Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 29 минути, Сашо каза:

Аз имам чувството, че тея хора не са виждали деца. Колко има и със сключени вежди и с мустаци и окосмявсне, което после изчезва. Голям грях е това да обиждаш толкова малко дете. 

По тяхната логика, защото е дете на Преслава е разрешен всякакъв жлъч, защото уж е лош човек. Грозно е да се намесват децата им в цялата работа. Дори в най-бесния ми тролски период не съм го правил.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

А аз тази 

 

Това е песен на ниво Теда Александрова, не знам кой я излъга да вложи пари в клип на такава песен. И с едно слайд-шоу ще имаше горе-долу същия успех. :rolleyes:

И това харесвам много. :ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

И аз мисля че е от 2007-ма, та да не беше дори и лятото на 2006-та.. 

Текст: Анелия🤔

Иначе този дует им е един път! Цялостно проектът е на много високо ниво. 

2006 със сигурност не е, спомням си всичко, което е издадено тогава :D 

Текстът е на Анелия и Миро, а музиката е на Мага, който твореше само за поп музиката и стои зад най-големите хитове от златните години. Миро пък тогава беше номер 1 в попа, нещо като Криско 2014-2018 - едноличен лидер. Било е страшен фурор, тогава чалгата и попа не се дишаха. 

Мисля, че тогава е било решено Анелия да стане певица на годината (наградите за 2007), но в последния момент са сменили с Преслава. @OstapBender беше разказвал. За мен е заслужено да е Преслава - Анелия може да е била по-силна в първите 3/4 от годината, но в края Преслава вади "Водка с утеха", "Не съм ангел" и "Лъжа е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

2006 със сигурност не е, спомням си всичко, което е издадено тогава :D 

Текстът е на Анелия и Миро, а музиката е на Мага, който твореше само за поп музиката и стои зад най-големите хитове от златните години. Миро пък тогава беше номер 1 в попа, нещо като Криско 2014-2018 - едноличен лидер. Било е страшен фурор, тогава чалгата и попа не се дишаха. 

Мисля, че тогава е било решено Анелия да стане певица на годината (наградите за 2007), но в последния момент са сменили с Преслава. @OstapBender беше разказвал. За мен е заслужено да е Преслава - Анелия може да е била по-силна в първите 3/4 от годината, но в края Преслава вади "Водка с утеха", "Не съм ангел" и "Лъжа е".

Според мемоарите на Фокса, доколко си спомням Анелия в последен момент била сменена за певица на 2006-та година, а за 2008-ма нали и дадоха някаква специална награда за успешна година -

  • Специална награда за Пайнер Мюзик за 2008 – Анелия (за цялостна работа през 2008 година)

( демек втора певица на годината). :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

 

Ако не пишеше Луна на тоя трак, нямаше и да разбера. И клипа, и песента са точно в стил "нещо по ММ от 98ма" в изпълнение на я Ирина Флорин, я Ирра, я нещо от сорта.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Според мемоарите на Фокса, доколко си спомням Анелия в последен момент била сменена за певица на 2006-та година, а за 2008-ма нали и дадоха някаква специална награда за успешна година -

  • Специална награда за Пайнер Мюзик за 2008 – Анелия (за цялостна работа през 2008 година)

( демек втора певица на годината). :D 

Абе важното е че към днешна дата Анелия все още е продуктивен изпълнител и има хит, а певицата на 2008ма е известна само с рекламите на памперси и как си отряза носа.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.08.2020 г. от 1:24, Гальо каза:

https://vm.tiktok.com/ZSfq3kNk/

Колкото и да я хейтят и плюят, ето това клипче за 2 дни има 17К лайка. Няма друга, на която участията и да се следят стриктно всеки ден за някой нов скандал ❤️

Два дни по-късно 37К лайка 

Та, коя беше новата лидерка? 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Alter Ego каза:

Според мемоарите на Фокса, доколко си спомням Анелия в последен момент била сменена за певица на 2006-та година, а за 2008-ма нали и дадоха някаква специална награда за успешна година -

  • Специална награда за Пайнер Мюзик за 2008 – Анелия (за цялостна работа през 2008 година)

( демек втора певица на годината). :D 

Може и за 2006 да е, но сега гледам, че са ми се омешали годините - всъщност "Лъжа е" е в "Интрига" и е от края на 2006. 

Значи все пак е можело да пуснат аванта на Анелия за една година и Преслава да си я подкарат от 2007, сравнително равностойни са - макар и според личното ми мнетние Преслава да е доста по-силна в тези години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Ако не пишеше Луна на тоя трак, нямаше и да разбера. И клипа, и песента са точно в стил "нещо по ММ от 98ма" в изпълнение на я Ирина Флорин, я Ирра, я нещо от сорта.  

О, повярвай, нито Ирра, нито Флорин имат такива бози! Даже Ирина Флорин пее по-добре от Луда.

Как може да сложиш името й до това на Луна, Ирина е един от най-големите новатори през 90-те в бг музиката. Само чуй, това е стандарт и класика.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Може и за 2006 да е, но сега гледам, че са ми се омешали годините - всъщност "Лъжа е" е в "Интрига" и е от края на 2006. 

Значи все пак е можело да пуснат аванта на Анелия за една година и Преслава да си я подкарат от 2007, сравнително равностойни са - макар и според личното ми мнетние Преслава да е доста по-силна в тези години.

А 2006 защо се води толкова успешна за Анелия ? Това е единствената година в която няма някакъв масов хит. Албума ''Пепел от рози'' също не е нищо особено.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Абе важното е че към днешна дата Анелия все още е продуктивен изпълнител и има хит, а певицата на 2008ма е известна само с рекламите на памперси и как си отряза носа.

 

Не знам, мен не ме кефат последните и' неща. Чакам поредния ренесанс в кариерата и'. Като беше с "Така ме кефиш" и след това през 2015 с "Генерал". :) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

О, повярвай, нито Ирра, нито Флорин имат такива бози! Даже Ирина Флорин пее по-добре от Луда.

Как може да сложиш името й до това на Луна, Ирина е един от най-големите новатори през 90-те в бг музиката. Само чуй, това е стандарт и класика.

 

Както виждаме, нито едната от двете - междудругото просто за тях се сетих като певици от ония години, въпреки че Ирра май е по-новото десетилетие спрямо 98ма - не е открила топлата вода. А песента на Луна е точно в стилистиката на бг попа от оня период и е очевидно как е била пренебрегната само защото е на изпълнител от "лекия" жанр. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

А 2006 защо се води толкова успешна за Анелия ? Това е единствената година в която няма някакъв масов хит. Албума ''Пепел от рози'' също не е нищо особено.

От днешна гледна точка и аз така мисля, но тогава Анелия ми изглеждаше супер звезда. Била съм дете и съм била много подвластна на влияния, но тя имаше огромна фенбаза във форума на Планета, всяка нейна снимка правеше фурор и беше издигана в култ. Към днешна дата много малко нейни песни от този период ми харесват, доста елементарни текстове и мелодии. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Както виждаме, нито едната от двете - междудругото просто за тях се сетих като певици от ония години, въпреки че Ирра май е по-новото десетилетие спрямо 98ма - не е открила топлата вода. А песента на Луна е точно в стилистиката на бг попа от оня период и е очевидно как е била пренебрегната само защото е на изпълнител от "лекия" жанр. 

Еми, за българската музика от 90-те Ирина и тези, които са работили за нея, са открили доста неща за меломаните.

А в края на 90-те се е слушало предимно чалга, нямаше ги попаджиите, така че не знам кой е пренебрегвал Луна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

А 2006 защо се води толкова успешна за Анелия ? Това е единствената година в която няма някакъв масов хит. Албума ''Пепел от рози'' също не е нищо особено.

И мен ми е странно това, но нали 2005 не участва на турнето а има успешна година, през 2006-та се завърща и може би е имало и фурор или пък Митко е виждал пензионирането на Ивана, па се е колебал на коя да заложи - Ана или Преса, а Ана е била  вече по-дълго в фирмата. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Krislena каза:

 

Хаха. 4мата заедно ли са на участия? 

Впредвид това, че са а нисък хонорар, от който се тъпчат и Даймънд и Пайнер. И накрая като разделят на 4 взимат буквално въшки... 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

От днешна гледна точка и аз така мисля, но тогава Анелия ми изглеждаше супер звезда. Била съм дете и съм била много подвластна на влияния, но тя имаше огромна фенбаза във форума на Планета, всяка нейна снимка правеше фурор и беше издигана в култ. Към днешна дата много малко нейни песни от този период ми харесват, доста елементарни текстове и мелодии. 

Предните години наистина не може да и се оспорят. Всяка година е имала по един топ хит, но точно 2006 и е много слаба спрямо предните. Усеща се, че са имали тогава явно някакви проблеми с Токича. Как да сравним ''До зори'' (лятното предложение) с другите и летни резачки като ''Всичко води към теб'' или ''Не знаеш'' ? Абсурдно е. 

Иначе някой пише, че са я гласили тогава за Певица на годината защото през 2006 Анелия е била рекламното лице на спонсорите. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

Два дни по-късно 37К лайка 

Та, коя беше новата лидерка? 

 

:yoji:А Р И А :yoji: бъдещата лидерка !!!!!

Данна,Десита и тем подобни само могат да й дишат прахта

 

аре, аре, отивай си с него:happyppl:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Еми, за българската музика от 90-те Ирина и тези, които са работили за нея, са открили доста неща за меломаните.

А в края на 90-те се е слушало предимно чалга, нямаше ги попаджиите, така че не знам кой е пренебрегвал Луна. 

Конкретно самата Ирина не е откривала нищо. Тия дето са работили с нея, са работили и със всички останали от тия години, имаше моменти когата бг попа изглеждаше точно като в момента чалгата - 2-3 композитора, още толкова текстописци, и така. И напротив, бг попа си беше много оборотен също в тия години, имаше място за всички под слънцето, но не и кросоувър. Точно затова казвам че конкретната песен и клип на Луна си е пренебрегната по последния параграф - не знам дали е била хит в чалгата, но има всички показатели на поп хит. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Хаха. 4мата заедно ли са на участия? 

Впредвид това, че са а нисък хонорар, от който се тъпчат и Даймънд и Пайнер. И накрая като разделят на 4 взимат буквално въшки... 

На всичкото отгоре се държат и изглеждат толкова неадекватно, когато и четиримата са на сцената. Никакъв синхрон - всеки си пее различни части от песента, някои липсинкват, други пеят. Ама е важно да го изкарваме като супер епичното събитие... 😃

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Krislena каза:

:yoji:А Р И А :yoji: бъдещата лидерка !!!!!

Данна,Десита и тем подобни само могат да й дишат прахта

 

аре, аре, отивай си с него:happyppl:

 

Виждам умишено не включваш Хайл Лидия неЧипса в тая бройка, и съм сигурен че е само щото е с отрязан нос :) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

През лятото на 2006 г. Анелия стартира летния сезон с „До зори“ и „Само за миг“. „Само за миг“ застава три поредни пъти под номер 1 в музикалния чарт на ТВ „Планета“. През месец октомври на пазара излиза албума на Анелия – „Пепел от рози“ Същият месец излиза и клипа към песента „Вятър в косите ти“. Следват го „Ден без теб“ и „Щом си до мен“. 

Хубави песни е пуснала, то и 2012-та изкара половин година с "Сложно-невъзможно", па накрая стана певица на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...