Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pacho каза:

И сега е ячка. + това вече не е модерно да си скумрия - вижте Марая Кери, Тони Бракстън, Дж. Джексън, а и доста млади прохождащи в бизнеса - Doja Cat, Billie Eilish и т.н. Тамън е, да си гледа живото изпълнение сега, че нещо се е отпуснала.

Прочетох продажници :D

Мен ме кефи Малина каква е суха и изпита скумрия в лице, а със сочна дупара!

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката Мал! Все е по някакви банкети където всичко живо си стои по местата и не помръдва, но пък тя самата е много кръшна и отдадена, така че палец нагоре от мен! Вероятно хонорара й е толкова нисък, че със спестявания от банички до 2 седмици всеки би могъл да я покани да му пее на личния празник. Аз винаги съм я харесвал, страхотна кариера направи, очевидно е на доизживяване вече, но пък и всичко рано или късно приключва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

И сега е ячка. + това вече не е модерно да си скумрия - вижте Марая Кери, Тони Бракстън, Дж. Джексън, а и доста млади прохождащи в бизнеса - Doja Cat, Billie Eilish и т.н. Тамън е, да си гледа живото изпълнение сега, че нещо се е отпуснала.

На мене най-много ми харесваше преди Пайнер и първите 1-2 години там. В “Не го прави” е топ. 
Конкретно на тази сватба е пяла “Две сърца” на живо и народни песни, комерс песните като зайчето на плейбек. 

Редактирано от berryJ
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, retr0 каза:

Горката Мал! Все е по някакви банкети където всичко живо си стои по местата и не помръдва, но пък тя самата е много кръшна и отдадена, така че палец нагоре от мен! Вероятно хонорара й е толкова нисък, че със спестявания от банички до 2 седмици всеки би могъл да я покани да му пее на личния празник. Аз винаги съм я харесвал, страхотна кариера направи, очевидно е на доизживяване вече, но пък и всичко рано или късно приключва.

Тука си е купон! Сватбичка!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, berryJ каза:

На мене най-много ми харесваше преди Пайнер и първите 1-2 години там. В “Не го прави” е топ. 
Конкретно на тази сватба е пяла “Две сърца” на живо и народни песни, комерс песните като зайчето на плейбек. 

Да, жестока беше в Моето друго аз, Онли уан и Мойто зайче. Голямо пиче. Сега е карикатура пълна... 

Интересно ми е да я чуя как ще пее в Маскирания певец впредвид промяната в гласа си. Поне на хората ще и е трудно да я познаят. Бях си пуснал снощи некъв неин лайв от Водопадите в Слънчака и майка ми вика: Това Анелия ли е🤣

  • Haha 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо преди малко гледах клипчетата от Водопадите. На мен ми идва баш като Ивана, но без да има енергията на Ивана. Което не е толкова зле като се замисли човек, просто е коренно различно.

Може би е време да се примирим, че нашата Десислава няма да се върне и да се примирим с настоящото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам това клипче и се замислям, че към днешна дата всички номинирани или са напуснали Пайнер, или са в особени отношения с фирмата. Реално само на Глория и Веселин Маринов последните им песни са качени в PlanetaOfficial. Ако и примата си бие камшика ще са принудени да обявят Веско за Певица на 2002. :D

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нормално е да звучи различно. Тя не прави особени неща, за да запази гласа си според мен, но е звучала и по-зле. Все пак вече е на 41 години, не на 20. И е раждала 2 пъти. Важното е да е живаи здрава и да пуска вече новата песен. Днес като ден май е добър вариант

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, в "Като две капки вода" пя много добре. А след това, изпълнявайки своите песни, в доста от случаите не звучеше ок. 

А сигурно ли е участието ѝ в "Маскирания певец"? И това шоу струва ли? Така и не съм гледал и един епизод от първия му сезон. 

А тъпата песен няма ли да я пуска вече? Колко време още трябва да я разтягат до "фиданка", ебаси... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ice_hot_sm каза:

Абе, в "Като две капки вода" пя много добре. А след това, изпълнявайки своите песни, в доста от случаите не звучеше ок. 

А сигурно ли е участието ѝ в "Маскирания певец"? И това шоу струва ли? Така и не съм гледал и един епизод от първия му сезон. 

А тъпата песен няма ли да я пуска вече? Колко време още трябва да я разтягат до "фиданка", ебаси... 

Заслужава си! Няма да съжаляваш! А сега познай коя е принесата ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно след Капките започна регреса. Успокои се сякаш, че се е доказала пак пред Бг чрез предаването и успехите от предната година. И в личен план най-накрая забременя с отдавна плануваното второ. В този период без да си дава много зор направи римейк на Майната ти с клип, който си е снимала докато е на почивка. А на есен още в Ангелите плачат започна да се забелязва, че се е насочила по линия, нетипична за нея. Тогава нямах нищо против, защото й отиваше да влага повече тежест в звученето си, а и парчето се превърна в една от по-новите златни песни в жанра. Но при другия дует с Джордан и последвалия шок с парчетата от края на 2018 вече съвсем се видя, че е загубила себе си.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Тука си е купон! Сватбичка!

 

Жестока е Малина. И напоследък яко се е активизирала. Сигурно за последния месец обяви едно 6-8 участия, което за е много защото изобщо не си дава зор. Между другото, откъде има толкова пари ? В последните години отказваше много участия а не спираше с почивките и дрешки на Гучи. Да няма спонсор ? И да има - заслужава го! Тя е просто фурия.

  • Like 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро бях на участие на Малина и въпреки, че не я харесвам особено, трябва да призная, че направи голямо шоу. Излиза два пъти, смени тоалетите и през цялото време беше сред хората. Не спря да танцува и да се раздава. Отсъствието на нови и актуални песни не беше пречка да направи купон. Участието беше доста дълго в сравнение с тези на други изпълнители. Изобщо не бързаше и изпя всичко което искаха хората. Класическите й хитове се помнят и харесват все още. 

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Stela каза:

Скоро бях на участие на Малина и въпреки, че не я харесвам особено, трябва да призная, че направи голямо шоу. Излиза два пъти, смени тоалетите и през цялото време беше сред хората. Не спря да танцува и да се раздава. Отсъствието на нови и актуални песни не беше пречка да направи купон. Участието беше доста дълго в сравнение с тези на други изпълнители. Изобщо не бързаше и изпя всичко което искаха хората. Класическите й хитове се помнят и харесват все още. 

Няма смисъл от нови песни, като имаш вечни хитове. И по важното - като можеш да ги изпълняваш по ефектен начин. 

преди 1 час, -A. каза:

Жестока е Малина. И напоследък яко се е активизирала. Сигурно за последния месец обяви едно 6-8 участия, което за е много защото изобщо не си дава зор. Между другото, откъде има толкова пари ? В последните години отказваше много участия а не спираше с почивките и дрешки на Гучи. Да няма спонсор ? И да има - заслужава го! Тя е просто фурия.

Може вече да го няма спонсорът, щом се е активизирала. Ама си изглежда с живец и всичко. 

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Дреме ми.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разглеждах профила на Ивана в инста и ми направи впечатление че следва всички чалгарки, дори и Теди Александрова, но не и Глория. Защо?!😀

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Жестока е Малина. И напоследък яко се е активизирала. Сигурно за последния месец обяви едно 6-8 участия, което за е много защото изобщо не си дава зор. Между другото, откъде има толкова пари ? В последните години отказваше много участия а не спираше с почивките и дрешки на Гучи. Да няма спонсор ? И да има - заслужава го! Тя е просто фурия.

Имаше много дълги години "спонсор", но той почина миналата година. Собственикът на месокомбинат "Кен" в Стара Загора. Същият, който на своята 60-годишнина покани Лепа Брена, Цеца, Горан Брегович, бившата му метреса Мара, Глория, Камелия и "Виво" - Монтана (заради Горан Брегович).

Та като нема спонсор требва да се работи.

:1000(19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Имаше много дълги години "спонсор", но той почина миналата година. Собственикът на месокомбинат "Кен" в Стара Загора. Същият, който на своята 60-годишнина покани Лепа Брена, Цеца, Горан Брегович, Глория, Камелия и "Виво" - Монтана (заради Горан Брегович).

:1000(19):

Тоест, сега Малина е бедна и трябва да работи?

Горката. Затова не пуска нови неща от 2018.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...