Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, Slavi каза:

Между другото тука 2 медеца говорихте за дует на Меди и Галена, а накрая се оказва, че Галя е фийт. А за реалния дует на Галена и Матео, който е тотален флоп и дума не обелвате. Сега ще кажете, че тя е била поканена да му сбъдне мечтата, но това няма значение. В Шефката също беше поканена, не участваше в клипа и дори я писаха като фийт, но извличахте дивидентите. 

Не, че флопа ще я направи по малка сила за 2020, но все пак е един от най големите и флопове в кариерата. 

Какъв дует? Това, че е написано “X”, не значи че е дует. “X” се води колаборация и може да е и фийт, може и да е дует. 
 

Бил й флоп в кариерата - малко по-сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Runevski каза:

"Искай ме" е доста изпипан албум. Клиповете на заглавната песен и на "Вик и зов" имат номинации за награда, а на втората има и кавър. В целия диск няма един кавър, всичко е авторско, и като цяло е баладичен, без 3-4 песни. Има и R&B парче. Дължа го на това, че го записва по време на бременност и след нея. Беше на хармонична и романтична вълна, пееше и се лирична и смислена музика, а тогава беше пика на кавърите, най-вече сръбските, и за това много форумци определят края на пика и с "Вик и зов". Освен нея и заглавната, и тази стана хитче тогава, дори в Биг Брадър я пускаха. 

 

Чаках да се изкажеш, за да споделя тази песен, само че с клип от концерт, но си ме преварила, колежке! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Danger. каза:

Какъв дует? Това, че е написано “X”, не значи че е дует. “X” се води колаборация и може да е и фийт, може и да е дует. 
 

Бил й флоп в кариерата - малко по-сериозно.

Х е и, а не фийт. Освен това Галена не се включва с никак малка част. Направо си пее половината. Историята с Шефката се повтаря, но тук нямате дивиденти и се правите на ощипани. Абсолютен флоп си е на Галена. Какво като е поканена тя и какво от това, че сбъдва нечия мечта. Като нищо сега ако дуета на Меди и Доника стане хит, да го броите към хитовете на Галена, подобно на Шефкаъа, че и с Друг ме бъркаш се пробвахте... 

Че то тогава и Кеба и Преслава не е флоп за Преслава, защото тя му е сбъднала мечта и проекта е изцяло негово решение. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

What does Artist x Artist mean?
 x means its like a remix or another persons take on one song  
Демек частта с "Мами" от Урагана. Пример е и Ostavljam te - Карлеуша Х Азис, където се свързва с Хабиби.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

@Willy Не е смешно хич. С тоя вирус се прекалява вече. 

Умрели са хората да гледат пиян и надрусан Константин на плейбек, пеещ балади. Само разваля настроението, по-добре ще е без него :D 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Умрели са хората да гледат пиян и надрусан Константин на плейбек, пеещ балади. Само разваля настроението, по-добре ще е без него :D 

Ти да мълчиш,. Вчера във Варна на Коце беше фул. И да,. обичат го. Представя,м си какво му е днес като е разбрал,че се отменя в Пловдив. 

  • Haha 5
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

@Willy Не е смешно хич. С тоя вирус се прекалява вече. 

Е не знам как ще го преживеем, че Коце е останал без участие.

  • Haha 6
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ти да мълчиш,. Вчера във Варна на Коце беше фул. И да,. обичат го. Представя,м си какво му е днес като е разбрал,че се отменя в Пловдив. 

Направо се е разревал сигурно за едни никакви пари за него. Нямаш си на хабер от реалния свят :D 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Ти да мълчиш,. Вчера във Варна на Коце беше фул. И да,. обичат го. Представя,м си какво му е днес като е разбрал,че се отменя в Пловдив. 

Ми тогава да дойде да пее безвъзмездно, щом му е толкова гадно. 

Интересно ми е сега Пайнер как ще процедира - ще намали хонорарите, ще предлагат главно изпълнители с ниски хонорари?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая корона вече, честно.. в началото беше интересно и забавно, но вече идва ту мач!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

Ми тогава да дойде да пее безвъзмездно, щом му е толкова гадно. 

Интересно ми е сега Пайнер как ще процедира - ще намали хонорарите, ще предлагат главно изпълнители с ниски хонорари?

Е то дали е заради хонорарите? Не мисля, че е защото дискотеките не могат да им плащат. Просто може би да не събират толкова хора дискотеките, както когато има изпълнител

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Е то дали е заради хонорарите? Не мисля, че е защото дискотеките не могат да им плащат. Просто може би да не събират толкова хора дискотеките, както когато има изпълнител

Според мен е точно заради хонорарите, защото уж в дискотеките няма да се пускат повече от 50% от хората, които те принципно могат да съберат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, penakavalli каза:

Ми тогава да дойде да пее безвъзмездно, щом му е толкова гадно. 

Интересно ми е сега Пайнер как ще процедира - ще намали хонорарите, ще предлагат главно изпълнители с ниски хонорари?

И на ниски да ги предлагат, клубовете направо един след дриг им биха шута. Първо захвърлени от залите, после от площадите, а вече дори и клубовете ги отритнаха... 🤣 

Вече само ютуб им остана като поприще, в ковто да се изявяват. И социалните мрежи. Очакваме ли дуетите да се забавят до есвнта? 

  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:
What does Artist x Artist mean?
 x means its like a remix or another persons take on one song  
Демек частта с "Мами" от Урагана. Пример е и Ostavljam te - Карлеуша Х Азис, където се свързва с Хабиби.

Пее ли Галена почти половината партия. Пее

Малкото, които я знаят, знаят и слушат ли я заради Галена. Да! 

Не бяха ли това аргументите ви за Шефката, когато беше писана като фийт и не участваше в клипа. Бяха

За какво точно спориш? 🤣

Галена засега е с най големия хит и най големия флоп за годината. 😏

  • Like 2
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

И какво, в дискотеките с маски ли ще бичат хората? 😀 

Явно. Това доста ще затрудни смъркането, натискането и друг вид ласки в тоалетните.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

2202751E-7DE0-44C3-BE63-9C617F39B9AA.png

Киронова би си дала бъбрека само и само да може да отиде на участие на Преса, а тя даже не иска да я последва в инстаграм. 😪

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Киронова би си дала бъбрека само и само да може да отиде на участие на Преса, а тя даже не иска да я последва в инстаграм. 😪

Да, тя доколкото знам е теглила кредити, за да може да ходи по участията й по цяла България, което е повече от скандално. Още нещо от това момиче: 

E7BBC412-FFEA-4A29-B58A-C682058C9B0E.jpeg

  • Haha 4
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Да, тя доколкото знам е теглила кредити, за да може да ходи по участията й по цяла България, което е повече от скандално. Още нещо от това момиче: 

E7BBC412-FFEA-4A29-B58A-C682058C9B0E.jpeg

Някъде даже се беше писало, че катастрофирала, бързайки да отиде да гледа липсинк перформънса на Прес. 

Ето я статията. На заглавната снимка Преслава е толкова красива - със стария си нос и старите си зъби, които не я карат да изглежда като катерица.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...