Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Danger. каза:

Близо 5 000 000 за месец за този хит.

Честно казано първия ден си мислех, че ще флопне и доста песни ще я смачкат, но тя си се утвърди като един от хитовете на лятото, да не кажа най-големият след Проблем и 100 живота.

Хит е, но е далеч от Проблем и 100 живота. В топ 5 дори не влиза

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Хит е, но е далеч от Проблем и 100 живота. В топ 5 дори не влиза

И кои влизат? Точно в топ 3 е. След тях са ГПС, Той, Наливай ми, Милион, Не се отказват, Просто секс, Беден в сърцето и т.н.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

И кои влизат? Точно в топ 3 е. След тях са ГПС, Той, Наливай ми, Милион, Не се отказват, Просто секс, Беден в сърцето и т.н.

Почти всичките изброени са преди въпросната песен. “Наливай ми”? Това е поне по мои наблюдения

  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Имам нужда от теб беше страхотен албум и може би последния път, в който Глория по някакъв начин се доближаваше до някаква масова популярност. След това имаме едни Пясъчни кули и само посредствени бозици. Много е тъжен този дегрес при нея след 20 години толкова силна музикантска кариера. Сигурен съм, че ако Глория от 2003 чуеше нещата, които ще прави след 10-15 години, щеше да се ошамари.

Веднага се сетих за това: 

 

Но съм наплъно съгласен с написаното от теб. Дори не се сещам за песен на Глория след този албум, която да ми е харесала.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:

Не е важно, ти ще кажеш че Рена била първа и в това. :D

Нямаше да го кажа. Може и да е тя де, снимала е февруари ‘03. Но пък е първата, работила пък с Мис Бони. Не се сдържах 😏

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Почти всичките от изброени са преди въпросната песен. “Наливай ми”? 

Това парче дори не е от чалгата и има 5.8М за 3 месеца. Къде я буташ? 

Нека не забравяме и че Красиви лъжи постави бг рекорд за стрийминг платформите и беше 2 седмици на първо място в спотифай. 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това парче дори не е от чалгата и има 5.8М за 3 месеца. Къде я буташ? 

Нека не забравяме и че Красиви лъжи постави бг рекорд за стрийминг платформите и беше 2 седмици на първо място в спотифай. 

Питам коя е тази песен “Наливай ми”, а не че я бутам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Добре, че реалността не е такава. :D 

Ами не знам, ама в последния месец ходих на дискотека над 5-6 пъти и си направих заключения. Реалността си е точно такава. Приемете я! Да, “Красиви лъжи” със сигурност е по-голям хит от другите летни предложения на Галена-“Къде била си” и “Куршум”, която тепърва ще се развива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Красиви лъжи" си стана хит, дали заради имената, дали не, но я въртят много и си е топ 5 отвсякъде. "Той" угасна много бързо и не стана чак такъв хит, но на Даймънд песните се въртят много. Меди също е сила с "Дивана". На Преслава песента също учудващо дълго се задържа. 

Наливай ми е най-успешната песен извън чалгата за лятото, а Били Хлапето като цяло разби бг поп-а тази годин. На Папи транс и Азис също я налагат страшно много, постоянно е по телевизията. Ако въртяха така Криско и Галена щяха да гонят 7-8 милиона.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Това парче дори не е от чалгата и има 5.8М за 3 месеца. Къде я буташ? 

Нека не забравяме и че Красиви лъжи постави бг рекорд за стрийминг платформите и беше 2 седмици на първо място в спотифай. 

7 милиона😉

Парчето е по успешно от повечето чалга парчета това лято. Голям хит. В клубовете не знам гърми ли. Но всичко е лудо по тая песен. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, devotioner каза:

"Красиви лъжи" си стана хит, дали заради имената, дали не, но я въртят много и си е топ 5 отвсякъде. "Той" угасна много бързо и не стана чак такъв хит, но на Даймънд песните се въртят много. Меди също е сила с "Дивана". На Преслава песента също учудващо дълго се задържа. 

Наливай ми е най-успешната песен извън чалгата за лятото, а Били Хлапето като цяло разби бг поп-а тази годин. На Папи транс и Азис също я налагат страшно много, постоянно е по телевизията. Ако въртяха така Криско и Галена щяха да гонят 7-8 милиона.

 

Да, никой не оспорва, че е хит. Просто не е в топ 3 със сигурност. Даже е смешно да се сложат “Проблем” и “Красиви лъжи” една до друга. 
Гпс-а също е голям хит. “Просто секс” угасна много бързо. “Той” на Данна обаче си се задържа и не мога да се съглася. Пеят я всички с цяло гърло.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Runevski каза:

Нямаше да го кажа. Може и да е тя де, снимала е февруари ‘03. Но пък е първата, работила пък с Мис Бони. Не се сдържах 😏

Докато не покажеш снимка с пера (като Джена) не вярвам в това!!! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Alter Ego каза:

Докато не покажеш снимка с пера (като Джена) не вярвам в това!!! 

Снимка с пера не мога, но мога да ти покажа кичозно представление на самия Мис Бони на една от промоциите на Рени! 46 минута:

https://www.facebook.com/ReniOfficialMusic/videos/712683242892727/?vh=e&extid=YS39NON8chGA4bQ7

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Runevski каза:

Снимка с пера не мога, но мога да ти покажа кичозно представление на самия Мис Бони на една от промоциите на Рени! 46 минута:

https://www.facebook.com/ReniOfficialMusic/videos/712683242892727/?vh=e&extid=YS39NON8chGA4bQ7

Рена първата поп-фолк ЛГБТ икона, с драг куин на промоция на албум? :o

След това видео @Kitty вече няма да поиска стъпи в  любимите и' Приказки!!! :bye2:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, devotioner каза:

Бреей

Деската има предимството, че каналът й е развит. Дано се активизира и изкара хубави песни.

Най-важно е да е активен. Деси така като не е качвала нищо от години, не знам.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Това трябваше да се забележи повече, както и "Прегърни ме".

Това й е най-доброто от години насам. Изпъква насред всичко останало нейно. Замислям се, че на Глория ще й отива да направи един изцяло умерен и баладичен албум, тип Адел. И да е флоп, ще я издигне като имидж, а и много нейни почитатели ще си го купят с удоволствие. Сто пъти по-добре от еднаквите комерси.

ПП: Деси Слава пак ще чалгарее на макс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Не мислете за на Преслава фийчъринга, а за на Галена дуета с Матео и триото с Доника и Меди! :) 

Аз бих мислил и за “Дивана” на Меди. Все пак в описанието участва името на Галена.

Ами честито, имаме си още един хит значи!

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Аз бих мислил и за “Дивана” на Меди. Все пак в описанието участва името на Галена.

Ами честито, имаме си още един хит значи!

С купените гледания... 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...