Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коя беше тая!? Дайте повече материал, да се приспя с качествено четиво и снимкОВО (Отварачке, ако четеш, разрешавам ти да използваш тази новосъздадена дума)

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, asylum каза:

Коя беше тая!? Дайте повече материал, да се приспя с качествено четиво и снимкОВО (Отварачке, ако четеш, разрешавам ти да използваш тази новосъздадена дума)

Петя Киронова - най-голямата фенка на Преслава. Гледах неин лайф преди няколко месеца и Прес разкразваше, че когато се случело да забрави текста на песен, винаги гледала към Кироновата, защото тя го знаела. Това е признание и призвание. ❤️

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, penakavalli каза:

Киронова би си дала бъбрека само и само да може да отиде на участие на Преса, а тя даже не иска да я последва в инстаграм. 😪

Добре, че Деса се отърва от нея 2008... Направо беше дигнала ръце... 

Иначе за Петьофи е комплимент, че е на стори. Познавам я съм сигурен, че е препикала чаршафа от кеф. 

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Добре, че Деса се отърва от нея 2008... Направо беше дигнала ръце... 

Иначе за Петьофи е комплимент, че е на стори. Познавам я съм сигурен, че е препикала чаршафа от кеф. 

Разкажи нещо, де! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Петя Киронова - най-голямата фенка на Преслава. Гледах неин лайф преди няколко месеца и Прес разкразваше, че когато се случело да забрави текста на песен, винаги гледала към Кироновата, защото тя го знаела. Това е признание и призвание. ❤️

Сетих се! А малко се стреснах, като видях За успялата и богата жена, помислих, че сама се хвали, но ето, че всичко си дойде на мястото - има собствена фенска маса, макар че и аз си помислих за Зайка, като прочетох, че Киронова била онлайн във вайбър...

Имах колежка в университета, която в първи курс беше отличничка, а после взе да ходи на всички участия на Преса из страната, във втори курс изчезна и не завърши, харчеше си всички пари за билети за влак (не работеше, беше заделила от стипендиите в първи курс) и чинно следваше графика прилепов! 

  • Haha 5
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Да, тя доколкото знам е теглила кредити, за да може да ходи по участията й по цяла България, което е повече от скандално. Още нещо от това момиче: 

E7BBC412-FFEA-4A29-B58A-C682058C9B0E.jpeg

Цели 15 последователи силно са били заинтересовани защо Петьофо е с маска... Тя и без маска е като с маска на гоблин

0twZbGH.gif?noredirect

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат от статият по-горе:

Цитат

Да, но след дълги години вярност и лоялност, най-неочаквано Киронова  обръща гръб на своя идол Изоставя звездата от Раднево без обяснение, а в полезрението й вече е нова любимка в лицето на Преслава. Във фенските среди се твърди, че за този обрат е виновен друг почитател на ДесиСлава. От ревност той спретнал жестока интрига между Петя и блондинката, дори успял да накара съмишленичката си да му завещае огромната си колекция от плакати, материали, касети, дискове и дивидита на Деси.

@Slavi ти ли беше? За едната колекция плакати ли, бе, Юда?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Цитат от статият по-горе:

@Slavi ти ли беше? За едната колекция плакати ли, бе, Юда?

Но Киронова е далновидна и е видяла накъде духа вятърът. Ориентирала се е правилно подир коя трябва д атича. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, penakavalli каза:

Разкажи нещо, де! 

На Мад сикрет и на последния НФ концерт в зала 1 на НДК съм имал честта да бъда в компанията и. Викахме и Пантофи на галено. Изцепки бол. Не само Деса. И Десовите се чудехме къде да се скрием и как да предпазим Деска от пипалата и. 

Търся култовото участие на Деса в Сигнално жълто, в което Петьофи прасна Деса по тиквата, опитвайки се да я предпази и без малко репортееката да я нашамари посред бял ден🤣 Не го откривам😢

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тия работи, бе!? От кого е пазила Деса? А вие защо пазихте Деса от нея!?  Какъв е този обществен враг, бе!? Бога ми, добре, че емигрирах, та съм на сигурно място, далеч от тоз душманин!

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„До ден-днешен този човек отказва да й върне колекцията. Петя не може да го преживее, защото всичко това е един съществен период от живота й”, разказват фенове, запознати със ситуацията.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/fenka-zadlzhnya-s-50-bona-zaradi-preslava_news532243.html

Ох, това ми звучи като Кити и корицата на коя книга беше, и плакатите на Анелия, съсипани от кой там беше :( 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Ама какви са тия работи, бе!? От кого е пазила Деса? А вие защо пазихте Деса от нея!?  Какъв е този обществен враг, бе!? Бога ми, добре, че емигрирах, та съм на сигурно място, далеч от тоз душманин!

Петя пазеше Деса пт репортерката на Сигнално жълто. И в опитите да я опази прасна Деса по чучурата. После дърпаше микрофона на репортерката и репортерката без малко да я ошамари. 

 

Иначе знам коя Десова насъскваше Деса срещу Петя, а Деска лесно се влияеше и започна да се крие от Петьофи и да я игнорира по участия. Не Петьофи остави Деса, а обратното. Преслава за пореден път бе зсместничка на Дес, така както първите и години в Пайнер 😝

  • Haha 2
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли се чувства Преса, когато на някое нейно участие по случайност тази фенка отсъства? Какво ли си мисли? "Дали е умряла?", "Дали си е намерила нова любимка?", "Кой ще се грижи за цветята ми"?

image.jpeg.1ee7a24c74794e72ae9038d886995f1f.jpeg

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ.ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ НА ПРИЛИЧНА ЦЕНА КАФЕМАШИНА,КАКВАТО И ДА Е.СПЕШНО.ЗА ОФИС.ОЧАКВАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ.НА ЛИЧНО ИЛИ НА 0899577718 - ПЕТЯ КИРИЛОВА КИРОНОВА.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Как ли се чувства Преса, когато на някое нейно участие по случайност тази фенка отсъства? Какво ли си мисли? "Дали е умряла?", "Дали си е намерила нова любимка?", "Кой ще се грижи за цветята ми"?

image.jpeg.1ee7a24c74794e72ae9038d886995f1f.jpeg

Кой ще играе ролята на аутокю?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

„До ден-днешен този човек отказва да й върне колекцията. Петя не може да го преживее, защото всичко това е един съществен период от живота й”, разказват фенове, запознати със ситуацията.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/fenka-zadlzhnya-s-50-bona-zaradi-preslava_news532243.html

Ох, това ми звучи като Кити и корицата на коя книга беше, и плакатите на Анелия, съсипани от кой там беше :( 

Малко тъжно ми стана. Докато Деси се е опитвала да о помага и намира работа, Преслава я използва за цветарка и жестоко и се подиграва по сторита, ъя е толкова глупава, че го приема за комплимент... 

Между дригото полрай дригата въпросна фенка на Деса, чието име предпопитам да не споменавам, ДесиСлава изпадна в страшна дупка в онези години и 3 години хит не видя. Иначе помогна и на нея. Тогава нали направи курс при др Емилова и взе въпросната с нея. А тя имаше здр проблеми и мн излишни килца. 

  • Wow 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

ЗДРАВЕЙТЕ.ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ НА ПРИЛИЧНА ЦЕНА КАФЕМАШИНА,КАКВАТО И ДА Е.СПЕШНО.ЗА ОФИС.ОЧАКВАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ.НА ЛИЧНО ИЛИ НА 0899577718 - ПЕТЯ КИРИЛОВА КИРОНОВА.

Ползвана ли? 🤢

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Какъв дует? Това, че е написано “X”, не значи че е дует. “X” се води колаборация и може да е и фийт, може и да е дует. 
 

Бил й флоп в кариерата - малко по-сериозно.

песента на Матео не е чалга!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...