "до няколко дни" какво разбира? До няколко седмици? Може би, месеци...? 

Все така прави - чакаме, чакаме, а когато се случи и да е тъпа песен, разочарованието после е още по-голямо. 

К'во, мъчат се да я офиданкят като например в този клип ли? Ебаси... 

 

Тук е яка, но огромните несъразмерни и увиснали цици развалят картинката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Жена му била? А Танчето какво е??

 

Side chick 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...