Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Donatella каза:

 

Браво ма, Деске! Урочаса ни!

- Иска да поработи повече > затварят работното й място за 3 месеца, всякакъв труд в студио се обезсмисля

- Годината да  бъде щастлива и здрава > световна пандемия + бум на нервните неразположения у хората в следствие на карантината

- Сега остава само тока да вдигнат...

Не й давайте тая жена да пожелава нищо за 2021, моляяяя

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мария е същински възрожденец и далечен потомък на Кирил и Методий. Освен приноса и в световната музика и изкуство , вече смело се отчита и в бг книжовната реч с думата РИСКУВАЧ. Жестока! ❤️

  • Haha 1
  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Мария е същински възрожденец и далечен потомък на Кирил и Методий. Освен приноса и в световната музика и изкуство , вече смело се отчита и в бг книжовната реч с думата РИСКУВАЧ. Жестока! ❤️

Аз я ползвам тая дума от години, харесах си я от една професорка н СУ. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин по принцип много ме радва, но взе да ме дразни с тъпите си изказвания и за пандемията, че всичко е конспирация, взели му хляба, това за "GPS-а" от днес, я по-спокойно, до вчера беше никой, дето се казва "Пази Боже сляпо да прогледа". Оказа се, че Фики, дето цяла България му се смя и всеки нареждаше, е милион пъти по-възпитан и скромен, че и истински.

И btw Лидия вече заприлича на нищо, да спре да си прави тези дебели вежди, красива е, но на последните снимки ми е отвратителна и супер ретро. Нещо като цяло Алфата много ги подкрепях, но ми стават супер анти, супер изкуствени и мазни. Имат хитове, скромността обаче краси човека най-много, имат време след години да се бият по гърдите.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Коментирахме ли, че Преслава получава червен картон от Тв Планета заради своеволието да су пуска новата песен в собствен канал и дори не отразиха проекта и в сайта си вече 3 ден... 😱

 

Ами то това говори зле за Пайнер в крайна сметка, не е толкова смешно. При Емилия е по същия начин.

Изпълнителки, които от 15-20 години им вадят хляпа и все още са ДЕЙСТВАЩИ ТЕХНИ лица, не им пускат линкове към новите песни в техните платформи. Сакън да не натрупат някое гледане повече в собствения си канал... Нищо, че от тези гледания после ще печелят изпълнителите, а като печелят изпълнтиелите ще печели и "Планета", и "Пайнер". Ебаси селското мислене имат някои хора. Заради такива истории жанра ще копае все повече дъното.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Майката на Лидия е страшно милфче

https://instagram.com/stamatovakristina?igshid=1cf3bjf8hvgcf

 

 

Сигурно гаджетата на Лидка често имат фантазии с нея

По-хубава е от Гнидия, Хидия или както се там зове. Мяза ми на жената на Коцето. Нека Танчето се произнесе! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е супер скандално, аз даже не знаех за Преслава, при Емилия го забелязах при "В София дойде", после обаче като гостува в Автограф си казах, че нещо в началото не са се разбрали, защото доста обърнаха внимание на международния проект, "За тебе братко" я засякох по Планета, но в сайта им, линкове някакви в канала им - нищо, нали му дават голям процент от участията, тези участия са на гърба на въпросните хитове. В същото време засичам "В София дойде" по DSTV. Изобщо след онзи супер странен концерт сякаш много неща се промениха, очаквам скоро Галена и други големи да последват Преслава и Емилия, защото има нещо гнило. И не ми се струва, че е заради каналите им, дори обратното, той сякаш се опитва да си налага новите имена като спре да дава поле на големите си звезди, но в същото време ги смуче. Много ме дразни този старец, ама много.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dan!el каза:

Ами то това говори зле за Пайнер в крайна сметка, не е толкова смешно. При Емилия е по същия начин.

Изпълнителки, които от 15-20 години им вадят хляпа и все още са ДЕЙСТВАЩИ ТЕХНИ лица, не им пускат линкове към новите песни в техните платформи. Сакън да не натрупат някое гледане повече в собствения си канал... Нищо, че от тези гледания после ще печелят изпълнителите, а като печелят изпълнтиелите ще печели и "Планета", и "Пайнер". Ебаси селското мислене имат някои хора. Заради такива истории жанра ще копае все повече дъното.

За Емс поне новини пускат. За Преслава и това няма. Очевидно има някакъв конфликт. Няма да се очудя ако опипва почвата с канала си и ако и се получи да напусне. Като знаем каква е лакомноца

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

За Емс поне новини пускат. За Преслава и това няма. Очевидно има някакъв конфликт. Няма да се очудя ако опипва почвата с канала си и ако и се получи да напусне. Като знаем каква е лакомноца

Утре ще пуснат. Винаги правят така с петъчни премиери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

За Емс поне новини пускат. За Преслава и това няма. Очевидно има някакъв конфликт. Няма да се очудя ако опипва почвата с канала си и ако и се получи да напусне. Като знаем каква е лакомноца

Утре ще пуснат. Няма драма... 

За премиеритре в петък пускат новини в понеделник. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото за "За тебе братко" има статия, сто процента има нещо с Преслава, за да не я отразяват грам, Камелия колко се оказа права към днешна дата, но те се усетиха, а не са и по-малко лакоми от него някои. Много ми е странно още от концерта как позволи на Деси, Анелия и Емануела да са гвоздея в края, с тях няма никакъв проблем. Имам чувството, че първите две са се оставили по течението, не искат да са първи на всяка цена и него го устройва това, Емауела сякаш й е казал да прави дуети с всички прохождащи, обаче с няколко има разминавания, тези дето са настървени за успех и не пускат хляба. Много ми се ще след време някой да проговори за всички тези неща от края на 2019 година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...