Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, asylum каза:

Да бе участвувал с това на Флопвизия :D

Забравих я, но и без това нямаше да я оцените. 

Сега съм с скандалната Юнона и ако не мина мога свободно да ви напсувам и да изкрещя "абе алооо" както само тя го може!

Screenshot-20200710-213637-Facebook.jpg

Какви магии я гонят тая🤣🤣🤣

  • Haha 5
  • Love 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Donatella каза:

Алоооу каква работа МА? Ти още нямаш 18!

 

Screenshot_20200710-221520_Instagram.jpg

Я па тая - залягай над учебниците и трай! :D Даже ще й се отрази положително на образованието забраната да курвее по нощите.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Я па тая - залягай над учебниците и трай! :D Даже ще й се отрази положително на образованието забраната да курвее по нощите.

Тя па щото ще се трогне и ще отвори книга :D

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Я па тая - залягай над учебниците и трай! :D Даже ще й се отрази положително на образованието забраната да курвее по нощите.

100% Галин я е накарал да пуска постове. Не ми се вярва да се интересува чак толкова. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Забравих я, но и без това нямаше да я оцените. 

Сега съм с скандалната Юнона и ако не мина мога свободно да ви напсувам и да изкрещя "абе алооо" както само тя го може!

Screenshot-20200710-213637-Facebook.jpg

Какви магии я гонят тая🤣🤣🤣

Тая пък вика Маги да я спасява, хептен изперка...

92039398_10158439317372859_3197372782711

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обаче как опипва почвата. Голяма прикрита  хиена. Изглежда, че иска да изрази мнение, но я е страх да не изяде поредната доза хейт и първо проверява в коя посока духа вятъра. 😂

  • Like 5
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Преслава обаче как опипва почвата. Голяма прикрита  хиена. Изглежда, че иска да изрази мнение, но я е страх да не изяде поредната доза хейт и първо проверява в коя посока духа вятъра. 😂

И аз туй написах. Не е късно да изтрие поста. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

Пламене, луд ли си? Какво им обръщаш внимание? 🤣

Защо изобщо допускаш тяхната гледна точка да те изнерви. Седи стой и им се смей. Айде, браточка, сипи нещо и наздраве, пък който си му харесва - да седи затворен, където си му харесва.

Айде поздрав с твоя любима певица:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога мина една година от този невероятен трак ...

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

@plambata аз напълно те подкрепям както и всички изпълнители, които протестират. Евала на Емануела, Галин, Рени и останлите, че не си мълчат. Браво на Емануела, че ще отиде на протеста. Много харесвам такива дето не си мълчат, а казват какво мислят и не се страхуват, че някой нещо ще им каже и не се крият като мишики, а имат свое мнение. Трябвао още техни колеги да ги последват. Какво ще постригнем като седим затоврени, кой ще ни плаща сметите, а? Патаран ли? Много е лесно да се каже да не се работи и да се пазим, да си седим вкъщи. Който иска както иска да се пази. Негово право и на негова отговроност си е. Ама да ни спират живота, не мерси. Дано всички се вдигнат на бунт!

Патаран вика. 🤣

Там е работата,  че Патаран дори и да не ходи на участия, се снима със Савекс и не й дреме. Обикаля по форумите да краде идеи и й дреме на гъза.

Вчера обаче видяхме Палома да я бие. Тя Паломка ща опрай теби. Мен тя ми е любимка.  🥰

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Slavi каза:

Много от изпълнителите не твърдят, че няма вирус и че всичко е конспирация. И много от от думите им имат резон. В предвид това какви данъци плаща този беанш годишно, най малко държавата е длъжна да им осигури някакви минимални ако щеш доходи. Пак идва момента, в който само България не обезщетява работниците от няколко сектора, а много държави плащат от 60 до 80% ма заплатите по врвме на извънредно положение. И да, добре е че клубовете затвприха, но давате ли си сметка колко неща са отворени и могат да бъдат причина за нови огнища? 

 

Много правилно.

И недоумявам как човек, който вдига най-голяма врява и праща постове до ДАНС да ги приквали на разпити, онзи ден най-ефирно си казва "Ами даа, ние сега бяхме на ресторант, много яко беше"

Ама дикостеките НЕ. ДОЛУ ДИСКОТЕКИТЕ!

Няма такъв фалш и липса на адекватност.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

А пък това да  искаш да  отнемеш детето на Емануела с какво право? Какви хора сте да се бъркате в живота на Емануела? Нещо важия живот ли е засегнала? Аз съм изумена просто. Който прави лошо, после му се връща стократно. Господ гледа отгоре. Не знам от какво сте изтъкани просто, откъде тази злоба. Ама иначе ходите на дискотеки, а плюете изпълнителите. 

Не посягай на чуждо. За да не посегне някой на твоето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Оказва се, че Акула не само, че бе по голям хит, но и се задържа по дълги време актуална.

Това са пълни глупости. 

По тази логика “Болка моя” е хита на 2019 само защото се показва много и прави най-много гледания ли?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Кости много е задобрял в правенето на музика и може отново да вкара свежест в попфолк музиката акожтъпите коври му дадат свобода. 

Жестоки и модерни неща прави. Дано някоя друга освен Ема се възползва от възможностите му. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

GSA! И Fast веднага го поправи, че била Паола!

Палома и отива в крайна сметка. Аз даже бих я нарекла Паломита. Има такива дамски превръзки. Тъкмо ще платят на Преслава за реклама. Не са от най-вървежните, но тя такива неща рекламира. 

А Фаст обича да поправя нещата. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...