Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

Гергана, тоест Токича, отдавна поде инициативата с кавъри на песни на колежки, при това авторски, хаха

 

20 години се чудя тази песен на Гера откъде ми е толкова позната....thanks...

  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, видяхте ли, че накрая на ''Тарикат'' са сложили песента на Лидия, но не на Десита? Бахти боклука е Галин. Уви колкото и да бутат хитлерпоклонничката се вижда, че самостоятелен хит няма да види. Лигла!

  • Like 2
  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, която заслужаваше да бъде топ хита на лято 2016 

 

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, foxy_vd каза:

15 години чакам тази чалгарска тишина. :girl_in_love:

Най-после троловете са сломени!

:clap:

Следващите 15 ще се радваш ей така Кама да ти пее чужди песни, че да има как да се дуеш поне до пенсия!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Песен, която заслужаваше да бъде топ хита на лято 2016 

 

Абсолютно, страшна песен! Заслужаваше много повече, но тогава още беше трудно извън Пайнер. Сега, ако я беше пуснала, щеше да е по-голям хит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

А не "Няма да ти пиша"!

Лято 2016 има поне 5 по-големи хита от това парче.😂

ПС, Вертолета, Гот ми е, Фараона, Не ме засл...

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Следващите 15 ще се радваш ей така Кама да ти пее чужди песни, че да има как да се дуеш поне до пенсия!

Изключително доволен съм, че натрих наглото вирнато носле, точно на такива като теб. :g2:

Обекал ти бях нахално детенце този резултат преди доста години и се радвам, че дойде Видов ден и за теб. Дерзай, Кама няма стигане! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

Следващите 15 ще се радваш ей така Кама да ти пее чужди песни, че да има как да се дуеш поне до пенсия!

Изключително доволен съм, че натрих наглото вирнато носле, точно на такива като теб. :g2:

Обещал ти бях нахално детенце този резултат преди доста години и се радвам, че дойде Видов ден и за теб. Дерзай, Кама няма стигане! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Казах го с ирония

Знам, знам, просто си припомних какво дъно беше Преси 2016 с Ин контрол, Чупливата и Без теб.🤣

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Изключително доволен съм, че натрих наглото вирнато носле, точно на такива като теб. :g2:

Обекал ти бях нахално детенце този резултат преди доста години и се радвам, че дойде Видов ден и за теб. Дерзай, Кама няма стигане! 

 

Леееко, леееко че не мога да ти насмогна на пяната от устата!  :D 

 

Всеки със собствения си лош вкус, Фоксе, ти не правиш изключение - за теб Видов ден е Кама да окепази една страхотна чужда песен от 1998 -  със здраве си го празнувай!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, omline каза:

Леееко, леееко че не мога да ти насмогна на пяната от устата!  :D 

 

Всеки със собствения си лош вкус, Фоксе, ти не правиш изключение - за теб Видов ден е Кама да окепази една страхотна чужда песен от 1998 -  със здраве си го празнувай!

Годитата е 2020 и всички се равняват по Кама. Има 5 (ПЕТ) месеца в национален ефир. В най-гледаното риалити. Вдигна хонорара на 6000 и това д'зверска стагнация и пак е с над 10 участия на месец. Песента е брутарен хит и само предубедени тролове като теб се правят на недоразбрали. 

Пайнер нямат никакви права над нейната продукция от месец насам и е волна като птичка. Всичко което каза за пенсионера и срещу което над 10 години неадекватници скачаха се оказа самата истита. Масовото напускане на Пайнер потвърждава всичко изречено от нея в предните 15 години. Това е, безапелационен резултат. Нищо не може да го помрачи. Дори дребните тролове.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, foxy_vd каза:

 

От години сме наясно, че на света няма толкова дезинфектанти, за да бъдат поляти всички Камини постижения. Аз на твое място бих си отворил един малък безалкохолен Бекс в нейна чест днес.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, големи "мъже" се дърлят за некви чалга певици. Не дават дума да се каже. И то са го приели за каузата на живота си. Амин, иначе на баба Кама новата сега я пуснаха в механата под нас. Помолете я да ви метне по една от нейните стари дамски чанти, повечето от вас може да ги поносят и после да изкарат заплатата си за половин месец. 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

ОМГ, големи "мъже" се дърлят за некви чалга певици. Не дават дума да се каже. И то са го приели за каузата на живота си. Амин, иначе на баба Кама новата сега я пуснаха в механата под нас. Помолете я да ви метне по една от нейните стари дамски чанти, повечето от вас може да ги поносят и после да изкарат заплатата си за половин месец. 

😂😂😂😂 поне се случва веднъж е годината, като Камелия реши да подари невероятния си глас на най-големите ценители на музиката, феновете ѝ.

 

тва е по-добро

 

И тя не пее милата, но поне по-добре ѝ обработват гласеца...

 

  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава, Мария и Малина са "разкарани" от каталога с изпълнители в сайта на "Пайнер". По телевизията обаче продължават да им въртят самостоятелни песни и тази вечер (поне).

В сайта присъстват обаче Соня Немска и Карлос, които нямат песен повече година, както и Мария Петрова, последната песен на която е сигурно от преди 4-5 години. Там е даже и Денис, който си качва последните неща в негов си канал и няма ротация на новите песни по "Планета".

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...