Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Правилно. Къде се бута треторазядка сред всички топ имена тази седмица. 

Четвърторазрядката Анелия вече пусна, защо и Малката да не пробва.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Правилно. Къде се бута треторазядка сред всички топ имена тази седмица. 

Ако е самостоятелна няма шанс... Особено в период, в който всеки ден излиза нова песен... 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че канала на Алфа, в който основни действащи лица са Лидия и Десита имат 2 пъти повече абонати от каналите на звездите Преслава и Емилия😁😁

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ако е самостоятелна няма шанс... Особено в период, в който всеки ден излиза нова песен... 

Е, ако е тотален хит, нищо не би й попречило. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Е, ако е тотален хит, нищо не би й попречило. 

Има певици, при които и тоталните хитове в техни ръце се превръщат флопове. Не мисля, че Коя 39 има потенциала за нещо повече. Време е да си припомни доброто старо време в Ара, когато и роднините и не искаха да я слушат! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕКСКЛУЗИВНО: Денис Теофиков с награда от "Unicef"

Връчва се за благотворителна дейност и специален принос към осигуряването на работа на възрастни граждани 

  • Haha 7
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Има певици, при които и тоталните хитове в техни ръце се превръщат флопове. Не мисля, че Коя 39 има потенциала за нещо повече. Време е да си припомни доброто старо време в Ара, когато и роднините и не искаха да я слушат! 

Всичко зависи от това как ще си изиграят картите. Не ме занимавай доста гръмна. Дори и това би й било достатъчно и сега. От Ариа насам нищо силно не е излизало, така че да не се притеснява от конкуренцията. Винаги са били супер тъпи, неуверени и нерешителнни. Ако ще в един ден да се пуснат 20 песни, няма никаква разлика - само хитовите ще се забележат. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Всичко зависи от това как ще си изиграят картите. Не ме занимавай доста гръмна. Дори и това би й било достатъчно и сега. От Ариа насам нищо силно не е излизало, така че да не се притеснява от конкуренцията. Винаги са били супер тъпи, неуверени и нерешителнни. Ако ще в един ден да се пуснат 20 песни, няма никаква разлика - само хитовите ще се забележат. 

Че Ариа пускала ли е песен. Не съм разбрал. Пак флоп... 🤣 

Не ме занимавай е нещо като Малката в Ара - единичен случай. След двата и флопа след НМЗ се опитват да ни я пробутвт като бонус към Теофика, но и неговото царство май приключва. 

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Как ще коментирате факта, че канала на Алфа, в който основни действащи лица са Лидия и Десита имат 2 пъти повече абонати от каналите на звездите Преслава и Емилия😁😁

Прост народ

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Е като ни навирахте на Галя песента беше престижно 😀

Първата и засега единствената чалга песен станала първа в абсолютно всички платформи едновременно си е престижно. Първо място в измислена класация и платформа, дето дори служителите на А1 не ползват какво да му е престижното.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса, не мога да се насиля да й викам Малката, си е доста напред, не мисля, че трябва да я отписваме, на концерта им миналата година си беше сензация и песните й масово се знаят. Въпреки че част от тях наистина са тъпи. Стана си голяма любимка на тийновете и въпреки всичко това с Малката не се оказа толкова глупаво, колкото е всъщност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Как ще коментирате факта, че канала на Алфа, в който основни действащи лица са Лидия и Десита имат 2 пъти повече абонати от каналите на звездите Преслава и Емилия😁😁

Алфа мюзик - 11 видео премиери = 123к абонати.

Емилия онлайн - 4 видео премиери (2 нови версии на стари хитове, чуждестраннен проект и дует с гърк) = 64.2к абонати.

Преслава - 1 видео премиера и 5 пълнежи от албум = 61.2к абонати.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Въпреки че ненавиждам Пеевски, Янева винаги я свързвам с топ проекти в музиката, някак това винаги доминира, последните години е направила едни от най-добрите парчета в жанра, най-личните ми може би, "Болка моя" още не мога да спра да я слушам, толкова е добра, така че няма как да не чакам проекта й, в миналото много певици са били с мутри, в крайна сметка ги разглеждаме винаги като певици (освен Галин може би, но той е супер нагъл). Цветелина си мълчи, не говори за него, сякаш я е срам, кой знае какво й е и на нея, не знам и кой какво й плаща, но за мен музиката й си струва. Тази седмица ще е много интересна. Започна силно, днес продължава многоооо силно с Десита, да видим нататък.

Аз лично колкото и да харесам дадена песен или албум, ако впоследствие разбера, че артистът зад тях е твърде проблематичен, не бих ги допуснал до себе отново напук, защото осъзнатите гадове не заслужават никакъв вид подкрепа.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Аз лично колкото и да харесам дадена песен или албум, ако впоследствие разбера, че артистът зад тях е твърде проблематичен, не бих ги допуснал до себе отново напук, защото осъзнатите гадове не заслужават никакъв вид подкрепа.

Преслава не е по-назад от Цура. Даже излагациите на Пепа са свързани лично с нея и показват какъв човек е. Но, не си се отказал от нея, нали?  Тогава защо да не слушаме супер зарибяващите песни на Цура, с силни и интересни клипове? 🤔

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

За мен е цяло чудо, че Янева не се е превърнала в персона нон грата в чалгата заради Пеевски. Но смятам, чв можеше да бъде по обичана ако не беше с него. Доста се беше засилила с Влез и За контакти. Няма как да уважавам такъв изпълнител. Само като си представя как я тъпче свинята, и песните и ми опротивяват. Прави си проектите с парите на народа... Именно тя наложи някой от най долните практики в този жанр

Че тя при Влез и За контакти си беше с него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, NazzkO каза:

А това парче колко Пауър имааааа! Даже тук изглежда доста по-добре...

 

 

Чувал съм я в турска бензиностанция. Да я обявим ли за звезда в Турция? Азо не би пропуснал възможността...

преди 9 минути, Fast каза:

Аз лично колкото и да харесам дадена песен или албум, ако впоследствие разбера, че артистът зад тях е твърде проблематичен, не бих ги допуснал до себе отново напук, защото осъзнатите гадове не заслужават никакъв вид подкрепа.

Но и Преса е обвързана с престъпници. Може да си изкарва парите честно, но в личния си живот е пълен боклук. Нали се сещаш колко животи са отнели и съсипали Бирмата и сегашният, забравих му името. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Чувал съм я в турска бензиностанция. Да я обявим ли за звезда в Турция? Азо не би пропуснал възможността...

Но и Преса е обвързана с престъпници. Може да си изкарва парите честно, но в личния си живот е пълен боклук. Нали се сещаш колко животи са отнели и съсипали Бирмата и сегашният, забравих му името. 

Паоло.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Olay каза:

Че тя при Влез и За контакти си беше с него.

Но не се знаеше така масово. Тя тепърва се забеляза тогава пт масовия слушател. Тя ако не беше с него, щеше да види Кости през крив макарон вероятно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Чувал съм я в турска бензиностанция. Да я обявим ли за звезда в Турция? Азо не би пропуснал възможността...

Но и Преса е обвързана с престъпници. Може да си изкарва парите честно, но в личния си живот е пълен боклук. Нали се сещаш колко животи са отнели и съсипали Бирмата и сегашният, забравих му името. 

Ама не ги е разплакала Преса. Той не слуша в крайна сметка Павел или Бирмата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Аз лично колкото и да харесам дадена песен или албум, ако впоследствие разбера, че артистът зад тях е твърде проблематичен, не бих ги допуснал до себе отново напук, защото осъзнатите гадове не заслужават никакъв вид подкрепа.

Както казах, има твърде много примери за такива изпълнители, една Цеца я обожавам като певица и дискография, не съм и чел какви ги е вършела, интересуват ме изключително музиката и проектите им, особено ако по някаква причина нацелват настроенията ми, а те го правят, аз ужасно държа на текстове, при Цветелина винаги са на ниво, винаги е изпипано до най-малкия детайл всичко, модерно, винаги хваща от първия път. Сега естествено, че ако е супер нагла и прекалява всичко това няма да има значение, но тя е чак плашлива на тази тема, детето не си показа веднъж, не даде интервю. Затова и аз не я свързвам с него, а и хората като цяло, в коментарите не доминират масови псувни както би се очаквало, сега все пак може да е различно, но да видим. Не я смятам за осъзната гад, честно казано по-скоро ми е жал за нея в този аспект, не мисля, че живее щастлив живот.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ама не ги е разплакала Преса. Той не слуша в крайна сметка Павел или Бирмата. 

Тя е съучастница. С нищо по-различна от

https://www.bulnews.bg/article/99651

  • Like 1
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...