Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Screenshot-20200621-222314-Instagram.jpg

За дует с Атанас Колев се беше заговорило още 2018. Той беше ходил и на няколко нейни участия и следва само нея от чалгата в инста.

 

  • Like 1
  • Wow 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Андреа ни оправи деня с изпълнението на "Казваш, че ме обичаш", а сега нека Гери-Никол ни оправи за седмица напред!

https://streamable.com/dgbqz9

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди след последните акустични версии на хитовете си ми е новия любимец, звучат уникално така. Галя я искам с нещо като "Кой" с него и ще пръсне всичко, като цяло чалгата доста мачка последните 2 месеца. Обаче този Атанас ми е малко изпята песен, Криско, нека им помогне, ако иска, пак опряха до поп фолка.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , plambata каза:

Измежду снимките на новата хитачка с Криско, Галс ви поздравява за началото на лятото и флопа на Прес.

Снимка на Галена.

После защо на faceapp излизат като цигани. Вижте я каква е мътна. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gerganafen каза:

Ако Десита се беше кръстила Трета Десислава, можеше и да има успех. Ама не - фешън име, латиница, не знам си какво. Нека й е!

Как трета? Четвърта поне. Джина Стоева къде я забрави?

"Ама какво си позволява тази? Не стига, че е първо Десислава, после се преименува на ДжИна, че и СТОЕВА?!"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Чака е съдбата на Деса от миналогодишния и концерт с Драгана Миркович... Дори може би по тежка🤣

Публиката в Козлодуй е ужасна. Прекланя се само пред сръбски идоли... 

Все пак това е най-изостаналият край във всяко едно отношение. Неслучайно им викат Резерват. 

Но и виж както винаги българската страна е представена втора, снимката е надолу и т.н. Дупедаването (и то на когото не трябва) е национална черта.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

Screenshot-20200621-222314-Instagram.jpg

За дует с Атанас Колев се беше заговорило още 2018. Той беше ходил и на няколко нейни участия и следва само нея от чалгата в инста.

 

Ужас. Единствено ме вълнува дуетът с Меди и това очаквам да е голяма бомба.

Криско до вчера на Галена й продаваше безбожно скъпите еднодневки, а сега изведнъж като няма хит от цяла година - информация за дует? Защо не пуснаха дуета в пиковия период на Криско, а не сега? За Атанас Колев важи същото. Комерсиалния поп мина и замина и това явно не им отърва.

 

Гери-Никол и тя не знам какво още се мъчи, да пусне една песен от Ганев и да си избухва чалгарката в нея.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

Защо вече пети пореден ден Галена я няма в попнейбъл? Пети ден класацията е прецакана. Хората те питат какво става, нито отговаряш, нито проблема се оправя. В същото време за да можем да виждаме гледанията има хиляда изисквания. Добре, че пари не си почнал да искаш ...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Jouey каза:

Утре ще пуснат. Винаги правят така с петъчни премиери.

Много професионално. В 2020 година най-трудното е да напишеш публикация по-рано и да я настроиш да се публикува сама в часа/деня на премиерата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Много професионално. В 2020 година най-трудното е да напишеш публикация по-рано и да я настроиш да се публикува сама в часа/деня на премиерата.

За рекорда на оня клип с полилеите бяха писали предварително :D

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от форума, фен на Преслава, има ли/пази ли някакви стари нейни графики/банери по случай рождения й ден? Ще помоля да ми ги прати на лично, ако има такива. Благодаря ви! 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ANGEL каза:

Някой от форума, фен на Преслава, има ли/пази ли някакви стари нейни графики/банери по случай рождения й ден? Ще помоля да ми ги прати на лично, ако има такива. Благодаря ви! 

Имах, но Кама като разбра и ми постави ултиматум. Вика прилепа или аз. И аз ко да правя, изгорих ги!

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

@meleto

Защо вече пети пореден ден Галена я няма в попнейбъл? Пети ден класацията е прецакана. Хората те питат какво става, нито отговаряш, нито проблема се оправя. В същото време за да можем да виждаме гледанията има хиляда изисквания. Добре, че пари не си почнал да искаш ...

Галена я било нямала в класацията... То 2/3 от песните ги няма, а ти отново говориш така сякаш е насочено към Галена. Няма я и на Преслава и почти всички нови песни. 

Да, проблем има и се мисли и работи по отстраняването му. 

Мелето не е длъжен нито да ви дава обяснения, нито да влага толкова часове и ресурси, а вие само да мрънкате... Едно благодаря никой от вас не му е казал за това, което прави, а всеки ден ползвате платформата. 

И кои са хилядите изисквания. Изискванията са точно 2 и като администратор има право да изислва, а не само да получавате на готово. След като не ви изнася, недейте да влизате

 

А като са ти важни гледанията. Сядаш с тетрадката и почваш да записваш. Имаш опит още от Шефката с подобни сметки. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Slavi каза:

Галена я било нямала в класацията... То 2/3 от песните ги няма, а ти отново говориш така сякаш е насочено към Галена. Няма я и на Преслава и почти всички нови песни. 

Да, проблем има и се мисли и работи по отстраняването му. 

Мелето не е длъжен нито да ви дава обяснения, нито да влага толкова часове и ресурси, а вие само да мрънкате... Едно благодаря никой от вас не му е казал за това, което прави, а всеки ден ползвате платформата. 

И кои са хилядите изисквания. Изискванията са точно 2 и като администратор има право да изислва, а не само да получавате на готово. След като не ви изнася, недейте да влизате

 

А като са ти важни гледанията. Сядаш с тетрадката и почваш да записваш. Имаш опит още от Шефката с подобни сметки. 

Не виждам да съм насочила въпроса си към теб за да ми отговаряш. Ако Мелето има нужда от адвокат ще си каже. Жалко, че си загуби времето за този пост, защото не мисля да отговарям на очевидната ти провокация и опит да се натегнеш. :cd:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...