Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Dominatora каза:

Аз въопще се обърках коя е Диона и коя Емануела с еднакви прически са!

Аз познах само Бони. А Галин е заприличал на Азис. 

И какво значи "без звездния си статус"!? 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, ще се видят по национална телевизия, вече няма да завиждат толкова много на Луна, Фики и Камелия.

А Галфон защо си държи маската под брадата, че да наплюе репортерката и да я зарази с 50-те си болести. 

  • Haha 7
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе как се бутат само като луди, за кой да говори. Емануела и Рокса колко злобно погледнаха Теди като им се намеси от нищото. Пълни селяни, не могат да се траят и 10мин. Ще ми протестират те.

  • Like 2
  • Haha 7
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Иначе как се бутат само като луди, за кой да говори. Емануела и Рокса колко злобно погледнаха Теди като им се намеси от нищото. Пълни селяни, не могат да се траят и 10мин. Ще ми протестират те.

Теда да им бе набила шамари пред камерата. Щеше да стане номер 1 в държавата одма! Пропуснат шанс. 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

9705D32C-403D-49F2-A82C-22D3C77464C0.png

And?

Никой не ги чете тези сайтове, щом и ние не сме ги видяли, ама Прес ако не се направи на голямата приятелка, няма да може да спим. Дано не са се сдобрили.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, Danger. каза:

Бях на “протеста” за няколко минути и чалга звездите се разхождаха все едно са на разходка. Явно са отишли за тв интервюта малко.

Че то по начало протестът не е за дискотеките. Ще му накривят несъществуващия калпак на Бойко, че 5-ма жалки чалгаджии са някъде из тълпата. И аз почвам да си мисля, че просто си правят ПР, а не се опитват наистина да постигнат нещо.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гледаме ли чалгаджийска сган довечера по новините? И очакваме ли обществени реакции как хората протестират за ново правителство, а те решили, че някой го ебе за затворените клубове? 

  • Like 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Бях на “протеста” за няколко минути и чалга звездите се разхождаха все едно са на разходка. Явно са отишли за тв интервюта малко.

Друго ли очакваше? Така само разводняват протеста с глупостите си. Малцинство сред хора, отишли за по-сериозни неща

 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DrAkO каза:

Рена защо не е на протеста? Това беше чудесен повод да си облече официалния анцуг и да се види с Емануела!

 

И обиците, и токчетата 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

9705D32C-403D-49F2-A82C-22D3C77464C0.png

Може би сдобряването на двете приятелки не е далеч ❤️ Сеир да има :D Иначе ясно си личи как Преса е станала много раздразнителна и лесно обидчива относно писаниците за нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ще гледаме ли чалгаджийска сган довечера по новините? И очакваме ли обществени реакции как хората протестират за ново правителство, а те решили, че някой го ебе за затворените клубове? 

Дано да не ги излъчат. Жалко е. Срамно е. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...