Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Проблемът, че Пеевски краде е на всички, въобще не го оспорвам. Но ако не е Янева за клипове, ще е Петранка от Мало Конаре за парцалки и други глупости. Не харесвам Янева като човек, не й подкрепям избора за мъШ, но не е нещо, върху което имам влияние. А ако песента ми харесва, няма да я спра, само защото е на Цветелина Янева и е жена на шиши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че ненавиждам Пеевски, Янева винаги я свързвам с топ проекти в музиката, някак това винаги доминира, последните години е направила едни от най-добрите парчета в жанра, най-личните ми може би, "Болка моя" още не мога да спра да я слушам, толкова е добра, така че няма как да не чакам проекта й, в миналото много певици са били с мутри, в крайна сметка ги разглеждаме винаги като певици (освен Галин може би, но той е супер нагъл). Цветелина си мълчи, не говори за него, сякаш я е срам, кой знае какво й е и на нея, не знам и кой какво й плаща, но за мен музиката й си струва. Тази седмица ще е много интересна. Започна силно, днес продължава многоооо силно с Десита, да видим нататък.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

А тая е... ? Сериозно коя е? 

Коя е тая?

преди 2 минути, devotioner каза:

А ако песента ми харесва, няма да я спра, само защото е на Цветелина Янева и е жена на шиши. 

Това е така. Имам любими песни на Кондьо. Добре, че Янева пуска само боклуци, та не се налага да ми харесва.

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:
Ако ти трябва послушна котка
недей да търсиш у нас,
сложен хибрид между кучка и котка
единствена бройка съм аз.
 

Браво, скъпа. За пореден път демонстрираш уникален вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коя е тая?

Това е така. Имам любими песни на Кондьо. Добре, че Янева пуска само боклуци, та не се налага да ми харесва.

Дето се мята на дансинга 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Born to Die каза:

Десита е това.

Ужас 😐 не я познах. Едно време дебютантките поне бяха скромни в началото, разврата им започваше в по-късен етап, а сега...

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Arwity каза:

Ужас 😐 не я познах. Едно време дебютантките поне бяха скромни в началото, разврата им започваше в по-късен етап, а сега...

Тя и Десита на снимки е започнала да си форматира лицето. Често на снимки не мога да позная, че е тя.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, devotioner каза:

Не съм съгласен. Пеевски е тумор, който трябва да бъде премахнат, да. Той, заедно с цялата му клика са за затвор, да. Но в крайна сметка Цура не е длъжна на никого. По тази логика Галена харчи за клиповете 100-те лева, които съм дал за вафли Боровец досега. А и Яневите не са случайни, няма да остане гладна. Всички чалгарки имат богати тъпкачи, които им покриват песните и клиповете. Аз слушам музика и гледам клип, не ме интересува с кого си ляга, става,  и т.н. Стига песента да ми хареса, няма проблем - нищо друго не ми влиза в работата.

Тя споделя пари с тази шайка, съответно им е съучастник, и качеството на проектите й не я извинява. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, penakavalli каза:

Смалила си е главата... Точно както правят на Галена снимките за инстаграм.

Ако диамантените льольовци си пускат песните през ден, значи в петък да очакваме Цвета и Робов.

156618_660_370.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Дуета с Малката. Сигурно го пазят за края на лятото.

Ама наистина ли има такова нещо или го разтълкувахме грешно? Аз само тук съм виждала да се споменава.

Пашев продавал ли е скоро песен на друг изпълнител, без да прикрепи някое от протежетата си към нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Arwity каза:

Ужас 😐 не я познах. Едно време дебютантките поне бяха скромни в началото, разврата им започваше в по-късен етап, а сега...

Десита всъщност е доста скромно и добро момиче. Опитва се да забавлява в крайна сметка. Когато го прави Галоша му викате шоу, а като е друга разврат... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Дуета с Малката. Сигурно го пазят за есента.

Едва ли има такъв дует. Най-много Малката ft. Преслава.

Мисля че прави песни от Ганев и Драганински, но още няма нищо готово.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Десита всъщност е доста скромно и добро момиче. Опитва се да забавлява в крайна сметка. Когато го прави Галоша му викате шоу, а като е друга разврат... 

То не е разврат, просто не й идва отвътре.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е цяло чудо, че Янева не се е превърнала в персона нон грата в чалгата заради Пеевски. Но смятам, чв можеше да бъде по обичана ако не беше с него. Доста се беше засилила с Влез и За контакти. Няма как да уважавам такъв изпълнител. Само като си представя как я тъпче свинята, и песните и ми опротивяват. Прави си проектите с парите на народа... Именно тя наложи някой от най долните практики в този жанр

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

То не е разврат, просто не й идва отвътре.

В клипове и се получава. Доста е отракана. Но, да, не и идва отвътре да е евтина и обща, което е важно за прогреса. Цяло чудо е, че има участия и то доволно пълни. Изобщо не излъчва чалга. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mr. Greshen каза:

На Малката - Тарантула няма ли да излиза утре? Изтрила е поста

Така изглежда. Даже Ивайло Колев го е изтрил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mr. Greshen каза:

На Малката - Тарантула няма ли да излиза утре? Изтрила е поста

Правилно. Къде се бута треторазядка сред всички топ имена тази седмица. 

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...