Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Онази госпожа каза, че е много злобно и низко да се опитваш да отнемаш дете от майка му. Без майката на теб дори да ти направила нещо лично.

Ти искаш ли майка ти да те загуби?

Щото Емануела готово край загуби детето от една шега за жалба  в форума.

Не, не искам да ме загуби, нито аз нея, но вярвай, че доста съм спорил с нея, щото е на същото мнение като Емануела, Галин и компания.

Зайка ако не иска да се коментира каквото и да е за детето на Ема, няма да коментира и Палома, иначе си е чисто лицемерие.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Просто ми направи впечатление как цял ден раздава минуси на хора за чието мнение не би трябвало да му дреме толкова много. Относно моя минус, не става въпрос за вживяване, а за това, че аз не съм го засегнала с поста си, нито съм имала за цел да го обидя. Напротив, все още мисля, че не трябва да спира да пише заради няколко човека с различно мнение което го дразни. Кое не ми се връзва? Че му казах да не се впечатлява и връзва на мнението им и после изказах своето, което показва, че се дразня от мрънкането на изпълнителите ли? Ми човек, аз не смятам, че затворените дискотеки са чак такъв проблем. Специално изпълнителите не може да се каже, че са чак толкова засегнати. Дразнят ме хората като Галин, които до вчера казваха "стойте си вкъщи", а сега протестират. Дразни ме поведението им, което излъчва алчност. И наистина е видимо как до този момент не са показвали, че им пука за работещите хора. Сега се сетиха да ги жалят как ще си вземат заплатите. Моите изказвания бяха предимно срещу това. Включиха се цяло стадо певци да недоволстват. Знаеш, че работя в този бранш и знаеш за трудностите с които се сблъскаме, аз също недоволствам срещу много неща, но ми е лицемерно точно хора като Галин и другите да протестират. Техните възможности не са като на всеки работещ човек. Десетки публикации са изнервящи. Никъде не съм се изказвала срещу @plambata

Разводняваш всичко. Видимо се беше засегнала от минуса на Пламен. Прочети си отново коментара, той е мини есе. След като всеки има право на мнение и meleto  е дал функция минус, значи той има право да ти даде минус и да си изрази мнението. Ама му викаш - Абе какво толкова ти пука?

Ма и на теб ти пука.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ако съществува такова изобщо🤣

Тя нали миналата година му направи парти за рожденият ден с колеги - качи хиляда снимки, но снимка на детето нямаше. :D 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Тя нали миналата година му направи парти за рожденият ден с колеги - качи хиляда снимки, но снимка на детето нямаше. :D 

Петя нали беше споделила слухове, че май изобщо не го е раждала тя. Като нищо сурпгатната му майка да си го е прибрала! 😁

  • Like 1
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

От друга страна предпочитам да продължава с дуетите щото си пасват доста. Би ме изкефило да направи нещо с РУБИ.

Още е далеч от успехите зад граница на Андреа. Тя си налази и чужди фенове които я подкрепяха силно, но вече и тях загуби.

Относно Емилия, мислиш ли че Кости е достатъчно силен, за да с парите на Башур свърже един дует между Счети и Инна? Това ще е топа!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Още е далеч от успехите зад граница на Андреа. Тя си налази и чужди фенове които я подкрепяха силно, но вече и тях загуби.

Относно Емилия, мислиш ли че Кости е достатъчно силен, за да с парите на Башур свърже един дует между Счети и Инна? Това ще е топа!

В интерес на истината Андреа наистина беше направила име, нищо че така и нито един от международните и успехи да не доби мега популврност. Тя гръмна на Балканите с Хайде опа и Употребена, които тук сравнение с дригите и хитове, не се откроиха много. 

 

Инна е изпята песен. Има доста по интересни и актуални звезди. Culita Strep е голям сладур. Да му купи един Айфон и всичко е уредено. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Разводняваш всичко. Видимо се беше засегнала от минуса на Пламен. Прочети си отново коментара, той е мини есе. След като всеки има право на мнение и meleto  е дал функция минус, значи той има право да ти даде минус и да си изрази мнението. Ама му викаш - Абе какво толкова ти пука?

Ма и на теб ти пука.

 

Казах, че "няма да ревна за минуса". А "какво толкова ти пука" му го казах относно мненията заради които каза, че спира да пише. Опитах да му покажа, че не си заслужава. И да, стана ми тъпо, че той явно ме сложи в графата на тези от които се подразни, без аз да съм целяла да го засягам с коментара си. Не е проблема в минуса, а в това което изразява. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Още е далеч от успехите зад граница на Андреа. Тя си налази и чужди фенове които я подкрепяха силно, но вече и тях загуби.

Относно Емилия, мислиш ли че Кости е достатъчно силен, за да с парите на Башур свърже един дует между Счети и Инна? Това ще е топа!

Инна не е това което беше. Все още пуска по някой хит, но последните и парчета не се радват на интереса от преди години. А и тя самата вече не залага на румънски денс (почерка на Кости). По скоро той може да се опита да я набута при изпълнители тип Шаги или Кат Делуна, дето преди години са мачкали дори и в САЩ, но към днешна дата не са особено силни. 

Тая е топ.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Тя нали миналата година му направи парти за рожденият ден с колеги - качи хиляда снимки, но снимка на детето нямаше. :D 

Може би е много грозно. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не може да отнеме дете от майката освен съда. Като цяло по default майката винаги има огромно предимство. За да й го вземат значи МНОГО се е осрала. Аз преди бях на Ема на страната, но последно време показва защо съда е решил така крайно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

 

Палома значи гълъб, гълъбите серат, Палома обича дарадонки, извод - значи е Палома. Точка :D 

В моя град имаше една адвокатка на име Паломба.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сънувах, че излитам за международната космическа станция по покана на Джеф Безос. И в автобуса към мястото, от което излитах (беше розов, ако някой иска да си го представи), седяхме с тази актриса и слушахме Галин. Май ми стана смешно и се събудих и сега повече не мога да заспя :( 

Сега въпросът ми е: галин ми прави inception, то е ясно - и умишлено ми влиза в съня, но какво иска:

a) да му простя 

б) да не мога да спя и да страдам :( 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Ох, сънувах, че излитам за международната космическа станция по покана на Джеф Безос. И в автобуса към мястото, от което излитах (беше розов, ако някой иска да си го представи), седяхме с тази актриса и слушахме Галин. Май ми стана смешно и се събудих и сега повече не мога да заспя :( 

Сега въпросът ми е: галин ми прави inception, то е ясно - и умишлено ми влиза в съня, но какво иска:

a) да му простя 

б) да не мога да спя и да страдам :( 

в) Правил ти е Inception, защото е имал нужда да му забиеш вибратора. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , VulkoIsTheBest каза:

Току-що даде знак, че ти пука. Че и цял пост му посвети без да го цитираш. И емоциите ти личат в поста. Той теб не си е позволявал да те коментира персонално.

Знаех си, че някой ще го изтълкува така, но просто исках да му кажа колко е абсурдно поведението му, дори и заради това да ме набедят, че ми пука за минусите. Сигурен съм, че на него му е станало по-кофти от коментара ми отколкото на мен от неговите палци надолу. Той не просто се възползва от функция на форума, той дава минус на ВСЕКИ ЕДИН пост на хората, които не са на неговото мнение относно Короната, дори на коментари които не са свързани с Ковид. Точно това дислайкване на конвейр прави минусите още по-малко значими. Не разбирам защо е нужно - не сме съгласни с него и какво от това, защо му пука толкова? Разни хора, разни идеали.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Ох, сънувах, че излитам за международната космическа станция по покана на Джеф Безос. И в автобуса към мястото, от което излитах (беше розов, ако някой иска да си го представи), седяхме с тази актриса и слушахме Галин. Май ми стана смешно и се събудих и сега повече не мога да заспя :( 

Сега въпросът ми е: галин ми прави inception, то е ясно - и умишлено ми влиза в съня, но какво иска:

a) да му простя 

б) да не мога да спя и да страдам :( 

Явно просто има сексуално напрежение помежду ви. Трудно може да се устои на такъв расов жребец.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Знаех си, че някой ще го изтълкува така, но просто исках да му кажа колко е абсурдно поведението му, дори и заради това да ме набедят, че ми пука за минусите. Сигурен съм, че на него му е станало по-кофти от коментара ми отколкото на мен от неговите палци надолу. Той не просто се възползва от функция на форума, той дава минус на ВСЕКИ ЕДИН пост на хората, които не са на неговото мнение относно Короната, дори на коментари които не са свързани с Ковид. Точно това дислайкване на конвейр прави минусите още по-малко значими. Не разбирам защо е нужно - не сме съгласни с него и какво от това, защо му пука толкова? Разни хора, разни идеали.

Аз пък мислех, че само на мен ми ги слага и се чувствах специален. Сега разбирам, че го е правел с всички. Мръсник!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Галин обаче още си мислят, че протестите са за дискотеките...

Обаче евала, крайно време беше да се вдигнат хората, че толкова нагло и крадливо управление не е имало.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ниво на разсъждение отговарящо напълно на интелекта му... на липсата на такъв. По-скоро. Сега нагизден в живанши се жалва за сервитьори и бармани. И за това колко пари хората са дали за сватби хахахаха. Като са толкова загрижени нека използват момента и да променят опорочения бизнес модел, в който сами се вкараха. Само че няма как. Едва ли трезви нормални хора биха посетили концерт на открито на Емануела, Тони Стораро или Галин. 

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия не осъзнават, че излагацията сега заради пустата алчност ще им остане като петно за цялата кариера.

Иначе 8 години след края на Нов Фолк най-накрая имаме отново събитие което обединява чалгарите от различни фирми :D Ще бъде рай за Весо и компания :D Поне да вземат да изпеят по нещо, нали за музика говорят. "30 години Пайнер" - 11.07.2020, пред Президентството :roll1:

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...