Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колко години Галена е с най-големия хит?

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му ли беше?

2018 - Шефката

2019 - Добре ли си

 

2015 - Пантера или В твоите очи беше?

 

Галено мааа, ти ги разсипа. :boxing:

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Аз се шегувам. Може и Галена да е предложила. Все пак, в повечето случаи, тя си ги подбира дуетните половинки, да пасват максимално на песните.

И не знам, какво лошо има в дуетите. Само на пресовите ви пречат, щото зад кулисите всички я знаят каква е и никой не иска да прави с нея, с изкл. на лицемерки като Галин.

 

Няма лошо в дуетите. Лошо е, когато са на Галена и са мегахитове. Лошо за феновете на Преслава. За редовния слушател си е много добре.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиян е по-голям хит! Гледанията на Добре ли си са от Сърбия! Всички песни имат 75% от гледанията от Бг, Добре ли си 74%. Нищо не разбирате!

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Пиян е по-голям хит! Гледанията на Добре ли си са от Сърбия! Всички песни имат 75% от гледанията от Бг, Добре ли си 74%. Нищо не разбирате!

Виждаш ли какво е да си на страната на губещите. Мога да го кажа и по друг начин: Виждаш ли какво е да си на страната на лъжата и шмекеруването? Години изгубиха в манипулиране. Резултат: ZERO

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Поне дискотечната песен на Галин отива на вятъра!

Ужасно се кефя! Представям си го как истерясва и крещи у тях, хахахахахаха

Счети да вземе да пусне хитачка да ги отвее всички, на нея не й трябват дискотеки, откак се венча!

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствам се страшно дърто и out от теченията, когато около алфите и Умрях Стораро има яко хайп и първоначално високи гледания, а в мен не будят никакъв интерес.

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Емануела наспамиха инстаграм с техните простотии. Като искат да направят нещо, да действат, а не с 5 еднакви сторита и двамата - къде колко хора има, кой какво написал. И Десита веднага след тях пресподеля. Да си направят един общ профил всички Алфи, че са много досадни

Емануела все едно пее от вчера, че да зависи само от дискотеките. Пълна простачка

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Колко години Галена е с най-големия хит?

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му ли беше?

2018 - Шефката

2019 - Добре ли си

 

2015 - Пантера или В твоите очи беше?

 

Галено мааа, ти ги разсипа. :boxing:

За 2018 даже второто място е за Феноменален. С двата най-големи хита за годината е.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Няма причини да се оплакват. Властите какво може да направят, че се появяват нови огнища и броят заболели се покачва?

Умишлено се завишават.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Роско каза:

Умишлено се завишават.

С цел да ни фалират държавата, нали? Или сигурно с цел да прецакат на Галин новата песен... #конспирация

Колкото и да искам да отворят дискотеките, злорадо се смея как Галя Толбухинска избухва от яд, как си пази козовете на алфичките да са пресни преди 15-ти, а сега до 30-ти ще са изветрели :D А Диона е най-проста от всички, просто умее да го замаскира зад добро боравене с думите, типично за зодия Близнаци. Но е куха лейка абсолютна, нека не забравяме как плюеше гейовете, а сега при кого работи:) 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

С цел да ни фалират държавата, нали? Или сигурно с цел да прецакат на Галин новата песен... #конспирация

Колкото и да искам да отворят дискотеките, злорадо се смея как Галя Толбухинска избухва от яд, как си пази козовете на алфичките да са пресни преди 15-ти, а сега до 30-ти ще са изветрели :D А Диона е най-проста от всички, просто умее да го замаскира зад добро боравене с думите, типично за зодия Близнаци. Но е куха лейка абсолютна, нека не забравяме как плюеше гейовете, а сега при кого работи:) 

Идеята е колкото повече заболели има, толкова повече пари ще им отпуснат от ЕС.
За това и предлагат на простия българин лев за да впишат близък болен с корона. ;)

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Роско каза:

Идеята е колкото повече заболели има, толкова повече пари ще им отпуснат от ЕС.
За това и предлагат на простия българин лев за да впишат близък болен с корона. ;)

На мен защо никой не ми е предложил пари... това е комплимент на държавата, че не съм проста ли? Мерси, но предпочитам паричните комплименти.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

Няма да е лоша идея да го вземат в цирк "Добрич". Ще излиза на сцена с няколко номера, за да заслужи тлъст хонорар. Единият път облечен като кючекиня с ресни и пайети ще танцува танци на балканските народи. После ще има номер с един разгонен мъжки доберман. Кучето ще го гони по сцената, а Галин ще вика "Помоощ", но всъщност ще му намига закачливо.

Накрая клоунът бате Енчо ще му дава близалки, а Галин ще има задача да постави рекорд по най-бързо смучене.

За да е тематично, предлагам доберманът да се казва Андреа.😃

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Роско каза:

Умишлено се завишават.

Умишлено се завишават, за да не работят барове и дискотеки и работниците да не плащат данъци от заплатите си, с които държавата се “прехранва”? Абсолютно нелогично е.

Вярно е, че правителството не е много трезво в решенията си, но поп фолк индустрията в някои моменти много силно доказва, че някои от клишетата за чалгаджийките са с основание...

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

 


Разбира се, Галин за по-малко от 30 мин е реагирал.

yW8S3Jn.png

660_ab448e02d7aad84523caaa2bd06cbcae.jpg

Не му ли омръзна да се излага ? Радвам се, че никога не съм му бил фен. Евала на Валя-Али, че е научила децата си да мълчат като си нямат идея по някоя тема. 

#teamfiki #teamvalyaali #teamstoraro 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнете ги тия кокошки, дето не са спастрили и лев, а пеенето е параван за проституцията им, която също куца в смутни времена!

Насладете се на певица с истински мащаб!

Adriana.jpg

https://signal.bg/фолк-певица-иска-дует-с-малума/

Фолк певицата Адриана си пада много по латино мачото Малума. Изпълнителката дори му писала не едно и две лични съобщения с намерение да запишат дует.

 

“Мечтата ми е да правя музика на световно ниво. Стига с тези кючеци за кръчмите”, споделя тя.

Фолк певицата е една от най-големите фенки на Малума и дори обмисля да посети негов концерт в Италия.

“Ако го видя ще му кажа, че съм луда по него и че искам да запишем дует” – признава тя.

“Все се разминаваме с него. Когато беше в България, аз бях в Италия. Ето това е истински мъж” – допълва тя.

Новото парче на фолк дивата ще бъде вдъхновено именно от латино музиката и регетон звученето. В него участие ще вземе и малката сестра на Адриана – Криси Монова, която тази година завърши средното си образование.

  • Haha 4
  • Wow 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

“Все се разминаваме с него. Когато беше в България, аз бях в Италия. Ето това е истински мъж” – допълва тя.

 

Не знаех, че това са критериите за истински мъж. Супер, поне си обяснявам защо Галин не е истински мъж, защото не се разминаваме - и аз съм в България, и той е тук. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

НОВАТОРКА!

 един лидер винаги трябва да е нива над останалите.  :) !!!!

 

 

 

Този хит има скандално много лайкове и гледания за стара песен. Мачка си!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...