Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, THE IIconic каза:

GSA! И Fast веднага го поправи, че била Паола!

Ами така е,. хубаво че съм аз да задавам форумските течения. Ще искам от мелето отчисления за авторско право. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Обаче Кости много е задобрял в правенето на музика и може отново да вкара свежест в попфолк музиката акожтъпите коври му дадат свобода. 

Жестоки и модерни неща прави. Дано някоя друга освен Ема се възползва от възможностите му. 

Те нямат пари гъза да си обършат, както стана ясно, ти за Кости им мелиш :D 

Току що, Stela каза:

Палома и отива в крайна сметка. Аз даже бих я нарекла Паломита. Има такива дамски превръзки. Тъкмо ще платят на Преслава за реклама. Не са от най-вървежните, но тя такива неща рекламира. 

А Фаст обича да поправя нещата. 😁

Палома значи гълъб, гълъбите серат, Палома обича дарадонки, извод - значи е Палома. Точка :D 

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

Кой го измисли това Палома? Сега всички и викаме така 😂😂

Ужасно грозно е да се бъзикате с детенце, което едва е проходило. Не съм фен на Преслава, но отдавна виждам много обидни коментари за дъщеря й и според мен доста прекалявате.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Това са пълни глупости. 

По тази логика “Болка моя” е хита на 2019 само защото се показва много и прави най-много гледания ли?

 

Акула е с 2 клипчета и прави между 25 и 30 ка всеки ден. До няколко месеца вероятно ще задмине и Добре ли си. 

Болка моя е втория най голям самостоятелен хит след Пиян за изминалата година. Дори чалгаджийките го посочиха за една от най любимите им пвсни, а всички знаем, че повечето обожават Галена. 

Не си прав, Ники. Когато Галена се задържи дълго в тази класация, го използваш като аргумент, че е с най големия хит, а като е някоя друга едва ли не го отдаваш на това, че се показвала песента. Показват се песни в страничната лента, които все още се слушат. Гашена си имаше силна година през 2019, но нито бе най категорична за най голям хит, нито за най самостоятелен. Какво ще ти стане да признаеш, че Акула и Тръгвай си са по успешни от Добре ли си, а Пиян и Болка моя от Паника? Света не свършва. А и тази година Галя няма конкуренция и вероятно ще е и с най голям самостоятелен и с най голям дуетвн хит. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Те нямат пари гъза да си обършат, както стана ясно, ти за Кости им мелиш :D 

Палома значи гълъб, гълъбите серат, Палома обича дарадонки, извод - значи е Палома. Точка :D 

Тоалетна хартия. :D http://www.paloma.si/en/imagelib/product-listing2/default/paloma/catalogue/toilet-paper/ex_soft_16_pack.jpg

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Обаче Кости много е задобрял в правенето на музика и може отново да вкара свежест в попфолк музиката акожтъпите коври му дадат свобода. 

Жестоки и модерни неща прави. Дано някоя друга освен Ема се възползва от възможностите му. 

Кости и 2018 имаше тази супер свежа песен,  за бг пазара излезе Маракеш. Сега при тази пандемия и следователно шо-малко участия, да експериментират с него освен Емилия, могат да си го позволят само Галена и Цура, които едва ли ще се върнат при него в скоро време.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Ужасно грозно е да се бъзикате с детенце, което едва е проходило. Не съм фен на Преслава, но отдавна виждам много обидни коментари за дъщеря й и според мен доста прекалявате.

Аз пък мисля, че по-скоро й симпатизираме, но го обръщаме на смях. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Те нямат пари гъза да си обършат, както стана ясно, ти за Кости им мелиш :D 

Палома значи гълъб, гълъбите серат, Палома обича дарадонки, извод - значи е Палома. Точка :D 

Галя, Ема, Цура и Мара не ги бърка... 😁

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Обаче на това Пломбата хич не му е лесно - уж му се живееше, пък кисне в Рамания цял ден да дислайква постове.:1000(10):И без карантина си е затворен във форума - явно това смята за пълноценен живот момчето. Не, че на някой му пука за неговите червени палчета, само дето си губи времето. Жал ми е.

Току-що даде знак, че ти пука. Че и цял пост му посвети без да го цитираш. И емоциите ти личат в поста. Той теб не си е позволявал да те коментира персонално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Кости и 2018 имаше тази супер свежа песен,  за бг пазара излезе Маракеш. Сега при тази пандемия и следователно шо-малко участия, да експериментират с него освен Емилия, могат да си го позволят само Галена и Цура, които едва ли ще се върнат при него в скоро време.

 

Галена след като направи супер различната Хавана Тропикана, и се чудя как се е съгласила да изпее баналната до болка Маракеш. 

Но според мен повлияни/подразнени от успеха на Ема, и двете ще извадят неща от Кости в следващата една година. Представи си трио Галена, Мс Стоян и Кости. Дали няма да взривят Балканите и джалета😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз пък мисля, че по-скоро й симпатизираме, но го обръщаме на смях. 

Както и да го наречеш, не е редно. Майката е известна, можем да я правим и на маймуна, тя си е избрала този път в живота, ама децата просто не бива да се забъркват в такива неща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

@plambata

Няма да ревна за твоя минус, но прекаляваш. Цял ден си тук от сутринта и цъкаш минуси. Пандемията до там ли те доведе? Винаги съм те харесвала като потребител, уважавам това, че пишеше смислени и хубави постове, но сега не си прав. И не говоря за мнението, което изрази за вируса, а за това, че прекалено се вживяваш в това на другите, което е различно. Какво толкова ти пука? Вникваш ли изобщо в това, което аз написах? Аз не съм спирала да излизам, не съм се уплашила и да се затворя вкъщи от страх, но колкото мога се пазя с елементарни мерки. Себе си и близките си. Не приемам прекалената психоза, но не мога и да приема прекаленото мрънкане. Никой няма да умре без дискотеки. Има и други начини да се забавлявате. Какво искаш да кажеш, че Галин и останалите спамери ще легнат гладни ли? В държавата нещата са зле не от вчера и не заради вируса. Това просто е пореден проблем. Защо въпросните не бяха загрижени какво ще ядат хората и как ще си плащат сметките преди пандемията? 

 

А на теб какво толкова ти пука, че се вживяваш за някакъв минус?

Ти чуваш ли изобщо какво изповядваш? И даваш ли си сметка, че нещата не ти се връзват. Сега и аз ще ти дам един минус. Ма да не ти пука. ;)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Акула е с 2 клипчета и прави между 25 и 30 ка всеки ден. До няколко месеца вероятно ще задмине и Добре ли си. 

Болка моя е втория най голям самостоятелен хит след Пиян за изминалата година. Дори чалгаджийките го посочиха за една от най любимите им пвсни, а всички знаем, че повечето обожават Галена. 

Не си прав, Ники. Когато Галена се задържи дълго в тази класация, го използваш като аргумент, че е с най големия хит, а като е някоя друга едва ли не го отдаваш на това, че се показвала песента. Показват се песни в страничната лента, които все още се слушат. Гашена си имаше силна година през 2019, но нито бе най категорична за най голям хит, нито за най самостоятелен. Какво ще ти стане да признаеш, че Акула и Тръгвай си са по успешни от Добре ли си, а Пиян и Болка моя от Паника? Света не свършва. А и тази година Галя няма конкуренция и вероятно ще е и с най голям самостоятелен и с най голям дуетвн хит. 

Ами нека прави. То към днешна дата “С тебе или с никой” прави много повече гледания от истинските хитове на 2015, но и в топ 10 не влиза.

Няма как да го призная след като не е истина. Добре ли си, Пиян и Тръгвай си са трите най-големи хитове (и трите са горе-долу на едно ниво) и главно тези три въртят по дискотеките към днешна дата.

Да, Пиян е по-успешна от Паника, но не мисля, че “Паника” отстъпва по някакъв начин на “Болка моя”, която направи повечето си гледания от “показване”.

Но не ангажирам никого с това мнение, всеки може да мисли каквото иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

Както и да го наречеш, не е редно. Майката е известна, можем да я правим и на маймуна, тя си е избрала този път в живота, ама децата просто не бива да се забъркват в такива неща. 

Е, след като ни я навира постоянно у суратите, значи ни подканва да коментираме. Защо не сме коментирали Ивон и други като бебета.

Симона на Глория я спукваха от ебавки у форума на Планета, че е дебела. Болеше я шкембето за коментарите. Порасна си хубава мома. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Галена след като направи супер различната Хавана Тропикана, и се чудя как се е съгласила да изпее баналната до болка Маракеш. 

Но според мен повлияни/подразнени от успеха на Ема, и двете ще извадят неща от Кости в следващата една година. Представи си трио Галена, Мс Стоян и Кости. Дали няма да взривят Балканите и джалета😁

Интересно ще е дали някоя румънска звезда няма да поиска да работи с Емилия след успеха на ''Джале''. Всъщност и ''Адреналина'' се развива предимно тази година, а ''Харем'' продължава да си трупа активно гледания. На шега на майтап трите проекти на Емилия от Кости вече минават 60 милиона гледания. 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че и в трите проекти не е като водещ изпълнител и като цяло за успеха. Може би за Джале заслугите бяха нейни, но сега тоя Jador съвсем й открадна славата с ремикса. Иска ми се Кости да й направи готино самостоятелно парче с латино звучене и парите коиро хвърля за дуетните половинки относно промото в България, да ги дава за да я пускат по радиата из Испания и латино държавите. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, fearless` каза:

Ужасно грозно е да се бъзикате с детенце, което едва е проходило. Не съм фен на Преслава, но отдавна виждам много обидни коментари за дъщеря й и според мен доста прекалявате.

Реално никой не мисли зло на детето. Освен това децата ги пазят специални сили до една определена възраст. Целият негативизъм идва от майката.

И друго важно нещо: Който не желае детето му да е обект на публично достояние, не прави детето си обект на публично достояние.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, VulkoIsTheBest каза:

Патаран вика. 🤣

Там е работата,  че Патаран дори и да не ходи на участия, се снима със Савекс и не й дреме. Обикаля по форумите да краде идеи и й дреме на гъза.

Вчера обаче видяхме Палома да я бие. Тя Паломка ща опрай теби. Мен тя ми е любимка.  🥰

Хич не я харесвам Паола. Не можа да има някой красив баща. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Само че и в трите проекти не е като водещ изпълнител и като цяло за успеха. Може би за Джале заслугите бяха нейни, но сега тоя Jador съвсем й открадна славата с ремикса. Иска ми се Кости да й направи готино самостоятелно парче с латино звучене и парите коиро хвърля за дуетните половинки относно промото в България, да ги дава за да я пускат по радиата из Испания и латино държавите. 

За ''Харем'' съм абсолютно съгласен, че интереса си се дължи предимно заради Едуард Мая или по-скоро саунда на песента. Отделно Емилия там участва само с вокали и в клипа.

За ''Adrenalina'' не мога да се съглася. Мисля, че песента е успешна просто защото е добра. Ясно е, че Емилия тогава (всъщност донякъде и сега) беше никоя в Румъния, но същото се отнася и за Джей Мали. Самия Кости тогава също беше в лека дупка ако съдим по проектите му преди този трак и именно с него захваща тази вълна, която в момента доста се котира в Румъния.

За ''Джале'' абсолютно същото. Нито Додо е голяма звезда, нито нищо. Нека не забравяме, че преди 'Jale' песента си имаше над 18-19 милиона и те са благодарение на факта, че песента е зарибяваща. Сега определено Jador се води главния виновник песента да става все и все по-популярна, но отново си опира до самото парче защото момчето има и други песни и не изглежда другите за седмица да са имали над 9 милиона гледания. 

Просто Кости и Емилия (тъй като тя си е избрала песента) са добър тандем и правят топ парчета. И мисля, че ако пусне нещо самостоятелно в началото няма да гръмне, дори ще върви слабо, но постепенно ще се развие като ''Джале''. От друга страна предпочитам да продължава с дуетите щото си пасват доста. Би ме изкефило да направи нещо с РУБИ.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Хич не я харесвам Паола. Не можа да има някой красив баща. 

Извинете, това същата госпожа която само преди няколко часа каза "защо намесвате и коментирате децата" ли е?🤭

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Извинете, това същата госпожа която само преди няколко часа каза "защо намесвате и коментирате децата" ли е?🤭

Онази госпожа каза, че е много злобно и низко да се опитваш да отнемаш дете от майка му. Без майката на теб дори да ти направила нещо лично.

Ти искаш ли майка ти да те загуби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

А на теб какво толкова ти пука, че се вживяваш за някакъв минус?

Ти чуваш ли изобщо какво изповядваш? И даваш ли си сметка, че нещата не ти се връзват. Сега и аз ще ти дам един минус. Ма да не ти пука. ;)

Просто ми направи впечатление как цял ден раздава минуси на хора за чието мнение не би трябвало да му дреме толкова много. Относно моя минус, не става въпрос за вживяване, а за това, че аз не съм го засегнала с поста си, нито съм имала за цел да го обидя. Напротив, все още мисля, че не трябва да спира да пише заради няколко човека с различно мнение което го дразни. Кое не ми се връзва? Че му казах да не се впечатлява и връзва на мнението им и после изказах своето, което показва, че се дразня от мрънкането на изпълнителите ли? Ми човек, аз не смятам, че затворените дискотеки са чак такъв проблем. Специално изпълнителите не може да се каже, че са чак толкова засегнати. Дразнят ме хората като Галин, които до вчера казваха "стойте си вкъщи", а сега протестират. Дразни ме поведението им, което излъчва алчност. И наистина е видимо как до този момент не са показвали, че им пука за работещите хора. Сега се сетиха да ги жалят как ще си вземат заплатите. Моите изказвания бяха предимно срещу това. Включиха се цяло стадо певци да недоволстват. Знаеш, че работя в този бранш и знаеш за трудностите с които се сблъскаме, аз също недоволствам срещу много неща, но ми е лицемерно точно хора като Галин и другите да протестират. Техните възможности не са като на всеки работещ човек. Десетки публикации са изнервящи. Никъде не съм се изказвала срещу @plambata

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Интересно ще е дали някоя румънска звезда няма да поиска да работи с Емилия след успеха на ''Джале''. Всъщност и ''Адреналина'' се развива предимно тази година, а ''Харем'' продължава да си трупа активно гледания. На шега на майтап трите проекти на Емилия от Кости вече минават 60 милиона гледания. 

 

Няма какво да се лъжем. Успеха на Емилия се дължи на песните на Кости и парите на Башур. Поне 4-5 проекта с участието на Кости в момента са на върхът. Да, Емилия в момента постига много за бг фолк изпълнител, но не виждаш ли, че грам не я отразявят в коментарите. Някак дори в успешен мега хит остава незабелязана като име. В дуета на Галя и Миле стотици коментари от чужденци бяха за Галена. Тук силна е песента. Съмнявам се Емилия да се наложи като бранд на Балканите. Дори езици не знае. Всеки един артист искащ развитие извън бг, поне с английския трябва да е на ти. Но факт е, че Башурчо я пласира много добре и по тукашните медии и по румънските такива. Та тя откакто е с него видя такова медийно внимание, каквото не беше за цялата си кариера...и все пак факт е, че успя да разбие и Андреа и Азис с хит извън пределите на България. Да видим какво ще предложи по на там и как ще се стекат нещата. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...