Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Благодаря, че никой не иска да ми отговори как пя Преслава.

За съжаление, тъпченето с болкоуспокояващи няколко години подред, преди да ми открият гинекологичния проблем, доведоха дотам, че вече не чувам.:cry2:А музиката е нещо, което страшно много ми липсва.:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 минути, Kitty каза:

Благодаря, че никой не иска да ми отговори как пя Преслава.

За съжаление, тъпченето с болкоуспокояващи няколко години подред, преди да ми открият гинекологичния проблем, доведоха дотам, че вече не чувам.:cry2:А музиката е нещо, което страшно много ми липсва.:cry2:

Милата... Мислех да те питам какво мислиш за новата на Мария и Стораро. Съжалявам.

Преслава пя отвратително! Беше зъблеста и клъцнатия нос, много грозно!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите пишат, че е пяла добре.:1000(23):

Иначе имам добра памет, включително слухова и помня как пееше Преслава. По навик запях заедно с нея и си припомних времената, когато чувах и когато имаше концерти и пеех с изпълнителите любимите си песни, легнала на леглото и вдигнала ръце (имам телевизор в стаята ми, срещу леглото ми е). стана ми много хубаво и мило, отдавна не бях пяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

Другите пишат, че е пяла добре.:1000(23):

Иначе имам добра памет, включително слухова и помня как пееше Преслава. По навик запях заедно с нея и си припомних времената, когато чувах и когато имаше концерти и пеех с изпълнителите любимите си песни, легнала на леглото и вдигнала ръце (имам телевизор в стаята ми, срещу леглото ми е). стана ми много хубаво и мило, отдавна не бях пяла.

Преслава пя много яко... Наистина гласа и, е отпочинал. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, защото изглеждаше така, както някога (е, без носа и) в смисъл , че сякаш се раздаваше на сцената така, както някога го правеше. Само не ми хареса, че вече не танцува толкова много.

Не бях сигурна, че пее точно "Лъжа е", но така ми се стори и запях............ пък се оказа, че съм познала.:yahoo1:

Преслава май доста отдавна не е пяла тази песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kitty каза:

Благодаря, че никой не иска да ми отговори как пя Преслава.

За съжаление, тъпченето с болкоуспокояващи няколко години подред, преди да ми открият гинекологичния проблем, доведоха дотам, че вече не чувам.:cry2:А музиката е нещо, което страшно много ми липсва.:cry2:

Пише коя песен е пяла в заглавието на клипа. Или въпреки че пишеш из форума, имаш проблеми и с четенето? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Пише коя песен е пяла в заглавието на клипа. Или въпреки че пишеш из форума, имаш проблеми и с четенето? 

На живо като пя, не изписаха коя песен пее. Ти имаш проблем с четенето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

На живо като пя, не изписаха коя песен пее. Ти имаш проблем с четенето!

Аз проблеми с четенето нямам, но ти си подминала поне 3 поста с клипа от ютуб, където ясно си пише с големи букви коя песен е пяла. И поне още 3 в които ясно е написано коя е песента. 

Май имаш нужда от нов диоптър според мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти говоря, за предаването "20 години БТВ", Преслава беше гост - изпълнител там. И на живо не пишеше коя песен пее.

Името е сложено после от някой фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , penakavalli каза:

Нейната екс дружка на всяко участие пее на живо. Преслава кога?

Нейната дружка не пее, а вряка. Изобщо не е приятно за ухото това врещене. В такива случаи плейбека е по разумно решение.... 

преди 10 часа , Kitty каза:

Точно влязох да питам Преслава "Лъжа е" ли пя, защото аз вече не чувам, гледах предаването без звук, видях я облечена в черно, бендът засвириха доста енергично, и, четейки по устните и, ми се стори, че пее "Лъжа е".

Хубаво ли я изпя, както някога ли беше?

Много ми хареса, че поканиха изпълнители на музикална компания "Пайнер".

Веселин Маринов коя песен пя?

Изпя я по добре дори от когато и да е. Гласът и е в топ форма. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не може да и се отрече на Галоша, че е много хитра. Отказва всякакви изяви, различни от клубните, за да не се изложи с пеенето си и селското неадекватно държание пред камери. Не, че е канена колкото Преслава де, но със сигурност има покана я за риалити, я за някое предаване все... 

  • Like 3
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Обаче не може да и се отрече на Галоша, че е много хитра. Отказва всякакви изяви, различни от клубните, за да не се изложи с пеенето си и селското неадекватно държание пред камери. Не, че е канена колкото Преслава де, но със сигурност има покана я за риалити, я за някое предаване все... 

Миличък ТЯ Е КАНАНЕ НАВСЯКЪДЕ,ПРОСТО НЕ И АЛЧНА ЗА СЛАВА КАТО ПРЕСА

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Donatella каза:

Миличък ТЯ Е КАНАНЕ НАВСЯКЪДЕ,ПРОСТО НЕ И АЛЧНА ЗА СЛАВА КАТО ПРЕСА

Е чак алчна. Показала се е два пъти по БТВ за 5 минути да изпее по една песен :D Но то, който си го може, си го може

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Е чак алчна. Показала се е два пъти по БТВ за 5 минути да изпее по една песен :D Но то, който си го може, си го може

Е щото само там са я поканили. Тя общо взето не отказва. Където я поканят, там ходи: беше в брадъри, там готварски, лайнарски предавания. Сега което си е, си е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

Аз ти говоря, за предаването "20 години БТВ", Преслава беше гост - изпълнител там. И на живо не пишеше коя песен пее.

Името е сложено после от някой фен.

Дарлинг, ние това си го знаехме и без да ни казваш. Пак показваш че изобщо не четеш, какво ти се пише, язък че се гордееш как си завършила основно образование. Някоя Златка досега да беше видяла как преди твоя първия пост, дето питаш коя била песента, как и след него, има поне 10на поста, в които се обсъжда какво е пято снощи, с клипове на изпълнението в ютуб с ясно написано заглавието. 

Но ти разбирасе директно ги игнорираш, и се жалваш как никой не ти отговарял на въпроса, щото имаш проблеми със слуха. Не, дарлинг, със това незнам дали имаш проблем, просто обичаш да се правиш на жертва, тоя ти корононен номер с цел търсене на съжаление вече е добре известен и тук няма да мине. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, berryJ каза:

Откога крякането върху плейбека се води пеене на живо 🧐

Откакто разнасянето на микрофон докато върви плейбека те прави голяма певачка. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, berryJ каза:

Откога крякането върху плейбека се води пеене на живо 🧐

Галена пее и някои песни изцяло на живо - на последното нейно участие, на което бях, пя Добре ли си, Дай ми, Стара Каравана, Сърце, Кой и Хавана Тропикана на инструментал. Върху Паника, Ламбо, Феноменален и Пей, сърце си пригласяше. И това все пак е с 10 песни с живо участие повече от Преслава.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Галена пее и някои песни изцяло на живо - на последното нейно участие, на което бях, пя Добре ли си, Дай ми, Стара Каравана, Сърце, Кой и Хавана Тропикана на инструментал. Върху Паника, Ламбо, Феноменален и Пей, сърце си пригласяше. И това все пак е с 10 песни с живо участие повече от Преслава.

Докато критерият е Преслава, летвата за добро участие е твърде ниска. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

Откакто разнасянето на микрофон докато върви плейбека те прави голяма певачка. 

То и аз съм против пълния плейбек.Каква е разликата ако изпълнителя е там или го няма като само си отваря устата.Емануела примерно е голяма скука на участия.

преди 2 минути, penakavalli каза:

Галена пее и някои песни изцяло на живо - на последното нейно участие, на което бях, пя Добре ли си, Дай ми, Стара Каравана, Сърце, Кой и Хавана Тропикана на инструментал. Върху Паника, Ламбо, Феноменален и Пей, сърце си пригласяше. И това все пак е с 10 песни с живо участие повече от Преслава.

И мене не ме кефи тази им традиция да се разнасят по сцената и да симулират пеене.Приемам ги направо като част от танцьорките.Доста изпълнители го правят за жалост.На Преслава като съм била на участия също пее някои песни от-до на живо ама това пак не я оправдава, че на по-голямата половина е плейбек.
Някои припявания на Галена са напълно излишни и непоносими за слушане и да ти кажа честно предпочитам да е на плейбек.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Дарлинг, ние това си го знаехме и без да ни казваш. Пак показваш че изобщо не четеш, какво ти се пише, язък че се гордееш как си завършила основно образование. Някоя Златка досега да беше видяла как преди твоя първия пост, дето питаш коя била песента, как и след него, има поне 10на поста, в които се обсъжда какво е пято снощи, с клипове на изпълнението в ютуб с ясно написано заглавието. 

Но ти разбирасе директно ги игнорираш, и се жалваш как никой не ти отговарял на въпроса, щото имаш проблеми със слуха. Не, дарлинг, със това незнам дали имаш проблем, просто обичаш да се правиш на жертва, тоя ти корононен номер с цел търсене на съжаление вече е добре известен и тук няма да мине. 

НЕ СЕ ПРАВЯ НА ЖЕРТВА!

Видях, че пишеше "Лъжа е", но написах, че съм се чудела тази ли е песента точно.

Иначе настоявах за отговор как е пяла, добре ли е пяла, не да ми се разнасят тийнейджърски войни Галена - Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...