Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , retr0 каза:

Десита е много готина, но си личи, че този стил не й е по мерак. Всеки път когато я гледам в клип имам чувството, че родителите й са отвлечени и условието да ги види отново е да се прави на чалгарка. Просто всичко сякаш е насила, докато в “Мусала” си беше на място и това си личи. Трябваше да си запази амплоато на модерна тийн-идолка тип Дара. 
Лидия от друга страна обаче все едно е създадена за обеми, садо-мазо визии и високи токове под звуците на синтезатори, много й ходи евтинията!

Точно това ме отблъсква в Десита явно - не се чувства на мястото си, а прави много от нещата по задължение. Струва ми се нормално кротко момиче, което дори не избухва на тая музика. Докато Лидия си е родена за чалгата, тя затова се буташе по какви ли не шоута и не изгряваше и изведнъж изпя "Няма да ми мине" и стана звезда за ден.

преди 2 часа , -A. каза:

Докато Галин и е продуцент това няма как да се случи. И аз мисля, че Десита композира добре чалга песни, но това не е нейния стил. Гласа и не пасва на този тип музика. Много повече ще и ходят проекти тип ''Дарби'', но Галин освен Деян Асенов нищо друго не приема. Не от всеки човек става продуцент. Дори Станислава (пр на Галин или нещо подобно) в някакви чатове беше говорила глупости за Десита и че едва ли не от нея нищо няма да стане. :D 

Да къса договора с Алфа и да почва самостоятелно с поп и някоя друга чалгия.

Не е точно така. Станислава вече не е ПР на Галин, говореше като човек  от неговия кръг. Думите й бяха, че Лидия от малка слуша поп-фолк и пее и е нормално да се справя по-добре. Десита е почнала да пее скоро, чалга е прослушала още по-скоро и се е занимавала само с пиано. Няма опит и това личи. Никога не е казвала, че нищо няма да стане от нея, а че й трябва повече време. Дори коментарите й бяха леко жлъчни към Лидия, не и към Десита.

преди 1 час, Olay каза:

KRISKO & GALENA - KRASIVI LAJI / КРАСИВИ ЛЪЖИ
293 509 показвания

18 495 харесвания
916 нехаресвания

1164 коментара

...следват коментари как на Преслава канала бил развит, а този на Криско - не.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Ядките в клипа са позиционирани с цел реклама. Вижда се марката. Ясно е, че са спонсори. То остана и цената да сложат в клипа. Може би аз не се изказах съвсем правилно. Може ли някой да оспори, че Галоша рекламира Самсунг Галакси Флип? Не. Защото в доста постове в инстаграм участват и в снимката, и в поста към снимката. Не виждаме обаче подобна тенденция при брандовете парцалки. Ако ги рекламираше, щеше да ги спомене най малко като бранд. Някъде в клипа става ли ясно коя рокля чий бранд е? Не. От там всички предположения, че е с цел реклама отпадат. 

Никой не е казал, че трябва да се чувства виновна или гузна, че може да си ги позволи. Въпроса е, че една чаат от феновете и обясняват, че изкарва повече от колкото влага, а реално само дрехите и от един клип струват повече от колкото изкарва с 3 участия седмично за поне няколко месеца. Просто няма смисъл да се спекулира и да се неглижира темата... 

Никой няма да разбере това което искаш да кажеш: а то е, че няма лошо, че има тези неща. Въпроса е, че не може да си ги позволи без връзки и пари. И това е така. Накратко козано:

1. Галена беше една от тия дето се изтрепаха да се снимат с Плейн, че даже и клип снима там. Тва ако не е лозунг: аз съм най - пош, здраве му кажи.
2. Снима най - успешната марка телефони в света.
3. Нон стоп е в скъпи парцали и то топ тенденции в момента.

Не знам какъв трябва да си за да отичаш очевидното. И естествено, че мъжа й, Добромир и куп спонсори спомагат затова, но без тях тя сама не може да финансира всичките тези неща + най - добрите камери, филтри, агенции за видео обработка, които работят само за нея. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Да, гордеем се с нея! 

С третата официална кувретина на Йордан Динев? :sneaky2: От ония конкурси на Playboy я бяха намерили, нали? Нещо "Плеймейт" или там както го наричат кастингът за нови златотърсачки....

Глория от 2008 ми се види по-добре при Динев от тази натегачка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, само аз и @xroflx9 ли останахме необладани от това генг бенг девойче Ариа. А само до преди месец хейт коментарите ми срещу нея събираха по 10 лайка🤕

И сам войнът е войн! 

  • Haha 7
  • Angry 1
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тази е точно като Андра. Едно време го питат Митко "Пайнера": - Добре бе човек, за какво го взе това русото? Не видиш ли, че няколко месеца опитваме и не става за певица? А Митака рекъл: - Може, но вижте как изглежда! Щя е продавам само с клипове и след 2 години ще си говорим пак.

Култово, помня го все едно вчера беше 2006 година. :1000(6):В тази връзка сега се сетих кога Глория беше с Динев. Беше снимала "Сезони" в един нов негов хотел.

 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Боже само аз и @xroflx9 ли не сме обладани от това генг бенг девойче Ариа. А само до преди месец хейт коментарите ми срещу нея събираха по 10 лайка🤕

И сам войнът е войн! 

Ще им простим. Никога не е късно да станеш Ариа фен. Аз я забелязах още от този невероятен и страшно недооценен проект!

 

  • Like 2
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ще им простим. Никога не е късно да станеш Ариа фен. Аз я забелязах още от този невероятен и страшно недооценен проект!

Проект? Невероятен? Страшно недооценен? :dizzy:

Някакво новаторство е да скубе мъжете за косите и да прикляка до дувар в мазето на Пайнер? :da:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Ще им простим. Никога не е късно да станеш Ариа фен. Аз я забелязах още от този невероятен и страшно недооценен проект!

 

А аз още от самото начало!

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото ако Ариа беше дебютирала преди 2-3 години, когато нямаше никакви нови млади изпълнители, имаше голям шанс да постигне едно високо ниво защото има нюх за песни. Обективно погледнато ''Класа'' е едно от най-силните чалга предложения в последно време. Ако беше в изпълнение на Галена, Преслава или някоя по-хитова, щеше да е хита на годината. И все пак сега може да постигне едно средно ниво, което също не е малко.

  • Like 5
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Боже само аз и @xroflx9 ли не сме обладани от това генг бенг девойче Ариа. А само до преди месец хейт коментарите ми срещу нея събираха по 10 лайка🤕

И сам войнът е войн! 

Ако продължаваш да не ми отговаряш във Вайбър и аз ще й стана фен!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...